Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Panasonic Blu-ray BDT700 - w końcu coś z grubej rury w temacie odtwarzaczy Blu-ray :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jeśli pozwolisz podpytam Cię o tę Octa Core Himedia. Czy menu jest w 4K a jeśli nie to czy przez KODI telewizor wykrywa sygnał 4K?

Menu chyba jest w HD. Ale to nie ma znaczenia. Rodzaj sygnału jaki ma wyświetlać TV ustawia się w meny odtwarzacza. Można odtwarzać materiały 4K w TV Full HD Himedia dekoduje obraz 4K i wysyła do TV w Full HD. Praktycznie wszystko co się da odtwarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Menu chyba jest w HD. Ale to nie ma znaczenia. Rodzaj sygnału jaki ma wyświetlać TV ustawia się w meny odtwarzacza. Można odtwarzać materiały 4K w TV Full HD Himedia dekoduje obraz 4K i wysyła do TV w Full HD. Praktycznie wszystko co się da odtwarza.

Świetnie. Dzięki za odpowiedź. Sprzęt nabyłem, obraz fantastyczny, dźwięk stereo znakomity, wszystko chodzi z wyjątkiem.... no własnie. Nie odtwarza obrazów ISO nagranych z BDMV na płytkę za pomocą Power2Go. Obraz ISO z wirtualnego chodzi natomiast z Panasa nie.

Edytowane przez ZdzisDyrma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Dzięki za odpowiedź. Sprzęt nabyłem, obraz fantastyczny, dźwięk stereo znakomity, wszystko chodzi z wyjątkiem.... no własnie. Nie odtwarza obrazów ISO nagranych z BDMV na płytkę za pomocą Power2Go. Obraz ISO z wirtualnego chodzi natomiast z Panasa nie.

Witam, ja nie miałem problemów z odtwarzaniem płyt nagranych. Nagrywałem ImgBurn. Wyjaśnij mi tylko o co chodzi z tym:

Obraz ISO z wirtualnego chodzi natomiast z Panasa nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja nie miałem problemów z odtwarzaniem płyt nagranych. Nagrywałem ImgBurn. Wyjaśnij mi tylko o co chodzi z tym:

Obraz ISO z wirtualnego chodzi natomiast z Panasa nie.

Dawno już Hollywood zablokowało możliwość oglądania ISO BD czy DVD przez USB aby blokować niby piractwo, teraz żaden nie ma takiej możliwości, przynajmniej fabrycznej , bo jest pewna strona gdzie po zakupieniu ich softu do danego modelu playera można to obejść ale dotyczy to tylko OPPO,PIONEER-a,PHILIPS-a i jeszcze trzeba podłączyć się do płyty głównej aby to wgrać więc ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno już Hollywood zablokowało możliwość oglądania ISO BD czy DVD przez USB aby blokować niby piractwo, teraz żaden nie ma takiej możliwości, przynajmniej fabrycznej , bo jest pewna strona gdzie po zakupieniu ich softu do danego modelu playera można to obejść ale dotyczy to tylko OPPO,PIONEER-a,PHILIPS-a i jeszcze trzeba podłączyć się do płyty głównej aby to wgrać więc ... ;)

W Pioneerze niczego nie musisz podłączać, wgrywasz dokładnie tak samo jak oryginalny firmware za pomocą USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy w tym cudownym OPPO zdechnie laser jak w Pioneerach ludziom pozdychał za grube tysiące wtedy będzie płacz i lament na półce pozostanie kawał smieciowej elektroniki ! w piecu za to te duze kondzie bedą ładnie strzelać !!
takich cwaniaczków co kupowali drogie playerki jest sporo a teraz płączą ze po 2 latach optyka zdechła


Długo nad tym myślałeś ? Wpisanie na ebay “laser Oppo’ było zbyt skomplikowane ? Akurat Oppo ma lasery tanie jak barszcz (ok 200 zl) i do tego wyjątkowo długowieczne. Jak znajdziesz na portalach jakies Oppo 105/203/205 za grosze z tytułu nieopłacalnej wymiany lasera daj znac z checia kupie drugie do zestawu w drugim pokoju

PS. Wskazane ćwiczenie z Denonem czy Pioneerem ma jak najbardziej sens, akurat do nich lasery są w cenie powodującej naprawę kompletnie nieopłacalną.

​A co do tego Panasonica lub poprzedniej generacji 500/700:
- sa moze do nic zasilacze liniowe do podmiany ?
- robił ktoś porównanie jakości wyjścia cyfrowego w nich a Oppo przy zasilaniu z nich zewnetrznego DACa?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mogę odpowiedzieć za użytkownika deling, pewnie dłużej niż Ty nad swoim postem. Cytowany tekst został napisany 25.02.2016 roku :) Od tego czasu ceny lasera, pewnie spadły do obecnego poziomu. Gratuluję ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...