Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie jak jest w Mede8er MED800x3D z dyskiem jak player jest wyłączony. Czy jest od dostępny cały czas po sieci? Chciałem taki konfig aby dla kompa i dysku NAS udostępnić dysk z playera jako sieciowy i podmontować jako osobny drive. Czy player cały czas udostępnia dysk sieciowo?

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze nie. Mam med1000 i jesli player jest wylaczony to dysk nie jest widoczny w sieci. Zasilanie wylacza wszystko lacznie z dyskiem karta sieciowa itd. W 800 pewnie bedzie to samo.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Jazzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem i w 800 jest tak samo czyli nie ma dysku w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. Jeszcze kilka pytań w takim razie:

- nie ma przypadkiem też w menu jakiejś konfiguracji trybu 'standby' aby dysk pracował?

- jak mocno i co na nim świeci (MED800X3D) jak pracuje cały czas?

- ma ktoś może info ile energi pobiera [W] w trakcie pracy?

- jak mocno hałasuje wiatraczek? Czy np. z 1m słychac go tak, że przeszkadza spać?

Prośba jeszcze o takie info.

Pozdr,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nie ma przypadkiem też w menu jakiejś konfiguracji trybu 'standby' aby dysk pracował? - nie ma

- jak mocno i co na nim świeci (MED800X3D) jak pracuje cały czas? - świeci niebieska lampka sygnalizująca włacznie

- ma ktoś może info ile energi pobiera [W] w trakcie pracy? - nie mierzyłem

- jak mocno hałasuje wiatraczek? Czy np. z 1m słychac go tak, że przeszkadza spać? zależy ile wczesniej wypiłeś, ale ja nie słysze go z 1 metra (może jestem głuchy??)

A jeszcze lepiej to kup go ode mnie - brakuje mi gapless i to go dyskfalifikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie odtwarzacz med800x3d z dyskiem 2 TB. Dodatkowo zakupiłem dongle WiFi USB D-Link (DWA-131). Przyznam, że kupiłem go czytając jeden komentarz na forum mede8era, gdzie ktoś napisał, że chodzi dobrze z odtwarzaczem. Problem mój polega na tym, że nie potrafię go zainstalować. Jak podpinam go do odtwarzacza to nic się nie dzieje, w ustawieniach "Sieć" przy próbie ustawienia sieci bezprzewodowej nie mam możliwości ustawienia Infrastructure (AP).

Czy ktoś wie jak ustawić dongle inny niż oficjalny ? Czy po prostu nie da się i jestem w plecy te 60 zł i muszę zakupić oficjalny od Mede8era ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o pomoc.. Kupiliśmy niedawno odtwarzacz med600x3d z wbudowaną kartą WIFI i niestety jest duży problem z internetem. Odtwarzacz pobrał sobie ustawienia routera (TP-LINK), wygląda że wszystko jest prawidłowo, tymczasem- mimo iż wszystkie inne urządzenia w domu działają na routerze super - tak med właściwie nie działa w ogóle :unsure: Strony się nie otwierają, samo ładowanie ikonek trwa parę minut... Mieliśmy nadzieję, że będzie można (dzięki tej wbudowanej karcie) mieć na tv dostęp do netu, tak jak np. w tablecie, a tu rozczarowanie... Nie bardzo wiem dlaczego to nie działa - czy możliwe, że popełniliśmy jakiś błąd z kofiguracją?

Edytowane przez Dorotea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o pomoc.. Kupiliśmy niedawno odtwarzacz med600x3d z wbudowaną kartą WIFI i niestety jest duży problem z internetem. Odtwarzacz pobrał sobie ustawienia routera (TP-LINK), wygląda że wszystko jest prawidłowo, tymczasem- mimo iż wszystkie inne urządzenia w domu działają na routerze super - tak med właściwie nie działa w ogóle :unsure: Strony się nie otwierają, samo ładowanie ikonek trwa parę minut... Mieliśmy nadzieję, że będzie można (dzięki tej wbudowanej karcie) mieć na tv dostęp do netu, tak jak np. w tablecie, a tu rozczarowanie... Nie bardzo wiem dlaczego to nie działa - czy możliwe, że popełniliśmy jakiś błąd z kofiguracją?

Żadnego błędu nie popełniliście - ale od kiedy kupuje się odtwarzacz multimedialny do przeglądania stron www??? Chyba nie tędy droga i nie takie urządzenie jest Wam potrzebne. Nie lepiej podłączyć laptop/tablet do TV? A Meda używać do innych celów.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o pomoc.. Kupiliśmy niedawno odtwarzacz med600x3d z wbudowaną kartą WIFI i niestety jest duży problem z internetem. Odtwarzacz pobrał sobie ustawienia routera (TP-LINK), wygląda że wszystko jest prawidłowo, tymczasem- mimo iż wszystkie inne urządzenia w domu działają na routerze super - tak med właściwie nie działa w ogóle :unsure: Strony się nie otwierają, samo ładowanie ikonek trwa parę minut... Mieliśmy nadzieję, że będzie można (dzięki tej wbudowanej karcie) mieć na tv dostęp do netu, tak jak np. w tablecie, a tu rozczarowanie... Nie bardzo wiem dlaczego to nie działa - czy możliwe, że popełniliśmy jakiś błąd z kofiguracją?

Ja mam 800 tkę z wifi i z routerem Thomson z Vectry wszystko działa. Może coś źle konfigurujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy w tv wejścia usb, więc nie można podłączyć tableta. Czasem podłączamy laptopa kablem hdmi, ale to niewygodne... A tutaj nawet you tube się nie włącza, to co to za WIFI w tym medzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy w tv wejścia usb, więc nie można podłączyć tableta. Czasem podłączamy laptopa kablem hdmi, ale to niewygodne... A tutaj nawet you tube się nie włącza, to co to za WIFI w tym medzie??

A może spróbuj wpisać "na sztywno" adres IP do Meda? Przydziel adres i zobaczysz. A jaki to internet?

Jesli to nie pomoże - spróbuj po kablu - będziesz mieć odpowiedź co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skanuje mi folderów , od razu wyskakuje" nie znaleziono informacji o filmie" , wszystko robię zgodnie z instrukcją , miał ktoś podobny problem i sobie z tym poradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy pierwszym skanowaniu zaakceptowales warunki? Jesli nie to dlatego sie tak dzieje. Wtedy reset do ustawien fabrycnych i przy pierwszym skanoeaniu potwierdzic warunki. Bedzie ok

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skanowanie Filmów mi działa poprawnie ale skowaniem seriali nie działa , foldery opisywane tak jak w instrukcji ,męczyłem się na wiele sposobów ale nie skanuje ,gdzie popełniam błąd ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz schemat jak opisujesz dokladnie podkatalogi. Skanujess caly glowny katalog seriale?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak skanuje cały katalog seriale wygląda to tak ,katalog -SERIALE-podkatalog-Tytuł filmu-pod katalog- Season 1-podkatalogi z filmami u mnie tak pod.jednym.dachem - S01E01 - straszny.dziadunio.mkv itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozumiem masz poszczegolne odcinki w podkatalogach i tu jest blad. Powinny byc juz wszystkie w katalogu season i bedzie smigac, przynajmniej u mnei tak smiga Struktura powinna wygladac tak:

Seriale

Czterej Pancerni

season 1

czterej.pancerni.S01E01.xxx.yyy.720p.(2015).mkv

czterej.pancerni.S01E02.xxx.yyy.720p.(2015).mkv

......

season 2

czterej.pancerni.S02E01.xxx.yyy.720p.(2015).mkv

......

itd.

Skanujesz katalog glowny.

Wysłane z mojego SAMSUNG-SM-N900A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...