Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

A w jaki sposób bezpiecznie odłączyć kabel ubs które jest podłączony do komputera z Mede8er ?

Dzisiaj znowu wgrałem kilka i filmów i część nie była widoczna.

Dopiero ponowne podłączenie i przeskanowanie dysku na błędy pomogło odzyskać niewidoczne pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób bezpiecznie odłączyć kabel ubs które jest podłączony do komputera z Mede8er ?

Trzeba użyć programiku USB_Disk_Eject - link na oficjalnym forum Mede8bera, jak nie będziesz mógł znaleźć to daj znać - podeślę Ci na maila (jest malutki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czytam i czytam i próbuje uzyskać opisy do seriali i mi się nie udaje, pokazuje mi że niema opisu , pobrałem już najnowsze oprogramowanie i nadal nie umiem zdobyć opisów do seriali , foldery mam tak zrobione ,,tytuł serialu,, w tym folderze tytuł 001 , tytuł 002 tytuł 003 itd..., może mam zle opisane proszę o pomoc,skanuje cały folder i nic pokazuje się niebieskie tło i 0 znalezionych opisów , do filmów pojedynczych sam sobie poszukał przy skanowaniu folderu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś logować co kto i kiedy oglądał? Wiem, że mogę pozamykać dostęp do poszczególnych folderów ale chciałbym wiedzieć jak długo dzieciaki oglądały bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foldery mam tak zrobione ,,tytuł serialu,, w tym folderze tytuł 001 , tytuł 002 tytuł 003 itd..., może mam zle

Nazewnictwo plików masz raczej złe. Poczytaj tu: http://www.mede8er.com/mede8er_X3_TV_Series_scraper_user_guide_V3.html

Powinno być mniej więcej coś takiego:

Seriale

-> Tytuł serialu

-> Sezon 1

-> Tytuł serialu - S01E01 - tytuł odcinka.mkv

-> Tytuł serialu - S01E02 - tytuł odcinka.mkv

-> Sezon 2

-> Tytuł serialu - S02E01 - tytuł odcinka.mkv

-> Tytuł serialu - S02E02 - tytuł odcinka.mkv

itd.

Wszystko masz dokładnie opisane w linku podanym powyżej.

Edytowane przez neurosek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezskutecznie przegrywam na dysk duże archiwum zdjęć (670 GB, 130 katalogów, 81 tyś zdjęć).

Meder podłączony oryginalnym kablem prosto do komputera do portu USB 3.0.

Inny dysk daje sobie z tym radę więc to kwestia Medera a nie kontrolera. Całości nie udało się skopiować. Kopiuje po kilka katalogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazewnictwo plików masz raczej złe. Poczytaj tu: http://www.mede8er.com/mede8er_X3_TV_Series_scraper_user_guide_V3.html

Powinno być mniej więcej coś takiego:

Seriale

-> Tytuł serialu

-> Sezon 1

-> Tytuł serialu - S01E01 - tytuł odcinka.mkv

-> Tytuł serialu - S01E02 - tytuł odcinka.mkv

-> Sezon 2

-> Tytuł serialu - S02E01 - tytuł odcinka.mkv

-> Tytuł serialu - S02E02 - tytuł odcinka.mkv

itd.

Wszystko masz dokładnie opisane w linku podanym powyżej.

dzięki bardzo teraz już rozpoznaje te foldery jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Mam 500X2 z wewnętrznym dyskiem. Używam YAMJ w wersji 2.05 by Shizzl.
I wszystko działa pięknie.
Miałem zamapowany dysk Medera jako F:, na tym dysku były filmy w katalogu "Filmy", oraz stworzony przez YAMJ "Jukebox".

Teraz dostawiłem do swojej sieci domowej storage Zyxela (model 520).
Na ten nośnik chciałbym przenieść filmy i stamtąd niech je Med8er pobiera.

Usunąłem z Medera istniejący katalog Jukebox. Stworzyłem katalog "Filmy" i tu umieściłem filmy.
Teraz musiałem odejść od czytelnego dla mnie GUI windowsowego, a skorzystać z wsadowego trybu uruchomienia muviejukeboxa.
Ścieżki dostępu ustalam w pliku libraries.xml.

<libraries>
<library>
<path>Z:/Filmy</path>
<playerpath>file:///opt/sybhttpd/localhost.drives/NETWORK_SHARE/192.168.1.19:FILMY/</playerpath>
<exclude name="sample,tmp/,temp/,RECYCLE.BIN/,/._"/>
<description>Filmy na serwerze ZYXEL</description>
</library>
</libraries>

Plik wsadowy działa, błędów nie wykazuje. W efekcie jego działania na zdalnym dysku tworzy się katalog Jukebox. Niby więc jest wszystko ok.
Tworzę w menu "Ulubione" skrót do folderu z filmami (który znajduje sią na zdalnym dysku). I teraz problem - nie ma widoku w trybie jukeboxa! Nie ma okładek, nie ma nic, jest zwykły widok (lista).

Stawiam sobie fundamentalne pytanie - skąd Meder czyta bazę danych? Myślałem, że z katalogu Jukebox. Czemu więc nie chce mi teraz czytać?
I ciekawa rzecz - na dysku wewnętrznym Medera zostały filmy, które tu były, został też do nich skrót w "Ulubionych". I mimo, że usunąłem z tego dysku katalog Jukebox, to akurat ten folder dalej wyświetlany jest w widoku "jukeboxowym".

Co robię nie tak? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktośma może tego med800 i pilota logitech harmony ?? Da się nim sterować ??

Ja mam, da się nim sterować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

med600 także współpracuje z harmony one.

Zresztą w bazie urządzeń na stronie logitecha są te odtwarzacze wpisane w bazie urządzeń.

mam pytanie odnośnie jukebox'a na med600. zrobiłem wszytko wg. instrukcji , jukebox działa , jednak nie pokazuje wszystkich okładek. dotyczy to zarówno filmów nowych jak i kilku dość starych . w miejscu okładki jest czerwony trójkąt z wykrzyknikiem - filmy działają.

da się jakoś ręcznie pobrać brakujące okładki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam takie krótkie pytanko , może banalne ale .... Czy w odtwarzaczu można oglądać aplikację TV Player ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oświećcie mnie bo jeśli dobrze myślę to chyba zamienię mój obecny player na to cudo pomimo że nie czyta avików.

Chodzi mi o jukeboxa - czy jeśli będę miał filmy na dyskku wewnętrznym, serwerze NAS oraz np laptopie to mogę je wszystkie złączyć w jedną bazę w bibliotece i przeglądać jako całość a po włączeniu filmu odpali się sam bez względu na to na jakim źródle się znajduje? (nie będę musiał sam wybierać dysk wewnęrzny, NAS czy laptop)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka klawiatura współpracuje z tym odtwarzaczem oprócz nieprzyzwoicie drogiej klawiatury od producenta tego urządzenia? Czy jest jakiś zamiennik do 100 zł?

Edytowane przez Piotru26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka klawiatura współpracuje z tym odtwarzaczem oprócz nieprzyzwoicie drogiej klawiatury od producenta tego urządzenia? Czy jest jakiś zamiennik do 100 zł?

Bez problemu działa Klawiatura + mysz Air Mouse 2,4GHz MEASY RC11 za którą w hurt.com.pl zapłaciłem 84,55 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna ustawic pozycje napisow aby wyswietlaly sie na czarnym pasie na dole ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sterować napisami jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sterować napisami jak chcesz.

Ale chyba da się tylko do góry. Ja też mam problem z ustawieniem napisów na czarnym pasku. Nie da się tak nisko zejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a juz mialem kupowac :( Znacie jakis podobny player co to potrafi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Ogólnie napisy startują z pozycji zero (w połowie na czarnym i trochę na filmie) i potem możemy już jechać z nimi tylko do góry... więc na sam dół nie zjedziemy. Możemy je zmniejszyć i wtedy bardziej wejdą na czarny pas. Ogólnie to wszystko w sumie da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berbor napisz jak to robisz. Najmniejsza akceptowalna wielkosc czcionki to u mnie 14. Tak ogladam na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,



Zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia-jednak chciałbym jeszcze uzyskać kilka odpowiedzi zanim podejmę decyzję-z góry dzięki za odpowiedź:



1. Posiadam obecnie AIR Mouse+Keyboard które stosuje w swoim urządzeniu do Smart TV (Minix NEO G4)-chcę ją wykorzystać przy nowym odtwarzaczu-pytanie mam następujące-czy Air Mouse działa na serwisie YouTube-bo dużo używam tego serwisu i nie wyobrażam sobie wprowadzanie po literce nazwy do wyszukiwania.


2. Czy jeżeli podepnę dysk zewnętrzny przez USB-to wczyta mi napisy do filmu??


3. Czy napisy będą wczytywane przez DNLA jeżali będę puszczał film z komputera


4. czy można w jakiś sposób zainstalować dodatkowe aplikacje w menu głównym takie jak: vTuner?? Czy mogą one być ściągnięte z innych odtwarzaczy i zainstalowane??




Czekam na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...