Skocz do zawartości
Gmeru

VOD Video na żadanie

Rekomendowane odpowiedzi

Usługa jest już aktywna. Myślałem że włączą zaraz po północy i coś od razu obejrzę ale niestety aktualizacja nastąpiła póżniej.
Rano można już oglądać, część filmów nie jest jeszcze ściągnięta. Konkretnie dostępnych jest 14, a do ściągnięcia jeszcze 7.

Mniej wiecej połowa filmów ma ustawioną opcję "dostępny do" na 31.12.2006 a reszta do 31.01.2007.

Wychodzi więc po około 10 filmów miesięcznie. Jeśli mamy trzymać się reklamy to nie można się spodziewać żadnych nowych filmów przez najbliższe 2 miesiące. Mam nadzieje że jednak się mylę i dołączą choćby resztę filmów które były prezentowane na konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie zaplace te 30 zl nawet za stare filmy (wielu nie mam w kolecji) ale MUSZA byc w HD, w przeciwnym razie moge je tez obejrzec w TV1 :lol:
Dlatego napiszcie prosze najszybciej jak bedziecie wiedziec - filmy sa w SD czy HD ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie "n" jest podanan lista tytułów któe beda w grudniu.Jednak nie wywiazali sie z konfernecji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Relewand' post='27009' date='06.12.2006, 20:14 ']
Nie można powiedzieć czy Nka z VODem jest lepsza czy C+ z kanałami premium. To wszystko zależy dla kogo.
.......
1) Akceptowalna cena i filmy jak z kanałów premium w cyfrze.
.......
2) Pozdrawiam i pamiętajcie że nie ma "najlepszych" ofert wszystko zależy od potrzeb!
[/quote]

ad.1 te słowa to symantyczne nadużycie :)
ad.2 a te, to święta racja

Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jedna kwestia wyłącznie: ile z tych filmów będzie w HD i 5.1. Nie mam czasu i ochoty oglądac czegoś w kiepskiej jakości - wolę sobie przeczytac książkę.

VOD jest bardzo dobry dla ludzi, którzy są zapracowani i nie mają czasu siedziec przed TV pół dnia. Nie będę dostosowywał się do programu telewizyjnego, to on ma dostosowac się do mnie - i "n" to umożliwia.

Nie ruzumiem wojny zwolenników Cyfry i "n" - przecież to dyskusja na tym samym poziomie co konsole czy PC lub - co bardziej trafne - groch czy kapusta. Ludzie :) po co te nerwy i wzajemne obelgi? Każdy ma to, co lubi - jeden siedzi cały dzień przed TV, drugi chce siedziec przy TV ogladając tylko rzeczy w wysokiej jakości (ideałem jest gdy sam content jest też wysokiej jakości).

Jak dla mnie pakiet sport+nauka+VOD w "n" za 62 PLN miesięcznie jest ofertą bardzo interesującą i skuszę się na nią, ale... - i tu wrócę do senda tematu i mojego nudnego wywodu - co z tymi filmami w HD w usłudze VOD...?

PS. Odnośnie tych nieszczęsnych premier - oczywiście że ITI chodziło o premiery w sensie co najmniej 10 nowych filmów w ofercie VOD na dany miesiąc (czyli de facto "premier" dla usługi VOD), a nie 10 premier telewizyjnych. Za 30 PLN nikt nie da 10 super filmów, których nie ma nikt inny - bez jaj, że się tak wyrażę. :unsure:

Edytowane przez speedzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisze Wam pewna ciekawostke.Na oficjalnym forum "n" zadalem administratorce pytanie kiedy bedzie grudniowa oferta VOD zgodna z ulotka i konferencja prasowa.
A Administratorka mnie sie zapytalal po niecalych 30s ze jak to sie nie zgadza jak wszytko sie zgadza.Wiec wypisalem jej z kartki z konferencji jakie mialy byc filmy na VOD i z jakich dystrybutorów maja byc i do tej pory nie dostalem odpowiedzi!!!
Tak samo jak Gmeru pokazywal test nboxa rec mial byc pakiet z filmami MGM na VOD a jakos ich nie ma.Jak narazie to sa filmy takie co nawet juz w gazetach dawali jak i w TVP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jacusmars' post='27348' date='07.12.2006, 19:10 ']
napisze Wam pewna ciekawostke.Na oficjalnym forum "n" zadalem administratorce pytanie kiedy bedzie grudniowa oferta VOD zgodna z ulotka i konferencja prasowa.
A Administratorka mnie sie zapytalal po niecalych 30s ze jak to sie nie zgadza jak wszytko sie zgadza.Wiec wypisalem jej z kartki z konferencji jakie mialy byc filmy na VOD i z jakich dystrybutorów maja byc i do tej pory nie dostalem odpowiedzi!!!
Tak samo jak Gmeru pokazywal test nboxa rec mial byc pakiet z filmami MGM na VOD a jakos ich nie ma.Jak narazie to sa filmy takie co nawet juz w gazetach dawali jak i w TVP
[/quote]

Przecież oni dopiero startują, nie wymagaj żeby wszystko było od razu pięknie i super. Dajmy im czas, w grudniu usługa jest za darmo, więc "darowanemu koniowi"... Niemniej sam jestem ciekaw jak sprawa będzie wyglądała dalej - na hity MGM (w jakości HD rzecz jasna) liczę i to bardzo - m.in. dlatego nie chcę brac pakietu "hity filmowe", tylko sam VOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wykupione wszystkie pakiety.i czekam na wymiane dekodera.Biore tez VOD ale jak narazie to ta oferta mnie nie namawia abym ja bral.Wiem ze grudzien jest free a potem przez 6 mieiscy po 30zł ale powinni zachecic potencjalnych nabywców i nowych klientow do uslugi VOD przynjamnie jak by dali 1 lub 2 super nowosci chyba ze dadza cos na swieta.Dali by tez jakies bajki to wtdy dzieci by namawiali rodziców ze to chca miec :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote] PS. Odnośnie tych nieszczęsnych premier - oczywiście że ITI chodziło o premiery w sensie co najmniej 10 nowych filmów w ofercie VOD na dany miesiąc (czyli de facto "premier" dla usługi VOD), a nie 10 premier telewizyjnych. Za 30 PLN nikt nie da 10 super filmów, których nie ma nikt inny - bez jaj, że się tak wyrażę.[/quote]

Widzę, że nie jesteś w temacie - chodzi o premiery, które jeszcze nie były w tv (np.hbo) - wiec mylisz się

Gdyby twoim tokiem rozumowania iść - to teraz wszystkie pozycje będą premierą, bo są po raz pierwszy na vod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy dzwoniłem na infolinię i dwie różne osoby zapewniły mnie, że kilka filmów jest w HD! Czy ktoś to potwierdza?java script:add_smilie(":unsure:","smid_10")
rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukas63 - ja rozumiem co to jest premiera telewizyjna, ale chodzi o to, że z konferencji ITI wyniosłem właśnie taki przekaz - nie mówili (o ile pamiętam) że będzie 10 super wielkich i głośnych premier telewizyjnych, ale 10 premier - to zapewne chwyt marketingowy, bo nie sądze żeby w cenie 30 PLN byli w stanie zapewnic 10 absolutnych nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]10 premier - to zapewne chwyt marketingowy, bo nie sądze żeby w cenie 30 PLN byli w stanie zapewnic 10 absolutnych nowości.[/quote]


Zapewniali 10 premier - więc takie filmy mają być - przecież nie będę płacił 30 zł, żeby oglądać filmy, które już były na hbo- vod i tak nie wykupię tak szybko - poczekam z kilka miesięcy co będzie na vod i wtedy zdecyduję

Jeżeli to co mówisz okaże się prawdą to nikt nie wykupi vod Edytowane przez lukas63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie a moze to jest poprostu tak, że za darmo jest tyle ile jest a wlasciwa oferta bedzie za kaske w styczniu. Na konferencji lista menu VOD byla dluzsza faktycznie. NIKT NATOMIAST NIE ZAUWAZA ZE GRUDZIEŃ JEST :())) Free to air" no prawie bo trzeb zamówić usługę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote] a wlasciwa oferta bedzie za kaske w styczniu. [/quote]

Dlatego poczekam kilka miesięcy - nie bedzie się kupowało w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytalem to filmy są w HD ale tylko po HDMI, żeby ich sobie w HD nie można było nagrać na zewnętrzną nagrywarke. Co nie zmienia faktu że w SD spokojnie można je wypalać na płytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='speedzior' post='27375' date='07.12.2006, 21:36 ']
lukas63 - ja rozumiem co to jest premiera telewizyjna, ale chodzi o to, że z konferencji ITI wyniosłem właśnie taki przekaz - nie mówili (o ile pamiętam) że będzie 10 super wielkich i głośnych premier telewizyjnych, ale 10 premier - to zapewne chwyt marketingowy, bo nie sądze żeby w cenie 30 PLN byli w stanie zapewnic 10 absolutnych nowości.
[/quote]
CHŁOPIE tak trudno ci zrozumieć że to co pisze lukas63 to prawda!!!! przecież jusz jest taki film jak np. dublerzy narazie byl tylko w kinie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote] dublerzy narazie byl tylko w kinie !!![/quote]

.., który jakiś czas temu wydali na dvd - więc jest premiera - przed HBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Czy to nie jest wyciaganie od nas kasy za polaczenia telefoniczne???

Opisze wam jak chce aktywowac VOD .

Telefon nr.1 Oczywiscie musze pare minut czekac na polaczenia, ale sukces, mam polaczenie ;) Od 7.12 mial byc , wiec dzwonie do nich o 6 rano i prosze o aktywacje , kaza podac moje dane i oznajmiaja mi ze usluga VOD zostala aktywowana i do 2 godz. bede mial. Radosc w pelni :)

Telefon nr. 2 Po 4 godzinach nie moge nic ogladac oprocz zwiastunow. Oczywiscie z polaczeniem sa klopoty i czekam kilkanascie minut na polaczenie , jest sukces i mam polaczenie. Przepraszaja bardzo i obiecuja ze do 1 godzinki bedzie wszystko ok. Radosc w pelni B) Przedwczesna oczywiscie :)

Telefon nr. 3 Po 15 godzinach od 1 telefonu jak dalej nic nie mam uparlem sie i dzwonie :) Oczywiscie teraz musze poczekac na polaczenie z 25 min. ale jestem cierpliwy i mam polaczenie :) Oczywiscie operatorka przeprasza mnie za tych operatorow co podali blednie i oznajmia mi ze to jest ostatnia wersia i nie bedzie wiecej innej iz do 24 godzin od aktywacji bede mial napewno . Znowu jej wieze i klade sie spac z mysla ze rano obejze jakis filmik. Minelo 24 godz. od aktywacji i znow kicha :) Nic nie mam. Ale jestem uparty jak osiol i dzwonie dzis o 7 rano . Ciekawi mnie jaka bedzie nastepna wersja:)

Telefon nr. 4 To juz naprawde sukces czekam na polaczenie niecale 5 min. Jestem szczesliwy :) 4 wersja jest nastepujaca. Aktywacja trwa od 2 do 4 dni bo tak jest w regulaminie. Jestem tak wpieniony ze nie wiem co bym zrobil tej babie , zamiast mnie przeprosic to ona obcesowym tonem wyjezdza mi z regulaminem , a co z tymi poprzednimi 3 rozmowami telefonicznymi???? na to nie uzyskuje odpowiedzi.

Jestem przekonany ze to jest umyslne zarabianie przez nich kasy na polaczeniach telefonicznych , bo jak to mozna nazwac 4 telefony i 4 odmienne wersie , Jestem swiecie przekonany iz zadzwonil bym 5 raz i uslyszal bym nastepna wersje. Zenujace . Ciekaw jestem co na to pan Sojka ( moze by odpowiedzial ze tak sie zbija kase) :D

Zycze wszystkim powodzenia z N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bary111 - masz w 100% rację. Ja przeszedłem identyczną drogę - od hasła " w ciągu 2 h będzie miał pan usługę dostępną" do stwierdzenia " czas aktywacji może trwać do 4 dni". Pierwszy telefon z prośbą o aktywację wykonałem wczoraj rano - minęły 24 h i bez rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlozylem oficjalna reklamacje na takie traktowanie . I tak to pewnie bedzie bez echa . Pracuja tam ludzie z przypadku :) A mialo byc tak pieknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bary111 - bardzo ciekawi mnie kiedy VOD wystartuje. Ja jestem w pracy i nie mam dojścia do n-ki, a jeśli ty to na bieżąco sprawdzasz to daj znać. Ja też aktywowałem 7.xii o 7-dmej rano i mam nadzieję że jak wrócę dzisiaj po pracy do domu to już coś zobaczę. poza tym dołączam się do opinii co do infolinii n-ki.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='speeder72' post='27462' date='08.12.2006, 08:30 ']
Bary111 - masz w 100% rację. Ja przeszedłem identyczną drogę - od hasła " w ciągu 2 h będzie miał pan usługę dostępną" do stwierdzenia " czas aktywacji może trwać do 4 dni". Pierwszy telefon z prośbą o aktywację wykonałem wczoraj rano - minęły 24 h i bez rezultatu.
[/quote]Czy z tego wynika, że na recordera zmienił się sposób aktywacji? Poprzednio jak aktywowałem zwykłego boxa to aktywacje wykonywał automat, wystukałem tylko hasło i numer umowy w telefonie i po pięciu minutach wszystko było. Pytam, bo w przyszłym tygodniu wymieniam na recordera i nie chciałbym czekać 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...