Skocz do zawartości
Gmeru

VOD Video na żadanie

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, nVoD schodzi na psy!

Nic wartosciowego w HD nie ma szczegolnie w Premierach. Kolekcja nSeriale tez juz jest smieszna szczegolnie gdy reklamuja, ze seriale sa w PL zaraz po premierze w USA! Do tego redukuja jakosc z HD do SD z DD5.1 do stereo, a TVP HD puszcza "doktorka H." prawie rownolegle do nSeriale z tym, ze w lepszej jakosci i bez oplat :).

Rok temu tak sie zirytowalem, ze wypisalem sie z nVoD, a wtedy bylo lepiej niz jest teraz!

Ostatnio zaczepilem sie na VoD C+ oferta skromna ale filmow w jakosci HD duzo wiecej (glupio to brzmi ale tak to wyglada na dzien dzisiejszy)

O kolekcji PictureBox nie warto pisac.

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja tak skromnie zapytam , czy cos tu daja w HD oprócz Naznaczonego, od dwóch miesięcy nic nie było w HD to jakaś totalna kpina...

No właśnie. VOD sam w sobie jest bardzo dobrą ideą, bo możemy wybrać kiedy chcemy oglądać, znaczy wtedy kiedy mamy czas. Do tego oglądamy co chcemy i za to też płacimy, a nie za wszystko jak leci. Ale co to ma być, żeby płacić 11zł za film SD... To ma być porządna usługa nowoczesnej platformy HD, czy za przeproszeniem jak nie przymierzając, jakiś tfu divx z internetu?

Za taką kwotę abonent ma prawo oczekiwać filmu PPV, w rozsądnej jakości. Ale widać znajdują się chętni na 11zł za takie coś, co teraz nam nadawca serwuje, to i po co ma się bardziej postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś HD w VOD? Oczywiście chodzi o film, a nie o seriale TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nFilmHD VoD - Niby jest 1 w HD :D

-Rozowa Pantera w HD i DD (klamstewko). To jest takie se HD i DD to na 100% nie ma nawet stereo!

-Muminki SD z DD5.1

-Szyfry wojny SD DD5.1

Kolekcja nFilmHD VoD "urzeka" mnie swoim bezsensem!

Wychodzi na to zeby miec pelnie wrazen z ogladania filmu to trzeba 2 razy ogladac - obraz w jakosci HD brac z nFilmHD 1/2, a audio DD5.1 z nFilmHD VoD!

W premierach zero HD (!!!) i chyba tylko 1 film ma DD ciekawe czy DD5.1

Kolekcja nSeriale zeszla juz totalnie na psy zero HD i DD (chyba nawet 2.0 brak)

O PB nawet nie chce mi sie pisac bo nie ma o czym!

Generalnie niektore filmy przyzwoite ale w takiej jakosci i cenie to absurd by je zamawiac!

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale tak jest. VOD w n-ce to degradacja z dnia na dzien. Jakosc filmów za 11 zeta jest moim zdaniem fatalna. Nowa generacja, czyli co oni wyprawiają??? Popatrzcie na nfilmy, Chryste panie, Raczek z n-ką doprowadzają mnie do szału z którego w dodatku przez pół roku nie można zrezygnować.

W najczarniejszych snach nie spodziewałem się takiej kichy i klapy. Filmy, które emitowane były juz chyba wszędzie bądź tak stare ze jeszcze na video z nieistniejącej juz od lat wypożycalni widziałem. DD5.1 raz na miesiąc i w dodatku na powtórce. Jak ktos im zapłaci po promocji 20 pln za nfilm to jestem ksiądz:)

P.S Najgorsze ze ja głupi wziąłem turbo wraz z cyrografem na 12 mies. Chociaż turbo jest fajny ale ileż można podziwiać epg:)

Edytowane przez tomhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers 2 w SD 2.0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u konkurencji w HD DD5.1. Szkoda że N poszła w stronę ilości a nie jakości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wziąłem udział w tele-ankiecie na temat telewizji satelitarnych, cyfrowych itp.

Rozmowa trwała 40 minut, zadano mi mnóstwo pytań.

Szczególnie dużo pytań dotyczyło VOD w N.

Powiedziałem wtedy, że dopóki na VODZie nie będzie kontentu w HD, to mam gdzieś taki VOD, w ogóle mnie to nie interesuje.

Zacznę z niego korzystać tylko i wyłącznie, jak będą filmy w HD.

Niestety, pewnie byłem jednym z nielicznych, którzy tak mówili, bo po 3 miesiącach nic się nie zmieniło, a nieliczne pozycje w HD zniknęły zupełnie.

Dziwi mnie szczególnie to, że Premiery są w SD, jak ma mnie to zachęcić do korzystania, no jak ????

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem delikatnie mówiąc... zdenerwowany (żeby nie zaczynać nowego roku od przeklinania na forum). Poleciłem ojcu zakup turbo i na razie podoba mu się nagrywanie, ale jak on się dowie, że w Cyfrze z której sam zrezygnowałem jest 5 filmów w HD, a u niego nie ma żadnego to będzie ciężko ze mną. Na szczęście nikt z jego znajomych nie ma VOD z C+, więc pewnie się dowie :D Ale czy to się poprawi? Bo jak przeglądam forum to widzę, że VOD z n'ki dawno HD nie widziało, a nie miało być tak, że zawsze będzie dostępne parę filmów w HD?

A z tym DD 2.0 to pewnie jakiś chory żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale tak jest. VOD w n-ce to degradacja z dnia na dzien. Jakosc filmów za 11 zeta jest moim zdaniem fatalna. Nowa generacja, czyli co oni wyprawiają??? Popatrzcie na nfilmy, Chryste panie, Raczek z n-ką doprowadzają mnie do szału ....

Raczek jest figurantem - czlowiekiem z nazwiskiem potrzebnym do celow marketingowych z minimanym "kontraktem" na autorskie programy - gawedy z gosciem w Multikinie przy stoliku z jednym, gora dwoma kamerzystami fanami zabiej perspektywy - wszystko total minimalizm by robic tzw. oprawe autorska kanalu :)

Z tego co widze na kanalach nFilm HD 1/2 i tym poronionym VoD'zie, twierdze, ze Raczek nie ma wplywu na oferte filmowa i jakosciowa o ktorej decyduja pewnie ksiegowi z ITI. Poza tym swiadamosc techniczna Raczka w zakresie HD i DD jest sladowa - widac to po zamotanych "dysputach" Raczka z Soltysikiem gdy "reklamuja" HD, PVR, itd :).

W stosownej chwili Raczek zniknie (pewnie cichaczem) tak jak wyparowaly z dnia na dzien autorskie "stacje" radiowe n.

No i zaczynam podejzewac, ze nowy prezes Markus Tellenbach znalazl sposob na "rozwoj" platformy N - calkowicie udoopil HD i DD w nVoD!!!

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - czy ktoś wie czemu przy odtwarzaniu VOD dekoder przełącza się w tryb wyjścia 576i? Wiem, że film jest w SD, ale spodziewałbym się, że całość zachowa się tak jak przy kanałach TV SD, czyli po prostu nbox sobie to przeskaluje. A tak, nawet z menu ekranowego się robi pikseloza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uzywaz component, HD w VOD jest tylko po HDMI.

PS jak dla mnie to sklaowanie SD przez Nbox tylko pogarsza obraz (no , moze menu wyglada lepiej :-) )

Obraz jest mniej ostry i kolory blakna. Efekt podobny do slabego filtra cyfrowej redukcji szumow.

Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie uzywaz component, HD w VOD jest tylko po HDMI.

PS jak dla mnie to sklaowanie SD przez Nbox tylko pogarsza obraz (no , moze menu wyglada lepiej :-) )

Obraz jest mniej ostry i kolory blakna. Efekt podobny do slabego filtra cyfrowej redukcji szumow.

OK, dzięki za info :) Spróbuję po HDMI, może już mi nie będzie przerywał dźwięk tak jak kiedyś ;-)

Jak wygląda lepiej to już zależy od TV, u mnie lepiej wygląda obraz skalowany w nbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...