Skocz do zawartości
Gmeru

VOD Video na żadanie

Rekomendowane odpowiedzi

No rozmowy w tłoku i Magda M jest na pewno ciekawsza :rolleyes: Staszek_s może powiesz namjakie są to te ciekawe pozycje :D Taniec z gwiazdami może ?

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich to moj pierwszy post ale czytam to forum juz dlugo, nie mogelm sie powstrzymac zeby nie napisac jak na VOD moze sie znalec taki program jak rozmowy w toku to jest TOTALNY SIET jak mozna to proponowac na VOD panowie co jest z ta N nie mam ani c+ ani N zeby nie bylo ze jakas prowokacje czy co, odpowiedzcie sobie sami czy lepiej ogladac filmy w hd nawet jak sa to przecietne sensacje czy programy w hd typu rozmowy w toku albo seriale magda m normalnie zalamka a tak czekalem na N RECODER i co teraz?
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do przedmówcy, na VoD nie ma programu rozmowy w toku... Tylko z tego co mi wiadomo rozmowy w tłoku... to pewna różnica...

Wierz mi, że sporo osób chciałoby zobaczyć seriale TVN-u przed premierą telewizyjną...ale przecież to jest dodatek, najważniejsze będą filmy... Poza tym nie musisz zamawiać usługi VoD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='staszek_s' post='26311' date='03.12.2006, 22:53 ']
Proponuję nie wypisywać głupot tylko poczekać na pełną ofertę...
[/quote]
Jak można na forum publicznym od głupców kogoś wyzywać gdzie samemu rozpowszechnia się plotkę i propagandę :
[quote name='staszek_s' post='26311' date='03.12.2006, 22:53 ']
"Mr&Ms Smith", z tego co słyszałem (nie widziałem, przyznaję), nie jest jakoś specjalnie powalający na kolana
[/quote]


[quote name='lukas63' post='26349' date='04.12.2006, 01:25 ']
Oglądałem - kicha - 7 zł zmarnowanych w wypożyczalni
[/quote]
Powyżej kolejna subiektywna opinia. Mógłbym powiedzieć że kino takie jak "Mr&Ms Smith" trafiło do mego gustu na 10/10 (co jest akurat prawdą), ale równie dobrze mogę powiedzieć że nie nawidzę kokosu, gdzie moja żona za nim przepada.

Także proszę forumowiczów o nie uprawianie takiej polityki. Piszę to, dlatego że poruszyły mnie wasze posty. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='matt' post='26374' date='04.12.2006, 09:56 ']
Jak można na forum publicznym od głupców kogoś wyzywać gdzie samemu rozpowszechnia się plotkę i propagandę :
[/quote]

wypraszam sobie takie uwagi. Nie nazwałem nikogo głupcem. Wyraziłem tylko swoje zdanie o tym co pisze.

[quote name='matt' post='26374' date='04.12.2006, 09:56 ']
Także proszę forumowiczów o nie uprawianie takiej polityki. Piszę to, dlatego że poruszyły mnie wasze posty. Pozdrawiam.
[/quote]

gdzie tu polityka ?
Napisałem, że widzę parę fajnych IMHO filmów do obejrzenia VOD, każdemu może się spodobać co innego, nawet rozmowy w tłoku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinni dać dla przeciwwagi dla Smithów i Starwarsów wszystkie części Terminatora oraz Stargate w HD i DD5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmowy w toku - KICHA
Rozmowy w tłoku - REWELKA, dużo ciekawsza od rzeczonych Państwa Kowalskich ... ale

.. tak naprawdę co te OBA programy mają wspólnego z ideą HDTV ?
Bo już efektowność, nie poddawając pod dyskusję treść Mr&Ms Smith, jest jakby do tej formuły stworzona.

pzdr


PS Ale taśmy Beger w wersji HDTV z chęcią bym obejrzał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj od 10:00 rano probuje skonsultowac sie z BOK n'ki. Z calkiem innego powodu sami do mnie oddzwonili i przy okazji dowiedzialem sie ze filmow na VOD bedzie ok 30 w tym 10 nowosci. Nie dopytalem sie kiedy bedzie uruchomiony kanal MGM oraz dlaczego niektore funkcje (ktore mialy zostac uruchomione z nowym softem) nie dzialaja m.in. przegladanie informacji o programach podczas ogladania innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze zrobiłeś... ja pozostaje z CP do marca (juz teraz mam koniec umowy ale jak czytam to wszystko i sam widze na łasne oczy nie wierze... ) potem podejme decyzje jak w CP bedzie HD...
ale jeszzce nie koniec... C+ nie powiedziała ostatniego słowa... bo jak sie zwolnia sie transpondery po TPS'ach... to może być bardzo ciekawie... :lol:

Na C+ Francja... oferowany jest tuner do HD... i prosze... ktos potrafi... wymienic liste TV HDTV które działają z tunerem 100%... i co można...?? :):D:) wszystko można...

[url="http://media.canal-plus.com/file/64/8/43648.pdf"]C+ Francja TV HDTV[/url]

a dlaczego nie ma na N wykazu telewizorów... hahahah... to chyba wiedzą wszyscy... :)
a tak to przychodzisz do domu... i jak rosyjska ruletka... :D:D:D włącz ciekawość... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmy ściagają się od 4 dni, data premiery jest ustawiona na 7.12.2006. Narazie można oglądać tylko zwiastuny. Vod podzielony jest na 3 częsci:

SPI MOVIE BOX:

Śmiertelna Gorączka
Agent z przypadku
Chicago
Cube Zero
Frida
Godziny
Igraszki losu
Jay i cichy Bob kontratakują
Kate i Leopold
Marzyciel
Miasto Grzechu
niebiezpiczny umysł
Starsza Pani musi zniknąć
Taxi 2
Zły mikołaj



TVN SERIALE:

Rozmowy w tłoku - 4 odcinki
Kryminalni -5
Magda M. -4



ITI CINEMA:
Dublerzy
Dziewczyna z Perłą
Dziwka
Klucze do domu
Vinci



Generalnie jak na początek całkiem nieżle, miejmy nadzieję że z czasem bedą wieksze hity, nawet za wyższą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc juz byla w tv.Dobrze ze nie nacialem sie po raz kolejny,tym razem na recordera.Za te pieniadze wolalem dokupic Cyfre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uhmmmm a w Cyfrze co ciekaego byloby do zobaczenia za 145 zł miesiecznie abonamentu Zakladajc ze nie ogladam wogole piłki noznej????????? Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Relewand' post='26640' date='05.12.2006, 12:32 ']
Filmy ściagają się od 4 dni, data premiery jest ustawiona na 7.12.2006. Narazie można oglądać tylko zwiastuny. Vod podzielony jest na 3 częsci:

SPI MOVIE BOX:

Śmiertelna Gorączka
Agent z przypadku
Chicago
Cube Zero
Frida
Godziny
Igraszki losu
Jay i cichy Bob kontratakują
Kate i Leopold
Marzyciel
Miasto Grzechu
niebiezpiczny umysł
Starsza Pani musi zniknąć
Taxi 2
Zły mikołaj
TVN SERIALE:

Rozmowy w tłoku - 4 odcinki
Kryminalni -5
Magda M. -4
ITI CINEMA:
Dublerzy
Dziewczyna z Perłą
Dziwka
Klucze do domu
Vinci
Generalnie jak na początek całkiem nieżle, miejmy nadzieję że z czasem bedą wieksze hity, nawet za wyższą cenę.
[/quote]
W WIĘKSZOŚCI TE FILMY BYŁY JUŻ NA C+ :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przejrzałem oferte programowa Canal+ i HBO na najblizsze 2 tygodnie. Jedynym duzym hitem sa Gwiezzdzne Wojny. Reszta to półka z VOD N ki wiec prosze o jakies konkretne przykłady miażżącej przewagi CYFRY+ nad N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mjasinsk' post='26650' date='05.12.2006, 14:54 ']
uhmmmm a w Cyfrze co ciekaego byloby do zobaczenia za 145 zł miesiecznie abonamentu Zakladajc ze nie ogladam wogole piłki noznej?????????
[/quote]


Pewnie NIC .... moze reklamy ? No bo dla wielu osób które ma n-kę to święta i jedyna krowa, niepodlegająca żadnej krytyce, natomiast cyfra+ z założenia jest be .... żal na takie coś wogóle odpisywać.
Czemu nie można otawarcie spojrzeć prawdzie w oczy, że technologiczne n-ka wyprzedział juz na starcie c+, ale progarmowo jest i jeszcze sporo czasu pozostanie lata świetlne za nią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze nie lata świetlne, ale daj im kilka miesięcy... Jakbys wykupil prawa do filmow wiekszosci z wytworni (jak to ma Canal Plus i HBO) to tez bysbyl madry. Ale ta przewaga Cyfry zniknie niedlugo, bo VoD bedzie coraz ciekawsze... Ja uwazam, ze przeplacalem do tej pory za Cyfre, mase kanalow ktore nie ogladam, zeby miec Canal Plus... A do jakosci premium to brakuje troche Cyfrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mjasinsk' post='26650' date='05.12.2006, 14:54 ']
uhmmmm a w Cyfrze co ciekaego byloby do zobaczenia za 145 zł miesiecznie abonamentu Zakladajc ze nie ogladam wogole piłki noznej?????????
[/quote]
Gwoli scislosci mam i N-ke i ponownie Cyfre.80% tych filmow widzialem w Cyfrze.Wlasnie ta nieszczesna pilka nozna mnie interesuje i tego niemal w N-ce nie ma.Cena Cyfry wynosi mnie 72 zl za pakiet komfortowy z 3 canalami i Hbo..(przez caly rok)..Do tego mam N-ke za 48 zl i jestem b. zadowolony.Za 120 zl mam wszystko co mi potrzeba.3 miesiace temu za to co mam ponownie w Cyfrze placilem 124 zl,a teraz w sumie jest taniej i mam dostep do HD.Ale z samej N dluzej niz miesiac nie da sie tv wyzyc dluzej niz miesiac,bo tam bardzo niewiele jest do ogladania.Nie samymi filmami platforma stoi,podobnie jak nie samym HD...Dopiero w tamtym tygodniu pojalem to do konca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta jest lepsza niż myslałem! Na Canal+ czy HBO jak mam akurat czas coś obejrzeć to nigdy nic nie ma! A tu spora liczba filmów, z których każdy będę mógł obejrzeć kiedy chce! Myśle,że dla osób, które mają niewiele czasu usługa VOD jest o niebo lepsza od paczek C+ i HBO razem wziętych. A przy tym tańsza! Powtarzam DLA MNIE REWELACJA! A jeśli,niektórzy myśleli,że za 30 zł będą mieli same najnowsze/kinowe hity to wybaczcie...czas wracać do piaskownicy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, oferta VoD w chwili obecnej NIE JEST DOSKONALA. Oj, wiem, niektorzy maja recordera i juz nie moga na niego bluzgac, niestety to jest ogolnonarodowa wada :( jednak nie oszukujmy sie, ze program nki jest na poziomie C+. NIE JEST! Jednak ja pamietam start Wizji TV i Cyfry+, pamietam wchloniecie przez C+ Wizji TV, pamietam, ze na poczatku wszyscy pukali sie w glowe, po co ci tv sat i tak tam nic nie ma tylko jakies badziewia. Minelo 10 lat i nadal mam cyfre, kupuje nke. Niestety, nka bez abonentow nie bedzie mogla dorownac C+ z jednej prostej przyczyny - inwestycja jest nastawiona na straty przez jakis konkretny czas, potem przychodza zyski z abonamentow, jednak im wiecej abonentow, tym wieksze zyski. Co mamy za 32zl w C+? Nic. Ale pelna oferta C+ (bez HBO) bije juz nke na glowe... po 10 LATACH ISTNIENIA.

Ehhhhh, jestem koziorozcem i jestem cierpliwy. Radze sie cierpliwosci nauczyc, w kraju czwartego swiata w jakim zyjemy, cierpliwosc jest bardziej potrzebna niz zdrowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vdo miało byc zamiast programu premium i jak narazie to te zaproponowane filmy do premium mają daleko. mam jednak nadzieje ze to tylko początek i pojawią sie duze hity oczywiscie w hd a czy z tej listy sa jakies w hd? bo jesli nie to totalna kicha na starcie vdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie .... te same filmy, pewnie cyfrze plus programowo dużo brakuje do oferty premium - pytanie czego? Filmów z.. Marsa ? Przecież wspólnie z HBO mają praktycznie całą ofertę filmów jaka trafia do TV i to w czasie praktyczne identycznym jak na zachodzie. Czego więc jeszcze chcesz od tej oferty premium programowo (bo o to toczy się tu ta rozmowa) ?

[u]mjasinsk[/u]
[u]Filmy na canal+ podobne do VoD .... powiadasz[/u] .... Pewnie
[b]Revolver[/b] Gaya Ritchiego,
Oskarowe [b]Miasto Gniewu[/b] lecące już bodaj 3 miesiąc też ?
[b]Broken Flowers[/b] Jarmusha również znajdziemy na VoD,
[b]Życie jest cudem[/b] Kosturicy również,
[b]Hotel Ruanda[/b] bez wątpienia,

o takich starociach, lecących już kilka miesięcy na c+ jak 3 części rewelacyjngo "Infernal Affairs", "Wojna światów" "Wierny grodnik", "Podwójna gra", "Królestwo niebieskie", Ray, 13 dzielnica, Dogville Van Tiera nie wspominajac.

Ale wspomnę o 4 częsci 24 godzin, no ale dla równowagi jest Magda M.

dla dzieci na VoD widzę Madagaskar, Ekspres Polarny i Roboty , no moze coś równie dla nich ekscytującego,

Faktycznie oferta jest identyczna. A na filmach trzeba się jeszcze znać.

mesiash .... szkoda słów. W cyfrzeplus płacisz pieniądze za szybkosć ukazania się filmów, które bez 30 zeta za darmo, mozesz mieć za dwa lata w TVN, TVP czy Polsacie. Sama usługa VoD w swoim założeniu jest genialna i bardzo dla nas wygodna, ale trzeba mieć troszkę dystansu do jej jakości programowej. Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Oj, wiem, niektorzy maja recordera i juz nie moga na niego bluzgac [/quote]

Mając recordera nie ma przymusu korzystać z VOD, niektórzy kupili go za względu na PRV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mesiash' post='26667' date='05.12.2006, 15:20 ']
Ta oferta jest lepsza niż myslałem! Na Canal+ czy HBO jak mam akurat czas coś obejrzeć to nigdy nic nie ma! A tu spora liczba filmów, z których każdy będę mógł obejrzeć kiedy chce! Myśle,że dla osób, które mają niewiele czasu usługa VOD jest o niebo lepsza od paczek C+ i HBO razem wziętych. A przy tym tańsza! Powtarzam DLA MNIE REWELACJA! A jeśli,niektórzy myśleli,że za 30 zł będą mieli same najnowsze/kinowe hity to wybaczcie...czas wracać do piaskownicy :(
[/quote]


Ja bym sie nie zgodzil. Nie mam ani N-ki ani C+ wiec jestem obiektywny.

Nie wiem czego inni sie spodziewali po VOD ale ja spodziewalem sie 10 PREMIER - tymczasem z listy ktora jest podana (choc nie chce mi sie tego dokladnie sprawdzac) wiekszosc filmow miala juz premiere nie dosc ze na DVD, to na C+ lub HBO, albo nawet w otwartym TVN...
Jezeli tak ma wygladac oferta z 10 PREMIERAMI to za 30 PLN lepiej kupic C+ w ktorym mamy podobne "wiekowo" filmy + sport.

Nie rozumiem Waszych zachwytow bo moim zdaniem (przynajmniej narazie) trudno byc usatysfakcjonowanym ta oferta. Po prostu ja spodziewalem sie nowosci (nie mowie ze przed premiera DVD choc chyba wlasnie po to jest VOD) ale przynajmniej na dlugo przed premiera na kanalach prermium, nie mowiac juz o kanalach niekodowanych.

Dla mnie oferta jest kiepska i niestety daleko jej do tego czego (chyba wszyscy)s ie spodziewalismy bo jak narazie to repertuar nie jest nawet konkurencja dla C+ i HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...