Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przyznam szczeże że mając porówanie do ostanich HX750/850, ST60 robi tak kolosalne wrażenie że przyznam szczeże że się nie spodziewałem. Jest pewien mały szkopuł HX850 miał ciut lepsze 3D, cała reszta (czerń, kolory, szarność, imput lag) jest po porstu najlepszy :-)

Dzięki @qazar, cenna podpowiedź, a czy ktoś jeszcze z użytkowników, lub @Maciej Koper mógłby potwierdzić/zaprzeczyć i dodatkowo napisać o tych coolerach. Nigdy nie miałem plazmy i nie wiem, czy np. wieczoram podczas oglądania nie będzie za bardzo hałasował. Goni mnie już powoli czas, więc będę bardzo zobowiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 55ST60 ludzie pisza moze u kogos w jakims egzemplarzu cos wystepuje u mnie cisza wszystko smiga bez zaklucen zadnych chorych jazd nie widze .Ale ustawienia fabryczne to sa jako tako ale wiadomo pozostaje kalibracja i bedzie wiec w poniedzialek dzwonie do Macieja i sie umowie a jak bedzie chcial zeby cos wam maznac na forum to jego dobra wola bedzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Prawdziwe kino bardzo dobry, jednak kalibracja wskazana, również niedługo się zgłoszę do Macieja w celu umówienia na kalibrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co przeczytałem w manualu, to tylko jedno gniazdo HDMI (nr 2) jest w standardzie 1.4 (chodzi o 3D). No i jeszcze prośba do użytkowników. Napiszcie co jest w wyposażeniu, bo różnie źródła podają. Chodzi mi przede wszystkim o to, ile jest par okularów, bo gdzieś przeczytałem, że 1:( i czy pióro jest standardowym wyposażeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie euro:

okulary 3D, elektroniczne pióro dotykowe, pilot, 2 baterie AA do pilota, obrotowa podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

Co do HDMI to byłoby to mega dziwne... ST50 idzie na każdym HDMI z 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jedna para. Cena TV wzrasta w tym momencie o ok. 300 PLN-ów, bo druga para to jednak niezbędne minimum. Co do HDMI, to może źle interpretuję. http://www.instrukcjapolska.pl/index.php/panasonic/676-panasonic-telewizor/15161-instrukcja-obslugi-panasonic-telewizor-plazmowy-smart-viera-tx-p55st60e

link do manuala (str. 26).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 wejscie HDMI ma ARC a wszystkie maja 1.4 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wybrać , większy (ST60 55") czy mniejszy (VT60 50") z odległości 3,5 metra głownie do telewizji (nc+) oraz ps3... I dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na opinii dokładnej to w środę będziemy się bawić VT60. O ST60 już wszystko wiemy więc wyjdzie nam jak to jest z tym VT60... chociaż ja pewnie bym szedł w przekątną. Kolosalnych różnic na pewno nie będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru oczywiście , że czekam do środy. O której robicie stream ? Kiedy będzie test ST60?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze damy znać. Co do ST60 to Maciek ma go wkrótce udostępnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziękuje za odpowiedz, może ktoś jeszcze się wypowie ?

Edytowane przez Piotr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może sprzedaje te TV po takiej lepszej cenie niż e sklepach?

dałbym za 55st60 - 5,5tyś.

jak coś to proszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż ja pewnie bym szedł w przekątną. Kolosalnych różnic na pewno nie będzie..

Na pewno będą dwie różnice.

Wiatraki i czerń bierna.

HDTVtest

zt60 0,05cd/m2

st60 0,35cd/m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą dwie różnice.

Wiatraki i czerń bierna.

HDTVtest

zt60 0,05cd/m2

st60 0,35cd/m2

O co chodzi z tymi wiatrakami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz, może ktoś jeszcze się wypowie ?

To zależy co jest dla Ciebie priorytetem. Jeśli jakość obraz, to z tych dwóch osobiście wybrałbym ten większy. Przekątna zrobi pozytywną robotę, zawsze i wszędzie i przy każdym materiale. A potencjalna różnica w jakości obrazu na plus modelu VT, raczej nie zrekompensuje zysku z przekątnej. No chyba, że priorytetem są funkcje z modelu VT, a których brak w ST, wtedy to nie masz wyboru.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeden ma (wiatraczki), a drugi nie. Różnica głównie "psychologiczna".

Edytowane przez slimak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O co chodzi z tymi wiatrakami ?

A to można powiedzieć, że taki fetysz. Coś podobnie jak w filmie Wehikuł czasu, tam Eloi też budowali wiatraki. A w tle leciała muzyka Klausa Badelta, rewelacyjna zresztą ;).

A tak poważnie, to czasem głośniej mi w brzuchu burczy, niż jakiekolwiek ewentualne dźwięki niechciane, jakie wydaje z siebie ST60, więc nie ma co sobie głowy bzdetami zawracać.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice są naprawdę niewielkie. Przewagą VT60 jest filtr który lepiej niż w ST60 czy GT60 odbija światło. Różnice w czerni są minimalne, wątpię aby ktoś zauważył nawet obok siebie. Zależy na czym komu zależy:), wyposażenie najlepsze w VT60, design kwestia gustu. Dziwne ceny są obecnie, GT60 jest minimalnie tylko tańszy od VT60.

GT i VT są na Hexa, dualcore, czyli w/g testów najszybsze, np. aplikacje itd. Bardzo ciekawą ofertą jest również F8500. Jest mnóstwo testów, opinii, wystarczy poczytać.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czym jest chłodzony VT jeśli nie posiada żadnych wiatraczków ?

Każdy na różnych forach radzi mi brać ten większy czyli ST60 55" , nie sądzę aby tyle ludzi się myliło :) to mam chyba tą kwestię rozwiązaną. Jeszcze tylko poczekam , aż ukaża się te telewizory u mnie w sklepie w UK i podejmę decyzję. Jeśli chodzi o bajery w TV to są mi zbędne tak samo jak 3D .

Jedynie co kusi do wersji wyższej to właśnie ten lepszy filtr oraz niższy input lag.

Teraz czekam na test VT i jakieś podsumowanie Maćka co do tych TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dopłacać tyle kasy do wersji 55 i 65? Szczególnie mi chodzi o 50 vs 55, bo różnica w cenie to to 1,5 tyś zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam st60 w rozmiarze 50` po 3 tygodniach klika uwag:

źródło to Turbodekoder

Mocno nasłoneczniony pokój od południa sprawia ,że dopiero wieczorem TV pokazuje 100% swoich możliwości i obraz jest piękny. W dzień obraz jest przeciętny

- przy dynamicznym ruchu pojawia się rozmazanie za obiektem po wyłączeniu wszelkich ulepszaczy obrazu zauważam drżenie obrazu

- telewizor emituje dosyć sporo ciepła (zalezta w zimie ;D )

- przy białym obrazie można usłyszeć buczenie TV

To mój pierwszy TV po CRT i chętnie był wymienił na jakiegoś LEDa

to tak na szybko kilka uwag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w modelach wyższych też takie rzeczy występują co opisał kolega wyżej tj. rozmazanie za obiektem przy szybkich scenach , drżenie obrazu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od modelu ja mam 55ST60 i nic mi nie brzeczy skacze a po pierwsze to trzeba go skalibrowac bo ustawienia fabryczne to sa nie zabardzo dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...