Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, mam ST50.

Jak najbardziej ma wpływ na użytkowanie telewizora. Już po pół godzinie oglądania tenisa, linie kortu są widoczne (powidok) na wszystkich ujęciach.

Jakbym zamiast trybu Prawdziwe kino (kontrast 42) używał Dynamiczny (k60) to pewnie byłoby jeszcze gorzej.

Szczerze to nie wiem jak Ci udało się to zrobić, ja również oglądam dużo tenisa i linii kortu jeszcze nie zauważyłem na powidokach, jedyne co widać to logo Eurosportu, ale to niestety nie do uniknięcia jakoś Eurosport nie chce zrobić swojego logo transparentnego.

Może masz jakieś bardzo agresywne ustawienia w TV.

Również mam ST60, wcześniej miałem PV80 na której w ogóle nie było powidoków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
linii kortu jeszcze nie zauważyłem na powidokach

Są słabo widoczne, na początku myślałem, że to odbicia na obiektywie kamery.

wcześniej miałem PV80 na której w ogóle nie było powidoków.

Ja miałem PV60 i S10. Krótkotrwałe powidoki na kortach zobaczyłem dopiero na ST50. Na ST50 też widzę często pionowe pasy po prawej stronie oraz mniej szczegółowy ruch w porównaniu do S10 i PV60.

Najwidoczniej cały czas obowiązuje zasada, że jak coś się polepsza to coś innego musi się pogorszyć. ;)

P.S 42" 2m.

Edytowane przez slimak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie dla właścicieli ST60E, chcę puścić dźwięk z youtube na kino domowe, niby jest całość sparowana ale dźwięku brak. Jakiś pomysł ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie dla właścicieli ST60E, chcę puścić dźwięk z youtube na kino domowe, niby jest całość sparowana ale dźwięku brak. Jakiś pomysł ? :(

Podepnij kino pod HDMI 2 z ARC, u mnie wszystko działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, a raczej pewną konsternacje. Na filmach, czy innych treściach na ekranie widać z bliska jak by tzw."mrówki" (zielone jakby kropeczki na czarnym tle, na innych kolorach wyglądają inaczej). Obraz nie jest krystalicznie czysty (tylko z bliska), próbowałem różnych kabli ale na każdym jest tak samo. Co to za cudo? Nie spotkałem się nigdy z takim czymś na LCD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak działa plazma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ta dobrze skalibrowana ? Mam nadzieje Panie Maćku że niedługo będzie Pan w Krakowie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ta dobrze skalibrowana. Odcienie bliskie czerni zawsze wyświetlane są z dużą ilością ditheringu (mrowienia). Niektórzy próbują zmniejszać ten "efekt" ustawieniami co jest bez sensu, ponieważ psuje się wtedy jasność tych stopni szarości, a z odległości oglądania mrowienia i tak prawie nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ten TV umożliwia odbiór TVP poprzez treści internetowe (APPS) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markt na majówkę był za 4080 PLN 50ST60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55st 60 jak sie sprawuje przy sporcie pilka nozna i inne dyscypliny sportowe odleglosc 2m kablowka UPC czy niebedzie za duzy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po okresie czajenia się na Sony HX850, potem W905 (a nie jestem fanboyem którejkolwiek technologii, czy to LCD, czy PDP, wolę względy merytoryczne i jakość/cena) zamówiłem Panasonic TX-P55ST60E. Jak ktoś może, to proszę o organoleptyczne opinie jak głośno pracuje (wentylatory), oraz czy 3D daje radę (np. w porównaniu do rzeczonego HX850, który ponoć jest tutaj wzorem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak kupiłeś to juz chyba po ptokach? :)

Się porobiło, 50 cali kosztuje 3763 w electro (aż ich zabrakło :P) i ole ole. Zastanawiam się czy kupować czy czekać jeszcze na testy, ale chyba będzie ciężko dostać coś lepszego w podobnej kasie.

Edytowane przez ann2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś to juz chyba po ptokach? :)

Się porobiło, 50 cali kosztuje 3763 w electro (aż ich zabrakło :P) i ole ole. Zastanawiam się czy kupować czy czekać jeszcze na testy, ale chyba będzie ciężko dostać coś lepszego w podobnej kasie.

Mówisz o ST60? Jesli jest taka cena to nawet się nie zastanawiaj, nawet za drugie tyle ciężko będzie znaleźć coś lepszego. Jeśli masz więcej kup GT60, śmiga na nowym procku dual core i więcej trybów pod kalibrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mówisz o ST60? Jesli jest taka cena to nawet się nie zastanawiaj, nawet za drugie tyle ciężko będzie znaleźć coś lepszego. Jeśli masz więcej kup GT60, śmiga na nowym procku dual core i więcej trybów pod kalibrację.

Ja bym właśnie kupił 50gt60 lecz jego cena (w rtv euro) jest dla mnie nie do zaakceptowania (7tyś.), tylko 500zł tańszy od VT60 ? coś tu chyba jest nie tak, porównując i przeliczając ceny zagraniczne do naszych wychodzi, że powinien on kosztować coś ok. 6tyś. Kto kupi gt60 za 7tyś., gdy dokłada 500zł i ma VT lub jak upoluje okazje to nawet VT kupi za ok. właśnie 7tyś.(ostatnio w okolicach majówki za tyle dało się kupić VT).

Za 6tyś. bym kupił gt60, a tak nie wiem czy poczekać jeszcze kilka tygodni bo może cena spadnie do tych 6, czy nie spadnie i brać ST w dobrej cenie. Niestety muszę telewizor kupić w przeciągu 3 tygodni.

Edytowane przez rafal180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało mi sie zakupic 50t60 wraz z wniesieniem i podłączeniem w extra cenie. Tv dojdzie na dniach. Teraz mam pytanie. Na co zwrócić uwage jak przyniosą tv? Jest jakaś folia na panelu? Jak sprawdzić czy tv nie jest powystawowy? Karton w jaki sposób sie otwiera ? Przepraszam za takie pytania,ale dłuuugo zbierałem na tv aby dać sobie teraz jakiegoś bubla wcisnąć :) Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś to juz chyba po ptokach? :)

Się porobiło, 50 cali kosztuje 3763 w electro (aż ich zabrakło :P) i ole ole. Zastanawiam się czy kupować czy czekać jeszcze na testy, ale chyba będzie ciężko dostać coś lepszego w podobnej kasie.

Na razie zamówiłem, ale muszę poczekać do 17-go maja, więc powiedzmy do 15-go mogę się wycofać. TX-P55ST60E kupuję za 5900, więc jeżeli są lepsze propozycje w podobnej cenie, to chętnie zmienię zdanie.

No i pytania aktualne. Jak z hałasem (coolery) i z tym 3D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już wam dojdą Telewizory to napiszcie jak się sprawują , w przyszłym miesiącu tez chciałbym już widzieć nowy Tv u mnie , tylko jeszcze nie wiem czy to będzie St czy Vt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam szczeże że mając porówanie do ostanich HX750/850, ST60 robi tak kolosalne wrażenie że przyznam szczeże że się nie spodziewałem. Jest pewien mały szkopuł HX850 miał ciut lepsze 3D, cała reszta (czerń, kolory, szarność, imput lag) jest po porstu najlepszy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało mi sie zakupic 50t60 wraz z wniesieniem i podłączeniem w extra cenie. Tv dojdzie na dniach. Teraz mam pytanie. Na co zwrócić uwage jak przyniosą tv? Jest jakaś folia na panelu? Jak sprawdzić czy tv nie jest powystawowy? Karton w jaki sposób sie otwiera ? Przepraszam za takie pytania,ale dłuuugo zbierałem na tv aby dać sobie teraz jakiegoś bubla wcisnąć :) Z góry dziękuję za odpowiedź

Ktos odpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachnie swiezoscia i wszystko jest poukladane i poprzyklejane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość godzin tylko w menu serwisowym. Jaka sieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...