Skocz do zawartości
yanki

Nowy kanał filmowy na "n" MGM HD

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Finek' post='22825' date='18.11.2006, 00:50 ']
Jak słucham malkontentów to mi się po prostu niedobrze robi.

Macie różnorodną ofertę filmów za 30zł- narzekacie, że źle.
Byłoby 5zł za film- narzekalibyście, że drogo.
Byłoby 2 zł za film-narzekalibyście, że kiepskie filmy i tylko na 24h.
Byłoby za darmo-nie, fatalnie,na pewno zaraz podrożeje.

W Totka byście wygrali 20 mln pln to byłoby źle bo US zabierze połowę. A wam się należy,wszystko i za darmo.

Platforma działa 1 miesiąc a wprowadziła taki zamęt na rynku, że i inni dostawcy zaczęli w końcu dostrzegać nas klientów, i nawet Wy,szanowni użytkownicy C+ na wejściu N-ki skorzystacie.

Ale nie,lepiej ponarzekać,zmieszać z błotem (MGM-klasyka w nowej jakości?Nie,my wolimy też powtarzane filmy w fatalnej jakości,ale ze znaczkiem HBO).

Do tej pory narzekaliście na C+ i CP-a to fatalna jakość, a to nie szanują klienta,a to ukryte podwyżki,itd.
Teraz nagle wszystko jest super bo N-ka jest beee.

Nie wiem czy utkneliście w długoterminowych umowach i zazdrość was zżera, uwierzyliście,że teraz zaczną o was dbać czy po prostu wam z C+i CP dobrze. Nie wiem i nie wnikam,szanuję, ale nie krytykuję tych dostawców tylko dlatego,że podoba mi się to co robi w Polsce N-ka. (Abonentem nie jestem,jeszcze)

Trochę się rozpisałem, to z nerwów,wybaczcie ;)
[/quote]całkowcie popieram Twoją wypowiedź. Gdyby nie n to przez kolejne kilka lat oglądali by" wspaniałej "jakości filmy w CP/ jak można to kupić - nawet za 9.90zł/ i troszeczkę lepsze w Cyfrze, nie śniąc nawet o HD ale i tak im żle. To tak jak z PISem wszyscy z nich się śmieją ale 30 procent narodu na nich głosuje :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Myślę, że producentów filmowych i sportowych guzik obchodzą twoje polskie zarobki. Płacisz za treść. [/quote]

Jeżeli by nie obchodziło to by dali taką cenę jak na zachodzie i co jaki mieli by z tego zysk - chyba stratę - bo niewielu byłoby na to stać

[quote]warto powiedziec że ppv na zachodzie kosztuje 20-30zł za film . Więc u nas vod to i tak tanio jest. [/quote]

jakby tyle kosztowało jak na zachodzie to bardzo mały by mieli z tego zysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lukas63' post='22996' date='19.11.2006, 00:15 ']
Jeżeli by nie obchodziło to by dali taką cenę jak na zachodzie i co jaki mieli by z tego zysk - chyba stratę - bo niewielu byłoby na to stać
jakby tyle kosztowało jak na zachodzie to bardzo mały by mieli z tego zysk
[/quote]


btw.. jakim cudem jest juz 19-11-2006 ? w dacie poprzedniego postu ? i godzina 00:15 ? . skoro czytam forum pije piwko i jest 22:30 .. sobota 18-11-2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak szybciutko..w stronę [b]ciągle niezadowolonych[/b]..jesli Was stać weżcie sobie wszystkie platformy jednoczesnie i po problemie....jesli nie,proszę nie zawracać zadka..posiadanie "n" nie jest jak narazie obowiązkowe....uprzejmie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='22866' date='18.11.2006, 14:07 ']
W całej rozciągłości popieram przedmówców. malkontentom mówimy nie :)

Autorus
[/quote]


Jak ja sie ciesze, ze sa tez tacy uzytkownicy na forum, ktorym odpowiada N, a jak maja jakies ale to podejmuja dyskusje, a nie tylko pierdziela glupoty, brawa dla "tworcow" poprzednich postow :)

fajnie, ze MGM, mysle, ze bedzie co ogladac :) wiadomo zawsze moglo byc lepiej.
Ciekaw jestem oprawy graficznej kanalu i przede wszystkim jakosci starszych filmow :)

Edytowane przez hellboyek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hellboyek' post='23007' date='19.11.2006, 00:53 ']
Jak ja sie ciesze, ze sa tez tacy uzytkownicy na forum, ktorym odpowiada N, a jak maja jakies ale to podejmuja dyskusje, a nie tylko pierdziela glupoty, brawa dla "tworcow" poprzednich postow :)

fajnie, ze MGM, mysle, ze bedzie co ogladac :) wiadomo zawsze moglo byc lepiej.
Ciekaw jestem oprawy graficznej kanalu i przede wszystkim jakosci starszych filmow :)
[/quote]
Np. chcialbym nagrac i trzymac do ukazania sie wersji "off-line" 1080x Odyseje Kosmiczna 2001 i ladnych pare innych filmow ktore wstrzasnely mna i swiatem onegdaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości porównania np. Bonda DVD vs 1080i z działu porównania:

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1324"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1324[/url]

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1341"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1341[/url]

Zresztą poszperajcie tam sami. Może nie wszyscy jeszcze widzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pawcho' post='22982' date='18.11.2006, 21:09 ']
całkowcie popieram Twoją wypowiedź. Gdyby nie n to przez kolejne kilka lat oglądali by" wspaniałej "jakości filmy w CP/ jak można to kupić - nawet za 9.90zł/ i troszeczkę lepsze w Cyfrze, nie śniąc nawet o HD ale i tak im żle. To tak jak z PISem wszyscy z nich się śmieją ale 30 procent narodu na nich głosuje :0
[/quote]


Na jakiej podstawie piszesz o "wspaniałej" jakości w CP, itp.????
Akurat przez pół roku odbierałem CP i C+ równolegle i zrezygnowałem z C+ głównie ze względu na jakość.
C+ oglądałem za pośrednictwem Fergusona 7018 UCI, więc to nie byle jaki tuner, a mimo to Polsatowski Samsung DSB-S305G podawał lepszą jakość na tych samych kanałach. Swoją drogą Samsung 305 dostał nagrodę za najlepszy tuner SD na polskim rynku (dostępny w platformach) i np. podaje sygnał YUV, (najlepsza możliwa jakość w analogu).
Prawda jest taka, że nawet za 9,9 zł w CP masz żyletę na Polsacie, TVN, TVN Siedem.
"Troszeczkę lepsze w Cyfrze" to bzdura, jakość filmów w C+ na kanle HBO była taka, jak obecnie TVP1 i TVP2 z satelity. Dramat, niski bitrate, niepełna rozdzielczość PAL.
A dla przykładu, że CP też potrafi, jest np. fakt, że nadają niektóre filmy anamorficznie w 16:9, ostatnio np. Transylwania 6-5000 (nie o film chodzi, tylko o możliwości).
Jedynie w czym CP jest "gorszy" to brak oferty w HD, ale w SD nie jest gorszy od N czy C+ w jakości nadawania, IMHO od Cyfry lepszy za sprawą mniejszej liczby kanałów na swoich transponderach, a przez to mniejszej kompresji.

Co do kanału MGM, to biblioteka MGM jest przebogata i chętnie obejrzę nawet filmy z lat 50-tych w HD. Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabiore wreszcie glos, bo juz spokojnie nie moge usiedziec. Rzygac mi sie chce jak czytam posty "narzekaczy", ktorym ciagle wszystkiego malo lub za drogo (Przynajmniej widac tych najbardziej "inteligentnych" dzieki ktorym mamy taka Polske a ne inna). Proponuje zrobic osobny dzial dla tych ktorym cos (wszystko) sie nie podoba. Wreszcie bez nerwow mozna by czytac to forum.
Jesli chodzi o MGM (bo o tym tu mowa) to ja zdania nie mam. Za malo znam ten kanal zeby sie wypowiadac. Co do N-ki to siesze sie, ze ja wreszcie mamy poniewaz:
1 maja odwage (byc pierwsi)
2 maja kapital (chyba najwiekszy w Polsce jako ITI)
3 sa anty rzadowi (moze bedzie cos po 23? wreszcie w Polsce)
4 maja sprzet (jaki inni moga nam pozazroscic)
5 maja pomysly (wiadomo)
6 mysla !!! (m.in. przystepne ceny)
7 i pewnie wiele innych.
Dodam jeszcze jedno. Zadzwonili do mnie z pytaniem czemu jeszcze sie nie zalogowalem pomimo posiadania juz zestawu (ok. 1m). Wytlumaczylem kobitce, ze walcze z administracja bloku o mozliwosc instalacji anteny na dachu. Mila pani powiedziala, ze jak dostane odmowe i wyczerpia sie wszystkie inne mozliwozci montarzu TO MOGE ODSTAPIC OD UMOWY BEZ PONOSZENA KOSZTOW. Powiedzcie mi jaka firma w Polsce ma takie podejscie? Jest tak, ze jak podpiszesz to juz koniec i nic nikogo nie interesuje. Pozdrawiam wzystkich zadowolonych i niepewnych.

ps. Przepraszam za bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='23026' date='19.11.2006, 02:21 ']
Na jakiej podstawie piszesz o "wspaniałej" jakości w CP, itp.????
Akurat przez pół roku odbierałem CP i C+ równolegle i zrezygnowałem z C+ głównie ze względu na jakość.
C+ oglądałem za pośrednictwem Fergusona 7018 UCI, więc to nie byle jaki tuner, a mimo to Polsatowski Samsung DSB-S305G podawał lepszą jakość na tych samych kanałach. Swoją drogą Samsung 305 dostał nagrodę za najlepszy tuner SD na polskim rynku (dostępny w platformach) i np. podaje sygnał YUV, (najlepsza możliwa jakość w analogu).
Prawda jest taka, że nawet za 9,9 zł w CP masz żyletę na Polsacie, TVN, TVN Siedem.
"Troszeczkę lepsze w Cyfrze" to bzdura, jakość filmów w C+ na kanle HBO była taka, jak obecnie TVP1 i TVP2 z satelity. Dramat, niski bitrate, niepełna rozdzielczość PAL.
A dla przykładu, że CP też potrafi, jest np. fakt, że nadają niektóre filmy anamorficznie w 16:9, ostatnio np. Transylwania 6-5000 (nie o film chodzi, tylko o możliwości).
Jedynie w czym CP jest "gorszy" to brak oferty w HD, ale w SD nie jest gorszy od N czy C+ w jakości nadawania, IMHO od Cyfry lepszy za sprawą mniejszej liczby kanałów na swoich transponderach, a przez to mniejszej kompresji.

Co do kanału MGM, to biblioteka MGM jest przebogata i chętnie obejrzę nawet filmy z lat 50-tych w HD.
[/quote]
W sumie masz chyba rację co do jakości obu platform. Ja osobiście /odczucie subiektywne/ nie przepadam za CP - chodzi mi o kanały samego Polsatu i ich ofertę programową . Ciągle te same filmy i programy/ zresztą częściowo jest to domena większości stacji TV - zbliżają się święta i po raz 101 zobaczymy odgrzewane hity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='domag' post='23036' date='19.11.2006, 03:07 ']
Dodam jeszcze jedno. Zadzwonili do mnie z pytaniem czemu jeszcze sie nie zalogowalem pomimo posiadania juz zestawu (ok. 1m). Wytlumaczylem kobitce, ze walcze z administracja bloku o mozliwosc instalacji anteny na dachu. Mila pani powiedziala, ze jak dostane odmowe i wyczerpia sie wszystkie inne mozliwozci montarzu TO MOGE ODSTAPIC OD UMOWY BEZ PONOSZENA KOSZTOW. Powiedzcie mi jaka firma w Polsce ma takie podejscie? Jest tak, ze jak podpiszesz to juz koniec i nic nikogo nie interesuje. Pozdrawiam wzystkich zadowolonych i niepewnych.

ps. Przepraszam za bledy.
[/quote]

Nie mam n-ki wiec tylko dziele sie mysla:
gdzies wyczytalem ze do przypieczetowania umowy jest potrzebne zalogowanie (wowczas nie mozesz juz zwrocic dekodera i odstapic od umowy z przyczyn technicznych), jesli jeszcze tego nie zrobiles to masz pelne prawo wycofac sie z umowy i basta - zadna laska z ich strony.
pzdr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='23026' date='19.11.2006, 03:21 ']
Na jakiej podstawie piszesz o "wspaniałej" jakości w CP, itp.????
Akurat przez pół roku odbierałem CP i C+ równolegle i zrezygnowałem z C+ głównie ze względu na jakość.
C+ oglądałem za pośrednictwem Fergusona 7018 UCI, więc to nie byle jaki tuner, a mimo to Polsatowski Samsung DSB-S305G podawał lepszą jakość na tych samych kanałach. Swoją drogą Samsung 305 dostał nagrodę za najlepszy tuner SD na polskim rynku (dostępny w platformach) i np. podaje sygnał YUV, (najlepsza możliwa jakość w analogu).
Prawda jest taka, że nawet za 9,9 zł w CP masz żyletę na Polsacie, TVN, TVN Siedem.
"Troszeczkę lepsze w Cyfrze" to bzdura, jakość filmów w C+ na kanle HBO była taka, jak obecnie TVP1 i TVP2 z satelity. Dramat, niski bitrate, niepełna rozdzielczość PAL.
A dla przykładu, że CP też potrafi, jest np. fakt, że nadają niektóre filmy anamorficznie w 16:9, ostatnio np. Transylwania 6-5000 (nie o film chodzi, tylko o możliwości).
Jedynie w czym CP jest "gorszy" to brak oferty w HD, ale w SD nie jest gorszy od N czy C+ w jakości nadawania, IMHO od Cyfry lepszy za sprawą mniejszej liczby kanałów na swoich transponderach, a przez to mniejszej kompresji.

Co do kanału MGM, to biblioteka MGM jest przebogata i chętnie obejrzę nawet filmy z lat 50-tych w HD.
[/quote]


jeżlei według Ciebie tuner fergusona 7018 to nie byle jaki tuner..to raczej nie masz dużej wiedzy o tego typu sprzecie.
chinski produkt z kiepskim sprzętem MPEG2, więc i jakośc słaba.
owszem jakośc nie jest powalająca jak francuski C+ (jakośc przekazu) ale TYLKO CANAL+ nadaje w PRAWDZIWYM 16/9 a nie ajkiś śmierdzący polsat.........

samsug dostał nagrodę? a jakie były jeszcze tunery? no właśnie... bo chyba humax i dreamboxy nie brały w tym udziału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest napisane ze nie bedzie lecialo na MGM HD to samo co na innych kanalach MGM SD w Europie ? ITI przeciez powiedzialo tylko swiatowy kanal filmowy i na wylacznosc ! Jest MGM jest swiatowy [a ze stare filmy, nikt nie obiecywal nowych], na wylacznosc bo tylko my bedziemy mieli wersje HDTV polska [to ze kablowki beda mialy to samo SD to juz jest co innego]. Kubel zimnej wody ludzie.... kanal dobry moze dla pewnego grona ludzi a dla innych beznadziejny - sa rozne gusta i tyle.

Najgorzej ze z VOD zapowiada sie podobnie duzo niedomowien w marketingu, przyszli klienci sami sobie dorabia zlote gory :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='telemaniak' post='23066' date='19.11.2006, 12:11 ']
jeżlei według Ciebie tuner fergusona 7018 to nie byle jaki tuner..to raczej nie masz dużej wiedzy o tego typu sprzecie.
chinski produkt z kiepskim sprzętem MPEG2, więc i jakośc słaba.
owszem jakośc nie jest powalająca jak francuski C+ (jakośc przekazu) ale TYLKO CANAL+ nadaje w PRAWDZIWYM 16/9 a nie ajkiś śmierdzący polsat.........

samsug dostał nagrodę? a jakie były jeszcze tunery? no właśnie... bo chyba humax i dreamboxy nie brały w tym udziału
[/quote]


Kolego, proszę jak czegoś nie jesteś pewien to nie pisz głupot. Nie kompromituj się.
Nie mowa tu o możliwościach urzytkowych tych tunerów tylko o jakości genetowanego na wyjściu obrazu a cytowany Ferguson 7018 i Samsung tylko że model DSB A300C to tunery z wyjsciem YUV do np. plazmy lub LCD.
Robiłeś porównanie (widziałeś "live") wyżej wymienionych z tunerami humax i dreambox, jak nie to zrób i wtedy pisz. Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='KrzyHo' post='22705' date='17.11.2006, 17:43 ']
Widzę, że kolega się jeszcze nie nauczył, że w dzisiejszych czasach za wszystko się płaci a telewizja prywatna to nie fundacja charytatywna. Jak idziesz do wypożyczalni video, to też masz pretensję, że trzeba płacić? No żenada totalna

KrzyHo
[/quote]

Szanowny kolego kłania się czytanie z rozumieniem tekstu :D . Nie mam pretensji, że trzeba płacić i nigdze tak nie napisałem. Chcę tylko płacić za coś z czego korzystam a nie wyrzucac pieniądze. Dostanę pakiet filmów z których obejrzę z braku czasu lub chęci tylko jeden lub dwa. Dlatego uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby właśnie płacenie za konkretny film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mystic' post='23203' date='20.11.2006, 13:05 ']
Kolego, proszę jak czegoś nie jesteś pewien to nie pisz głupot. Nie kompromituj się.
Nie mowa tu o możliwościach urzytkowych tych tunerów tylko o jakości genetowanego na wyjściu obrazu a cytowany Ferguson 7018 i Samsung tylko że model DSB A300C to tunery z wyjsciem YUV do np. plazmy lub LCD.
Robiłeś porównanie (widziałeś "live") wyżej wymienionych z tunerami humax i dreambox, jak nie to zrób i wtedy pisz.
[/quote]


a gdzie ty masz w FERGUSONIE 7018 wyjście YUV --- chłopie co ty za brednie piszesz :D:):D:D
zwykłe scart i tyle...

TUNER 7018 ( KTORY TEZ POSIADAM I NP. 3018 TO TO SAMO BADZIEW TYLE ZE W 7018 JEST CZYTNIK KART.
takak róznica. któś niezle Cię w balona zrobił mówiąc że to nie byle jaki tuner jest.....
naoglądałeś sie cyferki pewnie po sharingu i myslisz że juz wszystko wiesz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


w dalszym ciągu czekam na odpowiedz od @will co do jego wypowiedzi... ale widze ze chyba nic z tego nie bedzie , bo krytykowac potrafi każdy. to Jego wypowiedz (will @ 17.11.2006, 18:58 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote/]TUNER 7018 ( KTORY TEZ POSIADAM I NP. 3018 TO TO SAMO BADZIEW TYLE ZE W 7018 JEST CZYTNIK KART.
takak róznica. któś niezle Cię w balona zrobił mówiąc że to nie byle jaki tuner jest.....
naoglądałeś sie cyferki pewnie po sharingu i myslisz że juz wszystko wiesz.
[quote]

Miałem na myśli DF6000 (sprawdziłem dokładnie model) a napisałem 7018. Oczywiście w tym względzie masz rację. W pozostałych kwestiach się z tobą nie zgadzam i tyle.

[url="http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=15&id=423"]Link Ferguson DF6000[/url]

I kosztuje 260 zł a nie jak Humax HDCI-2000 czy DM ok 1500zł. Więc jeśli mówimy o jakości obrazu, zaznaczam że nie mówie o możliwościach to do SD, ferguson DF6000 i powyższy samsung DSB A300C to najlepsze tunery mając na względzie jakość/cena. Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat zszedł trochę na boczny tor.
A co MGM - ja cieszę z tego kanału i liczę też na wysoką jakość obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@mystic - kręcisz i tyle.......
ja bym się przyznał, na twoim miejscu, bo mieć pół roku tuner i nie wiedzieć jaki......

no mogłes sie pomylic co do cyferki, ale nie o pełnej nazwy.....
a ten humax który napisałes że kosztuje 1500 to jest juz HD, wiec znów twoja niewiedza góra.
kręcisz i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='telemaniak' post='23221' date='20.11.2006, 12:34 ']
@mystic - kręcisz i tyle.......
ja bym się przyznał, na twoim miejscu, bo mieć pół roku tuner i nie wiedzieć jaki......

no mogłes sie pomylic co do cyferki, ale nie o pełnej nazwy.....
a ten humax który napisałes że kosztuje 1500 to jest juz HD, wiec znów twoja niewiedza góra.
kręcisz i tyle..
[/quote]


No właśnie widać kto tu kręci.

Gdzie napisałem, że miałem ten tuner pół roku :D ? Wogóle nie mniałem go na własność ale widziałem jak gra, osobiście mam 2 szt dreamboxa 7000 (nie muszę latać z kartą z salonu do sypialni) od kiedy tylko weszły do sprzedaży, super sprzęt w wyjściem komponent po scarcie, ale kosztuje 5 razy więcej niż ferdek czy samsung.

Więc do czego jeszcze mam Ci się przyznać ? Argumentów zabrakło ? I proszę cię nie wkładaj mi w usta słów, których nie powiedziałem. Bądź rzeczowy i obiektywny do końca. Gdzie napisałem że HumaxHDCI-2000 jest tylko do SD, 85% userów tego forum wię co to jest za tuner. Przytoczyłeś przykład porównania do jakości Humaxa więc przytochyłem przykłady najmłodszego "dziecka". Co nie zmienia faktu że są to tunery które kosztują grubo ponad tysiąc zł, nawet z drugiego obiegu.

Nigdy nie twierdziłem, że tunery Humax czy DreamMultimedia to sprzęt słabej klasy, wręcz przeciwnie to BARDZO DOBRE TUNERY. Ale trzeba być obiektywnym, umnieć przyjąć prawdę w oczy, a nie być prześmiewcą innych. Tym bardziej że się nie ma racji samemu.

Z mojej strony EOT. Nie mamy o czym rozmawiać.


EDIT:
DO MODERATORA lub ADM. Sorry za duży OT z mojej strony, ale aż palce swędziały, proszę o wywalenie za jakiś czas moich postów nie związanych z tematem topicu.

Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy Kanal MGM bedzie nadawal filmy w dd 5.1 i bedzie jak w niemczech dwukanalowy tzn wersja z lektorem i bez ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeszukiwalem google pod wzglemdem MGM HD i znalazlem takie coś na wirtulane media:

"Oficjalnie potwierdzono, że kanałem filmowym nadającym w technologii HD będzie MGM HD, który pojawi się w grudniu. Filmy to m.in. seria Bondów, Rocky, Chicago. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Jacusmars' post='25596' date='30.11.2006, 21:28 ']
przeszukiwalem google pod wzglemdem MGM HD i znalazlem takie coś na wirtulane media:

"Oficjalnie potwierdzono, że kanałem filmowym nadającym w technologii HD będzie MGM HD, który pojawi się w grudniu. Filmy to m.in. seria Bondów, Rocky, Chicago. "
[/quote]

No to wiadomo już od 3 tygodni ale spoko :( Dzisiaj 1 grudzień dajcie znać jak ruszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanał jest już na satelicie :)
trwają testy.

Edytowane przez amstrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...