Skocz do zawartości
yanki

Nowy kanał filmowy na "n" MGM HD

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim to pierwsze wejście MGM Networks ( i to ostre) na rynek europejski. Muszą być lepsi od C+ i HBO żeby sie sprzedać.
To będzie poważne wzmocnienie "n-ki".
O zawartość się nie martwcie. Nie będzie zapewne ograniczenia tylko do produkcji MGM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru wiem ze to co napisze to bedzie nie na temat.Byłem na konferencji ale nie dostalem jednej odpowiedzi.Nie wiem byłas moze na drugiej konferencji prasowej tylko dla prasy?Czy bylo moze coś wsponiame lub potwierdzone ze bz problemu 27 listopada pojde do sklepu i wymienie zwyklego nboxa na nboxa rec i z VOD?
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='loon' post='22635' date='17.11.2006, 16:18 ']
remastering + upscaling
[/quote]


Nie pisz bzdur :) .
Po prostu skanowanie i ew. remastering.
Na pewno żaden upscaling ponieważ możesz zeskanować z rozdziałką np. 4K.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='will' post='22726' date='17.11.2006, 18:58 ']
Witam.
A ja sie ciesze że będzie MGM.
Nie podniecajmy się tak ofertą C***y bo tam ostatnio coraz gorszy szajs.
W ciągu ostatnich 2 tygodni nic, dosłownie nic godnego polecenia czy to na C+ czy też HBO. Normalnie żenada.
MAm full pakiet C***y i naprawde nie wiem za co płace - śmietnik.
[/quote]


skoro nic nie znalzłeś. to odpowiedz mi co w innych platformach puszczają? i BARDZO CIĘ PROSZE podaj tytuły filmów których nie ma w HBO i C+ a które powinny być w tych kanałach by CIĘ zadowolic. tylko nie pisz o premierch kinowych tylko o tych kótre są już w kanałach premium.

CZEKAM I NIE ODPUSZCZE

[quote name='janunio' post='22738' date='17.11.2006, 19:46 ']
Przede wszystkim to pierwsze wejście MGM Networks ( i to ostre) na rynek europejski. Muszą być lepsi od C+ i HBO żeby sie sprzedać.
To będzie poważne wzmocnienie "n-ki".
O zawartość się nie martwcie. Nie będzie zapewne ograniczenia tylko do produkcji MGM.
[/quote]


JESTES PEWIEN? to popatrz z jakimi wytwórnaimi są podpisane umowy dla C+ i HBO i zobacz co zostało i będziesz mieć wykaz filmów.



patrzyłem ostatnio na Comedy Central ( gdy była awaria kodera) i powiem jedno = tragedia i odgrzewane kotlety. i to na dodatek w koło to samo.

NASN - kanał jest juz długo w kablu niemieckim i nigdy dłużej nie zaiwesiłoem oka jak 7 minut. A TU NAGLE W POLSCE WSZYSCY WYKAZUJA POTĘZNE ZAINTERSOWANIE SPORTEM AMERYKAŃSKIM :D:D . NHL to rozumie, ale NFL :)


mgm hd ( pewnie jak nsport czasem i to wybrane pozycje) chyba nawet się założe że tak będzie...... ehh... dobrze że nie dałem się wpuścic w reklame.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lukas63' post='22676' date='17.11.2006, 16:06 ']Tylko że powiedział także, że za ok. 6 miesięcy Vod podrozeje[/quote]
Hmm... Zaczynam tracić wiarę w to, co słyszę. Mi się wydawało, że pan Sojka powiedział, że za 5-6 miesięcy warunki [i]mogą[/i] się zmienić. Co więcej, brzmiało to bardziej jakby miał na myśli odejście od opłaty abonamentowej na rzecz płacenia za pojedyncze pozycje, a nie podwyższenie ceny. n-ka już przecież pokazała, że jest w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. Czy to taka polska przypadłość, że wydaje nam się, iż wszystko co dobre musi być drogie?

[quote name='Maro' post='22697' date='17.11.2006, 17:20 ']A ja mam jedno pytanie w szczególności do malkontentów, nieczegonie sugeruję ale czy przypadkiem MGM nie został wykupiony przez inną wielką wytwórnię? Swego czasu firma która produkuje telewizory, sprzedawane z resztą w promocji z N'ką wykupiła kilka Holywoodzkich wytwórni snów... Zresztą jest również właścicielem AXN'ów oraz najnowszego filmu z Agentem 007 który powstał w MGM? Wiecie o jaką firmę chodzi? Nie jestem pewien tylko czy MGM też jest ich bo na 100% mają Columbia Pictures oraz Tri Star Pictures...[/quote]
Tak jest. MGM, Columbia TriStar i Sony Pictures są pod kontrolą Sony. Nie zdziwiłbym się, gdyby na antenie MGM HD przemycano też filmy dwóch pozostałych wytwórni.

[quote name='kuba2222' post='22723' date='17.11.2006, 18:50 ']Mam wazne pytanie. CZY jakakolwiek platworma sat w europie oferuje wogole VOD??? SKY? Premiere? Oferta filmowa jest adekwatna do ceny, MGM nie jest zly. A wy tylko nazekacie....[/quote]
Na platformach satelitarnych nie było dotąd VOD, bo wymaga to skomplikowanych rozwiązań technologicznych (np. odbiorników z dyskami twardymi po stronie użytkowników, jak zrobiła to n-ka). Co najwyżej PPV, czyli tzw. "prawie VOD" (mają go m.in. Sky i Premiere). VOD jest natomiast często obecne w cyfrowych kablówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś zupełnie z innej beczki : :lol:
Jaki jest Wasz ulubiony film ze zbiorów MGM który chcielibyście zobaczyć w HD :
mój absolutny faworyt to "Dobry, zły i brzydki" Sergio Leone
dalej "Za garść dolarów" "Za garść dynamitu" i "Za kilka dolarów wiecej"
no i cała kolekcja 007 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle w materialach prasowych jest napisane, ze beda 2 wersje MGM (HD i w wersji SD)... Czy to pomyłka? Czy będzie jedna stacja z niektorymi filmami w HD i SD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ilu z was którzy podpisali umowy z N zrobili by to samo wiedząc, że ten zapowiadany kanał "holywoodzki' to będzie MGM.

Dla mnie osobiście to wielka porażka. I to nie jest narzekanie i ględzenie. Teraz wszyscy na swoich nowiuśkich trendy płaskaczach będą oglądać stare filmy z 50-tych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2222

Ja wiem ze nie ma VOD w europie :lol: Napisalem to zeby ci co sa wiecznie niezadowoleni zadali sobie to pytanie i pukneli sie w glowe. Za takie abo zadna platworma nie pusci najnowszych produkcji w HD.

Dla przykladu SKY UK kasuje 299GBP za swoj tuner HD z funkcja recordera - to jest ok.1600zl ! A i tak przez pierwsze 12 miesiecy box nie jest wlasnoscia abonenta bo jest subsydiowany przez SKY (podobno warty 500GBP). Jest obowiazek podlaczenia do telefonu i box co jakis czas laczy sie z centrum sky zeby mieli pewnosc ze tuner jest pod tym adresem co ma byc! Pakiet full kosztuje 43GBP - ok.230zl + za kanaly HD 10GBP - 56zl. Najnowsze filmy sa na PPV za 3.5GBP/film - 20zl. Za wydazenia sportowe PPV ceny do 8GBP - 45zl. Jest jeszcze jeden kwiatek - jesli nie kupi sie pakietu full to za funkcje recordera placi sie extra 10GBP/miech.

W Polsce taka platworma by zbankrutowala, bo kto wyda 300-400zl za miech? Nalezy dodac ze koszty utworzenia zaplecza technicznego i zakupienia praw do filmow i imprez wcale nie sa az tak rozne w PL i UK wiec nie oczekujcie SKAJA w cenie Nki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kuba2222' post='22814' date='17.11.2006, 23:50 ']
W Polsce taka platworma by zbankrutowala, bo kto wyda 300-400zl za miech? ... wiec nie oczekujcie SKAJA w cenie Nki.
[/quote]

no sprytnie to policzyłeś.
tyle ze 400 zł dla angola to jak 25 zł dla nas...
Przyrównaj ceny do dochodów aby sprawdzić obciążenie dla kieszeni bo wyciągasz mylne wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słucham malkontentów to mi się po prostu niedobrze robi.

Macie różnorodną ofertę filmów za 30zł- narzekacie, że źle.
Byłoby 5zł za film- narzekalibyście, że drogo.
Byłoby 2 zł za film-narzekalibyście, że kiepskie filmy i tylko na 24h.
Byłoby za darmo-nie, fatalnie,na pewno zaraz podrożeje.

W Totka byście wygrali 20 mln pln to byłoby źle bo US zabierze połowę. A wam się należy,wszystko i za darmo.

Platforma działa 1 miesiąc a wprowadziła taki zamęt na rynku, że i inni dostawcy zaczęli w końcu dostrzegać nas klientów, i nawet Wy,szanowni użytkownicy C+ na wejściu N-ki skorzystacie.

Ale nie,lepiej ponarzekać,zmieszać z błotem (MGM-klasyka w nowej jakości?Nie,my wolimy też powtarzane filmy w fatalnej jakości,ale ze znaczkiem HBO).

Do tej pory narzekaliście na C+ i CP-a to fatalna jakość, a to nie szanują klienta,a to ukryte podwyżki,itd.
Teraz nagle wszystko jest super bo N-ka jest beee.

Nie wiem czy utkneliście w długoterminowych umowach i zazdrość was zżera, uwierzyliście,że teraz zaczną o was dbać czy po prostu wam z C+i CP dobrze. Nie wiem i nie wnikam,szanuję, ale nie krytykuję tych dostawców tylko dlatego,że podoba mi się to co robi w Polsce N-ka. (Abonentem nie jestem,jeszcze)

Trochę się rozpisałem, to z nerwów,wybaczcie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Finek' post='22825' date='18.11.2006, 01:50 ']
Jak słucham malkontentów to mi się po prostu niedobrze robi.

Macie różnorodną ofertę filmów za 30zł- narzekacie, że źle.
Byłoby 5zł za film- narzekalibyście, że drogo.
Byłoby 2 zł za film-narzekalibyście, że kiepskie filmy i tylko na 24h.
Byłoby za darmo-nie, fatalnie,na pewno zaraz podrożeje.

W Totka byście wygrali 20 mln pln to byłoby źle bo US zabierze połowę. A wam się należy,wszystko i za darmo.

Platforma działa 1 miesiąc a wprowadziła taki zamęt na rynku, że i inni dostawcy zaczęli w końcu dostrzegać nas klientów, i nawet Wy,szanowni użytkownicy C+ na wejściu N-ki skorzystacie.

Ale nie,lepiej ponarzekać,zmieszać z błotem (MGM-klasyka w nowej jakości?Nie,my wolimy też powtarzane filmy w fatalnej jakości,ale ze znaczkiem HBO).

Do tej pory narzekaliście na C+ i CP-a to fatalna jakość, a to nie szanują klienta,a to ukryte podwyżki,itd.
Teraz nagle wszystko jest super bo N-ka jest beee.

Nie wiem czy utkneliście w długoterminowych umowach i zazdrość was zżera, uwierzyliście,że teraz zaczną o was dbać czy po prostu wam z C+i CP dobrze. Nie wiem i nie wnikam,szanuję, ale nie krytykuję tych dostawców tylko dlatego,że podoba mi się to co robi w Polsce N-ka. (Abonentem nie jestem,jeszcze)

Trochę się rozpisałem, to z nerwów,wybaczcie :lol:
[/quote]
Masz świętą rację... miałem podobną dyskusję na forum n i powiem tyle... nie ma sensu, jeszcze Ciebie na dodatek zmieszają z błotem, a i tak nie sa w stnie tego zrozumieć. Z czego to narzekanie i mieszanie z błotem wynika? Nie wiem, chyba taka paskudna cecha narodowa, a im więcej mamy tym bardziej roszczeniowi się robimy.

Ja tam patrzę na n z duzym optymizmem. Oferta programowa coraz bardziej mi sie podoba, a kanał MGM to dla mnie bardzo dobra wiadomość. Z resztą zwróć uwagę, że coraz więcej malkontentów po przeglądnięciu movies library przyznaje (choć bardzo niechętnie), że w sumie to fajne filmy na tym mgm mają.

Ale od razu się zaczyna gdybanie i teksty typu "nie uwierze póki nie zobaczę", "n już tyle razy nie wywiązała się z obietnic" itp. Jakby kurna brali abonament za nic i okradali ludzi... ech....

Tez się rozpisałem bo mnie szlag trafia... acha również nie jestem jeszcze abonentem, ale zmieni się to za dwa tygodnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2222

edit :lol:

Edytowane przez kuba2222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='neg' post='22818' date='18.11.2006, 01:27 ']
no sprytnie to policzyłeś.
tyle ze 400 zł dla angola to jak 25 zł dla nas...
Przyrównaj ceny do dochodów aby sprawdzić obciążenie dla kieszeni bo wyciągasz mylne wnioski.
[/quote]

rownie dobrze moglbys narzekac ze w Polsce za malo sie zarabia... :)
gdyby podobne zarobki byly w Polsce to wtedy N-ka mogla by dac lepsza oferte za "lepsza" cene!
no ale takie myslenie to bledne kolo...

MGM nie bedzie zlym kanalem ale tez nie bedzie zadna rewelacja ktora przyciagnie ludzi do N-ki! i nie wydaje mi sie zeby lecialy na nim filmy z lat 50-tych jak to ktos napisal... za to narazie Vod-em jestem zawiedziony, spodziewalem sie hitow i premier a narazie jest kicha!

a tak odnosnie Sky to akurat moge cos powiedziec, bo mieszkam w Anglii... cenowo nie wyglada to zle ale programowo jak nie korzystasz z PPV to nie ma co ogladac! na kanalach filmowych same powtorki, za lige angielska dodatkowe oplaty (nie leci na Sky Sport!)... znajomy bedzie rezygnowal bo PPV ladnie kosztuje jak sie chce duzo ogladac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo trzy ostatnie posty. Żenujące poziomy dyskusji mimo ze jestem zwolennikiem swobody wypowiedzi to calosc tego wszystkiego powinna byc okraszona chociazby dla przyzwoitości minimum logiki i sensu. Wypowiadajac sie na forum o HDTV mozna przyjac ze wypowiadaja sie tutaj profesjonalisci i amatorzy ale majacy minimum pojecia o temacie. Jako uzytkownik CP od 2 i pol roku nie przypominam sobie konferencji prasowych tej firmy wprowadzania nowosci co pewien czas, nowoczesnych rozwiazan konstrukcyjnych itd -itd. Nowosci programowe pojawily sie ostatnio kiedy...ano wtedy kiedy pojawila sie N-ka. HDTV pozostało zapowiedzia poki coogloszona na zasadzie Pfiiii my tez mozemy miec HDTV ale nie chcemy poki co. Modul CAm wprowadzany po 5 latach z ABO bedzie kosztowal okolo 600 zeta. Mnie ominela "przyjemnosc" posiadania pierwszych dekoderow CP wiec nie bede rozwijal teamtu poziomu technologicznego. Kupujac echostara dostalem go z wyjsciem cyfrowym (super) ale moj znajomy ktory kupil nowszy model (SIC!) juz tego wyjscia nie mial w dobie kina domowego i XXI wieku. Wiec prosze wszystkich o wprowadzenie minimum profesjonalizmu choc na amatorskim poziomie do wszystkich dyskusji. Nie trzeba a nawet nie mozna znac sie na wszystkim ale pisanie ze cos jest zle nie bedac na konferencji nie znajac nowosci i nie widzac czegos w uzytkowaniu to poprostu jest prymitywna amatorszczyzna. Zeby nie wychodzic po za watek MGM zapytam sie wszystkich wypowiadajacych sie na "NIE" "fachowców". Czy ktoires z Was widziało juz program MGM HD na zywo, zapoznalo sie z jakoscia i poziomem. Chetnie posluchalbym lub poczytalbym opinii takiej osoby. Ja wypowiadajac sie o poziomie HBO przynajmniej cos moge powiedziec bo przez rok mialem ten bardzo przecietny program w sieci ASTER i bynajmniej nie pieje z zachwytu nad oferta programowa i jakoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mjasinsk' post='22851' date='18.11.2006, 10:38 ']
Czy ktoires z Was widziało juz program MGM HD na zywo, zapoznalo sie z jakoscia i poziomem. Chetnie posluchalbym lub poczytalbym opinii takiej osoby. Ja wypowiadajac sie o poziomie HBO przynajmniej cos moge powiedziec bo przez rok mialem ten bardzo przecietny program w sieci ASTER i bynajmniej nie pieje z zachwytu nad oferta programowa i jakoscia.
[/quote]

Oczywiscie krytykanci nt ramowki nie wiedza nic ale co tam... dla nich MGM HD = znane im MGM SD. To poniekad zrozumiale, ale bledne zalozenie. Co do HBO, bedac abo takoz nie pieje z zachwytu i nawet nie chodzi o propozycje programowa a o jakosc, ktora jest ponizej krytyki. Ale tutaj liczy sie MARKA - jak cos jest HBO to ochy i achy.

Btw w HBO dla mnie, czyms kompletnie niezrozumialym, jest przykladowo brak ramowki tematycznej odnosnie wyswietlanych filmow (vide Ale Kino, gdzie latwo rozeznac sie w programie - to tak na marginesie).

Mam nadzieje ze nowe kanaly filmowe HD beda walczyly na jak najlepsza oferte co by nadawcow zachecic do umieszczenia programu w ofercie. I bedzie to walka o klienta bedaca zupelnie nowym otwarciem na rynku, stad imho nie nalezy specjalnie zwracac uwagi na to z czym nam sie dany kanal kojarzy - chcac przyciagnac klienta, jak powyzej, trzeba miec solbidna oferte a za MGM stoi oprocz "starego" hollywoodu, m.in Sony z ogromna biblioteka i paru innych producentow-dystrybutorow. Badzmy dobrej mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta dyskusje powinno sie przeprowadzic za rok a nie teraz.
Narazie nie ma o czym gadac.
Niech sie platforma rozwinie a pozniej zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całej rozciągłości popieram przedmówców. malkontentom mówimy nie :)

Autorus


[quote name='loon' post='22861' date='18.11.2006, 12:37 ']
Ta dyskusje powinno sie przeprowadzic za rok a nie teraz.
Narazie nie ma o czym gadac.
Niech sie platforma rozwinie a pozniej zobaczymy.
[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zarabiamy mniej od angoli ale przecież technologia wszędzie kosztuje tyle samo. Więc co to ma do rzeczy?

To nie jest wina N'ki ze w Polsce zarabiamy tak mało. A może jest? :)



[quote name='neg' post='22818' date='18.11.2006, 00:27 ']
no sprytnie to policzyłeś.
tyle ze 400 zł dla angola to jak 25 zł dla nas...
Przyrównaj ceny do dochodów aby sprawdzić obciążenie dla kieszeni bo wyciągasz mylne wnioski.
[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba po raz pierwszy czytam na tym forum post kogoś rozsądnego . BRAWOOO KUBA 2222 . Już w kilku moich postach chciałem otworzyć oczy ludziskom , którzy liczą , że za jedną dziesiątą tego co na zachodzie będą kanały ful wypas jak tam mieli . Jak ktoś myśli że specjalnie dla biednej Polski wytwórnie filmowe będą nas traktować ulgownie to się przeliczy. Biznes to biznes . Dajmy na to że u nas koszt kanału filmowego wynosiłby 20 zł czyli powiedzmy 3,5 funta , więc zważywszy że wiekszość filmów zwłaszcza tych hitowych jest Anglojęzycznych , to po co by angol miał dawać po 100 funtów na miesiąc za taki kanał filmowy jak by do Polski przyjechał , kupił N-ke i miał to samo za 3,5 funta.W takim wypadku wytwórnie filmowe szybko by padły i poszły pod kościół . Jak czytam tutaj posty ludzi oburzonych tym że 30 czy 40 zł bym nie dał itp to mnie to śmieszy . Ktoś tam pisze nawet że jak uzbiera kase to kupi sobie zamiast tego zwykłego boxa ten z dyskiem ( Uzbiera śmieszne kilka stówek ) . Ludzie to obrazuje jaka w Polsce jest sytuacja w realu , więc się i tak cieszcie ze za taka marna kase i tak jest nie mało i to w HD które się zapewne rozwinie z czasem . POZDROWIENIA dla Twórców N-ki , bo i tak kawał dobrej roboty zrobili .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote] to po co by angol miał dawać po 100 funtów na miesiąc za taki kanał filmowy jak by do Polski przyjechał , kupił N-ke i miał to samo za 3,5 funta.W takim wypadku wytwórnie filmowe szybko by padły i poszły pod kościół .[/quote]

I tu się mylisz - będą i muszą być różnice cenowe - przecież zgodnie z prawem nie możesz właśnie tego zrobić co mówisz - kupić n.ke i odbierać w GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lukas63' post='22895' date='18.11.2006, 16:25 ']
I tu się mylisz - będą i muszą być różnice cenowe - przecież zgodnie z prawem nie możesz właśnie tego zrobić co mówisz - kupić n.ke i odbierać w GB
[/quote]
Dlaczego niby nie można odbierać N-ki w GB? Przecież jeżeli zapłacę wszystkie opłaty i mam antenę, która będzie w stanie odebrać sygnał to mogę sobie to oglądać i z Syberii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądać możesz. Ale nie zgodnie z prawem. W umowie jest wyraźnie napisane, że usługa n jest dostępna na terytorium RP.

PS. Podejrzewam, że z Syberii miałbyś pewne trudności ze złapaniem Hotbirda. Chyba że z 10-metrową anteną :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='neg' post='22818' date='18.11.2006, 00:27 ']
no sprytnie to policzyłeś.
tyle ze 400 zł dla angola to jak 25 zł dla nas...
Przyrównaj ceny do dochodów aby sprawdzić obciążenie dla kieszeni bo wyciągasz mylne wnioski.
[/quote]
Myślę, że producentów filmowych i sportowych guzik obchodzą twoje polskie zarobki. Płacisz za treść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...