Skocz do zawartości
Mario

MEGA-TEST: Panasonic TX-P55VT60 TX-P50VT60 model 2013

Rekomendowane odpowiedzi

miałem ST60 i Kuro509

@klaus71 piąteczka! ;)

 

Ja również miałem kilka plazm, w tym Kuro. Do tej pory w mojej "męskiej jaskini" wisi plazma, cieszy i dobrze służy.

Lubie plastyczny, nasycony i w pewien sposób analogowy obraz który generuje.

Jednak do oleda (u mnie Panasonic) nie ma żadnego podjazdu. Takie pisanie to zwykłe nadużycie, albo chęć wciśnięcia komuś starego grata. Tak, tak tzw. wzmacniacze robią swoją robotę na forum. Zaraz okaże się, że jest dostępna jakaś plazma do sprzedania w "okazyjnej" cenie i jakiś jelonek to kupi. Nie takie rzeczy widziałem na forum.....

Edytowane przez Groszek
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, grundig napisał:

Przeciez   gdy obejrzysz   dwa  filmy   zauwazysz roznice w jakosci obrazu.

4 godziny temu, grundig napisał:

Wygrywa  oczywiscie   Pioneer Kuro, Sony  OLED wypadl bardzo slabo.

2 godziny temu, grundig napisał:

Nowy telewizor  OLED  LG powinien byc lepszy a nie jest.

 

Tego typu amatorskie filmy i zdjęcia w żaden sposób nie oddają rzeczywistej jakości obrazu i próba oceny na ich podstawie, który jest lepszy nie ma najmniejszego sensu. Z kolei naoczny kontakt z obiema technologiami nie pozostawia żadnych złudzeń - współczesne telewizory pozostawiają plazmy daleko w tyle pod względem jakości obrazu. 

 

3 godziny temu, Xisiek napisał:

Chłopie, czy Ty robisz te manipulacje świadomie  czy nie rozumiesz tego co robisz i przeklejasz po jakiś amatorach?

5 godzin temu, Xisiek napisał:

Czy Ty handlujesz używanymi plazmami i stad takie banialuki piszesz?

53 minuty temu, Groszek napisał:

Tak, tak tzw. wzmacniacze robią swoją robotę na forum. Zaraz okaże się, że jest dostępna jakaś plazma do sprzedania w "okazyjnej" cenie i jakiś jelonek to kupi.

 

Biorąc pod uwagę, że grundig zajmuje się ciągłym spamowanie na forum zdjęciami wypalonych OLEDów (oczywiście nie twierdzę, że problemu w ogóle nie ma, ale ilość identycznych i nic nie wnoszących wpisów na ten temat w jego wykonaniu po prostu poraża) oraz wielokrotnie mówił, że zajmuje się naprawą telewizorów, to wydaje się to logicznym i prawdopodobnym wnioskiem. W końcu jak ktoś ma do czynienia ze starymi sprzętami, to część pewnie trzeba wystawić na sprzedaż i stąd budowa takiej narracji na forum. 

Edytowane przez vader_4747
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Groszek napisał:

@klaus71 piąteczka! ;)

 

Ja również miałem kilka plazm, w tym Kuro. Do tej pory w mojej "męskiej jaskini" wisi plazma, cieszy i dobrze służy.

Lubie plastyczny, nasycony i w pewien sposób analogowy obraz który generuje.

Jednak do oleda (u mnie Panasonic) nie ma żadnego podjazdu. Takie pisanie to zwykłe nadużycie, albo chęć wciśnięcia komuś starego grata. Tak, tak tzw. wzmacniacze robią swoją robotę na forum. Zaraz okaże się, że jest dostępna jakaś plazma do sprzedania w "okazyjnej" cenie i jakiś jelonek to kupi. Nie takie rzeczy widziałem na forum.....

Ja tez posiadam telewizor OLED Panasonic  , zdjecie  mojego telewizora.Caly czas uwazam ze  kupno plazmy  VT60  to korzystna oferta.Nawet w Anglii za  plazme  VT60 mozna  uzyskac podobna sume.Sa  zainteresowane osoby  tym  telewizorem .

cytat

Hi,

I'm a big fan of this series too. Would be happy to pay £350 but if all agreed no worries.
 

DSC_0292.jpg

 

 https://www.avforums.com/threads/panasonic-tx-p65vt65b-65-reference-status-plasma-tv-£350-o-n-o.2470596/

==============================================

Zagladamy do sklepu  i zaznaczamy  sume   ktora  mozemy przeznaczyc na telewizor czyli 1000zl

A teraz pytanie ,ktory z tych telewizorow  jest godny uwagi i warto go kupic?.Moze  Manta albo Lin?

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/cena_0.1000

 

 

Wracamy  ponownie do Anglii, zagladamy na ebay.uk.Jest  st65  za  200 funtow

https://www.ebay.co.uk/itm/225810036735?hash=item349353b7ff:g:whwAAOSwuJxlI~27&amdata=enc%3AAQAIAAAA4J2eZdIoSM8W3hK0Lx3TBfVrfxsg3pv5DUzxSZedrEPWWTcxsU8g1pbEKp9nOK0NUWQumH25uCZxE%2Bq7FPwXHwdNe%2BKZygfJK%2FIHTDtqWABqS650MufvIUzJvHXOmp%2Box4JhCLQUp0E7NIAVi4WdrjITQGTx5tmXj1cS14VuFIrgo4xuPp1AY91Sev6rP6XefeDjALRo8XUBPkYfiQ1A%2BLRdnFYjQdEKOSIN8U8lA1RJ%2FUAsOWWRE0MmsjNVfe6fnzunH8f1WDv2WwUOHCF8871s8F%2BGygXph1cqxZma9r%2FT|tkp%3ABk9SR67W9NDlYg

Zbieg okolicznosci  bo na zdjeciu  telewizora z ebay.uk  jest kanal BBC.Logo BBC na pewno nie swieci  tak mocno  jak na polskiej wersji  kanalu BBC EARTH.

Zdjecie    na ktorym jest widoczne  logo BBC na ekranie mojego telewizora.

 

322044458f3e5.jpg

 

Zagladamy   na ebay.de

Jest podobny model  czyli vtw60 , odpowiednik vt60.  Cena   600 euro. Jest zainteresowanie  11 osob obserwuje  licytacje, sa zainteresowani.

https://www.ebay.de/itm/225580345916?hash=item3485a2ea3c:g:XCAAAOSw2wRkSD9k

Edytowane przez grundig
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  avforums  tez  jestem aktywny.Nawet kilka osob wsparlo mnie w sprawie  logo na polskiej wersji BBC.Napisali do mnie na priv ze skandal ze logo swieci tak mocno i czy robimy cos w tej sprawie. Napisalem  ze wiekszosc  przyglada sie i czeka na gotowe.Jedna z osob udzielila   odpowiedzi

There is no BBC EARTH channel in the UK - well not broadcast via terrestrial or satellite at least. We can view the Planet Earth programmes via BBC iPlayer that is a UK streaming service.

You are referring to what we call DOGs (Digital On-screen Graphic s) I think.

The BBC use them on all iPlayer streamed services. It isn't 100% white (although still bright enough).

The BBC have acknowledged the error in the service to your geo-location and it will be fixed, eventually. There are probably other priorities for the relevant staff to be working on. It may not be a 'simple' fix (if say the DOG was 'burned' into the files for Poland, it would need a complete re-edit).

wkleilem link do HDTV POLSKA

https://hdtvpolska.com/forum/topic/71001-niebezpieczne-logo-grafiki-programów-informacyjnych/

 

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej czuję przekonanie, ze grundig jest handlarzem, który robi sobie grunt pod biznes tutaj na forum podając bądź nieprawdziwe bądź zmanipulowane informacje. 
 

PS. A żeby  „przykryć” prawdę pisze dużo długich postów i wkleja masę bezsensownych zdjęć.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w taki sposob nie napisalbym do kogos  .Mozesz pisac sobie co chcesz masz do tego prawo. Bylo pytanie  czy warto kupic  vt60.JA UWAZAM ZE WARTO I JEST TO OKAZJA.Mozesz miec inne zdanie.

Niedlugo napiszesz ze znam osobe ktora zadala pytanie i  wklejam  swoje linki do aukcji  internetowych w niemczech i  uk bo  tam sprzedaje telewizory.

bezsensownych zdjęć? moze dla ciebie.Dla innych to   praktyczne dobre przyklady.Ktore sa potrzebne.

 

Nawet osoba ktora ma slaby wzrok zauwazy ze telewizor  plazmowy  ktory jest po lewej stronie  masz lepsza  ostrosc obrazu w czasie ruchu.Widac to dokladnie na zdjeciu, prosze spojrzec na tablice rejestracyjna.Kazdy moze sam sie przekonac po obejrzeniu  filomu ktory jest na poprzedniej stronie tego tematu.Film i zdjecie nie sa  zmanipulowane

96b588250e91b.png&key=62d4c3101b257adead

MA  LEPSZA OSTROSC OBRAZU W CZASIE RUCHU.

9 minuta  42  sekunda filmu robisz pauze w czasie  filmu i jesli masz  dobry wzrok zauwazysz ze mam racje.TYLKO LAIK NIE ZAUWAZY ROZNICY.

 

Pomylka , 10 minuta   2 sekunda  gdy widac  samochody na ulicy.

Pauza w czasie  filmu i wszystko  dobrze widać.Wygrywa plazma.

W kazdym fragmencie   filmu w czasie   ruchu samochodow   gdy zrobisz pauza    mozna zauwazyc  ostre i wyrazne   numery rejestracyjny samochodow.

Gdyby byla produkowana plazma  4k  to oczywiscie  kupilbym plazme.Plazma  to lepsza technologia niz OLED , LCD .

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunding, proszę przestań manipulować i kłamać, to bardzo nieeleganckie. Ponadto naucz się  angielskiego i/lub użyj translatora, wówczas zrozumiesz co jest w tym filmie i na napisach. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"4. Schodzimy strzałkami na pozycje "PTCT" i przechodzimy strzałka w prawo na puste pole tabeli
5. Przytrzymujemy 3 sek. przycisk „MUTE” (wyciszenie) i pojawi nam się informacja o ilości godzin Pracy i Włączeń telewizora." - 

Wszystko działa z wyjątkiem "mute"...telewizor nie reaguje, nic się nie pojawia

 

20231014_233023.jpg

 Udało się wreszcie. 

20231014_235804.jpg

Nie wiem co robiłem źle ale z którymś razem poszło.

 

15500 godzin to ok 4 godziny dziennie.

Czyli takie zwykłe, wieczorne  używanie telewizora.

Podobno plazmy wytrzymują do 100000 godzin. :-)

Pierwsze negatywna rzecz która rzuciła mi się w oczy, a raczej uszy,

to pracujące wentylatory. Trochę je słychać.

W Pionierze wentylatory też są ale chyba nigdy się nie włączały.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15500 godzin   to maly  przebieg.Powiedzialbym ze  telewizor  jest dopiero dobrze  wygrzany.Gratuluje dobrego   zakupu.Jesli chodzi o halas z wentylatorow  to mozna  kupic  sprezone  powietrze w spray  i  przedmuchac wentylatory.Na pewno  sa  zabrudzone.

Moje  inne  propozycje z ktorych  warto skorzystac.W czasie burzy  odlaczamy calkowicie   zasilanie .Telewizor bedzie na pewno   dzialal bardzo dlugo bez usterki.

Mozna kupic listwa przeciwprzepieciowa.Warto tez pamietac  aby wylaczac   sprzet    wylacznikiem sieciowym nie pilotem np  przy listwie.Dwie proste czynnosci ktore moga przyczynic sie do przedluzenia " zycia" telewizora.
Jesli nie musisz to ustaw nizsze wartosci jasnosci i kontrastu.W przypadku  telewizorow lcd czyli podswietlania ccfl lub led z maksymalnymi ustawieniami zywotnosc spada o polowe.

W przeszlosci  kazdy telewizor posiadal wylacznik sieciowy  nawet  gdy pojawily sie  juz telewizory z pilotem.

Zagladamy   na forum  elektroda,  wpisujemy   w wyszukiwarce    ... po burzy 

https://www.elektroda.pl/rtvforum/find.php?q=po+burzy

Bardzo duzo uszkodzonego  sprzetu po burzy.Dlaczego?  sprzet wylaczony pilotem.

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie dodam że kupno starej plazmy to jest ryzyko że padnie i jej już się nie da naprawić

mi padł Kuro i płytki na wymianę za 1000zł już nawet w niemczech nie było.

i by nie było że jakoś mocno był eksploatowany - przez 4 lata był głównym tv - potem ze względu na smarta i większy rozmiar zastąpił go gorszy pod względem obrazu panas st60.

kolejne 4 lata używany sporadycznie głownie do konsoli - i mimo to padła jakaś płytka - więc długowieczność plazm to loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazma może sobie działać, tylko co z tego. Pare tygodni temu mieliśmy na forum konkretny przypadek zakupu plazmy Panasonica ( bodaj VT 60), który świecił tak słabo, ze nabywca nawet po zupełnie ciemnicy narzekał na jakość obrazu. Jeśli dobrze pamietam pomierzyl nawet i wyskoczyło raptem 80 cd/m2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor  Japonski czyli plazma Panasonic  to  bardzo dobry  zakup.Telewizor Panasonic  wytrzyma dluzej niz   obecnie produkowane telewizory   skladajace sie  glownie z chinskich elementow.

Myslalem ze  temat juz zakonczony ale trzeba wrocic  do   filmu ktory jest na poprzedniej stronie.Telewizor Panasonic  z  2010  roku- bardzo dobra jakosc obrazu.Telewizor ma 13 lat.Nie jest gorszy od telewizora OLED LG.Uzytkownik  twierdzi ze plazma jest lepsza od telewizora OLED.Oczywiscie  pod wzgledem jakosci obrazu.

 

 

 

Telewizorow plazmowych  ktore  posiadam nigdy nie sprzedam  .Nawet gdy ktos bedzie proponowal   4000 zl.

Może za 5000 zl , wtedy sie zastanowie  czy sprzedac.

Jak  tak dalej pojdzie bede musial napisac  jak to wyglada w czasie produkcji  telewizorow.Wtedy calkowicie  przejdzie wam apetyt na nowe  telewizory z chinskimi panelami.

Edytowane przez grundig
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja  plazma  Panasonic  przepracowala ponad   35  tysiecy   godzin.Jakosc  obrazu   taka sama   jak po  kupnie  telewizora.

a92105f876b09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grundig napisał:

Telewizor  Japonski czyli plazma Panasonic  to  bardzo dobry  zakup.Telewizor Panasonic  wytrzyma dluzej niz   obecnie produkowane telewizory   skladajace sie  glownie z chinskich elementow.

no to moja plazma panasa pv60 i pionier kuro musiały być produkowene w chinach - oba padły po 8-10 latach - do obu po tym czasie nie było częsci które padły

jak ktoś ogląda w niskiej jakości kanały w SD to plazma jest super - dla kanałów w HD z HDR to nie ma co z niej zbierać - HDR na poziomie 100-150 nitów to śmiech nie hdr

czerń też w porównaniu z oledem słaba

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2023 o 10:03, grundig napisał:

Moje  inne  propozycje z ktorych  warto skorzystac.W czasie burzy  odlaczamy calkowicie   zasilanie .Telewizor bedzie na pewno   dzialal bardzo dlugo bez usterki.

Mozna kupic listwa przeciwprzepieciowa.Warto tez pamietac  aby wylaczac   sprzet    wylacznikiem sieciowym nie pilotem np  przy listwie.Dwie proste czynnosci ktore moga przyczynic sie do przedluzenia " zycia" telewizora.

Niestety, w przypadku przepięcia po uderzeniu pioruna, taka listwa nic nie da. Przełącznik w listwie odłącza 1 przewód z trzech, a w lepszych listwach dwa przewody z trzech.

Urządzenia są cały czas podłaczone przynajmniej jednym przewodem PE, po którym spokojnie można upalić sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy korzysta ze  zrodla  4k.Do odbioru  programow  sd i hd  plazma to bardzo dobry wybor.Przykladowo w dvb-t  nie ma zadnego kanalu   4k, sa  tylko kanaly   sd i hd.Najlepsza  oczywiscie  plazma Pioneer i Panasonic.

Dlatego napislem wczesniej, cytuje sam  siebie...W czasie burzy  odlaczamy calkowicie   zasilanie .

Czyli wyjmujemy wtyczke z gniazdka/

U mnie  listwa sie sprawdziala.W poblizu bloku   uderzyl piorun w czasie  burzy  , bylo  to kilka lat  temu.Moj  sprzet  podlaczony byl  do takiej listwy.U ponad   30  lokatorow w bloku  uszkodzil sie  sprzet    rtv, sasiedzi   przychodzili i pytali sie co sie dzieje.Nie dziala bardzo duzo telewizororow  i  innego sprzetu elektronicznego. U mnie  nic sie nie uszkodzilo.

Nie mam listwy za 5 zl

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2023 o 23:15, waran3 napisał:

Podobno plazmy wytrzymują do 100000 godzin.

Hehe, skąd takie info? 🙃

2 godziny temu, klaus71 napisał:

no to moja plazma panasa pv60 i pionier kuro musiały być produkowene w chinach - oba padły po 8-10 latach - do obu po tym czasie nie było częsci które padły

No i właśnie … 

1 godzinę temu, grundig napisał:

Do odbioru  programow  sd i hd  plazma to bardzo dobry wybor.

Do kanałów SD - prawda. Do kanałów HD - nieprawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz   2007  roku Panasonic informowal  ze panele sa zdolne przepracowac   100 tys.godzin bez spadku jakosci  obrazu.

Przedstawiciele koncernu Panasonic poinformowali o udoskonaleniu wyświetlaczy plazmowych produkowanych przez tę firmę, dzięki czemu udało się znacznie wydłużyć ich żywotność - donosi serwis Twice.com. Panasonic zapewnia, że nowe wyświetlacze są w stanie pracować przez ok. 100 tys. godzin - o 40 tys. godzin dłużej niż urządzenia starszej generacji.

W  telewizorach  Pioneera znajduja sie  tylko   oryginalne japonskie panele Pioneera.W plazmach Panasonica   tylko japonskie  oryginalne panele  plazmowe Panasonica.

Napisales  ze  do kanalow  HD plazma sie nie nadaje, czyli  co nie ma obrazu? lepsza jakosc obrazu jest w lcd? smiech na  sali.

Warto tez  przeczytac  ten artykul

https://www.tvtest.pl/z-pioneera-do-panasonica/

Edytowane przez grundig
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, grundig napisał:

Juz   2007  roku Panasonic informowal  ze panele sa zdolne przepracowac   100 tys.godzin bez spadku jakosci  obrazu.

ale przecież spadek jakości jest - te 100tys h to jest czas w jakim panel straci 50% jasności

więc pisanie bajek że po 35tys h tv swieci jak nowy nie jest prawdą - powinien stracić on około 16% swojej jasności co jest i tak niezłym wynikiem 

zresztą oledy mają ten parametr na podobnym poziomie - też się ich producenci chwalą trwałością 100tys h 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj telewizor  plazmowy Panasonic ma przepracowane   ponad  35 tysiecy godzin i nie ma   nawet minimalnego pogorszenia ustawienia jakosci obrazu.Telewizor  stoi w jasnym pokoju, tylem do okna.Parametry obrazu, jasnosc i kontrast   ustawione  sa  troche wyzej  niz polowa wartosci  czyli  60, ostrosc wysoko   70.Tryb  obrazu normalny.Uwazam ze jest  to najlepszy tryb obrazu w plazmie i OLED  dla  telewizorow Panasonic.Kazdy ma oczywiscie  inne oczekiwania  ja lubie obraz ostry i wyrazny  , tylko  tryb  normalny spelnia moje oczekiwania(  nie prawdziwe kino)Druga sprawa nie na temat to   sa marki starych samochodow np mercedes ktore maja swoich fanow.Podobnie  jest w przypadku telewizorow plazmowych .

 

 

a92105f876b09.jpg&key=3eb4eea2fa4f5e800e

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, grundig napisał:

Moj telewizor  plazmowy Panasonic ma przepracowane   ponad  35 tysiecy godzin i nie ma   nawet minimalnego pogorszenia ustawienia jakosci obrazu.Telewizor  stoi w jasnym pokoju, tylem do okna.

Prosiłem przecież abyś nie mijał się z faktami. To co piszesz jest fizycznie niemożliwie i jest to zwyczajne kłamstwo. 
PS. Manipulacja i kłamstwo ma krótkie nogi, czego dziś się dowiedzieliśmy. Dzieki 74%. Brawo dla mądrych Polaków i demokracji.

5 godzin temu, klaus71 napisał:

ale przecież spadek jakości jest - te 100tys h to jest czas w jakim panel straci 50% jasności

więc pisanie bajek że po 35tys h tv swieci jak nowy nie jest prawdą - powinien stracić on około 16% swojej jasności co jest i tak niezłym wynikiem 

Otóż to.

I to przy założeniu, ze leciał na uśrednionych nastawach, wszystko pracowało w perfekcyjnych warunkach i nic nie pracowało poza specyfikacja/nie było dłubane.

5 godzin temu, grundig napisał:

Napisales  ze  do kanalow  HD plazma sie nie nadaje, czyli  co nie ma obrazu? 

Kolejny raz manipulujesz i mijasz się z faktami. Bardzo nieelegancko, bardzo! Wstyd. 😑

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Xisiek napisał:

PS. Manipulacja i kłamstwo ma krótkie nogi, czego dziś się dowiedzieliśmy. Dzieki 74%. Brawo dla mądrych Polaków i demokracji.

ja czekam na wdrożenie programu cela+ - ci co kradli powinni siedzieć

za czasów platformy też ponoć kradli - nawet było w tv prl - ktoś ukradł wiertakę, a drugi 50zł -  i były newsy o tym w tv partyjnej

i nikt więcej przez 8 lat nie dostał wyroku

teraz też liczę że złodziejów się wyłapie i osądzi - choć pewnie będzie ich więcej niż tych dwóch za czasów platformy i dużo większe kwoty kradli

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazmy Panasonica   nie  sa  produkowane od   10 lat.  Takie  dyrdymaly i farmazony  ktore pisza Xisiek    o spadku jakosci obrazu  nadaja sie do komedii.Zaraz napisze ze plazme  trzeba  napelniac    gazem  bo sie ulatnia  i dlatego   jest spadek jakosci obrazu.Wiekszych bredni  ktore pisze Xisiek   nie czytalem.

Gdyby  w plazmach bylo    pogorszenie obrazu  to  roznica w obrazie pomiedzy  plazma i oled na filmachz  youtube bylaby bardzo duza. Jeszcze jeden przyklad  plazma  Panasonic i  qled tcl. 

 

Telewizor plazmowy Panasonic l ktory ma   13 lat  lepszy od nowego lcd.

W tescie  uzytkownika   telewizorow , ponownie  wygrywa plazma Panasonic

Panasonic  na filmie   to model telewizora z 2009  roku.

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...