Skocz do zawartości
Lukop

Promocje Blu-Ray - polskie sklepy stacjonarne jak MediaMarkt, Saturn, Empik itd

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłka K-EXem to największe dziadostwo, teraz wsparli się dodatkowo DHL-em, więc może się wyrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem, ze względu na okres przedświąteczny, zdawać się na firmę kurierską i wczoraj odebrałem moją przesyłkę w sklepie zwanym szumnie salonem. Trochę to trwało (cała procedura odbioru w punkcie klienta zajęła ok. godzinę) ale filmoteka wzbogaciła się o 23 tytuły.

Czekam na kontynuację :). Przy okazji spojrzałem w sklepie na półki z filmami blu-ray i tajemnica promocji się wyjaśniła. Maediaexpert ma niewielki wybór tytułów. Lista sprowadza się do tej, którą można było zobaczyć podczas wyprzedaży. Za to z każdego tytułu mają na pólkach sporą ilość egzemplarzy. Jednym słowem kupili za dużo i towar zalega.

Na koniec informacja o akcji EMPIKu - wymiana płyty DVD na Blu-Ray. Podobną akcję kiedyś przeprowadzano w Stanach Zjednoczonych. Nasza różni się jednym drobnym szczegółem - wymiana jest ale trzeba jeszcze dopłacić jakieś 45-65 zł. Przyniesiona płyta DVD uprawnia do upustu w wysokości 20 zł. Podobno w tej 'promocji' jest 400 tytułów. Są to głównie stare tytuły wydane przed paroma laty, które można było kupić w Anglii za 30-40 zł, obecnie dzięki akcji MPIKU można je kupić w Polsce i to jedynie o jakieś dwadzieścia złotych drożej. Piszę o akcji dlatego, bo w zalewie bezwartościowych drogich śmieci trafia się klasyka kina którą trudno upolować w rozsądnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Radom - "R.I.P.D. Agenci z zaświatów" za niecałych 47zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie K-Ex sie nie spieszyl, wysłali w czwartek, dostałem przesyłke w poniedziałek. Ale złego słowa nie powiem, mediaexpert obiecał dostawe przed swietami i tak tez bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Mediaexpert zaczął coś kombinować.

Dzisiaj zadzwoniła pani że niestety ale nie będzie w zamówieniu Bourna i Królewny Śnieżki bo płyty zostały uszkodzone a już więcej nie mają na stanie :(

Najlepsze że za godzinę zadzwonił mój kolega i jego ostatnia sztuka Bourna też uległa zniszczeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś był w Media? Coś się dzieje czy ściema?

Ja jeszcze z MEx też nie mam paczki ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem obie paczki z ME. Obie do Paczkomatu. Jedna z promocji 50%, druga 75%. Wszystko ok, żadnej ściemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ściema jest pewnie od tego momentu kiedy zabrakło bo nie sądzę by ktoś aż tak to kontrolował ;) Zawsze komuś coś nie dojdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego że zamówienia miało być przed świętami ale jednak było dopiero dziś to musiałem złożyć reklamację bo w przesyłce była tylko jedna sztuka Batmana a zamawiałem dwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem w sklepie 3 zamòwienia(14blu-ray).Wszystko zgodnie z zamòwieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem tu ale wklejam też w tym wątku

95 pln za Hobbita Ext 3 BR

szukać na półce - w necie nie ma tej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gnomeo i Julia 3D 18 zł i Silent Hill Apokalipsa 3D 21 zł kupione oba dzisiaj w sklepie MediaExpert

gnomeo_and_juliet_3d_blu-ray.jpg silent_hill_revelation_3d_01_blu-ray.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Radom: Szybcy i wściekli 6 (steelbook), Jurassic Park 3D po 63zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszła paka z mediaexpert. Jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś konkret?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Kraków Galeria niektóre filmy taniej o 30%(Jurrasic Park 3D-63zł,Szybcy wściekli 6 części(ok.170zł),trylogia? Bourna-118zl,Powrót do przyszłośći,Lista Schindlera i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn -Kraków Bronowice w koszach np. Iron Man 3D,Wolverine 3D za 59.99,Worl War 3D za 69,99.Wiele jest ciekawych pozycji od 40zł np Sherlok Holmes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mediaexpert znowu 50% taniej np. trylogia Gwiezdne Wojny za 65zl.

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...