Skocz do zawartości
Lukop

Promocje Blu-Ray - polskie sklepy stacjonarne jak MediaMarkt, Saturn, Empik itd

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za pytanie?

Podobno nie ma głupich pytań...naprawdę jestem ciekawy;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mr.Hankey napisał:

A po cholerę komu wersja 3D jak jest UHD? ;)

 

Mnie. Bardzo lubie oglądac filmy w pasywnym 3D na OLEDzie 4K. Teraz prawie wszystkie nowe tytuły są w 3D. Mi pasuje :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio wolisz obejrzeć film w 3D niż w UHD? Dla mnie po zobaczeniu jaką różnicę robi HDR+szeroka paleta kolorów 3D w ogóle może przestać istnieć.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mr.Hankey napisał:

A po cholerę komu wersja 3D jak jest UHD? ;)

to tak samo spytam po co komu hdr i 4k jak nie mozna tego obejrzeć w 3d

oczywiście rynek zadecydował - ale dla mnie głębia dodaje dużo więcej niż hdr - idealnie gdyby mozna to było połączyć

ciekawe czy mozliwe jest wydanie filmu 3d z hdr'em

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby o gustach się nie dyskutuje, ale naprawdę ciężko mi to ogarnąć jak można woleć film w 3D niż w UHD z HDR'em i szeroko paletą, ale jak to mówią, każdy swój rozum ma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią blondynki, inni rude :) .

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Mr.Hankey napisał:

Niby o gustach się nie dyskutuje, ale naprawdę ciężko mi to ogarnąć jak można woleć film w 3D niż w UHD z HDR'em i szeroko paletą, ale jak to mówią, każdy swój rozum ma. ;)

Ale też na zagranicznych forach spotkałem się z opinią którzy nie lubią efektu HDR bo przesyca kolory.

Ja jestem już po seansach UHD BD z HDR i fajne to jest i jest lepsze od BD, ale muszę przyznać że te różnice w jakości obrazu miedzy BD a UHD BD z HDR nie są dla mnie tak rażące jak to było w przypadku DVD a Blu-Ray. Także mam dylemat czy warto przechodzić na UHD BD ?

A co wydań filmów UHD BD, to byłyby tańsze gdyby nie dodawali do tego wydania płyty Blu-Ray z filmem. Moim zdaniem ta płyta Blu-Ray z filmem niepotrzebnie podnosi cenę tego wydania UHD BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, grzegorz288 napisał:

Ale też na zagranicznych forach spotkałem się z opinią którzy nie lubią efektu HDR bo przesyca kolory.

Właśnie tych opinii nie ogarniam, bo moim zdaniem zarówno w filmie jak i w grze kolory są bardziej stonowane i realistycznie w HDR. Nie ma wcale przesyconych czy cukierkowych kolorów. Może na tych najtańszych IPSach taki efekt się wytwarza? Żeby jakoś niby wprowadzić 'HDR', skoro na pudełku jest taki napis. W większości przypadków nie wiadomo jaki telewizor posiada ta osoba pisząca o przesyconych kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2017 o 08:34, grzegorz288 napisał:

A co wydań filmów UHD BD, to byłyby tańsze gdyby nie dodawali do tego wydania płyty Blu-Ray z filmem. Moim zdaniem ta płyta Blu-Ray z filmem niepotrzebnie podnosi cenę tego wydania UHD BD.

Generalnie, koszt płyty w produkcji nie jest, aż tak duży. Dopłaca się pewnie za dodatkowe licencje. W 90% przypadków dodatkowe materiały są tylko na zwykłym Blu Rayu, a ja zawsze oglądam sobie po seansie te dodatkowe nagrania, wycięte sceny. Widziałem za to, że jest wersja Inferno UHD w wydaniu jednopłytowym.

http://allegro.pl/inferno-blu-ray-4k-uhd-pl-lektor-sklep-w-wa-i6824051012.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej wersji - na zdjęciu tej okładki z allegro widać, że ktoś usunął znaczek Blu-ray. Ciężko powiedzieć w jakim celu, może dołączoną płytę BD osobno sprzedaje. Swoją drogą mistrzem photoshopa to ten ktoś na pewno nie jest ;)

Tak prezentuje się te niemieckie wydanie w oryginale:

Inferno [4K Ultra HD Blu-ray]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, teraz dopiero jak napisałeś to przyjrzałem się tej grafice z allegro, ewidentnie zamazane napisy. Wydawało mi się podejrzane istnienie wersji jednopłytowej, ale myślałem że może to jakieś egzotyczne wydanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Empik.com trwa promocja 3 za 2 - dotyczy m.in. filmów na BD oraz UHD BD. W przypadku tego drugiego wychodzi średnio 90 kilka złociszy za film, wciąż sporawo, ale jak na polskie warunki... :)
Promocja trwa do niedzieli i dotyczy też filmów w przedsprzedaży. Np. taki Jestem mordercą czy Pokot na BD wychodzi średnio za 30 zł jeśli dobierzemy trzeci film o zbliżonej cenie.

Edytowane przez misfit
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieciach MM/Saturn powróciła promocja "drugi Blu-ray za 10zł" można wyrwać sporo pozycji w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach Media Markt i Saturn jeszcze trwa promocja "Drugi Blu-Ray Za 10 zł". A na filmy od dystrybutora "Filmostrada" też jest promocja w Media Markecie ma nazwę "Kup Dwa Filmy Na Blu-Ray Za 49,99 zł", a w Saturnie ma nazwę "Kup Dwie Płyty Blu-Ray Za 49,99 zł".

No i Galapagos zrobił promocję o nazwie "Mega Kino, Teraz Na Blu-Ray, Mała Cena", "Ponad 70 filmowych hitów w nowych, niższych cenach!". Ciekawe jakie to są te niższe ceny ?

http://www.galapagos.com.pl/news,2911,Mega,kino,na,Blu-ray.html

megakino_top.jpg

Pozdrowienia.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy temat umarł? 
Jest do tego odpowiednia strona filmozercy.com

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...