Skocz do zawartości
Lukop

Promocje Blu-Ray - polskie sklepy stacjonarne jak MediaMarkt, Saturn, Empik itd

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując uporządkowywanie nieco promocyjnych tematów, tworzę nowy na potrzeby informowania o okazjach w marketach. Dzisiaj w radomskim MM będąc, zauważyłem nową promocyjną strefę Imperial-Cinepix (naklejki na pudełkach głoszą, że oferta co miesiąc będzie zmieniana). Poza licznymi Bondami, za 50zł. były także m.in.: Titanic (2BR), W pogoni za zemstą, Transformers (2BR). Plus kilka innych, ale mniej atrakcyjnych cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to?Jest jeden wątek ogólny, który ma się dobrze, po co dokładać dwa kolejne?

Założysz jeszcze osobne wątki dla TV i innego sprzętu?

Edytowane przez blue_voyager
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziane w radomskim MM:

Nitro Circus 3D

Koralina 3D

Lorax 3D

Legendy przestworzy 3D

ParaNorman 3D

Bitwa warszawska 3D

Jak ukraść Księżyc 3D

za 59.99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie Pi 3D w Media Markt Radom za 79.99zł. Czy taka sama cena obowiązuje w innych miastach? Nie wiem, ale chyba warto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internetowym sklepie Media Markt do 3 maja rabaty na wiekszość asortymentu. Istnieje mozliwośc bezpłatnego odbioru w stacjonarnych marketach MM. Płyty Blu-Ray z 25% rabatem , więc jest okazja uzupełnić kolekcje w miarę przyzwoitych cenach.

https://www.mediamarkt.pl/majowe-rabaty,b-478

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a obiecywałem sobie, że w tym miesiącu odpuszcze trochę przepuszczanie kasy na BD :) Dzięki za cynk quad!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystał ktoś z promocji? Można wziąć kilka filmów z rabatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lukop, można jak najbardziej. Ja zamówiłem rozszerzone edycje Władcy Dwie wieże i Powrót Króla, bo Drużynę już mam :) Zniżka jest na cały asortyment i raczej możesz nakupić tego ile chcesz oczywiście w ramach dostępności towaru.

Edytowane przez spoon
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystał ktoś z promocji? Można wziąć kilka filmów z rabatem?

Tak, można. Ja zrobiłem nawet dwa oddzielne zamówienia i na każdym z nich naliczony został 25 procentowy rabat po wprowadzeniu tego samego kodu.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, wielkie dzięki za info, bo właśnie przymierzam się do większego zamówienia, a regulamin promocji wydawał mi się dość pokrętny. Na BR przerzuciłem się w styczniu, mam dopiero 10 filmów, więc jest co nadrabiać, a ceny niektórych filmów są fantastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jestem w podobnej sytuacji. Kupiłem bluraya w marcu i też nadrabiam. Póki co mam jakieś 22 filmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lukop, można jak najbardziej. Ja zamówiłem rozszerzone edycje Władcy Dwie wieże i Powrót Króla, bo Drużynę już mam :) Zniżka jest na cały asortyment i raczej możesz nakupić tego ile chcesz oczywiście w ramach dostępności towaru.

Hehe. W ten sam sposób nabyłem w końcu wszystkie trzy części ext. :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś by to zainteresowało, a sądząc po zmieniającym się wczoraj statusie i dzisiejszej "realizacji" zamówienia, chętnych trochę było - Dwóch Wież w wersji Extended 2BD (z pierścieniem na okładce) w Gdańsku na Grunwaldzkiej już nie ma (choć WWW MM mówi co innego). Po pół godzinie czekania okazało się, że ktoś złe kody przykleił, złe ceny, złe naklejki, itd. A poza tym to awaria systemu, centrala daje ciała i w ogóle kibel.

Drużyna i Powrót Króla natomiast są. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Uszak: na Matarni o ile dobrze kojarzę mają tego sporo więc uderzaj tam :) Poza tym mają tam jakieś ładniejsze edycje z takimi kartonowymi okładkami i świecącymi złotymi literami na grzbiecie. Teraz się wkurzam bo pierwszą część mam bez tej okładki, a dwie pozostałe z i fajnie to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo. W Saturnie jak kupowałem Drużynę Pierścienia dwa tygodnie temu też mieli bez okładki, natomiast dzisiejszy Powrót Króla był już właśnie z tym slipcasem (czy jak to tam nazwać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teraz się zastanawiam czy nie sprzedać tej mojej drużyny (też kupowałem w saturnie) i nie kupić tej w okładce, tylko trochę dużo zachodu ;)

Edytowane przez spoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przez internet w Media Markt z 25% rabatem ostatniego Bonda Skyfall,odebrałem w Zabrzu za 44,99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wysle ze warto kupic Hobbit-a , wychodzi jakies 75zł za wersje 4xBD (2x BD 2D + 2xBD 3D). Tymbardziej, ze ta sama wersja tyleze 2xBD 2D kosztuje 10zł mniej.

Sam kupilem dla siebie + Titanic + Bond Octopussy ;)

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odebrałem combo pack: Hobbit 3D, Skyfall, Wall-e, Iron Man, Battleship, Mroczny Rycerz Powrót cz.1(dvd) za 246zł. Częściej proszę takie promocje robić! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc u mnie też sporo było zamówień. Część rzeczy odebrałem stacjonarnie a Władcę (bo nadal mi brakowało..) przysłali mi dzisiaj z Radomia. Poszła ogólnie gładko chociaż wkurza, że mogę sobie anulować coś. Ale szybkość realizacji na plus.

I np... Jedną grę mi anulowali mimo, że leżała na markecie : / Powiedzieli, że w tak niskiej cenie nie sprzedadzą... To samo z jedną płytą muzyczną. Słabe to... teoretycznie zatem mogą wszystko anulować. Ciekawe jakbym kasę wpłacił... pewnie nie chciałoby im się bawić. A chodziło o niskie kwoty....

ps. Ogromny plus za zapakowanie paczki. Pancerne. Ciekawe ile ktoś to pakował .... ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm, wygląda na to, że mamy kolejne większe promo, bo na stronie internetowej jest wiele tytułów na BR3D za 50zł. Kuźwa, mogliby się opamiętać z tymi przecenami...

Z mediamarkt.pl:

- Najczarniejsza Godzina 3D

- Niesamowity Spider-Man 3D

- Faceci w Czerni 3 3D

- Kapitan Ameryka: Pierwszy Mściciel 3D

- Underworld: Przebudzenie 3D

- Opowieści z Narnii 3 3D

- Ja, Robot 3D

- Resident Evil: Afterlife 3D

49.99zł.

Na Empik.com natomiast:

- Iron Man 2 (2-dyskowe wydanie specjalne)

49.99zł.

Edytowane przez Lukop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo jest np. w sklepie MM Aleja Krakowska w Wawie. Więc nie tylko net. Ale np. Na Ostrobramskiej są już zwykłe ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze :) I jak tu utrzymać kasę w portfelu? No jak? :)

Prometeusz 3D też 49.99

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...