Skocz do zawartości
Lukop

Promocje Blu-Ray - polskie sklepy stacjonarne jak MediaMarkt, Saturn, Empik itd

Rekomendowane odpowiedzi

w rzeszowie w Real-u jest troche pozycji od imperiala i sony po 39.95zł, sa to raczej pojedynacze sztuki (poza bajkami, bo tych jest wiecej)

udało mi sie kupic Dziewczyna z tatuażem i Transformers 2.

był jeszcze m.in. obcy, avp, prometeusz 2d, wyspa tajemnic (ogolnie ok 40-50 płyt).

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poznańskim Saturnie Avengers w dobrej cenie. 49 za 2D a wersja 3D chyba dychę albo dwie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Krakowie była kolekcjonerski pakiet filmów Blu- Ray: Batman Początek, Mroczny Rycerz za 60zł.

Widziałem też Szklaną pułapkę(5 części) za 199zł(jakaś promocja świąteczna będzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten Tron to wersja 3D czy zwykla? Bo jeśli 3D to dobra cena.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Ponoć wszystkie tytuły są w 3D.

W moim MM już dzisiaj dostępne są niektóre pozycje. Spoza gazetki jest jeszcze Resident Evil: Retrybucja 3D za 49.99zł.

Edytowane przez Lukop
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajnie, akurat polowałem na Życie Pi w przystępnej cenie w 3D a tu idealnie :) Dzięki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolverine 3D, którego premiera miała być 28 listopada, już dziś jest dostępny w MM (przynajmniej w Bydgoszczy) w cenie 79,99 zł :)

Wersja filmu w 3D ma 126 min. natomiast płyta 2D zawiera wersję rozszerzoną - 138 min.

Edytowane przez KaMario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolverine 3D, którego premiera miała być 28 listopada, już dziś jest dostępny w MM (przynajmniej w Bydgoszczy) w cenie 79,99 zł :)

Wersja filmu w 3D ma 126 min. natomiast płyta 2D zawiera wersję rozszerzoną - 138 min.

To samo jest w Satirnie w katowicach, tak samo są już dostępne Mininki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM dostępne są również Smerfy 2 3D (premiera miała być za tydzień). Kupiłem Wolverine i o ile sam film mi się podobał (wersja rozszerzona rzeczywiście jest bliska temu, czego oczekuje się od filmów z Rosomakiem), tak zszokował mnie brak dodatków na płytach (poza komentarzem reżysera). :/

Ponadto wśród tytułów za 49.99zł. znajduje się Abraham Lincoln: Pogromca wampirów 3D.

Edytowane przez Lukop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM dostępne są również Smerfy 2 3D (premiera miała być za tydzień). Kupiłem Wolverine i o ile sam film mi się podobał (wersja rozszerzona rzeczywiście jest bliska temu, czego oczekuje się od filmów z Rosomakiem), tak zszokował mnie brak dodatków na płytach (poza komentarzem reżysera). :/

Ponadto wśród tytułów za 49.99zł. znajduje się Abraham Lincoln: Pogromca wampirów 3D.

Imperial od dawna zapowiadał fanom Wolverine'a niemiłego psikusa i nie miał w planach wydania trzydyskowej wersji Blu-ray, którą to można kupić np. w Czechach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperial od dawna zapowiadał fanom Wolverine'a niemiłego psikusa i nie miał w planach wydania trzydyskowej wersji Blu-ray, którą to można kupić np. w Czechach.

Na płycie nie znalazłem również alternatywnegfo zakończenia o którym pisze na okładce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Warszawa ul. Górczewska są filmy 3D z gazetki oraz sporo filmów w cenie 39.99 .(np. Thor, Captain America, Avengers, akurat te zapamiętałem bo kupiłem na prezenty)

Jest tez box Szkalna pułapka 1-5 BR + DVD z dodatkami w cenie 199zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na empik.com każda część Kac Vegas po 49,49zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem na empik.com Wielki Gatsby za 55zł. oraz Wielki Gatsby 3D za 90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Realu 3D od 39,99 zł kupiłem John Carter http://poral.eu/john_carter_3d.php john_carter_3d_blu-ray.jpg

Dobra, wręcz rewelacyjna cena, za Johna Cartera. Mam nadzieję, że jeszcze w tej cenie w Realu można kupić ten film. Przy okazji. w merlin.pl przy finalizacji zakupów można skorzystać z rabatu 25% na zakupy - działa, działo na choćby m.in. dział filmowy. kupon promocyjny hasło - STATOIL2013. W ten sposób zakupiłem na blu całość back to the future za 105 zł.

Edytowane przez 1sw1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że to nie jest ogólnopolska promocja. W Radomiu za 40zł. było kilka tytułów, które co jakiś czas są przeceniane z 50zł i zalegają im na sklepie. Nie jest więc powiedziane, że dostaniecie JC 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to jakaś promocja we wszystkich sklepach. Dobra trzeba będzie się przejechać do najbliższego reala i się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Było coś oprócz Johna Cartera?

Było ale już nic nie ma albo wykupione albo cena wróciła do minimum 49,99 zł Wrocław Korona Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, na mediaexpert.pl sporo filmów do wyrwania z 50% obniżką (wiele z nich wychodzi po 20zł). Wystarczy po dodaniu do koszyka wpisać kod rabatowy ME13FMUZ50.

Polecam, sam skorzystałem uzupełniając swoją kolekcję o District 9, Expendables 2 i Drive - każdy po 20 zł.

Aha i darmowa wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to zrobić?

Dodałem kilka filmów do koszyka, wprowadziłem kod i kliknąłem przycisk obok (Sprawdź) ... i nic się nie stało.

Jak cena sumaryczna była tak została.

Jedynie na górze strony dostałem napis "Bon został aktywowany". Ale nic z tego nie wynika.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...