Skocz do zawartości
Lukop

Promocje Blu-Ray - polskie sklepy stacjonarne jak MediaMarkt, Saturn, Empik itd

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze :) I jak tu utrzymać kasę w portfelu? No jak? :)

Prometeusz 3D też 49.99

Heh, trzymałem go w koszyku podczas rabatowej promocji, tak samo jak i Spider-Mana (oba wychodziły po 60zł.), ale się wstrzymałem z zakupem. :D Inna sprawa, że i tak mocno wyprztykałem się z kasy i moooże starczy mi na jeden film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja właśnie też cholera, ale na Prometeusza 3D i Kapitana Amerykę 3D chyba się skuszę.. trudno, parę kebabów mniej na mieście :D

A najgorsze, że w tym miesiącu wychodzi jeszcze Django... Panie premierze - jak żyć? :D

Edytowane przez spoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitan w 3D słaby > od razu uprzedzam ; ) Ale chodzi mi tylko o efekty 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru no tak czytałem, ale planowałem tak czy siak zebrać sobie kolekcję z Avengersami, a skoro mam zapłacić tę samą cenę za wersję 2D jak teraz za 2D + 3D to choćby z ciekawości wezmę tę drugą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie przejrzałem sobie recki na Blu-ray.com i pod względem 3D zdecydowanie królują: Epoka Lodowcowa 4 (5/5!) Prometeusz i Underworld (oba 4,5/5). Najgorsze Cap. America i I, Robot (po 2,5/5). Z tym że tak jak kolega spoon, nie mam Kapitana, a lubię tematykę superhero i choć akurat ten film jest najniżej w mojej hierarchii marvelowskich dzieł, to i tak chciałbym go mieć w swojej kolekcji. Ech, tak na dobrą sprawę to poza Narnią i Ja, Robot to każdy z tych filmów chciałbym widzieć u siebie na półce. Czeka mnie cholernie ciężka rozkmina...

Edytowane przez Lukop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne znalezione w promocyjnej cenie tytuły:

- Green Hornet 3D (w realu był już nawet za 35zł.)

- Piraci! 3D

- Epoka Lodowcowa 4 3D

- Smerfy 3D

- Sezon na misia 3D

- Podróże Guliwera 3D

- Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 3D

- Rio 3D

49.99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już zamówiłem Kapitana i Prometeusza. Więcej kasy już na filmy przepuścić nie mogę :) Promocjom mówię póki co stanowcze nie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pińćset razy brałem do ręki i odkładałem kolejne pudełka aż w końcu do kasy poszedłem z Prometeuszem 3D...

W promocji również nieco droższe tytuły:

- stare animacje Dreamworks w 3D (Shreki, Megamocny, Jak wytresować smoka, Kung Fu Panda, itd.)

- Resident Evil: Retrybucja 3D

- Abraham Lincoln: Pogromca Wampirów 3D

- Strażnicy marzeń 3D (premierowo!)

79.99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najgorsze Cap. America i I, Robot (po 2,5/5). Z tym że tak jak kolega spoon, nie mam Kapitana, a lubię tematykę superhero i choć akurat ten film jest najniżej w mojej hierarchii marvelowskich dzieł, to i tak chciałbym go mieć w swojej kolekcji. Ech, tak na dobrą sprawę to poza Narnią i Ja, Robot to każdy z tych filmów chciałbym widzieć u siebie na półce. Czeka mnie cholernie ciężka rozkmina...

Dzięki za info odnośnie Ja, Robot bo miałem zamiar kupić wersję 3D i zobaczyć jak się prezentuję ale z takim wskaźnikiem 3D (2,3/5) to chyba podziękuję.

Mam zamiar kupić jeszcze Dredd 3D ale jak na razie cena od 90-100 więc pasuję i czekam na promo.

Edytowane przez japi-85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za offtop, ale liche te promocje, widzę że pozbywają się niechodliwych pozycji i mało ambitnych produkcji. Przyznam, że z tego co wypisaliście to mnie ani jeden nie zainteresował, o bajkach to już nie mówię. Mam nadzieję, że nie kupujecie bo jest tanio i tylko po to żeby kolekcja była bogata. Moim zdaniem te produkcje są niewarte tych pieniędzy. Filmy typu iron-man są nie licząc efektów specjalnych, nie mają żadnej wartości. Jeszcze raz przepraszam za swoje subiektywne zdanie, ale mnie nie rajcuje tego typu kino, wysokobudżetowe a małowartościowe dla kinematografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to już jest, że filmy "przenoszące ważne treści" i hołubione przez krytyków jakoś nigdy nie mogą zgromadzić dużej widowni. Natomiast "chłam" według liczących sie czasopism filmowych i krytyków ściąga olbrzymie rzesze. Tak, wiec ocenianie na gorąco czy jakiś film jest wart więcej niż inny to czcza dyskusja. Po kilkunastu czy kilkudziesieciu latach do jednych filmow wraca sie z chęcia a do innych nie. I TO własnie jest wyznacznikiem wartości filmu, a nie to czy film przenosi ważkie wartości. Film to rozrywka (głównie) i tak do niego trzeba podchodzić. No chyba, że ktoś uważa film za narzędzie do naprawy ludzkosci. Ale to już jego sprawa. Na marginesie uważam że Iron Man jest zupelnie niezlym filmem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazetka Media Markt Radom (10.05-15.05):

- Jesteś Bogiem

- Django

- Życie Pi 3D

- Strażnicy marzeń 3D

69.99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie tytuły cię rajcują? Bo akurat Iron Man to świetny film, tak jak inne z Marvel Phase One.

Efekt motyla, Szeregowiec Ryan, Zielona mila, Titanic, Siedem Dusz, 21 gramów, Requiem dla snu, Forrest Gump, Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny, Życie jest piękne, Nasza klasa, Czas Apokalipsy, Cast Away, Milczenie owiec. Te filmy uważam za wartościowe.

Z rozrywkowych przykładowo lubie Avatar, Terminator 2, Mroczny rycerz, Obcy (seria), King Kong, Matrix1, Piraci Z Karaibów (1-3), Władcę Pierścieni (seria) Tu cenię klimat, efekty specjalne i ogólnie pomysł na film, realizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a dla mnie avatar to papka straszna, film zupełnie słaby. Titanic i Zielona Mila też jakoś wartościowe dla mnie nie są, ot takie bajeczki. Każdy ma swój gust i tak to już jest. :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

e tam, każdy kto mówi o guście ma skrzywioną psychikę, dobry sposób by wykręcić się od normalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadza się ! Każdy kupuje to co mu się podoba. Gust nie ma tu nic do rzeczy. Szkoda tylko że wielu filmów w polsce nie ma na Blu-Ray, a niektóre to chyba nigdy w polsce nie wyjdą. Można sprowadzić z zagranicy, płytę zremuxować, dorobić polskie napisy. Ale tak szczerze szkoda roboty na to ! Bo dany film człowiek zobaczy w ciągu roku jeden raz ? Dwa razy ? Lub trzy razy ?. Także czasami lepiej zobaczyć film w kiepskim DVD, przynajmniej człowiek nic z tym nie musi robić.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Szkoda tylko że wielu filmów w polsce nie ma na Blu-Ray, a niektóre to chyba nigdy w polsce nie wyjdą. (...)

Słabe to. Piszesz (i wyróżniasz, żeby była jasne, że to celowo) nazwę swojego kraju z małej litery bo Ci się nie podoba rynek wydawniczy?

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od dłuższego czasu zastanawia mnie jak to możliwe iż Saturn jest tańszy od sklepów internetowych i allegro. Nigdy nie przypuszczałem iż markecik elektroniczny bije na głowe dedykowane sklepy. Co dziwne bije na głowe allegro. Kilka przykladow

Zycie Pi 3D 79zł 2 dyskowe, Skyfall 59zl, MIM3 49zl, Niesamowity Spiderman 49zl, Transformers 3 49zl X-men 1,2,3 + Wolverine po 39z

Iron Man 1,2 po 49, jest naprawde wybór za 39-49zł.

Tymczasem na allegro drogo, w sklepach typu empik i muve jeszcze gorzej. Ale po ostatnich akcjach jest juz lepiej. Imperial - Cinepix wrzuca tez DVDki do biedronki np Skyfall czy Epoke 4 za 19.90



Edytowane przez robbo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co oni z tymi filmami na DVD mają zrobić ? Gdzieś je muszą wcisnąć. W biedronce chyba nie ujrzymy filmów na blu-ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt

- Bez hamulców (Premium rush)

- Total Recall

po 49.99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie wszystkie części Szklanej pułapki po 49.99, SPEED, Man in Black, Independence Day i jeszcze parę innych filmów w tej samej cenie.

Do tego Gwiezdne Wojny komplet za 269 złotych.

Oczywiście BR

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars w Łodzi kupiłem z 3 tygodnie temu za 249 PLN (MM w Galerii Łódzkiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...