Skocz do zawartości
Lukop

Promocje Blu-Ray - polskie sklepy stacjonarne jak MediaMarkt, Saturn, Empik itd

Rekomendowane odpowiedzi

wydanie polskie nie jest warte nawet 200 zł brak dts hd ma eng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kina domowego i dziwięk odtwarzam na TV więc mnie rybka czy jest dts czy go nie ma ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 21 czerwca w sklepach Media Markt ma być wielka wyprzedaż asortymentu, w tym filmów Blu-ray, przy czym oferta promowanych tytułów w każdym sklepie jest zróżnicowana. Warszawa oferuje Teda z Wahlbergiem za 39,99 zł, w tej samej cenie Skyfall pana Mendesa w Katowicach. W Łodzi blockbustery na Blu-rayu 3D dystrybuowane przez Imperial i Monolith dostępne w cenach 39,99 zł (np. Faceci w czerni 3, Niesamowity Spider-Man, Prometeusz 2-dyskowy i Uprowadzona 2) i 69,99 zł (animacje DreamWorks, Resident Evil: Retrybucja oraz Dredd 3D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zauważyłem, to jak się przejdzie tę gierkę na ich stronie, to odkrywa się kod rabatowy: 15urodziny, który daje zaledwie 5% zniżki przy zakupach online, więc szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIpa a nie 15 lecie... w Wawie nic nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem na jakieś fajne okazje, wczoraj byłem z MM i nie zauważyłem NIC co bym chciał kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jedyne co udało się złapać przy okazji zakupu Iron Man 3 to Jestem legendą za 29.99, ale raczej nie miało to żadnego związku z 15-leciem, ot po prostu leżało sobie przecenione w koszu :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś wybierał się na IFE to w MM jest Hobbit za 8euro (wersja 2D). Czujecie tą różnicę? I to nie jest promocja. Aha polska wersja lol

lj33.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Hobbit na allegro jest juz od 30zl to przez to ze wersja 2d dodawana jest do odtwarxaczy blu ray samsung od modelu f 5500 którego cena jest 290 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to zawsze kombinacje i allegro. Nie tego oczekujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Gmeru. Ciekawy jestem czy te kombinacje itp. się kiedyś skończą ? Bo od wielu lat końca nie widać, nie widać i nie widać.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku promocja na filmy Marvela: Iron Man, Iron Man 2, Thor, Captain America 3D. Każdy po 36,99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest na ich stronce (ale bodaj jeden tytuł został), ja widziałem u siebie w Radomiu po 2 sztuki każdego tytułu, więc raczej tak. Ale we wszystkich Empikach nie byłem, toteż na 100% Ci nie powiem. ;)

PS

Przypomniałem sobie, że było też o tym w gazetce Empiku, a chyba takie same lecą na całą Polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś może być na rzeczy, bo na stronie Empiku wszystkie wymienione tytuły są niedostępne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, właśnie wróciłem z Empiku z Thorem, Iron Manem 1 i 2, Kapitanem Ameryką. :D Thor była ostatnia sztuka, więc mi się udało. Hulka niestety nie było, nie jest on objęty promocją, więc jeszcze go brakuje by skompletować fazę pierwszą ekranizacji Marvela, bo Avengers miałem wcześniej. Chociaż Hulka mam na DVD, ale że film naprawdę dobry, to i Blu by się przydał. :) Dzięki za cynk, polowałem na te tytuły w dobrej cenie od długiego czasu!

Edytowane przez Andrzejooo123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę się jutro do Empiku w Arkadii, może się uda. Jak coś będzie jeszcze to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie we Wrocławiu zestaw czterech filmów sensacyjnych: Tożsamość Bourne'a (2002), Krucjata Bourne'a (2004), Ultimatum Bourne'a (2007) oraz Dziedzictwo Bourne'a (2012) za 100zl(możliwa wysyłka).

https://www.saturn.pl/wroclaw-magnolia-park/filmsku-tozsamosc-bourne039a-krucjata-bourne039a-ultimatum-bourne039a-dziedzictwo,id-824903

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek odkryłem po tygodniu patrząc na paragon, że w gdańskim MM na Matarni "Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona" mimo ceny 69,99zł na pudełku został skasowany za 30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...