Skocz do zawartości
Gmeru

nc+GO - oglądanie telewizji na tablecie i smartfonie (iOS Android)! > bardzo ciekawe rozwiązanie

Rekomendowane odpowiedzi

A o jakie filmy i jaką kolekcję dokładnie chodzi? Tak czy siak póki co jest darmowo. Nikt Ci opłaty nie wrzuci jak nie było zapytania ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. na dekoderze filmy E.T ,Piła i inne sa płatne a tu picture box i inne filmy sa na tablecie za free.Nie wiem na czym to polega ale podając nr umowy i hasło na tablecie mamy te wszystkie filmy darmowe ?No to jaki jest sens wypożyczac te filmy z dekodera jak mogę je puścić za darmo z tableta?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki, że tablet ma kilka cali a nie 60" ; ) a to jest darmowa beta tylko na pewien czas? A ramach zachęty i pokazu? ;) A do tego ludzi z ipadami nie jest masa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może taki, że tablet ma kilka cali a nie 60" ; ) a to jest darmowa beta tylko na pewien czas? A ramach zachęty i pokazu? ;) A do tego ludzi z ipadami nie jest masa?

No ale wielkosc ekranu w tablecie nie ma znaczenia jesli obraz da sie przewodowo lub bezprzewodowo wyslac do telewizora. chyba ze rozdzielczosc jakas kulawa.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt :D Tylko coś czuję, że siada jakość ale... mam Apla tv to sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo sceptycznie podchodziłem do tej aplikacji oraz jej mozliwości. Mając trzy telewizory w domu i chyba ze cztery tunery TV SAT wyszedłem z założenia że chyba jednak w kiblu oglądac nie potrzebuję.

Ale aplikacje zainstalowałem do tego z mozliwością przetestowania funkcji beta które jeszcze nie są dostepne czyli oglądanie na iPadzie programów zapisanych na twardym dysku nboxa oraz oglądanie dowolnego programu z oferty n czyli tzw. kanały TV w domu.

I co?

I działa. Czy bedę z tego korzystać? W domu zapewne nie ale gdzies na świecie na pewno z TVN24.

Moim zdaniem znakomite rozwiązanie dla kogoś kto ma w domu opłacony tylko jeden abonament n. Wtedy dzieki tej funkcjonalności można podłączyć iPada do drugiego TV i cieszyć się niezaleznym oglądaniem. Bo jakos w domu patrzenia w tak mały ekran sobie nie wyobrażam.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stestowałem u kumpeli na ipadzie i fajnie to wygląda, więc czekam z niecierpliwością na androida ) tylko teraz pytanie ile będzie ten dostęp kosztował w przyszłości, bo pewnie opłaty wyjdą wraz z wersją na androida... no i pytanie numer 2, bo póki co kumpela właśnie korzysta z mojej enkowej umowy na swoim ipadzie, jak ktoś ma np. 2 tablety to może oglądać na obu? powiedzmy mąż i żona czy jedna umowa przypisana do jednego tabletu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 5 urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fantastycznie :D no to enka się spisała pod tym względem, bo wciąż będę mógł być koleżeński ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował usługę na mini ipad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował usługę na mini ipad?

Działa normalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis doszły nowe filmy w vod :)

No tym razem coś napiszę ; ) Mam nadzieję, że jakość się podoba bo poprzednie trochę wyszło ZDY (sd).... Jak ktoś nie ma czarnego boxa to filmy są na YT w 1080p http://www.youtube.c...n?feature=watch

fioletwimp2012122312470.pngfioletwimp2012122312481.png

fioletwimp2012122312484.pngfioletwimp2012122312493.png

fioletwimp2012122312512.pngwimpkonfiguracja.png

wimpukasz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt :D Tylko coś czuję, że siada jakość ale... mam Apla tv to sprawdzę.

Większość tego typu aplikacji ma blokadę streamingu poprzez usługę AirPlay. HBO GO na ten przykład, działa, ale tylko dźwięk na dużym ekranie. Więc nie cieszyłbym się zawczasu, jeśli ktoś kombinuje, żeby podłączyć to z tabletu do dużego TV. Będzie to zablokowane na 200%, nawet jeśli nie teraz, w fazie testów, to docelowo na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy podłączyć iPada do TV po HDMI.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że po obejrzeniu filmików na temat nGo oraz Wimpa dla mnie Nka wkroczyła w zupełnie nową erę rozrywki i faktycznie mocno wysuwa się przed rodzimą konkurencję. To fajnie bo to spowoduje, że konkurencja będzie musiała nadganiać a nic tak dobrze nie działa na korzyści dla klienta jak zdrowa konkurencja.

Tak naprawdę brakuje w Turbodekderze możliwości odtwarzania plików multimedialnych żeby zrobiło się z niego urządzenie prawie doskonałe.

Patrząc jednak na usługi multimedialne widać, że jedna z pierwszych rzeczy do zmiany będzie chyba pilot na coś w rodzaju coraz bardziej modnych ostatnio urządzeń łączących cechy pilota wskaźnika i klawiatury. Szczególnie na WImpie czy w YouTube wpisywanie metodą telefoniczną z pilota jest nie do przyjęcia. Chyba nawet najprostszym rozwiązaniem będzie sterowanie poprzez aplikacje ze smartfona czy tabletu z tym, że nie wiem do końca czy można to tak samo realizować na urządzeniach z wbudowanym wifi i na urządzeniach jak turbodekoder które wyłącznie sa w sieci Wifi.

Jak tak spojrzałem na całość to nawet przez moment miałem ochotę kupic sobie Ipada żeby móc pobawic się nGo już (sam nie wierze że to napisałem :) )

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie z NC+ bo to powinno rozkręcić to wszystko jeszcze bardziej. Wiadomo, że zawsze będzie narzekanie bo Polakowi nie dogodzi ; ) ale co by nie było: konkurencja mogłaby dawać z siebie więcej a tak ciągle trzeba zachęcać "resztę ekipy" do wychylenia się z czymś, zaryzykowania...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak bo konkurencja poszła póki co w internet i mimo że nie ma najgorszych dekoderów to nie stanowią one platformy a to duży błąd. Pod tym względem N jest dużo do przodu i warto tego nie zaprzepaścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mając dekoder w sieci idzie oglądać nagrania z dekodera przez nGo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak bo konkurencja poszła póki co w internet i mimo że nie ma najgorszych dekoderów to nie stanowią one platformy a to duży błąd. Pod tym względem N jest dużo do przodu i warto tego nie zaprzepaścić.

Problem z n jest taki, ze caly potencjal zostal zaprzepaszczony...teraz jada juz na oparach (kiedys to byl "merc"), a to co wchodzi teraz to ostatnie podrygi kaszalota przed ostatecznym pozarciem n przez C+!

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...