Skocz do zawartości
Gmeru

nc+GO - oglądanie telewizji na tablecie i smartfonie (iOS Android)! > bardzo ciekawe rozwiązanie

Rekomendowane odpowiedzi

NewsPosiadacze iPadów wchodząc w tym momencie do sklepu App Store mogą zainstalować mega interesującą aplikację współpracującą z Turbodekoderem HD (także Monsterbox 1TB) o nazwie nGo. Aplikacja służy m.in do oglądania kanałów np. TVN24! Sprawdzaliście już jak to działa? ( http://n.pl/ngo )


ngoikona.png





Kanaly-TV.png



Kolekcje-nVOD-net.png



zdjcieg.png29610282.png



92973853.png88078802.png



21716648.png33208700.png



img0826.pngimg0827.png



Poniżej FAQ ze strony n.pl:

1. Co to jest nGo?

Usługa nGo umożliwia oglądanie kanałów platformy n oraz korzystanie z wybranych serwisów nVOD net na urządzeniach dodatkowych typu iPad (docelowo urządzenia wyposażone w system operacyjny iOS i Android).
nGo to możliwość korzystania aż z 5 urządzeń mobilnych jednocześnie, zarejestrowanych w ramach jednej umowy abonenckiej.

2. Co zyskuję dzięki usłudze nGo?

Dzięki usłudze nGo można uzyskać dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych, zróżnicowanych tematycznie, kanałów na nawet 5 urządzeniach mobilnych. Dodatkowo dostępne są specjalnie wybrane kolekcje VOD w ramach usługi nVOD. Dostęp zarówno do kanałów, jak i usługi nVOD możliwy jest po połączeniu urządzenia z Internetem, niezależnie od tego, czy przebywa się w domu, czy poza domem.
Do odbioru wystarczyć jedynie przebywać w zasięgu dowolnej sieci Internetowej WiFi lub 3G (transmisja i opłaty zgodnie z cennikiem operatora). Dzięki usłudze nGo można więc oglądać telewizję, gdziekolwiek się jest.

3. Co zyskuję dzięki usłudze nGo?

Dzięki usłudze nGo można uzyskać dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych, zróżnicowanych tematycznie, kanałów na nawet 5 urządzeniach mobilnych. Dodatkowo dostępne są specjalnie wybrane kolekcje VOD w ramach usługi nVOD. Dostęp zarówno do kanałów, jak i usługi nVOD możliwy jest po połączeniu urządzenia z Internetem, niezależnie od tego, czy przebywa się w domu, czy poza domem.
Do odbioru wystarczyć jedynie przebywać w zasięgu dowolnej sieci Internetowej WiFi lub 3G (transmisja i opłaty zgodnie z cennikiem operatora). Dzięki usłudze nGo można więc oglądać telewizję, gdziekolwiek się jest.

4. Co muszę zrobić aby skorzystać z nGo?

Aby skorzystać z nGo należy być Abonentem n i posiadać aktywną umowę oraz:

posiadać odpowiednie urządzenie iPad wyposażone w system operacyjny iOS 5.0.1 lub wyższy (iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini*)
pobrać bezpłatną aplikację z App Store i zainstalować ją na tablecie
połączyć urządzenia iPad z internetową siecią WiFi lub 3G
*platforma n nie gwarantuje poprawnego działania na urządzeniu iPad mini

5. Chciałbym sprawdzić program mojej ulubionej stacji telewizyjnej na urządzeniu mobilnym, czy mogę to zrobić?

Tak. Wyjątkowa przejrzystość i intuicyjność działania pozwala na przeglądanie programu telewizyjnego wszystkich dostępnych kanałów aż na 7 dni.
Dodatkowo dla każdej pozycji programowej dostępne są szczegółowe informacje.

6. Czy będę mógł odtwarzać ten sam materiał na kilku urządzeniach jednocześnie?

Na każdym z urządzeń można oglądać jednocześnie wyselekcjonowane kanały oraz kolekcje nVOD.

7. Czy do poprawnego odbioru kanałów w usłudze nGo wystarczy podłączony kabel Ethernetowy do dekodera?

Nie, warunkiem koniecznym korzystania z nGo na urządzeniach mobilnych jest ich połączenie z siecią internetową WiFi lub 3G.
Natomiast zalecamy podłączenie Turbodekodera HD do domowej sieci internetowej LAN ze względu na łatwość rejestracji urządzenia mobilnego w usłudze, a także ze względu na możliwość oglądania kanałów TV i wkrótce także zarządzania listą nagrań na dekoderze z urządzenia mobilnego.

8. Czy mogę korzystać z usługi nGo nie będąc Abonentem platformy n?

Dla osób nie będących Abonentami n instalacja aplikacji pozwoli jedynie na przeglądanie przewodnika po programach EPG.

9. Czy na urządzeniach mobilnych mogę zarządzać listą nagrań?

Możliwość zarządzania listą nagrań, w tym odtwarzaniem, planowaniem i usuwaniem nagrań planowana jest w przyszłości.

10. Czy na urządzeniu mobilnym mam dostęp do wszystkich kolekcji nVOD?

Nie. W ramach usługi nGo będą dostępne wyselekcjonowane kolekcje nVOD net.

11. Ile kosztuje usługa nGo?

Do końca lutego 2013 r. oferta jest dostępna w wersji beta bez dodatkowych opłat.
Szczegółowe opłaty za usługę od 1 marca 2013 r. zostaną przedstawione w terminie późniejszym.
Korzystanie z usługi w fazie beta nie zobowiązuje do korzystania z usługi po 1 marca 2013 r.

12. Jakie parametry techniczne muszą być spełnione, aby móc odbierać kanały z oferty "Poza domem"?

Oglądanie kanałów z oferty "Poza domem" uwarunkowane jest od parametrów technicznych udostępnianych przez dostawców internetu lub od parametrów technicznych dostępnego połączenia WiFi (np. hot spot).
Minimalną prędkością transmisji danych w obrębie sieci jest 64 Kbps. Zalecaną prędkością transmisji danych jest 1 Mbps.

13. Mam już zainstalowaną aplikację ze sklepu App Store. Jak mam aktywować usługę?

Jeśli masz Turbodekoder podłączony do domowej sieci internetowej LAN, wystarczy w tej sieci LAN uruchomić aplikację nGo. Aktywacja usługi dokona się automatycznie w tle i będziesz oglądał programy TV.
Obecnie w celu aktywacji usługi, po zainstalowaniu aplikacji wystarczyJeśli nie masz Turbodekodera podłączonego do domowej sieci internetowej LAN, będziesz musiał zarejestrować zalogować się do niejw usłudze podając numer umowy lub numer PESEL i wpisując hasło Hasło literowe Literowe z umowy platformy n.

14. Posiadam dekoder platformy n i 5 urządzeń iPad, czy mogę korzystać z wszystkich urządzeń jednocześnie i oglądać zupełnie inne kanały?

Tak, ale z ograniczeniem do dwóch urządzeń jednocześnie, spośród zarejestrowanych pięciu.

15. Posiadam dekoder z wbudowaną cyfrową nagrywarką (recorder, turbo, monster) podłączony jednym kablem antenowym. Czy będę mógł korzystać z usługi nGo?

Kanały wchodzące w skład oferty "Poza domem" dostępne są przy wykorzystaniu sieci internetowej. W przypadku dekodera z wbudowaną cyfrową nagrywarką (recorder, turbo, monster) dostępne więc będą niezależnie od tego, czy Klient posiada podłączony jeden czy dwa kable antenowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zrobią wersję na Androida ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co to jest nGo?

Usługa nGo umożliwia oglądanie kanałów platformy n oraz korzystanie z wybranych serwisów nVOD net na urządzeniach dodatkowych typu iPad (docelowo urządzenia wyposażone w system operacyjny iOS i Android).

nGo to możliwość korzystania aż z 5 urządzeń mobilnych jednocześnie, zarejestrowanych w ramach jednej umowy abonenckiej.

;) Będzie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Chciałem raczej napisać .. ciekawe kiedy zrobią ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja rewelacja! vod działa sprawnie, program tv naprawde fajnie graficznie zrobiony ... poza domem kanały działają i wyglądają ładnie ( chociaż hd to ne jest ) ... ciekawy jestem jak kanały w domu, najgorzej jest, że nie mam tego jak sprawdzić ze względu na to iż dekoder nie jest podłączony pod sieć lan ... gdyby komuś natomiast udało się przetestowac funkcjonalnosc "kanalów w domu" niech zamieści wówczas informację czy aplikacja ładuje wszystkie programy wg pakietów w ramach umowy abonenckiej i jak z jakością załóźmy programów hd ;) ogólne jak na bete super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu jeszcze nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę ponarzekam.....rozumiem, że popcorn najpierw wypuścił apke na ipada a potem na androida bo ma globalnych odbiorców i moze przyjąc ze ogryzek ma jakas tam ilosc fanow ale w Polsce Ipad jest produktem czysto niszowym w porownaniu do androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, że nie do końca zrozumiałem jak to ma działać, bo za dużo w tym papki marketingowej, a za mało informacji technicznej.

Czy to jest typowy streaming treści po necie, do którego tak naprawdę nbox jest zbędny, czy jest to streaming z własnego tunera, podobnie jak ma to miejsce w tunerach linuksowych. Bo jedni piszą "w domu nie działa, poza domem działa". Z tego co wyczytałem, to chyba?!?! jest to typowa usługa streamingu poprzez internet, tak naprawdę niezależna od odbiornika satelitarnego. A opcja "w domu" to zarządzanie nagraniami Nboxa? Ewentualnie, następuje jakiś rodzaj automatycznej autoryzacji aplikacji w usłudze, za pośrednictwem Nboxa w tej samej sieci lokalnej?

Sorry, ale za dużo wodolejstwa marketingowego, a za mało konkretów :(.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę ; )

Na ten moment działa opcja poza domem czyli 10 kanałów stream z neta ale jakość TOP. Do tego dostęp do wybranych kolekcji VOD oraz za[beeep]iście szybko działające EPG. Trzeba być abonentem n by z tego korzystać. Android oraz aplikacja na smartfony to pierwszy kwartał 2013.

Drugi etap to usługa w Domu. Są w trakcie testowania i będą dostępne w pierwszym kwartale 2013. Testuję: działa git :)

7. Czy do poprawnego odbioru kanałów w usłudze nGo wystarczy podłączony kabel Ethernetowy do dekodera?

Nie, warunkiem koniecznym korzystania z nGo na urządzeniach mobilnych jest ich połączenie z siecią internetową WiFi lub 3G.

Natomiast zalecamy podłączenie Turbodekodera HD do domowej sieci internetowej LAN ze względu na łatwość rejestracji urządzenia mobilnego w usłudze, a także ze względu na możliwość oglądania kanałów TV i wkrótce także zarządzania listą nagrań na dekoderze z urządzenia mobilnego.

Czerwone zdanie chyba jest jasne? Czyli opcja "W Domu" = Turbo = iPad.

Moim zdaniem to jest COŚ NOWEGO i takiego sposobu oglądania jeszcze nie było. Taki Multiroom ale na urządzeniach mobilnych.

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone zdanie wcale nie daje takiej oczywistej odpowiedzi. Bo "możliwość oglądania kanałów TV", to nadal może tyczyć się tych samych kanałów co w opcji "poza domem", tyle że w połączeniu z łatwością rejestracji w usłudze, opisanej zdanie wcześniej i zarządzaniem nagraniami zdanie później. Więc to wcale nie takie oczywiste. Szczególnie dla człowieka, który już niejedno marketingowe niedopowiedzenie widział/słyszał/czytał :D.

A tak to może być równie dobrze, jak: "w naszej promocyjnej ofercie mamy najtańszy telefon i najniższy abonament za telefon". Tyle, że w praktyce, oznacza to że telefon najtańszy i owszem, ale jak weźmiemy najdroższy abonament, a najniższy abonament dostaniemy, jak weźmiemy najdroższy telefon. A tak poza tym to wszystko się zgadza, klasyka marketingowego niedopowiedzenia :D

Sorry, że się czepiam, ale tak mgliście to właśnie wygląda teraz, a wystarczyło proste stwierdzenie "możliwość oglądania kanałów TV z dekodera turbo w sieci lokalnej". I by było po problemie. A tak to jest jak jest. Szczególnie, że dodatkowe zamieszanie budzi "możliwość zarządzania nagraniami". Czyli zarządzanie tak, a oglądanie nagrań już nie? Bo jeśli to streaming kanałów z dekodera, to oglądanie nagrań, tym bardziej, byłoby do zrealizowania w sposób trywialny. No chyba, że to jednak nie streaming z dekodera w opcji "w domu".....

Więc proste uściślenie i bez cienia wątpliwości, na pewno by nie zaszkodziło.

A jeśli to streaming z dekodera, to nie przesadzaj, że czegoś takiego technicznie nie było. Jakoś nie mam z tym problemu na moim Ipadzie i z mojego własnego Dreamboxa. Wszystko działa perfekcyjnie już od dawna. Ale ok, zgodzę się że nie było tego do tej pory w oferowanych przez providerów zestawach i usługach.

Ale uściślenia opisu i tak się dopraszam. Inaczej to marketingowcom należy się dostać po tyłku :).

Szczególnie, jeśli to rzeczywiście będzie taki prawdziwy multiroom na tablet, czyli mocno kompleksowa usługa, a nie tylko streaming internetowy, to warte jest to dokładnego podkreślenia jeszcze ze 75 razy. Z tym się chyba zgodzisz.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eN-ce to moze i nowosc.

Sky-a mozna w ten sposob ogladac od ubieglego roku, choc prawde mowiac wszystkiego sie ogladac nie dalo. np Oscarow , pomimo pelnego pakietu premium.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eN-ce to moze i nowosc.

Sky-a mozna w ten sposob ogladac od ubieglego roku, choc prawde mowiac wszystkiego sie ogladac nie dalo. np Oscarow , pomimo pelnego pakietu premium.

.....

A jak to tam działa, równoległa usługa stremingu po necie z serwerów SKY, z ewentualną autoryzacją za pomocą tunera sat, czy streaming wprost z własnego odbiornika, po sieci lokalnej?

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezaleznie od tunera. ograniczenie do 4 jednoczesnie zarejestrowanych urzadzen

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajcie, że ja przesadzam ^_^ . Dla 98% procent ludzi w tym kraju to jest za[beeep]ista nowość i nikt z operatorów nie wyskoczył z czymś takim i pewnie jeszcze trochę potrwa bo chyba nie spodziewamy się takich rzeczy po Cyfrowym Polsacie ;))))))))) Ja się jaram, że nPremium czy nSport mogę oglądać na tablecie czy telefonie np. w robocie (po 3G czy WiFi) czy w kiblu jak myję zęby do pracy rano ;p (haha). A na świecie to na pewno jest mnóstwo rozwiązań ale chyba do świata nie będziemy porównywać jednego rynku i to jeszcze takiego jak Polska ; ) Ważne, że w tym kraju dzieją się takie fajne rzeczy i cały czas pojawia się coś ciekawego i nowego. A przed nami w końcu NC+ więc będzie się działo.

binary fajnie, że opisałeś jak to działa w Sky bo też właśnie ostatnio widziałem u nich reklamę z tym na www : )

Szczególnie, jeśli to rzeczywiście będzie taki prawdziwy multiroom na tablet, czyli mocno kompleksowa usługa, a nie tylko streaming internetowy, to warte jest to dokładnego podkreślenia jeszcze ze 75 razy. Z tym się chyba zgodzisz.

Mglisto jest bo to beta więc nie ma co się na razie podniecać > pewnie pełne info wejdą na początku I kwartału jak już zacznie hulać całość bo póki co to tylko zalążek więc wątpię by podniecanie się marketingowo miało sens skoro nie ma pełnej usługi. Mamy forum to można sobie po przemycać trochę info. Od tego jestem np. ja czy Wy : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla mnie to świetna wiadomość.

Jedyne co mnie dziwi to czemu najpierw aplikacja pojawiła się na iPady a nie ma Androida albo od razu na wszystkie urządzenia z iOSem.

Pewnie ktoś z marketingu pomyślał ze N-ke maja tylko ludzie dobrze usytuowani których stać na iPada i dla nich to będzie kolejny argument na ucementowanie współpracy z N-ką.

Ja osobiście jestem bardzo ciekawy tego rozwiązania, ale niestety muszę poczekać na wersje na iPhona. To jest tez kolejna informacja która potwierdza, iż N-ka stara się cały czas rozwijać i zachęcać do korzystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla mnie to świetna wiadomość.

Jedyne co mnie dziwi to czemu najpierw aplikacja pojawiła się na iPady a nie ma Androida albo od razu na wszystkie urządzenia z iOSem.

Pewnie ktoś z marketingu pomyślał ze N-ke maja tylko ludzie dobrze usytuowani których stać na iPada i dla nich to będzie kolejny argument na ucementowanie współpracy z N-ką.

Ja osobiście jestem bardzo ciekawy tego rozwiązania, ale niestety muszę poczekać na wersje na iPhona. To jest tez kolejna informacja która potwierdza, iż N-ka stara się cały czas rozwijać i zachęcać do korzystania.

Błędne rozumowanie. To nie kwestie "zamożnościowo-finansowe", a zwykła praktyka. Tak jest po prostu łatwiej. Na IOSa potrzeba na tablety jedną wersję, brak konieczności robienia i przewidywania opcji pod wiele rozdzielczości. Można zrobić pod konkretne wsparcie ze strony bardzo konkretnego sprzętu. Po prostu łatwiejsza jest cała developerka.

A w Androidzie, trzeba się dynamicznie dostosować pod kilka rozdzielczości, pod 55 rodzajów różnych procesorów, pod tyle samo chipsetów graficznych. Pod resztę sprzętu, jeden ma HDMI, drugi ma więcej pamięci operacyjnej, trzeci mniej . Ten ma większą przepustowość szyny, ten mniejszą, ten ma ICSa, a tamten nie, itd. itp. Pod Androida developerka pochłania więcej czasu.

W Ipadzie masz jeden komplet bibliotek, o które się opierasz, a resztę rzeczy masz w głębokim poważaniu. Fakt, że jest to bardziej zamknięty system, ale z punktu widzenia tworzenia nowych aplikacji, to akurat zaleta, bo mniej dziwnych rzeczy trzeba przewidywać.

EDIT

A wracając do zrzutów ekranowych, dodanych przez Gmera. Bardzo mi się podoba, w dolnym lewym rogu, hdtvpolska.com. Mam nadzieję, że będzie to na stałe w finalnej wersji softu zaimplementowane :D

Żartuję oczywiście, ale tak mi się miło pomyślało :P.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ; ) no skoro już poświęciłem czas na zrzut to niech będzie to logo ;pppppppppp

Co do tego co napisałeś to pewnie dokładnie tak jest. iOS szybko i po ptokach. Ale jak mówię: android też oczywiście będzie. Ciekawe jak to wyjdzie....

A tak w ogóle to ja bym raczej pisał też o ADB a nie n. W końcu to także rozwiązania ADB bo ich dekoder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eN-ce to moze i nowosc.

Sky-a mozna w ten sposob ogladac od ubieglego roku, choc prawde mowiac wszystkiego sie ogladac nie dalo. np Oscarow , pomimo pelnego pakietu premium.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Są jeszcze TV Panasonic VT50 i GT50 z których można oglądać wszystkie kanały z kablówki i zawartość podpiętego do TV HDD włącznie z nagranymi programami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo są inne firmy ; ) Philips też to ma. LG też. Ale niestety wszystko skupia się wokół DVB-T. Złącza HDMI nie udostępnimy. Ale kablówka to dobry myk by ominąć ograniczenie jeżeli chodzi o same kanały.

Jednak tutaj można też oglądać poza domem a to jest fun gdy oglądasz sobie w busie, aucie, hotelu TVN24 ;p albo TVN Turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej kablówek udostępnia moduły CI z kartą, więc nie tylko DVB-T.

Z tego co pamiętam poza domem też działa.

Edytowane przez slimak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie co będzie 1 marca? :D Będzie jak będzie ; ) NC+ będzie ; ) więc N też będzie i C+ ;-) Jakoś będzie ^_^ Mniej pudełek będzie. A chyba nikt nie sądzi, że zostanie wybrany sprzęt gorszy od takich rozwiązań jak te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z usługą po 1 marca 2013 ? Przecież N może już nie istnieć.

od marca nGo bedzie platne. tego mozesz byc pewien... chyba ze nc+ stworzy cos nowego i znow dadza na probe free

Gmeru: Nic nie wiem

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Co zyskuję dzięki usłudze nGo?

Dzięki usłudze nGo można uzyskać dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych, zróżnicowanych tematycznie, kanałów na nawet 5 urządzeniach mobilnych. Dodatkowo dostępne są specjalnie wybrane kolekcje VOD w ramach usługi nVOD. Dostęp zarówno do kanałów, jak i usługi nVOD możliwy jest po połączeniu urządzenia z Internetem, niezależnie od tego, czy przebywa się w domu, czy poza domem.

Do odbioru wystarczyć jedynie przebywać w zasięgu dowolnej sieci Internetowej WiFi lub 3G (transmisja i opłaty zgodnie z cennikiem operatora). Dzięki usłudze nGo można więc oglądać telewizję, gdziekolwiek się jest.

3. Co zyskuję dzięki usłudze nGo?

Dzięki usłudze nGo można uzyskać dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych, zróżnicowanych tematycznie, kanałów na nawet 5 urządzeniach mobilnych. Dodatkowo dostępne są specjalnie wybrane kolekcje VOD w ramach usługi nVOD. Dostęp zarówno do kanałów, jak i usługi nVOD możliwy jest po połączeniu urządzenia z Internetem, niezależnie od tego, czy przebywa się w domu, czy poza domem.

Do odbioru wystarczyć jedynie przebywać w zasięgu dowolnej sieci Internetowej WiFi lub 3G (transmisja i opłaty zgodnie z cennikiem operatora). Dzięki usłudze nGo można więc oglądać telewizję, gdziekolwiek się jest.

Pkt 2 i 3 zdublowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz Ipada3 pobralem sobie ten programik ...i już obawy czy tak jak TVN player sprawdza IP a tu niespodzianka ,program smiga bez blokady regionalnej ! :) Nie mieszkam w Polsce i mam umowę z n-ka po zalogowaniu i podaniu nr umowy,hasła programy działają bez problemowo.Z tego co widzę kolekcja nVod smiga aż miło ale tu mam jedno pytanie ,czy aby na pewno te wszystkie filmy w kolekcji sa darmowe ,bez opłaty bo te same filmy już na dekoderze sa po 8 zł a na tablecie za free .Gdzie tu haczyk?

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...