Skocz do zawartości
Gmeru

nc+GO - oglądanie telewizji na tablecie i smartfonie (iOS Android)! > bardzo ciekawe rozwiązanie

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie rozumiecie, co napisałem :)

Ja mam już aplikację na Android ściągniętą, odpalam ja na tabecie Samsung Galaxy Tab 2, widzę menu, czytam regulamin, widzę ikonki kanałów, no i chcę włączyć cokolwiek, a wtedy aplikacja chce, żebym się zarejestrował.

Wpisuję PESEL, wpisuję hasło literowe,no i aplikacja twierdzi, że rejestracja się nie powiodła i żebym spróbował ponownie.

Od 2 tygodni próbuję się zarejestrować i doopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja jest cicha czyli nie nie powinno się wpisywać. Oczywiście monster jest w sieci domowe? Tutaj na pewno leży problem. Ruter itd. U mnie też jest problem. Pewnie musiałbym pogrzebać w sieci domowej ale średnio mi się chce : / W innym miejscu z kolei działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest juz dostep do pelnej oferty programowej w nGo jesli mamy dekoder w internecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nakrecajcie sie na nc+go, od maja beda prawdopodobnie za to spiewac 14,99zl/m

Pytam bo mam wykupiony pakiet za 189 zl .Mam tuner w necie ale na Ipad3 nadal brak polaczenia z dekoderem .Nie wiem czy to wina po mojej stromnie ,czy jeszcze brak neta w nGo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nc+GO juz jest do pobrania,mam tuner w internecie a dalej brak polaczenia dekodera z Ipadem.Czy juz jest dostepny caly wykupiony pakiet na Ipada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działa połączenie. Opcja pilot jest w ogóle nie aktywna, dekoder nie reaguje na nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ściągnąłem aplikację na iphone. Od razu wykryła dekoder w sieci. Nastąpiło ciche logowanie i wszystko działa ok. Kanały, radio, opcja pilot, program TV itp. Jak dla mnie bardzo fajna sprawa w kieszeni. Teraz jestem aktualnie w ruchu i kanały chodzą. Canal+Sport, nSport itd.

Piszę teraz tylko o samej stronie technicznej a nie cenach itd ;p

Tak to wygląda:

92982954.png


68960663.png


65972613.png


30130212.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dostawe tego Netgara i mam teraz laptopa podpietego do tunera przez kabel (w laptopie wifi )i Ipad3 nie widzi mi dekodera w sieci (sam tuner otwiera wszystko w internecie vod itd.) w czym tkwi problem ?

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dlaczego router jak podpinam lanem do nboxa lanem to nie ma szans na polaczenie i czy lapkiem i przez lan moge udostepnic neta do nboxa250gb.Lapek jest pod wifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dlaczego router jak podpinam lanem do nboxa lanem to nie ma szans na polaczenie i czy lapkiem i przez lan moge udostepnic neta do nboxa250gb.Lapek jest pod wifi

Bedzie dzialac ,wejc na laptopie w ustawienia polaczenia (wlasciwosci ) i zaznacz udostepnianie polaczenia (powinny byc teraz dwa,jedno przez wifi a drugie przez lan)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się zainstalować nc+GO na Samsungu Galaxy S3?

Mnie się nie udaje nawet znaleźć tej aplikacji w Sklepie Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Jest aplikacja nc+Go lite z komentarzem o niezgodności z GT-I9300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie działa nieźle.

Jedyna rzecz która mi nie chodzi to nagrywanie.

Jak to u Was wygląda? Działa Wam?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie działa nieźle.Jedyna rzecz która mi nie chodzi to nagrywanie.Jak to u Was wygląda? Działa Wam?Pozdrawiam

Dziala ci caly wykupiony pakiet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli Maj i ciagle brak dostępu do pełnej oferty programowej na tabletach ,brak nagrywania itd.Wiadomo kiedy wreszcie bedzie to śmigalo ?

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się zasłyszało jest już wersja na Androida. ^_^

Trochę się nie znam... ;-( Czy na komórki z Androidem ( mam Galaxy 3+abonament Nc+ ) działa ? Mi pokazuje w Play Store komunikat,że aplikacja NC+GO nie

obsługuje mojego "urządzenia " :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się zainstalować nc+GO na Samsungu Galaxy S3?

Mnie się nie udaje nawet znaleźć tej aplikacji w Sklepie Play.

Ciągle nie działa. Szkoda ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic pisałem to pytanie juz z 3 razy....czy JUZ wreszcie idzie na tabletach mieć dostęp do nagrań na dekoderze i mieć dostęp do pełnej oferty programowej ?Bo nikt konkretnie nie napisał .Dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach nowej umowy z nc+, zainstalowałem nc+ GO na Galaxy TAB 2 i zarejestrowałem urządzenie z aplikacją w sieci domowej (mediabox+).

Teraz jestem czasowo za granicą i aplikacja śmiga bez problemu, polecam tylko szybki net dla dobrej jakości (stabilne 3G wystarczy).

Z racji zawodowej mobilności czekam na dalszy rozwój tej aplikacji, bo w domu jestem gościem:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...