Skocz do zawartości
BoDeX

Ważne filmy których nie ma w PL, a na które czekacie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Od Imperial zapewne.

Pozostaje nadzieja, że może któreś z zagranicznych wydań The Rogue Cut będzie posiadać polską wersję językową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieniu mać. Z tymi filmami na BD w Polsce lepiej już nie będzie i nawet nie pomaga to że nośnik BD ma na karku swoje lata. Smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info przeczytałem na kilku internetowych portalach poświęconych blu ray. Na pewno jest na bluray.com.pl . Imperial milczy jest zaklęty w tej sprawie, niemniej jakby miało wyjść, to pewnie w sklepach widniałyby już zapowiedzi, a w Polsce cicho. Gdy ktoś wiedział, że gdzieś jest polska wersja językowa będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie.

W tym wątku jeden z moich przedmówców podał linka do czeskiego sklepu www.filmarena.

1.Czy ktoś już zamawiał od nich filmy?

2. Czy macie jakieś zastrzeżenia dot. tych wydań zwłaszcza względem ich polskich odpowiedników. Oczywiście w aspekcie ogólnym.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba więcej jest tych których nie ma,niż tych które są w PL (klasyków).

Ostatnio odświeżyłem kozackie "Miasto Boga" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie.

W tym wątku jeden z moich przedmówców podał linka do czeskiego sklepu www.filmarena.

1.Czy ktoś już zamawiał od nich filmy?

2. Czy macie jakieś zastrzeżenia dot. tych wydań zwłaszcza względem ich polskich odpowiedników. Oczywiście w aspekcie ogólnym.

pozdrawiam

Ten sklep ma już swój wątek -> http://hdtvpolska.com/topic/29139-filmarenacz-cokolwiek/

Pod wieloma względami jeden z najlepszych sklepów internetowych - poza tym po profesorsku zabezpieczają przesyłki przed uszkodzeniem.

Co do drugiego pytania to musisz pytać konkretnie, ale generalnie jeśli w czeskim wydaniu jest polska wersja językowa to w 99.9% zawartość płyty jest identyczna do polskiego odpowiednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Patrząc na ceny widzę, że trzeba będzie się głębiej zainteresować tym sklepem.

Trochę szkoda bo wolałbym wspierać polską gospodarkę i nasze sklepy :D i jak mogę to kupuje w PL ale ......... czego nie ma bluedvd to ;)

Choć na razie chłopaki dają radę

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby wydali na Blu-ray serial,który jest wizytówką lat 80' (nie komediowy) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Miami Vice czy McGyverze? A-team, Knight Rider? Wonder Years? ;)

Nie wystarczy Ci nowego sh1tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie indziej też go nie ma.... :o

MISTRZ NAD MISTRZAMI :D

Edytowane przez Bingooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz minie rok od ostatniego postu ale chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu.

Poszukuje filmu łowca androidów na blu ray w wydaniu "normalnym". Pomyślicie sobie że przecież w Polsce od dawna jest dostępny.Obecnie jednak dostępne 2 wersje jedna na 30 lecie która kosztuje 200 zł i kolekcjonerska 5 płytowa za bagatela 500 zł. Ja poszukuje edycji 1 czy 2 płytowej której ceny nie przekraczały 70 zł. Przeszukałem googla i nic nie znalazłem. Widzę że wielu z was jest bardziej obeznana z sklepami internetowymi zajmującymi się sprzedażą blu ray. Czy może ktoś pomóc albo doradzić gdzie szukać.

 

Edytowane przez renesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2016 o 18:34, Sławomir Poral napisał:

Trochę z cenami pojechałeś

ja kupiłem za 49 zł

 

Nie pojechał, bo faktycznie w 2016 prawie nigdzie nie można było kupić tanio i jeszcze po polsku. Teraz, za 65pln mozna kupic nawet w MM, a i na allegro są ze dwie wersje dostępne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...