Uszak 0 Posted August 21, 2012 Braki niewybaczalne - filmy z kategorii 10/10: 1. C'era una volta il West 2. Das Boot (na wersję 293 min. nie ma się co napalać, ale DC też by dobrze wyglądał na półce) 3. Forrest Gump 4. Mortal Kombat 5. Ran 6. Shawshank Redemption 7. Psy Nawiasem mówiąc bardzo przyjemny temat - właśnie się dowiedziałem, że już od dawna dostępny jest Rambo czy Psychoza. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Tapion 0 Posted August 25, 2012 Collateral (2004) Ghost in the Shell (1995) Carlito's Way (1993) Goodfellas (1990) Heat (1995) Leaving Las Vegas (1995) Man From Nowhere (2010) A Bittersweet Life (2005) Payback (1999) Truman Show (1998) Quote Share this post Link to post Share on other sites
Pit_P 8 Posted August 25, 2012 Pojutrze Transformers 3 3D The Walking Dead - serial Quote Share this post Link to post Share on other sites
sith69 1 Posted August 25, 2012 Goodfellas (1990) Dziwne, że Galapagos nie wydał jeszcze tego klasyka na Blu. Mogliby wrzucić do tej tandetnej Premium Collection. Dodam jeszcze od siebie Czas Apokalipsy (który na Blu wygląda fantastycznie). Prawa ma chyba Kino Świat, więc nie ma raczej co liczyć na polskie wydanie Quote Share this post Link to post Share on other sites
harvester84 3 Posted August 27, 2012 To cudo mogli by u nas wydać http://www.amazon.co.uk/Heat-Premium-Collection-Steelbook-Blu-ray/dp/B008PEHSJ4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1346083130&sr=8-1 Quote Share this post Link to post Share on other sites
bohun 6 Posted August 27, 2012 A ja czekam na Chunginkg express i Fallen Angels (ale sie pewnie nie doczekam). Z bardziej realnych oczekiwań to Solaris Soderbergha, Osaczona i Black Rain Ridleya Scota, Imperium słońca Spielberga. A tak w ogole, to czy nie spada liczba wydawanych w Polsce filmów na BD? Porównuje analogiczne miesiące z poprzednim rokiem i wygląda to niezadobrze. Quote Share this post Link to post Share on other sites
angola 12 Posted September 1, 2012 A ja czekam na Chunginkg express i Fallen Angels (ale sie pewnie nie doczekam). Z bardziej realnych oczekiwań to Solaris Soderbergha, Osaczona i Black Rain Ridleya Scota, Imperium słońca Spielberga. A tak w ogole, to czy nie spada liczba wydawanych w Polsce filmów na BD? Porównuje analogiczne miesiące z poprzednim rokiem i wygląda to niezadobrze. Liczba wydawanych u nas filmów spada i to dramatycznie szybko. Mamy mały wybór , wysokie ceny i dla tego człowiek chałupniczo robi sam sobie filmy , kupując je głównie w WB zasilając tamtejszy rynek . Tak zrobiłem i z Forrestem i Szeregowcem Ryanem i z Czasem Apokalipsy (cudne wydanie). Nasi rodzimi wydawcy mają nad w d..... nie wydając nawet gotowych płyt z pl np. Przerażaczy i innych. Ich pazerność jest przeogromna jeśli za kolekcję Bonda chcą 1100 zł a u Czechów jest to samo wydanie tańsze o 400 zł. Wgranie napisów plus dodanie lektora do filmu hd to dziś śmiesznie prosta i TANIA operacja więc biadolenie wydawców o kosztach authoringu to brednie. Najbardziej szlak mnie jednak trafia jak wiem , że jeśli chcę mieć swój ulubiony film daje zarobić np. angolom zamiast mieć taką możliwość w Polsce gdzie jak mi wiadomo miejsc pracy nie ma za wiele. Do listy brakujących dodałbym WILLOW (podobno wyjdzie w....Hiszpanii) Quote Share this post Link to post Share on other sites
klopsik1988 2 Posted October 13, 2012 Wschodnie Obietnice Cronenberga Magnolia Skazani na Shawshank Karmazynowy Przypływ Zakładnik z Cruisem Ronin Jet Li's Fearless Moon Dzień Zagłady Źródło Za wszelką Cenę Rzeka Tajemnic Bez Przebaczenia Życie Carlita Wróg u Bram Wszystkie filmy Spielberga których brakuje Mucha Informator Droga Filadelfia Watchmen wersja rezyserska Ta lista zawiera filmy które zwykle są już od lat dostępne zagranicą a więc to oznacza że u nas nie wydaje się ich z premedytacją, świadomość tego trochę dobija. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Speedxxx 3 Posted October 13, 2012 Gorączka, Malena, Dziewiąte wrota, Walka o ogień, Tańczący z Wilkami, Uśpieni, Fallen Angels, Zielona Mila, Pluton, Dobry Rok, Volver, Kontrolerzy, Wywiad z Wampirem, Szeregowiec Ryan, Adwokat Diabła, Głębia, Die Hard3!! (1-2-4 jest a 3?) ... Utalentowany Pan Ripley, Milion Dollar Hotel, Dziwne Dni, Ghost Dog, Urodzeni Mordercy, Dark City, Jeździec bez głowy ... Quote Share this post Link to post Share on other sites
Guest Posted October 14, 2012 (edited) Adwokat Diabła jest dostępny. Edited October 14, 2012 by Guest Quote Share this post Link to post Share on other sites
marco752 7 Posted October 14, 2012 Witam . Jato raczej oryginalny nie będę Avatar 3D Polski lektor i napisy - ale już nie długo , za kilka dni normalna dystrybucja i ''normalna'' cena, bo to co było na allegro to masakra . Transformers 3D - podobnie jak wyżej.Chyba że czegoś nie wiem . Quote Share this post Link to post Share on other sites
student28 0 Posted October 15, 2012 Witam! Super jakby wyszło Pojutrze na blu-ray z polskim lektorem Pozdrawiam Quote Share this post Link to post Share on other sites
BoDeX 121 Posted October 15, 2012 (edited) Super jakby wyszło Pojutrze na blu-ray z polskim lektorem Pierwszy post i taka siara ...... Edited October 15, 2012 by BoDeX Quote Share this post Link to post Share on other sites
lewciooo 0 Posted October 15, 2012 Ja bym chetnie obejrzal Krwawy Sport (Bloodsport) na blu Quote Share this post Link to post Share on other sites
grzegorz288 44 Posted December 18, 2012 (edited) Ja bym chciał na blu-ray: - Krwawy Sport - Timecop - Kickboxer - Cyborg - Lwieserce - Uniwersalny Żołnierz - Nagła Śmierć - True Lies - Commando - Egzekutor - Rekiny Podziemia - Terminator 2 (Porządne, wypasione wydanie) - Pamięć Absolutna ( Z Arnoldem) - I Stanie Się Koniec - Uciekinier - Trylogia Zaginiony w Akcji - Delta Force cz. 1 i 2 - Kod Milczenia - Hellbound Moce Ciemności - Samotny Wilk McQuade - Droga Smoka (Niezapomniany Bruce Lee i Chuck Norris) - Oko Za Oko - Inwazja Na U. S. A. - Liberator cz. 1 i 2 - Szukając Sprawiedliwości - Wygrać Ze Śmiercią - Na Zabójczej Ziemi - W Morzu Ognia - Osadzony - Na Krawędzi - Trylogia Rambo - Człowiek Demolka - Specjalista - Kryształ Górski - Nocny Jastrząb - Sędzia Dredd (Z Stallone) - Over The Top - No Good Deed - Gorączka - Informator - Zakładnik - Skazani Na Shawshank - At Close Range - Białe Noce - Obroża - W Mgnieniu Oka - Misja Sprawiedliwości - Misja - Dirty Dancing - Wykidajło - Władcy Wszechświata - Oni Żyją - Hellraiser (Pierwsze cztery części) - Koszmar Z Ulicy Wiązów (Chodzi mi o te części w których gra Robert Englund) - Miś - Nie Lubię Poniedziałku - Wielka Włóczęga - Fantomas - Fantomas Powraca - Fantomas Kontra Scotland Yard - Adela Jeszcze Nie Jadła Kolacji - Wojna Światów - Trylogia Mission: Impossiblle (Porządne wydanie z dodatkami) - The Abyss - RoboCop - Kod Dostępu - Batman Forever - Wszystkie części Brudnego Harrego - Ucieczka Z Alcatraz - Nieśmiertelny - Iron Sky A z seriali to na blu-ray chciałbym: - Miami Vice - Crime Story - V The Original Mini Series - V The Final Battle - V The Complete Series - V Sezon 1 i 2 (Serial z lat 2009, 2010) - Battlestar Galactica (Serial z lat 2003, 2009) I jeszcze kilka kwesti. Po pierwsze: - Spora część filmów, która jest wymieniona w tym temacie jest na Torrentach w HD! I pirackie złodzieje ściągają te filmy za darmo, czasami dorabiają polskie napisy i cieszą się tymi filmami. A mnie, uczciwego obywatela, trafia Szlag! Bo oni mają, a ja nie mam, bo w polsce nie można kupić. Czasami się zastanawiam czy by zostać pirackim złodziejem? Po drugie: - Wymieniliśmy w tym temacie dużo tytułów. I zanim doczekamy się tych tytułów na blu-ray w polsce, to szybciej doczekamy się śmierci nośnika blu-ray. Po trzecie: - Większość wymienionych w tym temacie tytułów, jest na DVD. I wiecie co? Cieszmy się tymi tytułami na DVD, póki jeszcze są dostępne. Bo w życiu różnie bywa. I mam chyba głupie pytanie? Mamy oryginalny, legalny film na DVD w niskiej cenie i mamy piracki film w HD. I co byście wybrali? Pozdrowienia. Edited December 19, 2012 by grzegorz288 Quote Share this post Link to post Share on other sites
Guest Posted December 19, 2012 Super jakby wyszło Pojutrze na blu-ray z polskim lektorem Day after Tomorrow - 23.01.2013 z Polskim lektorem Quote Share this post Link to post Share on other sites
dionizosm 2 Posted December 19, 2012 witam, czy ma ktoś może w posiadaniu Transformers 3D blu ray w tej wersji z US? (link poniżej) Chodzi mi o to czy na 100% jest region free bo nie chcę wywalić niepotrzebnie kasy:/ Niektórzy piszą że jest A a inni że ABC więc nie wiem http://www.ebay.com/itm/Transformers-Dark-of-the-Moon-3D-Blu-ray-3D-Blu-ray-DVD-Digital-Copy-SEALED-/290831870219?pt=US_DVD_HD_DVD_Blu_ray&hash=item43b6ee290b z góry dzięki za odp Quote Share this post Link to post Share on other sites
bubu77 13 Posted December 20, 2012 I mam chyba głupie pytanie? Mamy oryginalny, legalny film na DVD w niskiej cenie i mamy piracki film w HD. I co byście wybrali? Zdecydowanie pirata w HD. Pierwszy z brzegu tytuł to "Scott Pilgrim vs. the World". Mam na dysku, jak wyjdzie na bluray to pewnie kupię. Na DVD nie tknę. Zresztą ostatnią płytą DVD jaką kupiłem był albo Batman Początek albo pierwszy Iron Man. Trochę inaczej było z Watchmen- kupiłem wersję dwupłytową w steelbooku na DVD. Ale jak na torrentach wyszła wersja reżyserska w HD to oczywiście ściągnąłem i trzymam gdzieś na jakimś dysku. Nie chciałem kupować bluray bo zwykła wersja a dwa, że bez płyty z dodatkami obecnej np w wydaniu czeskim. Złamałem się jednak i kupiłem jak zobaczyłem w jakiejś promocji kiedyś za około 40 zeta, trudno, wygląda na to, ze obędę się bez DC na płycie. Co nie znaczy, że skasuję pirata. Quote Share this post Link to post Share on other sites
grzegorz288 44 Posted December 23, 2012 Zdecydowanie pirata w HD. Pierwszy z brzegu tytuł to "Scott Pilgrim vs. the World". Mam na dysku, jak wyjdzie na bluray to pewnie kupię. Na DVD nie tknę. Zresztą ostatnią płytą DVD jaką kupiłem był albo Batman Początek albo pierwszy Iron Man. Trochę inaczej było z Watchmen- kupiłem wersję dwupłytową w steelbooku na DVD. Ale jak na torrentach wyszła wersja reżyserska w HD to oczywiście ściągnąłem i trzymam gdzieś na jakimś dysku. Nie chciałem kupować bluray bo zwykła wersja a dwa, że bez płyty z dodatkami obecnej np w wydaniu czeskim. Złamałem się jednak i kupiłem jak zobaczyłem w jakiejś promocji kiedyś za około 40 zeta, trudno, wygląda na to, ze obędę się bez DC na płycie. Co nie znaczy, że skasuję pirata. Czyli jakość ważniejsza od uczciwości. Rozumiem. Quote Share this post Link to post Share on other sites
vandel1 77 Posted December 23, 2012 Raczej jakość vs dostępność na naszym rynku Quote Share this post Link to post Share on other sites
Mierzwiak 221 Posted December 23, 2012 Czyli jakość ważniejsza od uczciwości. Rozumiem.Czy Warner jest uczciwy, nie wydając w Europie (to oczywiście skrót myślowy, część krajów dostała, Polska, Czechy i inne - nie) Gorączki? Czy Paramount jest uczciwy nie wydając Zakładnika? Mam wymieniać kolejne przykłady? Quote Share this post Link to post Share on other sites
Guest Posted December 25, 2012 Warner Bros. i Paramount nie wydaje filmów w Polsce robi to Galapagos i Imperial-CinePix Producent i Dystrybutor to dwie różne instytucje. Decyduje ekonomia a nie marzenia jednostek Quote Share this post Link to post Share on other sites
Mierzwiak 221 Posted December 25, 2012 Ale to Warner i Paramount decydują, czy w danym wydaniu będą napisy PL czy nie, a zresztą nawet jeśli są, to co z tego? Konia z rzędem temu kto wyjaśni, dlaczego do dzisiaj nie ma u nas Sunshine, które w Czechach ma napisy PL i lektora Quote Share this post Link to post Share on other sites
Guest Posted December 25, 2012 Filmów od (20th Century Fox) Imperial-Cinepix które powinny być lub są wydawane czasami nawet rok po premierze jest kilkadziesiąt. Tak samo jest z Universal. Najwyższy czas stworzyć taką listę. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Haquu 0 Posted December 29, 2012 Imperial-Cinepix jest chyba najgorszym dystrybutorem w Europie. Ceny kosmiczne (kolekcja na 50-lecie J. Bonda u nas 1100 zł a za granicą 2x taniej ) do tego jakość wydań średnia, co najwyżej niezła a na niektóre filmy każą sobie czekać że ho ho Quote Share this post Link to post Share on other sites