Skocz do zawartości
BoDeX

Ważne filmy których nie ma w PL, a na które czekacie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Braki niewybaczalne - filmy z kategorii 10/10:

1. C'era una volta il West

2. Das Boot (na wersję 293 min. nie ma się co napalać, ale DC też by dobrze wyglądał na półce)

3. Forrest Gump

4. Mortal Kombat

5. Ran

6. Shawshank Redemption

7. Psy

Nawiasem mówiąc bardzo przyjemny temat - właśnie się dowiedziałem, że już od dawna dostępny jest Rambo czy Psychoza. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Collateral (2004)

Ghost in the Shell (1995)

Carlito's Way (1993)

Goodfellas (1990)

Heat (1995)

Leaving Las Vegas (1995)

Man From Nowhere (2010)

A Bittersweet Life (2005)

Payback (1999)

Truman Show (1998)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goodfellas (1990)

Dziwne, że Galapagos nie wydał jeszcze tego klasyka na Blu. Mogliby wrzucić do tej tandetnej Premium Collection.

Dodam jeszcze od siebie Czas Apokalipsy (który na Blu wygląda fantastycznie). Prawa ma chyba Kino Świat, więc nie ma raczej co liczyć na polskie wydanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Chunginkg express i Fallen Angels (ale sie pewnie nie doczekam). Z bardziej realnych oczekiwań to Solaris Soderbergha, Osaczona i Black Rain Ridleya Scota, Imperium słońca Spielberga.

A tak w ogole, to czy nie spada liczba wydawanych w Polsce filmów na BD? Porównuje analogiczne miesiące z poprzednim rokiem i wygląda to niezadobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Chunginkg express i Fallen Angels (ale sie pewnie nie doczekam). Z bardziej realnych oczekiwań to Solaris Soderbergha, Osaczona i Black Rain Ridleya Scota, Imperium słońca Spielberga.

A tak w ogole, to czy nie spada liczba wydawanych w Polsce filmów na BD? Porównuje analogiczne miesiące z poprzednim rokiem i wygląda to niezadobrze.

Liczba wydawanych u nas filmów spada i to dramatycznie szybko. Mamy mały wybór , wysokie ceny i dla tego człowiek chałupniczo robi sam sobie filmy , kupując je głównie w WB zasilając tamtejszy rynek . Tak zrobiłem i z Forrestem i Szeregowcem Ryanem i z Czasem Apokalipsy (cudne wydanie). Nasi rodzimi wydawcy mają nad w d..... nie wydając nawet gotowych płyt z pl np. Przerażaczy i innych. Ich pazerność jest przeogromna jeśli za kolekcję Bonda chcą 1100 zł a u Czechów jest to samo wydanie tańsze o 400 zł. Wgranie napisów plus dodanie lektora do filmu hd to dziś śmiesznie prosta i TANIA operacja więc biadolenie wydawców o kosztach authoringu to brednie. Najbardziej szlak mnie jednak trafia jak wiem , że jeśli chcę mieć swój ulubiony film daje zarobić np. angolom zamiast mieć taką możliwość w Polsce gdzie jak mi wiadomo miejsc pracy nie ma za wiele.

Do listy brakujących dodałbym WILLOW (podobno wyjdzie w....Hiszpanii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wschodnie Obietnice Cronenberga

Magnolia

Skazani na Shawshank

Karmazynowy Przypływ

Zakładnik z Cruisem

Ronin

Jet Li's Fearless

Moon

Dzień Zagłady

Źródło

Za wszelką Cenę

Rzeka Tajemnic

Bez Przebaczenia

Życie Carlita

Wróg u Bram

Wszystkie filmy Spielberga których brakuje

Mucha

Informator

Droga

Filadelfia

Watchmen wersja rezyserska

Ta lista zawiera filmy które zwykle są już od lat dostępne zagranicą a więc to oznacza że u nas nie wydaje się ich z premedytacją, świadomość tego trochę dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorączka, Malena, Dziewiąte wrota, Walka o ogień, Tańczący z Wilkami, Uśpieni, Fallen Angels, Zielona Mila, Pluton, Dobry Rok, Volver, Kontrolerzy, Wywiad z Wampirem, Szeregowiec Ryan, Adwokat Diabła, Głębia, Die Hard3!! (1-2-4 jest a 3?) ... Utalentowany Pan Ripley, Milion Dollar Hotel, Dziwne Dni, Ghost Dog, Urodzeni Mordercy, Dark City, Jeździec bez głowy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jato raczej oryginalny nie będę

Avatar 3D Polski lektor i napisy - ale już nie długo , za kilka dni normalna dystrybucja i ''normalna'' cena, bo to co było na allegro to masakra .

Transformers 3D - podobnie jak wyżej.Chyba że czegoś nie wiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jakby wyszło Pojutrze na blu-ray z polskim lektorem :)

Pierwszy post i taka siara ...... :)

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał na blu-ray:

- Krwawy Sport

- Timecop

- Kickboxer

- Cyborg

- Lwieserce

- Uniwersalny Żołnierz

- Nagła Śmierć

- True Lies

- Commando

- Egzekutor

- Rekiny Podziemia

- Terminator 2 (Porządne, wypasione wydanie)

- Pamięć Absolutna ( Z Arnoldem)

- I Stanie Się Koniec

- Uciekinier

- Trylogia Zaginiony w Akcji

- Delta Force cz. 1 i 2

- Kod Milczenia

- Hellbound Moce Ciemności

- Samotny Wilk McQuade

- Droga Smoka (Niezapomniany Bruce Lee i Chuck Norris)

- Oko Za Oko

- Inwazja Na U. S. A.

- Liberator cz. 1 i 2

- Szukając Sprawiedliwości

- Wygrać Ze Śmiercią

- Na Zabójczej Ziemi

- W Morzu Ognia

- Osadzony

- Na Krawędzi

- Trylogia Rambo

- Człowiek Demolka

- Specjalista

- Kryształ Górski

- Nocny Jastrząb

- Sędzia Dredd (Z Stallone)

- Over The Top

- No Good Deed

- Gorączka

- Informator

- Zakładnik

- Skazani Na Shawshank

- At Close Range

- Białe Noce

- Obroża

- W Mgnieniu Oka

- Misja Sprawiedliwości

- Misja

- Dirty Dancing

- Wykidajło

- Władcy Wszechświata

- Oni Żyją

- Hellraiser (Pierwsze cztery części)

- Koszmar Z Ulicy Wiązów (Chodzi mi o te części w których gra Robert Englund)

- Miś

- Nie Lubię Poniedziałku

- Wielka Włóczęga

- Fantomas

- Fantomas Powraca

- Fantomas Kontra Scotland Yard

- Adela Jeszcze Nie Jadła Kolacji

- Wojna Światów

- Trylogia Mission: Impossiblle (Porządne wydanie z dodatkami)

- The Abyss

- RoboCop

- Kod Dostępu

- Batman Forever

- Wszystkie części Brudnego Harrego

- Ucieczka Z Alcatraz

- Nieśmiertelny

- Iron Sky

A z seriali to na blu-ray chciałbym:

- Miami Vice

- Crime Story

- V The Original Mini Series

- V The Final Battle

- V The Complete Series

- V Sezon 1 i 2 (Serial z lat 2009, 2010)

- Battlestar Galactica (Serial z lat 2003, 2009)

I jeszcze kilka kwesti.

Po pierwsze:

- Spora część filmów, która jest wymieniona w tym temacie jest na Torrentach w HD! I pirackie złodzieje ściągają te filmy za darmo, czasami dorabiają polskie napisy i cieszą się tymi filmami. A mnie, uczciwego obywatela, trafia Szlag! Bo oni mają, a ja nie mam, bo w polsce nie można kupić. Czasami się zastanawiam czy by zostać pirackim złodziejem?

Po drugie:

- Wymieniliśmy w tym temacie dużo tytułów. I zanim doczekamy się tych tytułów na blu-ray w polsce, to szybciej doczekamy się śmierci nośnika blu-ray.

Po trzecie:

- Większość wymienionych w tym temacie tytułów, jest na DVD. I wiecie co? Cieszmy się tymi tytułami na DVD, póki jeszcze są dostępne. Bo w życiu różnie bywa.

I mam chyba głupie pytanie?

Mamy oryginalny, legalny film na DVD w niskiej cenie i mamy piracki film w HD. I co byście wybrali?

Pozdrowienia.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Super jakby wyszło Pojutrze na blu-ray z polskim lektorem :)

Day after Tomorrow - 23.01.2013 z Polskim lektorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ma ktoś może w posiadaniu Transformers 3D blu ray w tej wersji z US? (link poniżej)

Chodzi mi o to czy na 100% jest region free bo nie chcę wywalić niepotrzebnie kasy:/ Niektórzy piszą że jest A a inni że ABC więc nie wiem

http://www.ebay.com/itm/Transformers-Dark-of-the-Moon-3D-Blu-ray-3D-Blu-ray-DVD-Digital-Copy-SEALED-/290831870219?pt=US_DVD_HD_DVD_Blu_ray&hash=item43b6ee290b

z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam chyba głupie pytanie?

Mamy oryginalny, legalny film na DVD w niskiej cenie i mamy piracki film w HD. I co byście wybrali?

Zdecydowanie pirata w HD.

Pierwszy z brzegu tytuł to "Scott Pilgrim vs. the World". Mam na dysku, jak wyjdzie na bluray to pewnie kupię. Na DVD nie tknę.

Zresztą ostatnią płytą DVD jaką kupiłem był albo Batman Początek albo pierwszy Iron Man.

Trochę inaczej było z Watchmen- kupiłem wersję dwupłytową w steelbooku na DVD. Ale jak na torrentach wyszła wersja reżyserska w HD to oczywiście ściągnąłem i trzymam gdzieś na jakimś dysku. Nie chciałem kupować bluray bo zwykła wersja a dwa, że bez płyty z dodatkami obecnej np w wydaniu czeskim. Złamałem się jednak i kupiłem jak zobaczyłem w jakiejś promocji kiedyś za około 40 zeta, trudno, wygląda na to, ze obędę się bez DC na płycie.

Co nie znaczy, że skasuję pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pirata w HD.

Pierwszy z brzegu tytuł to "Scott Pilgrim vs. the World". Mam na dysku, jak wyjdzie na bluray to pewnie kupię. Na DVD nie tknę.

Zresztą ostatnią płytą DVD jaką kupiłem był albo Batman Początek albo pierwszy Iron Man.

Trochę inaczej było z Watchmen- kupiłem wersję dwupłytową w steelbooku na DVD. Ale jak na torrentach wyszła wersja reżyserska w HD to oczywiście ściągnąłem i trzymam gdzieś na jakimś dysku. Nie chciałem kupować bluray bo zwykła wersja a dwa, że bez płyty z dodatkami obecnej np w wydaniu czeskim. Złamałem się jednak i kupiłem jak zobaczyłem w jakiejś promocji kiedyś za około 40 zeta, trudno, wygląda na to, ze obędę się bez DC na płycie.

Co nie znaczy, że skasuję pirata.

Czyli jakość ważniejsza od uczciwości. Rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jakość ważniejsza od uczciwości. Rozumiem.
Czy Warner jest uczciwy, nie wydając w Europie (to oczywiście skrót myślowy, część krajów dostała, Polska, Czechy i inne - nie) Gorączki? Czy Paramount jest uczciwy nie wydając Zakładnika? Mam wymieniać kolejne przykłady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warner Bros. i Paramount nie wydaje filmów w Polsce robi to Galapagos i Imperial-CinePix Producent i Dystrybutor to dwie różne instytucje. Decyduje ekonomia a nie marzenia jednostek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to Warner i Paramount decydują, czy w danym wydaniu będą napisy PL czy nie, a zresztą nawet jeśli są, to co z tego? Konia z rzędem temu kto wyjaśni, dlaczego do dzisiaj nie ma u nas Sunshine, które w Czechach ma napisy PL i lektora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Filmów od (20th Century Fox) Imperial-Cinepix które powinny być lub są wydawane czasami nawet rok po premierze jest kilkadziesiąt. Tak samo jest z Universal. Najwyższy czas stworzyć taką listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperial-Cinepix jest chyba najgorszym dystrybutorem w Europie. Ceny kosmiczne (kolekcja na 50-lecie J. Bonda u nas 1100 zł a za granicą 2x taniej :lol:) do tego jakość wydań średnia, co najwyżej niezła a na niektóre filmy każą sobie czekać że ho ho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...