Skocz do zawartości
BoDeX

Ważne filmy których nie ma w PL, a na które czekacie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Może któryś dystrybutor to przeczyta i się zainteresuje ... :)

Niech każdy dopisze na co bardzo oczekuje i co chętnie by nabył

OTO LISTA NAJBARDZIEJ OCZEKIWANYCH TYTUŁÓW w PL.

coś z fajnych staroci :

- ABYSS

- TRUE LIES

i coś monumentalnego

- The Last Temptation of Christ

- Schindler's List

- The Wall

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał starocie z Van Damme:

- Kickboxer

- Krwawy Sport (Bloodsport)

- TimeCop

Tego brakuje jak dla mnie, za granicą są dostępne na BD ale naturalnie bez napisów i lektora PL.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to moja wishlist ;)

Shaolin (Xin shao lin si) (2011)

Curse of the Golden Flower - (Man cheng jin dai huang jin jia) (Cesarzowa) (2006)

Vanishing point (1971) Znikający punkt

Terminator - Kroniki Sarry Connor (sezon 1,2)

Sons of Anarchy (sezon 1-4)

Spartacus - serial (sezon 1-3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw kiedy te filmy ukażą się w Polsce:

http://www.blu-ray.com/movies/Alfred-Hitchcock-The-Masterpiece-Collection-Blu-ray/45102/

http://www.blu-ray.com/movies/Universal-Classic-Monsters-The-Essential-Collection-Blu-ray/35661/

W zasadzie z klasyki kinematografii to łatwiej i szybciej można wymienić co się pojawiło niż to czego ciągle nie mamy.

Miejmy nadzieje że w końcu któryś polski dystrybutor obudzi się i wyda filmy Kieślowskiego (Trzy kolory i Podwójne życie Weroniki) oraz Korczaka Wajdy.

Do tego warto naciskać KinoRP by zaczęli wydawać filmy na Blu-ray, bo zgodnie z informacjami do końca roku będzie już ~70 filmów po rekonstrukcji a na BD wyszło zaledwie 3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gliniarz z Beverly Hills - gdzie jesteś?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oto moja lista życzeń:

Szeregowiec Ryan, Gniew Oceanu, Troja (director cut), Królestwo Niebieskie (director cut), Pamięć Absolutna....

Prawdziwe Kłamstwa i Abyss nie ma w ogóle na BD. według Blu-ray.com oba tytuły mogą ukazać się w 2013 bo wszystko zależy jak mocno CAMERON zaangażuje się w kolejne AVATARY :)

Edytowane przez BoDeX
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka Disneya, czyli Alicja w Krainie Czarów z 1951 roku. Brak Alicji boli, szczególnie gdy na polskim rynku są o wiele mniej znane pozycje Disneya, jak np. Lis i Pies.

Poza tym to Insomnia, Memento, Forrest Gump, Zielona Mila, Chłopcy z Ferajny, Lśnienie, Mechaniczna Pomarańcza, Requiem dla Snu i Wściekłe Psy Tarantino.

Edytowane przez Rainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdecydowanie kupił Wściekłe Psy Tarantino i bardzo fajnie byłoby gdyby wydali wznowienia na blu polskich filmów z dawnych lat np Miś, Kiler ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Thing (Johna Carpentera), Tremors 1, Apartament (Wicker Park), 28 dni później, 28 tygodni później, Zejście 1 i 2... jeszcze trochę bym tego znalazł.

Pomysł z tym tematem dobry ale raczej z góry skazany na niepowodzenie :/

Edytowane przez czendlerbing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Highlander ... z sentymentu, :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje typy to "Misja", "Ostatnie Kuszenie Chrystusa", "Tańczący z Wilkami" - wszystkie z odrestaurowanym dźwiękiem, "Szeregowiec Ryan", "Forrest Gump", "Czas Apokalipsy - Redux", "Abyss", "Highlander", Bounty" z Melem Gibsonem, "Mad Max" trylogia, pewnie jeszcze parę by się znalazło...

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lista jest dość spora, wymienię tylko starsze pozycje, bo o nowości jestem raczej spokojny.

Sok z żuka, Jeździec bez głowy, Van Helsing, Wywiad z wampirem, Z piekła rodem, Skazani na shawshank, Adwokat diabła, Gorączka, Włoska robota, Trylogia Gliniarz z Beverly Hills, Efekt Motyla, 5 x Harry Callahan:), Ścigany, Wydział Pościgowy, Chłopcy z ferajny, Wróg publiczny, Nieśmiertelny, Ucieczka z Alcatraz, Krzyk, Pułapka (Hard Candy), Psychopata, Silent Hill, Ronin, Kruk i wiele innych. Już widzę jak nasi wydawcy spieszą się z ich wydaniem:) Mam nadzieję, że choć kilka z tych pozycji wyjdzie u nas, choć szanse pewnie są marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się postawienie na półce Silent Hill (może pojawi się przy okazji premiery 2 części... trzeba no Monolith zasypać pytaniami, chociaż akurat w cuda nie wierzę...), Krzyk (tutaj podobnie) oraz Mroczne Miasto. Niestety mogę się założyć, że moje wnuki się nawet tych filmów nie doczekają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba no Monolith zasypać pytaniami

Też chciałbym Silent Hilla na blu ale jedyne wyjście to sprowadzenie wydania zagranicznego. Monolith nawet jeżeliby to wydał to z obciętym AR lub zwalonymi kolorami.

Czekam na The Thing (oczywiście z 1982). Ostatnio chyba pojawiło się w wydaniach z okazji 100-lecia Universal więc może Tim to w końcu wyda. Trzeba będzie maila napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill, Gorączka, Ronin, Romeo musi umrzeć, The Thing, kino azjatyckie: np Ip Man 1, 2, 13 Assassins Uncut, Red Cliff (5godz), Evangelion 2.22, poprawnie wydane Fighter i Jestem Bogiem, serial Fringe i pewnie by się jeszcze trochę tego uzbierało.

Edytowane przez harvester84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do PeterMac'a jako wielbiciel filmów akcji z lat 90-tych:

KONIECZNIE Lwie Serce z Van Damme!:)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy Siedmiu samurajów i inne filmy Kurosawy jak choćby Straż przyboczna i Ran ale marne szanse aby te tytuły ukazały się w naszym kraju .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...