Skocz do zawartości
zeoos

LG LW570 LW570S

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba dokupic pendrive który łaczy sie z siecią po podlaczeniu do usb...w sumie to za mało tych wejsc usb dali ja mam podłaczona siec ,magic pilota,xboxa 360 oraz xtreamera i jak chce cos wrzucic z pendrive musze odłaczyc jakis sprzet...i tylko jedno wyjscie audio! ....eh'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba dokupic pendrive który łaczy sie z siecią po podlaczeniu do usb...w sumie to za mało tych wejsc usb dali ja mam podłaczona siec ,magic pilota,xboxa 360 oraz xtreamera i jak chce cos wrzucic z pendrive musze odłaczyc jakis sprzet...i tylko jedno wyjscie audio! ....eh'...

Po co ci Xtreamer skoro sam telewizor znakomicie obsługuje multimedia ?

Edytowane przez enceladus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.mam tam dysk

2.duzo wiecej opcji wyswietlania filmu

3.dts

4.jest lepszym odtwarzaczem od tego w tv

5.itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj jestem posiadaczem tego LG i dużo się dowiedziałem w dyskusji na temat modyfikacji tego tv ale mam do was pytanie czego wprost nie mogę wyczytać.Temat związany z nawiązaniem połączenia internetowego przez ten telewizor.Jestem w tym temacie trochę laikiem i dlatego pytam.Mam w domu router przez który "puszczam" internet do laptopa i czy przez ten sam router internet połączy się z telewizorem bez zakupowania jakichś dodatkowych urządzeń czy muszę coś dokupić prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź gdyż po pracy chciałbym usiąść i wszystko w nim poukładać pozdrawiam.

Witam. Ja mam modem podpięty do laptopa przez USB a z laptopa do TV kablem RJ-45. Podłączasz kabelkiem z routera i śmiga bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem wczoraj lg 47lw570s i mam problem z wgraniem nowego softu 5.10.2 (w tv jest 4.4.11) po podłączeniu pendrive'a wszystko idzie dobrze aż do momentu gdy wyskakuje okienko aktualizacja i przy stanie 0% pojawia się komunikat "nieznany błąd" :/ miał ktoś podobny problem? proszę o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem wczoraj lg 47lw570s i mam problem z wgraniem nowego softu 5.10.2 (w tv jest 4.4.11) po podłączeniu pendrive'a wszystko idzie dobrze aż do momentu gdy wyskakuje okienko aktualizacja i przy stanie 0% pojawia się komunikat "nieznany błąd" :/ miał ktoś podobny problem? proszę o pomoc :(

Witam. No właśnie niektórzy mieli ten sam problem co ty. Ja polecam podłączyć bezpośrednio do TV kablem internetowym i w taki właśnie sposób zaktualizować soft. Działa na 100%.

Edytowane przez japi-85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapytam kolejny raz:

używa ktoś tunera sat wbudowanego i modułu CI z jakiejś platformy ?

czy da się jakoś zewnętrznie edytować listy kanałów ?

jaki odtwarzacz model dostaje się do tego TV od LG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapytam kolejny raz:

używa ktoś tunera sat wbudowanego i modułu CI z jakiejś platformy ?

czy da się jakoś zewnętrznie edytować listy kanałów ?

jaki odtwarzacz model dostaje się do tego TV od LG ?

Witam. Tak ja używam. Mam moduł nCAM HD + karta kodowa NNK HD w systemie Conax CAS7.

Co do edytowania jeszcze się tym nie bawiłem tylko zaznaczyłem kanały jako ulubione i tyle.

Dają odtwarzacz Blu-Ray 3D LG BD660.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dzięki dopiero dziś mogłem odpowiedzieć sprawdzałem na kabelku i śmiga ale jadnak kupię ten adapterek wifi dzięki wam za pomoc pozdro i wesołych świąt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapytam kolejny raz:

używa ktoś tunera sat wbudowanego i modułu CI z jakiejś platformy ?

czy da się jakoś zewnętrznie edytować listy kanałów ?

jaki odtwarzacz model dostaje się do tego TV od LG ?

Już raz pisałem- używam moduł C+. Gra. Ale programowanie niełatwe, zaś edycja listy programów to beznadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz pisałem- używam moduł C+. Gra. Ale programowanie niełatwe, zaś edycja listy programów to beznadzieja.

http://lgservice.pl/forum/viewtopic.php?f=257&t=1369&p=8685#p8685

trzeba tu atakować

Edytowane przez decklen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć jak jest obecnie z input lag z xbox360 na tym lg 55lw570s? Chce go kupić na dniach i bede grał dość dużo pewnie...

Edytowane przez bagat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki wam pokazuje firmwear w tv bo mi 5.01.10 czy tak też macie po aktualizacji z usb

no i dlaczego nie chce mi pobrać po lanie z netu tego nowego oprogramowania

ciekawe czy jest gdzieś opisane czym różnią się kolejne wersje ?

Edytowane przez decklen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze oprogramowanie TV to 05.10.02. Można je pobrać ze strony LG i zainstalować z Pena ( jak to zrobić jest opisane na tym forum-poszukaj ). Po aktualizacji praktycznie nie widać żadnych zmian i ulepszeń opr. Muszą być kosmetyczne.

To tyle w kwestii odp.

Mam też pytanie. Nie mogę nigdzie się doszukać jakie pliki z filmami ten Tv obsługuje. Czy są gdzieś dostępne takie informacje?

ps

na stronach LG konkretów w tym temacie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nigdzie się doszukać jakie pliki z filmami ten Tv obsługuje. Czy są gdzieś dostępne takie informacje?

ps

na stronach LG konkretów w tym temacie nie znalazłem.

Strona 66 instrukcji obsługi

Obsługiwane formaty plików
 - MPG, MPEG, DAT, TS, TRP, TP, VOB , MP4, MOV, MKV, DivX, AVI, ASF, WMV, M4V
 - Maksymalna szybkość transmisji bitów odtwarzanych plików wideo: 20 Mb/s.
 - Szybkość transmisji bitów formatów audio: od 32 kb/s do 320 kb/s (MP3)
 - Obsługiwane formaty napisów zewnętrznych: *.smi, *.srt, *.sub (MicroDVD, SubViewer 1.0/2.0), *.ass, *.ssa, *.txt (TMPlayer), *.psb (PowerDivX)
 - Obsługiwane formaty napisów wewnętrznych: tylko XSUB (format napisów używany w plikach DivX), Text UTF-8, SRT, ASS, SSA (format napisów używany w plikach DivX-Plus HD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ovner wielkie dzięki za info. Czytałem instrukcję ale jakoś mi to umknęło :_bezradny:-zwracałem uwagę na inne rzeczy i tak wyszło.

Mam jeszcze pytanie dot. kodów na IPLA.Skąd wziąć te kody. Niby powinny być na 30 dni ale skąd je wziąć!!!! :excl: :excl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace polaczenia z serwerem NAS nie po DLNA tylko po SMB/CIFS

Mam LG DP1WBC (odtwarzacz sieciowy od LG) i tak dziala bez problemu zmiana audio czy napisow

niestety w zakupionym wczoraj 47LW659S dziala mi tylko DNLA a tam nie moge zmienic nawet sciezki dzwiekowej juz nie wspomne o napisach (z zewnetrznych plikow) - mowie o plikach MKV (domyslnie jest np DTS - ktorego TV nie obsluguje ale jest tez DD5.1 tylko nie wiem jak przelaczyc w DLNA)

idealem byloby podlaczenie bo samba/CIFS wtedy dzialalby jak z lokalnego USB tylko nie wiem jak

Jest jeszcze cos jak PLEX ale nie moge tego zainstalowacna NASie :(

Czy komus z Was udalo sie podlaczyc ten lub podobny TV np LW570S po smb/CIFS ?? Jak to zrobic?

Pozdrawiam

Edytowane przez Limak74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ovner wielkie dzięki za info. Czytałem instrukcję ale jakoś mi to umknęło :_bezradny:-zwracałem uwagę na inne rzeczy i tak wyszło.

Mam jeszcze pytanie dot. kodów na IPLA.Skąd wziąć te kody. Niby powinny być na 30 dni ale skąd je wziąć!!!! :excl: :excl:

Jak zaplacisz to dostaniesz kod. Pomoc na stronie Ipla.pl:

"Krok 2 – Wykup dostęp do filmu

Wybierz jeden z dostępnych sposobów płatności: płatność sms, płatność kartą lub przelewem.

Płacąc kartą lub przelewem ponosisz koszt wyłącznie ceny filmu. Przy płatności sms, ponosisz dodatkowo koszt obsługi operatora.

Po dokonaniu płatności, otrzymasz kod aktywacyjny. Zachowaj otrzymany kod. Będzie on potrzebny do odtworzenia wcześniej wybranego filmu.

Niewykorzystany kod możesz użyć do obejrzenie jednego dowolnego filmu w tej samej lub niższej cenie, lub podarować go innej osobie. Kod będzie ważny przez 3 miesiące.

Kod do filmu możesz kupić również bezpośrednio w sklepach Freshmarket i Żabka. To proste - robiąc codzienne zakupy, zapytaj o eVoucher do iplaFILM. Kod przekaże Ci sprzedawca drukując paragon z umieszczonym na nim kodem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komus z Was udalo sie podlaczyc ten lub podobny TV np LW570S po smb/CIFS ?? Jak to zrobic?

Pozdrawiam

W tym (i pewnie innych modelach LG) dziala tylko dlna i plex. Samba i nfs dostepne jest w openlgtv czyli zmodyfikowanym firmware. Niestety dla najnowszych modeli nie ma jeszcze moda. http://openlgtv.org.ru/wiki/index.php/Achievements

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystko jest ok. Info i te 50 Hz odnosi się do sygnału wejściowego doprowadzonego do wejścia.

A true motion 100 Hz dodaje wyliczone dodatkowe klatki (poprzez interpolacje ruchu)

w celu "usprawnienia" płynnosci obrazu. Co w niektórych materiałach powoduje efekt sztuczności

czy teatralności w odbiorze tak spreparowanego materiału.

pozdrawiam

Adam

Oglądam kanały z N-ki , i na paru kanałach , niestety na tych najczęściej oglądanych 1,2,tvn, polsat, filmy są wyświetlane właśnie jak bym oglądał obraz teatralny, sztuczny - do tego stopnia,że chodzę z zamiarem oddania tv. Czy można coś z tym zrobić. Pomóżcie.

pozdrawiam.

Dominiass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam kanały z N-ki , i na paru kanałach , niestety na tych najczęściej oglądanych 1,2,tvn, polsat, filmy są wyświetlane właśnie jak bym oglądał obraz teatralny, sztuczny - do tego stopnia,że chodzę z zamiarem oddania tv. Czy można coś z tym zrobić. Pomóżcie.

pozdrawiam.

Dominiass

Można przejść na ustawienia indywidualne truemotion lub go wyłączyć.

Możesz oddać TV ale to nie jest przypadłość tylko LG. Wiekszośc tych wynalazków

poprawiających płynność obrazu tak poprostu działa. Ja używam trumotion tylko

przy 3D.

pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przejść na ustawienia indywidualne truemotion lub go wyłączyć.

Możesz oddać TV ale to nie jest przypadłość tylko LG. Wiekszośc tych wynalazków

poprawiających płynność obrazu tak poprostu działa. Ja używam trumotion tylko

przy 3D.

pozdrawiam

Adam

Dzięki Adam.Faktycznie przy wyłączonym trumotion wszystko wróciło do normy - normy dla moich oczu :) Skorzystam z Twojej rady i ten wynalazek będę również używać tylko w przy niektórych programach czy filmach 3D.

Szczęśliwego Nowego Roku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam(LV5500) jedno pytanie-czy otwierając youtuba w przeglądarce telewizora(po wpisaniu www.)można oglądać filmy?

Wyskakuje komunikat o flasu-aktualizaować(jaki system) czy nie?

U mnie otwiera się strona ale nie otwiera sie okno z filmem? Mam aktualne oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...