Skocz do zawartości
zeoos

LG LW570 LW570S

Rekomendowane odpowiedzi

@karolewicz

Ja zrobiłem podobnie - oddałem pilot, zwrócili pieniądze. Właśnie zamówiłem nowy i czekam. Mam nadzieję, że będzie działał, bo - z tego, co tu czytam - pewności nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jak ktoś chciał by wrócić do poprzedniej wersji oprogramowania to polecam opis z tej strony:
http://www.hifi-forum.de/viewthread-145-5199.html

lub tłumaczenie

http://translate.google.pl/translate?sl=de&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.hifi-forum.de%2Findex.php%3Faction%3DbrowseT%26forum_id%3D145%26thread%3D5199%26postID%3D45%2345

ZAWARTOŚĆ:

1: Pobierz LG_Downgrade.rar (425MB. Po pobraniu rozpakuj)
Zawartość archiwum:
- GP3_EU_BB_ [special_ChangeOldKey] _C0_RevNo59622_V09.00.00_ota_V2_SECURED.epk
- Oprogramowanie File_Version 05.01.10.epk (pobierane bezpośrednio z witryny internetowej LG, czerwiec 2012)
- Oprogramowanie File_Version 05.11.08.epk (pobierane bezpośrednio z witryny internetowej LG, czerwiec 2012)

2: Teraz pamięć USB w systemie plików FAT32, a następnie Folder LG_DTV.
Teraz skopiuj plik do folderu "GP3_EU_BB_ [special_ChangeOldKey] _C0_RevNo59622_V09.00.00_ota_V2_SECURED.epk".

3 Teraz włączyć telewizor i podłącz pamięć USB do portu USB początku
Firmware jest obecnie uznawane. Teraz przejdź do menu Start i kliknij przycisk OK.
Aktualizacja firmware zaczyna się teraz. TV zostanie automatycznie ponownie uruchomiony po aktualizacji.

4 Teraz podłącz pamięć USB do komputera ponownie i tam w folderze LG_DTV firmware
GP3_EU ....... usunąć, a teraz skopiować firmware "05.01.10.epk File_Version oprogramowania" w tym folderze.

5 USB Stick podłączyć ponownie w telewizji nie związanej z portu USB na początku
Teraz przychodzi wiadomość, że nowy firmware jest 09:00.
Teraz naciśnij przycisk Start na pilocie, a następnie wybierz Ustawienia,
jest zaznaczona, zaznaczone /: a teraz z przycisku strzałki w dół, aż do pozycji menu "Opcje" (toolbox / Klucz icon).
Cóż 7x naciśnij przycisk FAV na pilocie, a teraz przechodzi do menu, gdzie firmware "software File_Version 05.01.10.epk" pojawi się na pamięci USB. Wybierz tę opcję i naciśnij przycisk OK, aby rozpocząć aktualizację oprogramowania. TV zostanie uruchomiony ponownie po aktualizacji Automatycznie nowego.

6 Teraz wyjąć pamięć USB do komputera ponownie i LG_DTV w folderze "firmware oprogramowanie File_Version 05.01.10.epk"
i teraz skopiować plik "05.11.08.epk File_Version oprogramowania" w tym folderze.

7 USB Stick podłączyć z powrotem do portu USB telewizora najpierw
Firmware jest obecnie uznawane. Teraz przejdź do menu Start i kliknij przycisk OK.
Aktualizacja firmware zaczyna się teraz. TV zostanie automatycznie ponownie uruchomiony po nowej aktualizacji

8 Gotowe. Teraz powinno się podróżować na firmware 05:11:08.
To najnowszy firmware z jednego w menu serwisowym znane ustawienia mogą.



Wskazówka 1: Zapisz listę kanałów do pamięci USB i przywrócić (działa z każdym oprogramowaniem)

1 Włóż dysk flash USB (FAT32) do portu USB 1
2 Naciśnij przycisk HOME na pilocie i przytrzymać, aż menu zniknie.
Teraz pojawia się powyżej paska informacyjnego kanału, a nawet, gdy jest on wyświetlany, a następnie naciśnij przycisk OK w 1105. Okazuje się, (tryb hotelowy) ukryte menu
3 Teraz przejdź w menu do "TV Loader Link" i wybierz opcję "wyślij do USB." Wybierz plik i naciśnij OK, aby rozpocząć przesyłanie.

Aby powtórzyć ponownie zaimportować listę kanałów i wybrać krok 1 +2 "Chcę z USB."


Wskazówka 2: W celu uniknięcia przyszłych aktualizacji oprogramowania sprzętowego łatwo z menu poniżej:
Zapewnienie wsparcia> Aktualizacja-> Software Update Software OFF.

Wskazówka 3: Jeśli masz Android smartphone, aplikacja LG Obsługa Menu Explorer (5 € ) dostać.
Więc łatwo dostać się do menu serwisowego bez konieczności kupowania pilotów uniwersalnych, a program też odpada.
Ps Jeśli chcesz trochę WWW jest aplikacją za darmo Gdzie należy wspierać deweloperów oczywiście.

Porada 4: Jeśli pojawi się komunikat "Plik uszkodzony oprogramowania" Chodź, to trzeba użyć innej pamięci USB.


Lista TV:
Wymienione modele powinny być kompatybilne. Wszystkie informacje bez gwarancji oczywiście.
(Gdzie OK jest za nim został pomyślnie przetestowany przez użytkowników, przez mnie z 55LW5590)


LW470S
LW570S OK
LW579S
LW650S
LW659S OK
LW980S OK
LW5500 OK
LW5590 OK

LV375S OK
LV470S OK
LV570S OK
LV579S OK
LV5500
LV5590 OK


NIE kompatybilny bo inny firmware

LW4500, LV4500, LV3550, LV3400, LV2500



Różnice Firmware (raport użytkownika)

- 05:11:08 z obrazem HD jest ostrzejszy, więc nie tak miękkie wyciągnąć.
- Opierając się ZDF i ARD obrazu HD, jak można zobaczyć w magazynie ZDF obiadowej, w dużej mierze zanikło.

- Anti-aliasing gorzej i widać kroki schody na krawędziach, nawet w jakości HD.

----------------------------------------------------------------------------------------------

POGRUBIŁEM OK PRZY LV375S bo przetestowałem na swoim 42LV375S i wszystko śmiga jak najbardziej. TAKŻE NIE MA CO SIĘ OBAWIAĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem mam telewizor lg47lw570s i laptopa acer aspire v3-771g telewizor nie widzi połączenia z laptopem tz jak podepnę laptopa pod hdmi to telewizor widzi że jest coś podpięte pod te wyjście ale łącząc się pokazuje informacje brak sygnału i jest czarny obraz .Próbowałem kabel i laptopa u znajomego na innym telewizorze i u niego działa u mnie wyjścia sprawdzałem podłączając dekoder przez hdmi i dekoder działaczy może mi ktoś doradzić co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z posiadaczy LW5500 [lub podobnego]

jest w posiadaniu ustawien do 3D?

Najbardziej optymalnych jakie są możliwe.

PzDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - szanowni użytkownicy , od pewnego czasu znikaja mi kanały np. niemam numeru 1 ,7, 23, itd. lista była ładnie poukładana pod cyfre z modułem dostepu. Wyszukiwanie nic nie pomaga , resetowałem ustawienia i też nic.Serwisant LG na wsparciu online twierdzi że może to być wina słabego sygnału ale co ma sygnał do zaprogramowanych kanałów a one poprostu znikaja.Podpowiedzcie czy ktoś już słyszał o czymś takim???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mialem podobny problem , też kanały mi znikały . Po dokladnym ustawieniu anteny i wyszukaniu na nowo kanałów problem przestał istnieć . Od około miesiąca nic złego się nie dzieje . Mam wgrane najnowsze oprogramowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak TV sprawuje sie z graniem (PC, PS3) jaki inputlag ??

Edytowane przez VIRUS21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam LM860V-zb dzieki podpowiedzią udało mi sie zmienić wkoncu region i mam smart w Polskim regionie.

teraz chciałbym uaktywnić opcje THX czy instrukcje podane do powrócenia starszego softu w moim modelu zadziałają ??

Drugie pytanie o bluetooth, z tyłu tv mam naklejke bluetooth module BM-lds302, ale nie moge uruchomić go, ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby powtórzyć ponownie zaimportować listę kanałów i wybrać krok 1 +2 "Chcę z USB."

Wskazówka 2: W celu uniknięcia przyszłych aktualizacji oprogramowania sprzętowego łatwo z menu poniżej:

Zapewnienie wsparcia> Aktualizacja-> Software Update Software OFF.

Wskazówka 3: Jeśli masz Android smartphone, aplikacja LG Obsługa Menu Explorer (5 € ) dostać.

Więc łatwo dostać się do menu serwisowego bez konieczności kupowania pilotów uniwersalnych, a program też odpada.

Ps Jeśli chcesz trochę WWW jest aplikacją za darmo Gdzie należy wspierać deweloperów oczywiście.

Porada 4: Jeśli pojawi się komunikat "Plik uszkodzony oprogramowania" Chodź, to trzeba użyć innej pamięci USB.

Lista TV:

Wymienione modele powinny być kompatybilne. Wszystkie informacje bez gwarancji oczywiście.

(Gdzie OK jest za nim został pomyślnie przetestowany przez użytkowników, przez mnie z 55LW5590)

LW470S

LW570S OK

LW579S

LW650S

LW659S OK

LW980S OK

LW5500 OK

LW5590 OK

LV375S OK

LV470S OK

LV570S OK

LV579S OK

LV5500

LV5590 OK

NIE kompatybilny bo inny firmware

LW4500, LV4500, LV3550, LV3400, LV2500

Różnice Firmware (raport użytkownika)

- 05:11:08 z obrazem HD jest ostrzejszy, więc nie tak miękkie wyciągnąć.

- Opierając się ZDF i ARD obrazu HD, jak można zobaczyć w magazynie ZDF obiadowej, w dużej mierze zanikło.

- Anti-aliasing gorzej i widać kroki schody na krawędziach, nawet w jakości HD.

----------------------------------------------------------------------------------------------

POGRUBIŁEM OK PRZY LV375S bo przetestowałem na swoim 42LV375S i wszystko śmiga jak najbardziej. TAKŻE NIE MA CO SIĘ OBAWIAĆ

Mozesz podać jaki kod wpisać żeby otwożyć menu serwisowe? apkę mam i co dalej

Edytowane przez Jerzy62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ostatnio dokonałem zakupu AV Onkyo tx-nr525, zgodnie z instrukcją połączyłem: Dekoder cab/sat=> hdmi=> Onkyo => hdmi => Tv Lg 42LW570s, przy normalnej pracy jest obraz oraz dźwięk płynie przez głośniki amplitunera, jednak po wprowadzeniu amplitunera w stan Hybrid Standby powinien przesyłać obraz i dźwięk do TV. Niestety obraz jest wyswietlany ale w głośnikach TV nie ma dźwięku. Próbowałem juz różnych ustawień amplitunera niestety bez skutku. Czy ktoś z was spotkał sie z takim problemem, ewentualnie zna jakieś rozwiązanie? Chciałbym móc przy takim podłączeniu czasem oglądać TV bez użycia ampli (onkyo w instrukcji pisze że jest taka opcja).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HBO GO + 47LW570s - Firmware najnowszy dostępny. 6.1.28 zaciągnięty przez TV. Aplikacja HBO zaczyna się ładować .... i na planszy ŁADOWANIE kończy się cała działalność. Zima. Można wyjść przez EXIT, na nowo uruchomić.

Próbowałem resetować TV do ustawień fabrycznych - najwet udało mi się zalogować do LG Smart Apps (Premium). Nic.

Ktoś jeszcze ma ten problem ? Może znane jest jakieś obejćie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hbo go nie obsługuje już telewizorów LG wyprodukowanych w 2011 w tym 47LW570s , uważam że jest to skandal i firma lg nie powinna do tego dopuścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hbo go nie obsługuje już telewizorów LG wyprodukowanych w 2011 w tym 47LW570s , uważam że jest to skandal i firma lg nie powinna do tego dopuścić

nigdy wiecej lg :excl::angry2::angry::excl: a mialo byc tak pieknie

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Posiadam model 55lm670s.

Od jakiegoś czasu nie czyta mi filmów mkv. Tzn nie czyta niektórych nowo sciagnietych. Można temu jakoś zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu przestałą mi działać aplikacja onet vod. Czy inni użytkownicy tego TV też tak mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę wybaczyć pytanie-ale jak wejść do menu serwisowego przy pomocy pilota uniwersalnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4/17/2016 o 16:11, syberka napisał:

Witam. Proszę wybaczyć pytanie-ale jak wejść do menu serwisowego przy pomocy pilota uniwersalnego?

Nie trzeba korzystać z pilota aby uruchomić menu serwisowe. Można skorzystać z sieci LAN i małego programiku na komputerze. Opis jak to zrobić znajdziesz w pkt.3 tego opisu:

dekodowanie nagran LG DVR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukam listy programów do Lg 55lw579s,pod Telewizję na kartę, może ktoś posiada, albo wie gdzie znajdę taka żeby załadować na USB i do TV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...