Skocz do zawartości
zeoos

LG LW570 LW570S

Rekomendowane odpowiedzi

To jest totalna olewka klienta, jak mozna tłumaczyć się że HBO GO w TV to był tylko test, ja wykupiłem usługę HBO GO, płacę za to i nie mam możliwości oglądania, skoro to miał być test to dlaczego pbiera się za to opłaty ? Niech sobie testują w labolatoriach a jak juz puszczają to publicznie to niech to teraz działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest żadna olewka klienta bo zgodnie z odpowiedzią w tej sprawy C+ wyjaśnia że:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z informacją

zamieszczoną w serwisie HBO Go oraz regulaminie, strona działa poprawnie

na trzech rodzajach urządzeń: komputerach, smartfonach i tabletach.

W przypadku utrudnień w jej działaniu proszę o kontakt z LG Electronic

Polska.

I jak masz wykupioną usługę to przez w/w urządzenia/po jednym z każdego urządzenia/to odbierasz.Usługa przez TV widocznie ma być wprowadzona jako następna więc mogą ją testować i nie wiem czy dot to tylko TV LG czy też innych marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie praktykowany jest następujący łańcuszek odsyłania klientów: LG do HBO, HBO do Cyfry+, Cyfra+ do LG. :)

Tłumaczenie LG, że za aplikacje odpowiadają wyłącznie ich dostawcy jest wg mnie nie fair, ponieważ - sprzedając telewizory - reklamuje dodatkową funkcjonalność, uzyskiwaną właśnie dzięki tym aplikacjom, co wpływa na decyzje klientów przy zakupie sprzętu. Szczególnie dotyczy to wg mnie aplikacji z grupy PREMIUM, które są stałym elementem menu, a nie programami doinstalowanymi z LG-Apps. Z punktu widzenia użytkownika, grupa PREMIUM jest niejako markowana przez producenta sprzętu.

Edytowane przez 32LW570S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz.

Wykupiłem hbo go bo było w tv jako usługa premium. Teraz nie oglądam hbo go pomimo że aplikacja działała poprawnie w lg.

Jeżeli chcieli sobie testować to nie powinno się to nazywać HBO GO tylko HBO GO TEST!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że trzy strony (LG, HBO, Cyfra+) zarabiają na usłudze, a żadna nie chce się pod nią "podpisać"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz.

Wykupiłem hbo go bo było w tv jako usługa premium. Teraz nie oglądam hbo go pomimo że aplikacja działała poprawnie w lg.

Jeżeli chcieli sobie testować to nie powinno się to nazywać HBO GO tylko HBO GO TEST!

Tylko nigdzie oficjalnie nie ma powiedziane że aplikacja ta działa na samym TV.Tu masz wyjaśnienie ze strony HBO GO

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki setek godzin najnowszych hitów filmowych oraz kontrowersyjnych dokumentów i kultowych seriali produkcji HBO. Wybrane filmy i seriale dostępne są w HBO GO jeszcze przed ich premierą w HBO.

HBO GO to płatny serwis dostępny tylko dla abonentów HBO, w którym użytkownik sam decyduje, gdzie i kiedy będzie oglądał wybrane przez siebie filmy i seriale. Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie, smartfonie lub na telewizorze za pośrednictwem dekodera posiadającego aplikację HBO GO 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam.

Dzięki technologii Smooth Streaming serwis HBO GO na bieżąco dostosowuje się do aktualnych możliwości komputera oraz łącza internetowego, co zapewnia najwyższą możliwą jakość obrazu oraz płynne odtwarzanie programów. Optymalne działanie HBO GO uzyskuje już przy prędkości 2 Mb/s.

HBO GO jest wyposażone w intuicyjny i prosty interfejs, który umożliwia tworzenie list ulubionych pozycji oraz komentowanie i dzielenie się wrażeniami ze znajomymi poprzez portale społecznościowe.

HBO GO. Gdzie chcesz. Kiedy chcesz.

Sama aplikacja została wprowadzona niedawno działała krótko u mnie b.dobrze ale jest kwestią niedługiego czasu a powinna działać na co liczę.Obie firmy HBO i LG jak mi odpisały działają w tym zakresie i liczę że efekt końcowy będzie wkrótce i dobrze działał. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie oglądam hbo go pomimo że aplikacja działała poprawnie w lg.

Jeżeli chcieli sobie testować to nie powinno się to nazywać HBO GO tylko HBO GO TEST!

Nie do konca poprawnie, mnie zdarzylo sie ja wysypac z komunikatem "brak pamieci" i to przy pierwszym uruchomieniu. Co do reszty sie zgadzam, tez tylko dlatego ja wykupilem a teraz [beeep], trzeba kompa zapinac pod tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O HBO GO wiedzialem już dawno ale czasy podpinania komputera pod TV zakonczylem jakies 2 lata temu, wiec z HBO GO nie korzystałem. Dopiero gdy pojawił się w TV LG już pierwszego dnia wykupiłem usługę i byłem bardzo zadowolony i z jakości i z treści tam dostępnych, tylko jeden film nie chciał mi działać, cała reszta była dla mnie FULL WYPAS. Szczęście się jednak skończyło i o dziwo nikt nie chce za to odpowiadać, ani LG ani HBO ani C+ każdy odsyła do kogoś innego i każdy z nich nie widzi swojej winy ! Jednak abonament dalej pobierają. Nerwy i niezrozumienie sytuacji o tyle jest wielkie, że HBO w LG TV było jako usługa PREMIUM instalowane przez samo LG a nie indywidualnie przez użytkowników, to inżynierownie z LG sami mi wepchneli HBO GO, nie firma HBO, nie C+, a ja nie miałem żadnego wpływu na to.

Dla testów zainstalowałem na androidzie (przystawka google TV) HBO GO i tam działa to tragicznie, obraz gorszej jakosci (prawdopodobnie obraz kodowany z gorsza jakościa na potrzeby mniejszych ekranow) oraz odtwarza jakoś poklatkowo. TRAGEDIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi pomóc skonfigurować serviio pod tv 570s. Wszystko mam ustawione a tv go nie widzi. Co robię nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi pomóc skonfigurować serviio pod tv 570s. Wszystko mam ustawione a tv go nie widzi. Co robię nie tak.

U mnie dziala bez specjalnej konfiguracji, domyslna instalacja. TV widzi serwer, udostenione foldery ale nie widzi zawartosci folderow. Niestety nie chce mi sie z tym bawic, gdyz mam serwer dlna na dysku sieciowym. Do doraznego udostepniania rzeczy z PC uzywam Nero mediahome, mozna go pobrac ze strony LG za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO GO coming soon... , Cyfra+ odysyła do LG a LG odsyła do HBO GO a HBO GO do Cyfry plus. Jest jeden sposób na przerwanie tego łańcuszka, wystarczy podzwonić 10 razy dziennie do HBO go, tel. (22) 852 88 00 , mniej wiecej po 10 połączeniach , wkońcu miękną i konsultantka robi przełączenie rozmowy na infolinie serwisową i uzyskujemy info o terminie przywrócenia aplikacji w zalezności od modelu smarta, dla 47650S ma być druga połowa września.

A co do Cyfry plus , to oni twierdzą, że odczytywali informacje że HBO GO jest dostepne tylko na komputerze, smartfonie, tablecie, co jest nie prawdą trzeba kategorycznie zaprzeczać, i nie rezygnować z usługi a jedynie kategorycznie domagać się jest przywrócenia i na czas niedostępności usługi zawiesić abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy da sie ustawic wybrana scieżkę audio na kanałach, np:na TVP1HD czy TVN ustawiam DD+ niby zapisuje ale zawsze po przełączeniu na inny kanał i powrocie wraca do pierwszej sciezki od góry czyli mpeg.Mój telewizor to LV570s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie tv sat.

Czy działa komuś transponder 11.258 H DVB-S2 z Hotbirda?

U mnie wyświetla sie siła i jakość na przyzwoitym poziomie ,robię wyszukanie, ale nie znajduje mi ani jednego kanału.Mam zewnętrzny dekoder tv sat i tam nie ma najmniejszego problemu z wyszukaniem programów na tym transponrderze.Też ktoś tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie tv sat.

Czy działa komuś transponder 11.258 H DVB-S2 z Hotbirda?

U mnie wyświetla sie siła i jakość na przyzwoitym poziomie ,robię wyszukanie, ale nie znajduje mi ani jednego kanału.Mam zewnętrzny dekoder tv sat i tam nie ma najmniejszego problemu z wyszukaniem programów na tym transponrderze.Też ktoś tak ma?

Witam

Działa bez problemu

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zmiana oprogramowania z05.12.05 na 06.01.04 .Ciekawe co zmieniła bo w tej chwili wgrywa mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy juz wiadomo jakie zmiany wnosi nowe oprogramowanie?

Ja narazie nie chce aktualiuzowac z powodu zmian jakie wprowadzilem w menu serwisowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziejki darjo63 ... Co za g.... :-/ Już mogliby sobie darować i dorzucić tę licencję... :-/

Edytowane przez LocutusOfBorg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo u mnie wszystko raczej OK.Działają i napisy i dźwięk w porządku.Dziś oglądałem 8 odcinek Zakazanego Imperium i Łzy diabła.Menu chodzi w miarę szybko.Może u ciebie coś nie tak z internetem.W ustawieniach jest test internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo u mnie wszystko raczej OK.Działają i napisy i dźwięk w porządku.Dziś oglądałem 8 odcinek Zakazanego Imperium i Łzy diabła.Menu chodzi w miarę szybko.Może u ciebie coś nie tak z internetem.W ustawieniach jest test internetu.

To raczej nie w tym problem. Inne tego typu aplikacje (Ipla, Youtube, Redbull) dzialaja ok. Test internetu tez wypada ok. Menu skacze jak na kompie, ktory ma problemy z flashem a dzwiek nie zawsze sie rozjezdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie ten sam problem co ja ? Aplikacja HBO GO potrzebuje za kazdym razem zalogowania sie recznie, to mnie doprowadza do szalu bo te cyferki nie pamietam i musze spogladac na kartke albo logowac sie z komputera i podgladac w ich serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie logowałem się tylko za pierwszym razem.Później /jak na razie /załapuje za każdym razem.Może przypadkowo wylogowujesz się i stąd problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mozliwosci abym przypadkowo sie wylogowal, poprostu wychodze z aplikacji przez EXIT albo wylanczam TV i po wejsciu na nowo jak chce odpalic film to od razu przenosi mnie do logowania, chyba ze wybiore darmowy serial (bo takie tez sa) to player pozwala od razu odpalic film bez logowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...