Skocz do zawartości
zeoos

LG LW570 LW570S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, jak u was dziala telewizja hybrydowa???

Pytanie sie tyczy reklamy filmu "Hobbit" ktora jest nadawana w HbbTV na TVP1HD w weekend po godzinie 21:00

U mnie gdy włącze TVP1HD i jest akurat nadawana ta reklama to tv mi "szaleje" !!! nie moge przełączyk kanału, na ekranie mam "dyskoteke" (obraz pojawia sie i znika) a przyciski jakby reagowały raz na 10 prób.

nastepnie jak juz ta reklama sie uruchomi to do wyboru mamy ogladanie fotek z filmu ( to akurat działa) i druga opcja mozłiwość obejrzenia zwiastunu filmu, w monencie wyboru zwiastunu wyswietla sie tylko czarne okno i tyle. jak juz wyjde z HBBTV to znowu "dyskoteka" na ekranie i próba przełaczenia kanału az w koncu sie udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że odbiegam od tematu ale nurtuje mnie pewna sprawa. Posiadam odbiornik LG LV570S z zaznaczeniem LV ponieważ tutaj opisuje się model LW ale do rzeczy. Interesuje mnie możliwość odblokowania funkcji nagrywania w LV570S niestety po wejściu w menu serwisowe nie mam takiej możliwości gdyż opcja ta jest wygaszona w tej części w pozostałych zakładkach(tool) większość można regulować. Jak wrócić do starszej wersji oprogramowania w tej chwili jest najnowsza, prawdopodobnie w starszej wersji byłoby możliwe odblokowania nagrywania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po ostatniej aktualizacji youtube w TV nie reaguje na wysłany ze smartfona film , pokazuje ze jest sparowany ale jak próbuje na androidzie wysłac film na TV to łaczy i łaczy i nic -tv nie reaguje na prośbe probowałem parowac kilka razy i nic

Czy tez macie taki problem, mógłby to ktos sprawdzic?

To był bardzo wygodna funkcja

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, jak u was dziala telewizja hybrydowa???

Pytanie sie tyczy reklamy filmu "Hobbit" ktora jest nadawana w HbbTV na TVP1HD w weekend po godzinie 21:00

U mnie gdy włącze TVP1HD i jest akurat nadawana ta reklama to tv mi "szaleje" !!! nie moge przełączyk kanału, na ekranie mam "dyskoteke" (obraz pojawia sie i znika) a przyciski jakby reagowały raz na 10 prób.

nastepnie jak juz ta reklama sie uruchomi to do wyboru mamy ogladanie fotek z filmu ( to akurat działa) i druga opcja mozłiwość obejrzenia zwiastunu filmu, w monencie wyboru zwiastunu wyswietla sie tylko czarne okno i tyle. jak juz wyjde z HBBTV to znowu "dyskoteka" na ekranie i próba przełaczenia kanału az w koncu sie udaje.

Mam dokładnie tak samo. Firmware 05-11-08.

Dodam, że na niemieckich kanałach z satelity HbbTV (w tym streaming video) działa poprawnie. Ostatnio zauważyłem, że wiele stacji radiowych na satelicie emituje sygnał HbbTV z logo stacji. Ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem pilota Motion Magic an-mr200, po usilnych próbach rejestacji pilota poddałem się.

Czy ktoś spotkał się już z takim problemem że nie można prawidłowo przeprowadzić rejestracji? Według instrukcji nie działa nawet reset pilota. Dodam że pomimo tego reszta przycisków typu przełączanie kanałów czy podgłaszanie działa bez problemu. Wcześniej nie próbowałem nic instalować oprócz aktualizacji samego tv oczywiście do najnowszego 06 softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem pilota Motion Magic an-mr200, po usilnych próbach rejestacji pilota poddałem się.

Czy ktoś spotkał się już z takim problemem że nie można prawidłowo przeprowadzić rejestracji? Według instrukcji nie działa nawet reset pilota. Dodam że pomimo tego reszta przycisków typu przełączanie kanałów czy podgłaszanie działa bez problemu. Wcześniej nie próbowałem nic instalować oprócz aktualizacji samego tv oczywiście do najnowszego 06 softu.

Witam

Właśnie kupiłem pilota Motion Magic an-mr200, po usilnych próbach rejestacji pilota poddałem się.

Czy ktoś spotkał się już z takim problemem że nie można prawidłowo przeprowadzić rejestracji? Według instrukcji nie działa nawet reset pilota. Dodam że pomimo tego reszta przycisków typu przełączanie kanałów czy podgłaszanie działa bez problemu. Wcześniej nie próbowałem nic instalować oprócz aktualizacji samego tv oczywiście do najnowszego 06 softu.

Hej

Jeżeli masz włączony HUB to MagicMotion nie będzie działał. Ja po reanimacji Lw570s i powrocie do 5.11.08 czyli wgraniu starego softu też nie mogę zarejestrować pilota.

Ale u kuzyna na lv5500 działa na jego bazie ale przestał się rejestrować jego pilot ?!

Natomiast jedna rzecz mnie jeszcze wkurza po włączeniu HbbTV nie działa DVR ?! Ciekawe dlaczego. Jeżeli macie jakiś na to sposób to dajcie znać.

Edytowane przez grzesu1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala DVR przy właczonym HbbtV prawdopodobnie dlatego ze obsługa
jednego i drugiego jest czerwonym klawiszem z pilota wiec jedna z opcji
jest wyłaczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem pilota Motion Magic an-mr200, po usilnych próbach rejestacji pilota poddałem się.

Czy ktoś spotkał się już z takim problemem że nie można prawidłowo przeprowadzić rejestracji? Według instrukcji nie działa nawet reset pilota. Dodam że pomimo tego reszta przycisków typu przełączanie kanałów czy podgłaszanie działa bez problemu. Wcześniej nie próbowałem nic instalować oprócz aktualizacji samego tv oczywiście do najnowszego 06 softu.

Hej !

Mam podobny problem.

1,5 roku temu podłączyłem AN-MR200 do tv. Chodziło wszystko super. Aż do ostatniego miesiąca. Pilot zaczał wariować, kursor latał po ekranie jak oszalały, czasem nie reagował na ruchy ręką.

Jako, że dzieciaki u mnie w domu, pomyślałem, że któremuś pilot spadł i żyro w pilocie się uszkodziło. Dodam, że wyłączanie, zgłaśnianie itp. działa. Wariuje tylko kursor.

Zakupiłem kolejną sztukę AN-MR200. Wczoraj podłączyłem na nowym module (ten po USB z tyłu telewizora) i lipa. Problemy z rejestracją, w końcu się pilot zarejestrował ale głupiał tak samo jak poprzedni.

Zresetowałem do ustawień fabrycznych - nic to nie dało, ale w międzyczasie dokonała się aktualizacja softu do wersji 06.01.08. Zastanawiam się, czy soft czegoś nie popsuł.

Dzisiaj będę walczył znowu.

Kursor na ekranie zachowuje się jakby miał lagi (opóźnienia), nie działa płynnie. Pilot oryginalny działa bez zastrzeżenia. Obraz wyświetlany jest poprawnie.

Miał albo ma ktoś coś podobnego ??

Z pozdrowieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam telewizor 47lw570s i dokupiłem sobie pilota Magic Motion An-Mr200. Na początku działał okazjonalnie tzn po kilku włączeniach i wyłączeniach telewizora pojawiał się krzyk na ekranie podziałał chwile i albo zwisł albo zanikał. W chwili obecnej krzyżyk nie pojawia się i dioda w odbiorniku podłączonego do usb2 nie pali się na niebiesko.

Proszę o pomoc czy można coś zrobić ?

Czy ma ktoś taki dodatkowy pilot do telewizora i czy mu działa?

Czy nie zawracać sobie głowy i zgłosić do serwisu tylko co pilot czy telewizor ?

Z góry dziękuje za pomoc

Druga sprawa czy da się odblokować nagrywanie w tym modelu telewizora ?

Hej !

Udało Ci się temat jakoś rozwiązać ??

Ja mam podobne objawy jeżeli chodzi o Magic Motion - wcześniej działał prawidłowo. Nadmienię, że kupiłem ostatnio nowego MM i jest dokładnie to samo.

Daj znać na priva, ew. opisz na poście.

Z pozdrowieniami

JW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...u mnie też nie działa pilot Motion Magic...objawy były jak u Ciebie...działał...działał...potem gorzej...a teraz wogóle nie działa i nie chce się zarejestrować???...wina na 100 % leży w SOFCIE (dziwne,że nikt sie tym nie interesuje w LG...kupiło się coś, co nie działa Z WINY PRODUCENTA i nikt nie raczy tego szybko naprawić...ot podejście do klienta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z pilotem Magic motion , zrobiłem reklamację u sprzedawcy gdyż pilot kupowałem osobno , reklamacja została uznana i zwrócono mi pieniądze , zakupiłem na allegro nowy pilot i ten działa bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, dla tych którzy nie zauważyli.

Pojawiła się możliwość zainstalowania aplikacji ONET VOD z całkiem szeroką i ciekawą ofertą.

I druga nowość (ale to pewnie tylko dla mnie) odkryłem możliwość sparowania telefonu z TV w serwisie google. Dzięki temu w końcu istnieje możliwość w miarę sensownego korzystania z google na tym TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, dla tych którzy nie zauważyli.

Pojawiła się możliwość zainstalowania aplikacji ONET VOD z całkiem szeroką i ciekawą ofertą.

I druga nowość (ale to pewnie tylko dla mnie) odkryłem możliwość sparowania telefonu z TV w serwisie google. Dzięki temu w końcu istnieje możliwość w miarę sensownego korzystania z google na tym TV.

witam mam pytanie jak sparowałes tel z tv?

tzn jaki sytem na tel posiadasz, jakiego programu uzyłes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jakie predksci obsługuje złącze ethernet??

domyslam sie ze 100Mbps to na pewno.

a czy 1000Mbps tez obsłuzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jak sparowałes tel z tv?

tzn jaki sytem na tel posiadasz, jakiego programu uzyłes?

Telefon to HTC Wildfire S z Andkiem. Próbowałem też na Nokii 5800 ale tam się nie udało pomimo że w google piszą że symbiana obsługują (ale zapewne nie taki antyk ).

Parowanie jest proste:

Odpalasz google na TV, tam powinieneś mieć opcję "Mój YouTube" a w niej "Paruj" i dalej wg instrukcji - odpalasz przeglądarkę, na niej youtube i odpalasz odpowiednią opcję żeby wpisać numer parujący wyświetlony na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

LW570S posiadam od ponad roku, nie miałem z nim żadnych większych problemów, aż do momentu ostatnich zmian w układzie kanałów DTV.

Po wyłączeniu sygnału analogowego, pozmieniało się coś na kanałach cyfrowych (nie wgłębiam się co) skutkowało to koniecznością ponownego wyszukania kanałów.

No i pojawił się problem.... nowo wyszukane kanały giną mi po wyłączeniu TV z pilota :(

Czy ktoś miał podobny problem? jest na to jakiś sposób czy wołać serwis?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

LW570S posiadam od ponad roku, nie miałem z nim żadnych większych problemów, aż do momentu ostatnich zmian w układzie kanałów DTV.

Po wyłączeniu sygnału analogowego, pozmieniało się coś na kanałach cyfrowych (nie wgłębiam się co) skutkowało to koniecznością ponownego wyszukania kanałów.

No i pojawił się problem.... nowo wyszukane kanały giną mi po wyłączeniu TV z pilota :(

Czy ktoś miał podobny problem? jest na to jakiś sposób czy wołać serwis?

Pozdrawiam

Witam

Zrób ustawienia fabryczne i na nowo zaprogramuj kanały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może to już było mówione ale jak włączyć hbbtv? Ustawiam kraj na Niemcy i żadna dodatkowa opcja nie wyskakuje. TV jest podpięty do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem i nie widać na oko żadnych różnic. Nic nie przybyło i nic nie ubyło jeśli chodzi o opcje ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował wyświetlić Debug Menu albo uruchomić sesję telnet na modelu LW570S ? Właśnie zrobiłem kabelek RS232 null-modem, podłączyłem do PC i sprawdziłem jego działanie, a teraz przymierzam się do dalszych "badań". Dobrze by było przedtem poznać czyjeś doświadczenia w tej materii.

Póki co, sprawdziłem jedynie, że wciśnięcie klawisza "`" (z putty na 115200bps) przy włączaniu TV zatrzymuje bootloadera CFE, przy czym nic mi się nie wyświetliło w putty, a na ekranie latają śmieci (można pilotem przełączać kanały, słychać głos). Wyłączenie i włączenie TV przywraca normalny stan. Zapewne trzeba jeszcze włączyć coś w menu serwisowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem ale nic szczególnego nie zauważyłem poza tym, że wkońcu udało mi się zarejestrować przez TV w LG Apps. Wcześniej wyskakiwał jakiś błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...