Skocz do zawartości
djrobus

Robin Hood (Director`s Cut)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w końcu obejrzałem sobie cały film na PS3 i mam dosyć mieszane uczucia ...

z jednej strony,obraz jest dobry,ale tylko częściowo ....

najgorzej prezentuje się obraz we wnętrzach,np.pierwsze takie zjawisko to obóz gdy król Ryszard w przebraniu przybywa do swoich żołnierzy a Robin wdaje się w bójkę z Małym Johnem: obraz robi się jaśniejszy i ciemniejszym a cały obraz upstrzony jest białymi kropkami,plamami

Film widziałem kilka miesięcy temu i pamiętam, że wrażenia co do jakości obrazu (i dźwięku) miałem jak najbardziej pozytywne, teraz sprawdziłem tę scenę o której piszesz i takie pytanko... na pewno rozchodzi się o oryginał, a nie jakiś wątpliwej jakości mkv ? B)

Białych kropek i plam nie zaobserwowano, pojawia się natomiast żar oraz dym z ogniska :)

Co do tego ściemniania i rozjaśniania obrazu - scena rozgrywa się w nocy, jedynym źródłem światła są ogniska i świeczki - normalna sprawa, że w takich warunkach nie dają one jednolitego światła jak żarówka, do tego przy ostro wiejącym wietrze...

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film widziałem kilka miesięcy temu i pamiętam, że wrażenia co do jakości obrazu (i dźwięku) miałem jak najbardziej pozytywne, teraz sprawdziłem tę scenę o której piszesz i takie pytanko... na pewno rozchodzi się o oryginał, a nie jakiś wątpliwej jakości mkv ? B)

Białych kropek i plam nie zaobserwowano, pojawia się natomiast żar oraz dym z ogniska :)

Co do tego ściemniania i rozjaśniania obrazu - scena rozgrywa się w nocy, jedynym źródłem światła są ogniska i świeczki - normalna sprawa, że w takich warunkach nie dają one jednolitego światła jak żarówka, do tego przy ostro wiejącym wietrze...

Tak,na pewno posiadam oryginał: dwupłytową Director's Cut w metalboxie a owe białe kropki pojawiają się w wielu scenach,zwłaszcza we wnętrzach

co do jasności obrazu to nie chodzi o odblask ogniska - np.scena w której armia Ryszarda szturmuje zamek,w momencie uderzania taranem w bramę czarny kolor jest bardzo jasny i też występują zakłócenia obrazu

film oglądałem na PS3 podłączonej przez HDMI do monitora Samsung SyncMaster P2470HD.

Kolejna wadą naszego wydania BD jest to,że u nas na płycie BD nie ma tych wszystkich dodatków;

http://www.holseil.com/pic/1284288665.jpg

http://www.oblean.com/product_info.php?products_id=6768

część z nich przeniesiono na płytę DVD ( sic! ) a dziennik reżysera jest wypisany w dodatkach,niestety,nie potrafię go odnaleźć na płycie - w dodatkach jest tylko " The Art of Nottingham ".

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób fotę na stopklatce tych białych kropeczek z podanym czasem, w którym momencie one występują (wersja reżyserska). Najlepiej jednak zacznij od zmiany kabla HDMI.

np.scena w której armia Ryszarda szturmuje zamek,w momencie uderzania taranem w bramę czarny kolor jest bardzo jasny i też występują zakłócenia obrazu

jak wyżej.

Co do sceny w obozie gdy król Ryszard w przebraniu przybywa do swoich żołnierzy i rozjaśniania, ściemniania obrazu to zrób sobie eksperyment, weź do łapy świeczkę albo zapalniczkę, wejdź z nią do całkowicie zaciemnionego pokoju i zacznij na nią lekko dmuchać - otrzymasz identyczny efekt jak w filmie :)

BTW dynamiczny kontrast na pewno wyłączony ?

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety,tu na pauzie cały obraz był w kropkach a nawet twarze postaci drugoplanowych były rozmyte i rozmazane ...

Nie wiem już,czy to wina filmu,płyty czy może podłączeń / kabel HDMI / ale był to mój drugi film oglądany na BD i o ile " Avatar " wyglądał bardzo dobrze acz nie rewelacyjnie ( czyli nie tak dobrze jak na tv Sony w Media Markt ),to " Robin Hood " srodze mnie rozczarował pod tym względem ... aż dziw że film z 2010 roku tak źle prezentuje się na Blu-Ray ...

Jeśli to był dopiero drugi film oglądany na BD, to ja bym stawiał że może Ci chodzić o ziarno które na BD nabiera wyrazistości. Akurat Avatar jest czysty jak łza bo w taki sposób go nakręcono, ale w większości filmów ziarno jest mniej lub bardziej widoczne, szczególnie w ciemnych scenach i czasem warto inaczej ustawić TV - wyłączyć jakieś dodatkowe efekty wyostrzania jeśli są włączone, zmniejszyć trochę kontrast jeśli mamy wysoko ustawiony (byleby znowu nie przesadzać w drugą stronę aplikując jakieś DNR i tego typu bzdety). Oglądając Black Hawk Down na BD wolałem wyłączyć w TV opcję Resolution+ którą mam zazwyczaj włączoną (bo nieźle poprawia obraz z DVD), nawet pomimo tego że zasadniczo lubię bardzo ostry obraz. W Predators z kolei w jednej scenie przy zbyt dużym wyostrzeniu widać coś co może wyglądać jak paskudne zakłócenia, takie wręcz śnieżenie (moment w którym doktorek zaczyna biec robiąc za przynętę).

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób fotę na stopklatce tych białych kropeczek z podanym czasem, w którym momencie one występują (wersja reżyserska). Najlepiej jednak zacznij od zmiany kabla HDMI.

jak wyżej.

Co do sceny w obozie gdy król Ryszard w przebraniu przybywa do swoich żołnierzy i rozjaśniania, ściemniania obrazu to zrób sobie eksperyment, weź do łapy świeczkę albo zapalniczkę, wejdź z nią do całkowicie zaciemnionego pokoju i zacznij na nią lekko dmuchać - otrzymasz identyczny efekt jak w filmie :)

BTW dynamiczny kontrast na pewno wyłączony ?

Niestety,z PS3 nie da się zrobić screena,na PC nadal nie mogę żadnej płyty BD uruchomić a aparatu chwilowo nie posiadam,poza tym,nie wiem czy na zdjęciu byłoby to dobrze widać

jeszcze raz,nie chodzi mi o refleksy od ognia,obraz po prostu robi się jaśniejszy i taki " brudny ",jakby ktoś coś na nim rozsypał ... jeśli kiedykolwiek uda mi się uruchomić film na PC to zamieszczę tu screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to był dopiero drugi film oglądany na BD, to ja bym stawiał że może Ci chodzić o ziarno które na BD nabiera wyrazistości. Akurat Avatar jest czysty jak łza bo w taki sposób go nakręcono, ale w większości filmów ziarno jest mniej lub bardziej widoczne, szczególnie w ciemnych scenach i czasem warto inaczej ustawić TV - wyłączyć jakieś dodatkowe efekty wyostrzania jeśli są włączone, zmniejszyć trochę kontrast jeśli mamy wysoko ustawiony (byleby znowu nie przesadzać w drugą stronę aplikując jakieś DNR i tego typu bzdety). Oglądając Black Hawk Down na BD wolałem wyłączyć w TV opcję Resolution+ którą mam zazwyczaj włączoną (bo nieźle poprawia obraz z DVD), nawet pomimo tego że zasadniczo lubię bardzo ostry obraz. W Predators z kolei w jednej scenie przy zbyt dużym wyostrzeniu widać coś co może wyglądać jak paskudne zakłócenia, takie wręcz śnieżenie (moment w którym doktorek zaczyna biec robiąc za przynętę).

Niestety,mój monitor nie dysponuje zbyt wieloma ustawieniami obrazu - oglądając film na PS3 mam jeszcze tę przewagę że mogę regulować kolor i jakieś inne ustawienia,w trybie PC te opcje są nieaktywne

przyciemniłem trochę obraz,zmniejszyłem kontrast i przełączyłem ustawienie z dynamicznych na film i było trochę lepiej ale nadal było widać te brudy na obrazie

czy ktoś może opisać ten efekt " ziarna " i czy powinny być to białe kropki czy raczej czarne?

czy owo " ziarno " to te małe,czarne kropki na całym obrazie?

327815large.jpg

więc to nie o to mi chodzi,u mnie oprócz tego obraz robi się jaśniejszy i " zabrudzony " ... nie wiem,jak to dokładnie opisać ...

robinhood859957l.jpg

nie wiem czy to będzie dobrze widoczne ... proszę spojrzeć w lewo,za postacią królowej ( jeśli będzie za małe to proszę o poradę jak je powiększyć )- u mnie właśnie widać takie coś,tylko ze bardzo widoczne,wręcz nachalne - tylko ze u mnie te fotki otwierają się tylko w paint i w bardzo dużym rozmiarze,tam widać jest owe białe kropki,tutaj rozmiar jest zbyt mały.

Cóż,ja chyba zbyt wiele oczekiwałem od technologii Blu-Ray ... najpierw rozczarowało mnie DVD,teraz Blu-Ray ....

myślałem ze już na BD obraz będzie czysty i nieskazitelny,jak fotografia cyfrowa,cóż,myliłem się - może muszę poczekać jeszcze na obraz w większej rozdzielczości niż Full HD?

łudzę się jeszcze że to kwestia mojego sprzętu,przede wszystkim monitora - gdy oglądałem fragmenty " Avatara " na BD w Media Markt na dużym telewizorze Sony,obraz był rewelacyjny a u mnie,zaledwie dobry,ale nie tak rewelacyjny jak w markecie ...

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też owe screene widziałem,niestety,u mnie spora część filmu wygląda po prostu źle ...

nie jest to,zresztą tylko moja opinia,gdyż film oglądałem z siostrą,która również narzekała na jakość obrazu,ze jest on gorszy niż na DVD i ze nie opłaca się kupować BD ( myślałem ze uda mi się Ją olśnić jakością obrazu i że będziemy się wspólnie składać na filmy ;0 ale Ona nie widzi różnicy pomiędzy DVD a BD )

proszę sobie porównać jeszcze screen z wersji BD i zdjęcie z tej samej sceny w bardzo dobrej jakości:

Blu-Ray:

http://www.poral.eu/screen/BLU_RAY_1920_1080/r/robin_hood_2010/robin_hood_2010_17.png

Blu-Ray:

32788large.jpg

zdjęcie:

robinhood229326l.jpg

Cóż,spróbuję jeszcze pstryknąć parę fotek w tych momentach filmu ale naprawdę nie wiem,czy na zdjęciach ów efekt będzie dobrze widoczny ...

Wie Ktoś może,czym różni się obraz z wersji BD a owe zdjęcie?,jest ono wyraźnie lepszej jakości.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic nienormalnego na tej fotce z ujęciem z zamkowej komnaty, trochę ziarna, nic poza tym.

myślałem ze już na BD obraz będzie czysty i nieskazitelny,jak fotografia cyfrowa

W przypadku filmów kręconych na taśmie filmowej, obraz nie powinien wyglądać jak cyfrowa fotografia i tak wyglądać w większości przypadków nie będzie.

narzekała na jakość obrazu,ze jest on gorszy niż na DVD

Tak, na pewno jest gorszy...

No i czemu ma służyć to zestawienie BD ze zdjęciem?

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czemu ma służyć to zestawienie BD ze zdjęciem?

Chodzi o to,ze zdjęcie jest takie soczyste,pełne kolorów i szczegółów - screen z BD jest taki jednolity,wyprany z kolorów

oto zdjęcia mojego " Robin Hooda " - rzeczywiście,jest to tryb dynamiczny,zmiana na " film ' poprawia jakość obrazu,choć owe skazu nie znikają całkowicie:

dscn3483s.jpg

dscn3484v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zacznijmy od tego że Telewizor to sobie trzeba porządnie ustawić i to ustawianie nie ogranicza się do wyboru trybu (przy czym akurat Dynamiczny z miejsca wypadałoby wykluczyć), druga rzecz to to, że ziarno jest integralną częścią obrazu z kliszy filmowej i po prostu MA BYĆ, a trzecia rzecz - film nie ma wyglądać jak cyfrowe zdjęcie, po czwarte - jeśli ktoś koniecznie chce mieć więcej koloru to sobie może ustawić to w samym TV.

No i po fotkach ekranu to trudno mi cokolwiek powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te dwa ostatnie zdjęcia przedstawiają to jak ten film wygląda u ciebie to zdecydowanie nie tak powinien wyglądać.

Tak na pierwszy rzut oka wygląda mi to na mocno przesadzone ustawienia kontrastu oraz ostrości.

Zaopatrz się w płytkę do kalibracji i ustaw sobie porządnie jasność i kontrast, poza tym nie przesadzać z ostrością, najlepiej przywróć ją do wartości domyślnych, a jak to nie pomoże to wymiana kabla.

Ziarna się nie pozbędziesz, natomiast przy dobrze skalibrowanym wyświetlaczu nie powinno ono jakoś szczególnie rzucać się w oczy przy 90% wydań na BD, a muszę dodać, że jest wiele tytułów dużo bardziej ziarnistych od Robin Hooda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż,ziarno,ziarnem - trochę czytałem na ten temat i jest to ponoć zabieg artystyczny

bardziej martwi mnie to,ze na screenach z BD obraz wygląda jak przepuszczony przez jakiś filtr,wszystko jest takie jednolite,wyprane z kolorów,mało wyraźne

na zdjęciu natomiast mamy prawdziwą ferie barw,obraz jest żywy i bogaty w szczegóły,pięknie prezentują się chociażby flagi,które na screenie z BD wyglądają jak wypłowiałe ...

oki,być może miałem zbyt duże wymagania - może dlatego że,np.animacje Disneya są świetnie przeniesione na BD a kolory wyglądają niesamowicie - liczyłem ze film fabularny będzie się prezentował równie dobrze

ale jeszcze raz podkreślam: mam tylko 24 calowy monitor,co prawda ustawień obrazu jest znacznie więcej niż wcześniej sądziłem ale to nie jest Sony Bravia czy inny markowy telewizor - być może,a nawet na pewno dopiero na odpowiednim sprzęcie Blu-Ray nabiera życia i pokazuje pełnię swoich możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz króciutko przypomnieć model swojego monitora i zerknąc jeszcze raz na ustawienia obrazu w PS 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na pierwszy rzut oka wygląda mi to na mocno przesadzone ustawienia kontrastu oraz ostrości.

Dokładnie. Na tych fotach lisa22 wygląda jakby ostrośc była na maxa. Ja tego parametru w ogóle nie ruszam w swoim TV bo zwykle nic dobrego z tego nie wynika.

A co do kolorów - tak sobie widać umyślił reżyser. W czasie postprodukcji filtry są poddawane korekcji kolorów by osiągnąć jakiś z góry zamierzony efekt, więc trudno oczekiwać, żeby potem wyglądały jak naturalna, niemanipulowana fotka z planu.

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz króciutko przypomnieć model swojego monitora i zerknąc jeszcze raz na ustawienia obrazu w PS 3.

Mój monitor to Samsung SyncMaster P2470HD a w ustawieniach obrazu PS3 w ogóle nic nie ruszałem,bawiłem się tylko ustawieniami monitora,które są dostępne tylko w trybie HDMI,w trybie PC większość jest zablokowana

ostrość na monitorze mam ustawiona na 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mi chodziło odnośnie ps3 jaką masz rozdzielczość ustawioną i innego takie tam x.v.color itp, chyba możesz zerkać w ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym za bardzo nie znam ... w " ustawieniach video " i w " ustawieniach wyświetlania " konsoli mam większość opcji ustawionych na " automatycznie ' lub wyłączonych

rozdzielczość Full HD

oto wszystkie ustawienia PS3,może coś mi doradzicie?:

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/index_bdsettings.html

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij proszę chociaż na rozdzielczość. Druga sprawa. Czy masz możliwość, a może już próbowałeś podłączyć ps3 do gniazda dvi. I finalne, puki co, pytanie: czy jest szansa podłączyć ps3 do tv w celu porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij proszę chociaż na rozdzielczość. Druga sprawa. Czy masz możliwość, a może już próbowałeś podłączyć ps3 do gniazda dvi. I finalne, puki co, pytanie: czy jest szansa podłączyć ps3 do tv w celu porównania.

Gdzie mam szukać owej rozdzielczości?

gdy przełączam się pilotem z DVI /PC / na HDMI / PS3 / od razu wychodzi mi rozdzielczość; 1920x1080 lub 1280x720 dla większości gier

mam tylko jeden kabel DVI-D którym mam podłączony monitor do PC

nie próbowałem podłączyć PS3 do innego telewizora,mam tylko stary telewizor 21 cali który ma tylko wyjście Euro - na monitorze mam HDMI więc nie ma sensu podłączać konsoli do starego tv przez Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach obrazu PS3. Ustaw proszę 1080p znajdź i włącz tryb 24p.

To jest monitor z Telewizorem. nie wiem czy będzie różnica ale ja bym pokusił się o podłączenie odtwarzacza popzez dvi, moze masz przejscówkę dvi-hdmi i możesz wykorzystac kabel od komputera aby ptora podłaczyc nim ps3 do monitora.

Tak czy jesli miałbym stawiac pieniądze, to nie obstawiałbym zlego BD, a na obróbke obrazu w monitorze. Nie znam się ale skoro to monitor z telewizją, to nigdy nie wiadomo. Zapytaj SławkaR, on jest fachowiec to może Ci pomoże.

Ale zanim to zrobisz upwenij sie ze plejka ustawiona jest na 1080p i 24p. Moze wzorem TV jesli monitor dostanie taki własnie sygnal na wejsciu HDMI to niczego z nim nie robi, zas w innym przypadku moze włącza jeskies "ulepszacze" i skutek jest jaki widzisz.

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dokładnie chodzi o to?:

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/videooutput.html

ja,jako że się na tym wszystkim nie bardzo znam,nie chcę nic spierniczyć

co do DVI to mam tylko kabel DVI-D - DVI i nie wiem czy PS3 ma wyjście DVI - patrząc do instrukcji:

podłącz system do monitora

złącze AV MULTI OUT - przewód AV

złącze AV MULTI OUT - przewód composent AV

złącze HDMI OUT - kabel HDMI

o ile dobrze pamiętam to już podczas konfiguracji ustawień konsoli wybrałem podłączenie poprzez HDMI,więc chyba wszystko powinno być ok

a w kwestii DVD - od momentu kupna monitora i napędu Blu-Ray nie mogę odtworzyć żadnej płyty BD na PC,więc lepiej nie kombinować nic z DVI-D,skoro na HDMI wszystko działa...

P.S: ustawiłem wyjście BD 1080p 24 Hz (HDMI) przełączyłem z " automatycznie " na " włączone ".

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj SławkaR jest na forum ale niekoniecznie czytał ten wątek. On wie wszystko o tv i monitorach, może Ci coś poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby coś tam zmieniłem,bo z " automatycznie " przestawiłem na " włączone " ( wyjście BD 1080p 24 Hz (HDMI) jak już wyżej pisałem ) ale nie jestem pewien czy coś się zmieniło na korzyść,a wręcz wydaje mi się że ziarno,w tym białe jest jakby wyraźniejsze - pomimo trybu " film ",zmniejszonej ostrości i kontrastu ... cóż,może to już moje widzimisię - przynajmniej jest już lepiej niż w piątek,gdy miałem ustawiony tryb dynamiczny.

Obejrzałem sobie jeszcze parę fragmentów filmu i,niestety,pomimo wypisanych zmian owo białe ziarno czy biały szum jest nadal widoczne - najlepiej widać to na scenie końcowej gdy Robin podchodzi do Marion w leśnym obozie.

Ogólnie rzecz biorąc,przez większą część seansu film trzyma dobry lub bardzo dobry poziom ale miewa swoje słabe i bardzo słabe momenty - i o ile scenę w namiocie podczas bójki Robina z Johnem i jego rozmowy z Ryszardem Lwie Serce udało się " naprostować " poprzez zmianę ustawień,to końcowej scenie w obozie w lesie żadne ustawienia nie pomogą a białe " paprochy " są tam praktycznie na całym obrazie.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż,ziarno,ziarnem - trochę czytałem na ten temat i jest to ponoć zabieg artystyczny

bardziej martwi mnie to,ze na screenach z BD obraz wygląda jak przepuszczony przez jakiś filtr,wszystko jest takie jednolite,wyprane z kolorów,mało wyraźne

na zdjęciu natomiast mamy prawdziwą ferie barw,obraz jest żywy i bogaty w szczegóły,pięknie prezentują się chociażby flagi,które na screenie z BD wyglądają jak wypłowiałe ...

oki,być może miałem zbyt duże wymagania - może dlatego że,np.animacje Disneya są świetnie przeniesione na BD a kolory wyglądają niesamowicie - liczyłem ze film fabularny będzie się prezentował równie dobrze

Nie wiem skąd pochodzi te zdjęcie (http://img546.imageshack.us/img546/9869/robinhood229326l.jpg), ale tak ten film nigdy nie wyglądał w kinie i nigdy też nie będzie wyglądał na BD. Jak miałbym zgadywać to może to jest jakieś zdjęcie z planu or sth zanim kolorystyką nie zajęli się panowie z postprodukcji.

Kolorystyka stanowi kluczową rolę przy budowie atmosfery filmu, w jednych filmach sprawdzają się żywe, cukierkowe kolorki, w innych wręcz odwrotnie... szczerze to jakbym miał oglądać Robin Hooda z kolorkami rodem z Avatara to chyba bym się porzygał ;)

Ogólnie rzecz biorąc,przez większą część seansu film trzyma dobry lub bardzo dobry poziom ale miewa swoje słabe i bardzo słabe momenty - i o ile scenę w namiocie podczas bójki Robina z Johnem i jego rozmowy z Ryszardem Lwie Serce udało się " naprostować " poprzez zmianę ustawień,to końcowej scenie w obozie w lesie żadne ustawienia nie pomogą a białe " paprochy " są tam praktycznie na całym obrazie.

Nie ma w tym filmie żadnych białych kropeczek czy paprochów, jeśli jeszcze tego nie robiłeś to zmień kabel, a jak to nic nie da to sprawdź na innym TV.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...