Skocz do zawartości
djrobus

Robin Hood (Director`s Cut)

Rekomendowane odpowiedzi

metal za 139zł. Jeeeeeeeeeeeeeeee

Złom w Polsce zawsze był w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to " metalowe " wydanie opłaca się kupić - kosztuje o 10 zł więcej a posiada dwie płyty ( choć druga to DVD z dodatkami )

i tutaj,śmiech na sali bo tę drugą płytę DVD mogli dołożyć do wydania DVD które jest praktycznie gołe

nie wspominając już o tym ze film ukazał się u nas z dwu miesięcznym opóźnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w wypożyczalni od poniedziałku już ma być i tylko za 7pln. Rachunek prosty...:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal z przyklejonym papierem z tyłu opakowania (polskie tłumaczenie). Zastosowano oczywiście mocny klej. Ciekawe co za [beeep] podejmuje takie decyzje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem krótko po seansie i mam wątpliwości co do jakości obrazu. Generalnie transfer prezentuje się bardzo dobrze ale w kilkunastu(!) krótkich ujęciach pojawiają sie drobne poziome pasy i mam wrażenie że rozdzielczość radykalnie siada. Widać to zwłaszcza w nocnej scenie balangi w karczmie. Pytanie do forumowiczów - czy też to zauważyliście, czy to mój egzemplarz płyty jest wadliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TIM nic nie dał z tego oo wiem to TIM Imperial Galapagos i cd project nie mają nic do powiedzenia w sprawie jakości obrazu

Edytowane przez seb07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ROBIN z UK od początku do końca prezentuje najwyższe możliwości HD, czyżby TIM znów dał [beeep]? :rolleyes:

Wersja uk ma polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którą wersję lepiej zmarnować czas ? :)

Są diametralne różnice, czy kosmetyczne ?

Po recenzjach nie mam ochoty oglądać tego dwa razy, ale może jakiś FAN się skusił i mógłby dwa słowa sklecić ?

Proszę o opinię - wieczorkiem seans ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja uk ma polskie napisy?

Jak sie nie myle, to wg okladki polskie napisy ma wydanie dvd, bluray polskich nie mial, ale moze ktos sie wypowie kto ma wersje uk w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś się zastanawia nad kupnem to odradzam. film nudnawy chwilami. nie wciąga.

i wcale nie jestem fanem jakiś strzelanin czy mordobić, wybuchów i 2012..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo wiele osób pisało o Królestwie niebieskim a dla mnie to było rewleacyjne kino. Robina jeszcze nie widziałem, ale w tym wypadku ograniczę się do DVD za trzy dychy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie film się podobał,fakt,że drugi raz już go nie zobacze,ale nie nudziłem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech,a ja swojego " Robin Hooda " nie obejrzę ...

zakupiłem w niedzielę monitor Full HD 24 cale z tunerem telewizyjnym i napęd BD do PC firmy LG - lecz,niestety,dostarczony z napędem program Power DVD nie chce mi odtworzyć filmu ( nie tylko tego,zresztą ),wychodzi w Cyberlink BD Asvisor że jest problem ze sterownikami karty graficznej / a mam najnowsze - 10.10 do Radeona HD 4870 / a gdy odinstalowałem stery żeby zainstalować nowe okazało się,że ... nie mogę zainstalować sterowników bo instalator nie może znaleźć pliku INF ... musiałem przywrócić system z poprzedniego dnia bo nic się nie dało zrobić i kapa ...

Naściągałem jakiś kodeków i odtwarzaczy polecanych u was:

http://hdtvpolska.com/topic/12266-poradnik-hd-czyli-kompletna-instalacja-i-konfiguracja-kodekow-i-playerow/

... ale nic to nie dało,nadal nic nie działa i jest tylko czarny ekran ...

Gdybym wiedział że to jest takie trudne to nie wywaliłbym 400 zł na napęd + 130 na film ...

a kumpel kupił sobie nagrywarkę BD tej samej firmy co ja,dostał wraz z nią Power DVD 8 i wszystko mu śmiga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy temat dotyczący filmu jest odpowiednim miejscem na tego rodzaju zwierzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ale film ten kupiłem specjalnie żeby przetestować możliwości monitora i napędu ( tym bardziej że wersja DVD jest strasznie uboga w dodatki ),a tu taka " niespodzianka " ...

Ogólnie,chyba za bardzo napaliłem się na BD na kompie,myśląc że to będzie tak,jak z DVD ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam odtwarzacz BR LG, zainstalowany w PC. Dolaczone PowerDVD 7 pieknie dziala, zadnych problemow z jakimkkolwiek z filmow. Rowniez RH dzialal. Jedyna roznica to karta grafiki nVidia 8800GT. Windows 7 Pro z uczelni. Wszystko wiec wskazuje na karte grafiki. Poszukaj w google, na pewno sa rady jak ten problem rozwiazac bo to nie wina PowerDVD ani odtwarzacza LG.

Pozdrawiam.

Edit

Przeczytaj tutaj. Podobno te stry maja problem z HDCP, najnowsze beta 10.2 rozwiazuja problem.

http://www.rage3d.com/board/showthread.php?t=33959038

Edytowane przez kaczoreklom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem krótko po seansie i mam wątpliwości co do jakości obrazu. Generalnie transfer prezentuje się bardzo dobrze ale w kilkunastu(!) krótkich ujęciach pojawiają sie drobne poziome pasy i mam wrażenie że rozdzielczość radykalnie siada. Widać to zwłaszcza w nocnej scenie balangi w karczmie. Pytanie do forumowiczów - czy też to zauważyliście, czy to mój egzemplarz płyty jest wadliwy?

Szanowni Koledzy,

ponawiam pytanie - czy ktoś z Was posiada wydanie PL (TIM Film Studio) i czy z obrazem jest wszystko OK, czy jednak występują problemy z jakością opisane powyżej? Nie wiem czy reklamować moją płytę, czy problem dotyczy całego wydania PL bo dystrybutor pokpił sprawę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ..... podaj czasy i wersje, to rzuce okiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ..... podaj czasy i wersje, to rzuce okiem....

OK, jak wrócę z roboty (ok. 17.00) podam dokładne czasy w których występuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

Przeczytaj tutaj. Podobno te stry maja problem z HDCP, najnowsze beta 10.2 rozwiazuja problem.

http://www.rage3d.com/board/showthread.php?t=33959038

Skąd można pobrać te stery i jak je zainstalować żeby nie mieć problemów?

wczoraj próbowałem odinstalować obecne stery 10.10 i zainstalować je ponownie ale za każdym razem wychodził mi problem: " instalacja sterownika: nie znaleziono pliku INF " - gry przestały działać i ostatnim ratunkiem było przywrócenie systemu do stanu z niedzieli.

P.S; ja mam Polskie wydanie " Robin Hooda " ( dwu płytowe - BD + DVD ) ale z wiadomych względów jeszcze go nie obejrzałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...