Skocz do zawartości
Gmeru

nbox HDTV czyli tuner HDTV od ITI firmy ADB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, takie dwa szybkie pytanka :
1) Co daja dwa wejscia SAT - mozliwosc ogladania dwoch roznych kanalow na dwoch odbiornikach ?

2) Czy jest jakas okreslona max. dlugosc kabla antenowego pomiedzy boxem a antena na dachu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem TU nowy :) od przedchwili, ale od kilku dni nie spię i czytam to forum. Bo HDTV to ja lubię :) a ostatnio się wkręciłem na CRT Philka 32 coś tam, po artykule na tymże forum zapodanym. Trochę się babram w grafice, i czuję ten filling HD :) ...... oraz dlatego też nie czuję fillingu do LCDków oraz do plasm (do plasm mimo wszystko mniej :P ..... dlatego po artykule o Philku oczy mi rozbłysnęły. (powód? - za mała kaskę już mogię mieć namiastkę HDTV na tv, a ogólnie jestem skłonny ku projektorowi jakiemuś, ale $$$ trza trochę poczekać)
....
Więc temat HD znam, pozycje na HDD sobie leżą, się również coś zassysa co jakiś czas, itp. I wdać, że to już nie przelewki, w końcu nadszedł ten czas zapodać HDTV do chaty :)

Moim idolem od dłuższego czasu jest sNazista...
I oto po zapoznaniu się z całościa treści na forum, oraz dzisiejszą N-owinką, mam oto takie pytanie(a)??

1.
skoro N-boxy bedą poblokowane :P i nie będzie można sobie zgrać materiału HD z HDD, to szkoda bardzo, ale liczę tutaj na panów H.... :), ktorzy sobię pewnie poradzą z owym problemem,
Ale, dla mnie chyba najistotniejsza kwestia jest taka??
Do czego będą słuzyły porty LAN i USB?? Czy X-box będzie działał tak jak snazista, że po LANie mogę sobie odpalić swoj materał HD z kompa??
Albo wgrać na HDD X-boxa swoj material z kompa??
ze do USB podłączamy np czytnik kaert i mamy fotki w HD na TV to ok.
Ale czy na pewno będzie mozna podłączyć zew. HDD i też z niego oglądać swój materiał ??

To są moje najgłówniejsze pytania, bo ten temat nie został poruszony.

(jeśli tak, a przeoczyłem, to sorewicz Wielki, i proszę o podanie linka gdzie, żeby się tutaj ktoś nie musiał rozpisywac ponownie :)

Ot, tyle moich wypocin jak na początek :)

pozdr to ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Czy bedzie jakas opłata miesięczna za wypożyczenie dekodera ?
2. Czy jesli zdecyduje sie na opcje bez talerza to czy bede mial te 200 kanałów co reklamuja w bezplatnym pakiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sensik' date='22.09.2006, 23:16 ']1. Czy bedzie jakas opłata miesięczna za wypożyczenie dekodera ?
2. Czy jesli zdecyduje sie na opcje bez talerza to czy bede mial te 200 kanałów co reklamuja w bezplatnym pakiecie ?
[right][post="11462"][/post][/right][/quote]


Nie ma żadnej opłaty miesięcznej oprócz abonamentu za pakiety programowe.
Płaciśz 99,- zł opłaty aktywacyjnej i cieszysz się oglądaniem. Jeżeli nbox nawali to wymienią ci go jeden za jeden na sprawny tak więc full gwarancja :) .

n to platforma satelitarna więc jeżeli masz już talerz z konwerterem ustawiony na staelitę HotBird to podłaczas nboxa i cieszysz się oglądaniem. Żeby mieć te 200 programów FTA musisz wykupić, zgodnie z ofertą, dwa pakiety.

[b][color="red"][size=7]Czyli min. 20,- zł abonamentu na miesiąc + 99,- zł jednorazowej opłaty aktywacyjnej. I to są całe koszta.

Max. to 78,- zł abonamentu na miesiąc + 99,- zł jednorazowej opłaty aktywacyjnej. I to są całe koszta.[/size][/color][/b] :P:P:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam niestety anteny sat. Ciekawe ile w takim razie bedzie ona kosztowała (wyczytałem ze ok. 50 zł - to byłoby niezle)
No i boje sie ze powiedzmy za 2 miechy ceny pakietów skoczą do góry :/ Polsat tez był kiedys za darmo.
Aha, a bedzie mozliwosc miec 2 konwertery ? zeby z 2 sat. oglądać ?? Edytowane przez Sensik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sensik' date='22.09.2006, 22:01 ']Nie mam niestety anteny sat. Ciekawe ile w takim razie bedzie ona kosztowała.
No i boje sie ze powiedzmy za 2 miechy ceny pakietów skoczą do góry :/ Polsat tez był kiedys za darmo.
[right][post="11465"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

nie bój się. to jest iti - ja już dawno nauczyłem się na Nich polegać i wiem, że nie zawiodą ani nie zrobią takiego numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='X-treme' date='22.09.2006, 20:40 ']Ale, dla mnie chyba najistotniejsza kwestia jest taka??
Do czego będą słuzyły porty LAN i USB?? Czy X-box będzie działał tak jak snazista, że po LANie mogę sobie odpalić swoj materał HD z kompa??
Albo wgrać na HDD X-boxa swoj material z kompa??
ze do USB podłączamy np czytnik kaert i mamy fotki w HD na TV to ok.
Ale czy na pewno będzie mozna podłączyć zew. HDD i też z niego oglądać swój materiał ??

To są moje najgłówniejsze pytania, bo ten temat nie został poruszony.

[right][post="11459"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Też mnie to interesuje, to by była dobra sprawa móc korzystac z zasobów HDD komputera, MP3, zdjęc, filmów (także HD). Edytowane przez k@li111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz - jest lepiej niz myslelismy. Teraz tylko weryfikacja tego wszystkiego w zaciszu domowym. Pieknie ze jest komponent i HD po nim, ale spotkalem sie z info ze VOD nie pojedzie po komponencie (bedzie blokada!) co moze byc zwiazane z brakiem zabezpieczen. Takoz jestem siekaw na co ethernetowe zlacze sie przyda (stawiam ze jest specjalnie dla VoIP-a) oraz USB (oby na aparatach i kartach tylko z jpeg/raw sie nie skonczylo!). W streaming via PC raczej bym nie liczyl.
Wlasciwie jedyna WIELKA niewiadoma pozostaje cena pakietu z VOD-em (przy takich cenach oferty programowej mam nadzieje na ekstra cene - TEPSA moze juz ssac swoje brudne paluchy B) )
Porownujac oferte n do tego, co w Europie mamy Panie, Panowie najlepszy start odnosnie mozliwosci i potencjalu na przyszlosc, w cenie stanowiacej ulamek tego co chca inne platformy HD. Rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sensei' date='22.09.2006, 20:32 ']Witam, takie dwa szybkie pytanka :
1) Co daja dwa wejscia SAT - mozliwosc ogladania dwoch roznych kanalow na dwoch odbiornikach ?

2) Czy jest jakas okreslona max. dlugosc kabla antenowego pomiedzy boxem a antena na dachu ?
[right][post="11456"][/post][/right][/quote]

1. Nie nie chodzi oto. Dwa wejścia są wykorzystywane np. przy:

a) PVR: oglądasz jeden kanał a nagrywa się inny
:D Do VODa: drugim kanałem będą aktualizowały się filmy podczas gdy np. bedziemy spać w nocy : )

Pozatym nBOX posiada DiSEq czyli obsluge dwoch satelit a jak to już bedzie to niewiem. Może jak tysiące klientow zechce TRWAM TV ; ) to się uzyje do Astry.

Aby oglądać dwa kanały narazie potrzeba zwyczajnie dwoch tunerow. Podobno pracują i chcą nas zaskoczyć jakims ciekawym rozwiązaniem zeby dziecko moglo oglądac co innego a my co innego.

Gdy leci sygnał z łącza HD to nie leci sygnał z SD. Albo to albo to. Nie ma tak, że sygnał leci w tym samym momencie na wszystkich łączach. Zatem tak sygnału nie da się rozdzielić.

2. Długość nie ma znaczenia. Wielkość anteny na tuner standard to 60cm. Do VOD chyba bedzie troszkę wieksza.

[quote name='X-treme' date='22.09.2006, 20:40 ']Witam wszystkich. Jestem TU nowy :) od przedchwili, ale od kilku dni nie spię i czytam to forum. Bo HDTV to ja lubię :) a ostatnio się wkręciłem na CRT Philka 32 coś tam, po artykule na tymże forum zapodanym. Trochę się babram w grafice, i czuję ten filling HD :) ...... oraz dlatego też nie czuję fillingu do LCDków oraz do plasm (do plasm mimo wszystko mniej :) ..... dlatego po artykule o Philku oczy mi rozbłysnęły. (powód? - za mała kaskę już mogię mieć namiastkę HDTV na tv, a ogólnie jestem skłonny ku projektorowi jakiemuś, ale $$$ trza trochę poczekać)
....
Więc temat HD znam, pozycje na HDD sobie leżą, się również coś zassysa co jakiś czas, itp.   I wdać, że to już nie przelewki, w końcu nadszedł ten czas zapodać HDTV do chaty :D

Moim idolem od dłuższego czasu jest sNazista...
I oto po zapoznaniu się z całościa treści na forum, oraz dzisiejszą N-owinką, mam oto takie pytanie(a)??

1.
skoro N-boxy bedą poblokowane B) i nie będzie można sobie zgrać materiału HD z HDD, to szkoda bardzo, ale liczę tutaj na panów H.... :), ktorzy sobię pewnie poradzą z owym problemem,
Ale, dla mnie chyba najistotniejsza kwestia jest taka??
Do czego będą słuzyły porty LAN i USB?? Czy X-box będzie działał tak jak snazista, że po LANie mogę sobie odpalić swoj materał HD z kompa??
Albo wgrać na HDD X-boxa swoj material z kompa??
ze do USB podłączamy np czytnik kaert i mamy fotki w HD na TV to ok.
Ale czy na pewno będzie mozna podłączyć zew. HDD i też z niego oglądać swój materiał ??

To są moje najgłówniejsze pytania, bo ten temat nie został poruszony.

(jeśli tak, a przeoczyłem, to sorewicz Wielki, i proszę o podanie linka gdzie, żeby się tutaj ktoś nie musiał rozpisywac ponownie :)

Ot, tyle moich wypocin jak na początek  :)

pozdr to ALL
[right][post="11459"][/post][/right][/quote]

Narazie porty Ethernet i USB 2.0 to tylko dziury. Można się domyślać do czego może słuzyć port internetowy czy USB. Ale każdemu pozostawiam to do przemyśleń. Oficjalnie narazie nie działają. Podobno tylko 45% możliwości tuner będzie na początku wykorzystywane. CHcą mieć nas czym zaskoczyć a i tak uważam, że na początek i tak jest sporo nowych usług bo o jakich usługach możemy teraz mówić? ZADNYCH uslug teraz nie ma!

[quote name='Sensik' date='22.09.2006, 21:01 ']Nie mam niestety anteny sat. Ciekawe ile w takim razie bedzie ona kosztowała (wyczytałem ze ok. 50 zł - to byłoby niezle)
No i boje sie ze powiedzmy za 2 miechy ceny pakietów skoczą do góry :/ Polsat tez był kiedys za darmo.
Aha, a bedzie mozliwosc miec 2 konwertery ? zeby z 2 sat. oglądać ??
[right][post="11465"][/post][/right][/quote]

To ITI a nie jakaś biedna firma. Tez sądze ze bedzie grać fair.

[quote name='k@li111' date='22.09.2006, 21:38 ']Też mnie to interesuje, to by była dobra sprawa móc korzystac z zasobów HDD komputera, MP3, zdjęc, filmów (także HD).
[right][post="11472"][/post][/right][/quote]

Narazie nie. To tuner SAT ale wszystko jest możliwe bo ten tuner ma właściwie nie ograniczone możliwości . Wszystko zależy od inżynierów ADB.

[quote name='ein' date='22.09.2006, 22:17 ']No coz - jest lepiej niz myslelismy. Teraz tylko weryfikacja tego wszystkiego w zaciszu domowym. Pieknie ze jest komponent i HD po nim, ale spotkalem sie z info ze VOD nie pojedzie po komponencie (bedzie blokada!) co moze byc zwiazane z brakiem zabezpieczen. Takoz jestem siekaw na co ethernetowe zlacze sie przyda (stawiam ze jest specjalnie dla VoIP-a) oraz USB (oby na aparatach i kartach tylko z jpeg/raw sie nie skonczylo!). W streaming via PC raczej bym nie liczyl.
Wlasciwie jedyna WIELKA niewiadoma pozostaje cena pakietu z VOD-em (przy takich cenach oferty programowej mam nadzieje na ekstra cene - TEPSA moze juz ssac swoje brudne paluchy :D )
Porownujac oferte n do tego, co w Europie mamy Panie, Panowie najlepszy start odnosnie mozliwosci i potencjalu na przyszlosc, w cenie stanowiacej ulamek tego co chca inne platformy HD. Rewelacja!
[right][post="11481"][/post][/right][/quote]

Cena VOD będzie wynosić mniej niż wyjście do kina ze swoją drugą połówką...bilet studencki hehehehe to jest pewne.

Opłata będzie co miesiąc a nie za film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serwus!
Chciałbym się upewnić czy to prawda, że na tych tunerach sat. ADB nie będzie możliwości odbioru innych niekodowanych kanałów HD nie wymienionych w ofercie platformy n?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie, w związku z tym, że niestety mój LCD LG RZ27LZ50 nie jest hdready, choć mam dvi (bez hdcp) i vga oraz component (tylko 576i) to jednak oczywiście rozdzielczość 720p jest obsługiwana przez dvi i vga (piszę na takiej) to czy mógłbym posłużyć się takim na przykład kablem [url="http://www.allegro.pl/item128530423_component_vga_2m_najwyzsza_jakosc_made_in_germany.html"]TU[/url] w celu uzyskania wizji 1080i/720p ?

Bo jak nie to ta platforma do czasu zmiany na nowego Sharpa nie ma dla mnie osobiście sensu B)

Edytowane przez jabba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='roberto7856' date='22.09.2006, 23:49 ']Serwus!
Chciałbym się upewnić czy to prawda, że na tych tunerach sat. ADB nie będzie możliwości odbioru innych niekodowanych kanałów HD nie wymienionych w ofercie platformy n?
[right][post="11494"][/post][/right][/quote]

Bedzie możliwość odbioru kanałów HD FTA. Taki własnie leciał na pokazie. Zapomniałem nazwy ale coś z LUX. Sorx jestem już trochę zmęczony.

[quote name='jabba' date='22.09.2006, 23:53 ']Mam jeszcze takie pytanie, w związku z tym, że niestety mój LCD LG RZ27LZ50 nie jest hdready, choć mam dvi (bez hdcp) i vga oraz component (tylko 576i) to jednak oczywiście rozdzielczość 720p jest obsługiwana przez dvi i vga (piszę na takiej) to czy mógłbym posłużyć się takim na przykład kablem [url="http://www.allegro.pl/item128530423_component_vga_2m_najwyzsza_jakosc_made_in_germany.html"]TU[/url] w celu uzyskania wizji 1080i/720p ?

Bo jak nie to ta platforma do czasu zmiany na nowego Sharpa nie ma dla mnie osobiście sensu B)
[right][post="11495"][/post][/right][/quote]

I to jest właśnie problem. Plazmy z DVi bez HDCP. Obraz HD na takiej plaźmie zostanie zeskalowany do jakości SD czyli Standard Definition (jakość DVD).

Ale masz component zatem pojdzie Ci HD : ) aż po 1080i. Więc spokojnie. Po to jest właśnie to wejście, żeby między innymi poratować posiadaczy np. plazm bez HDCP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tunery będą potrafiły obsługiwać obrotnice (przez diseqc) ? Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='klaus71' date='23.09.2006, 00:16 ']czy tunery będą potrafiły obsługiwać obrotnice (przez diseqc) ?
[right][post="11499"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Na pytanie o diseqc padło stwierdzenie: tunery to mają i korzystają z diseqc. Ale jak to będzie to zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy wiadomo w jakim celu jest port usb.
czy będzie można zgrywać firmy z hdd (choćby zwykłe - bez HD i VOD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Port USB w takich tunerach jest zazwyczaj do aktualizacji oprogramowania. Jest to nowsza wersja starego i wysluzonego RS232.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do aktualizacji softu ma być satelita.
czy tuner obsłuży klawiaturę/mysz i będzie miał np. przeglądarkę internetową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='klaus71' date='23.09.2006, 00:44 ']a czy wiadomo w jakim celu jest port usb.
czy będzie można zgrywać firmy z hdd (choćby zwykłe - bez HD i VOD).
[right][post="11506"][/post][/right][/quote]

Na to pytanie poszła odpowiedź, że tak. SD tak a HD nie. Zobaczymy jak.

Port USB akura tutaj nie bedzie sluzyl do upgradu (legal afkos hehe) ponieważ bardzo ale to bardzo dużo mowiło się o aktualizacji dekodera z kosmosu w bardzo wielu aspektach typu: wyeliminowanie błedów i każdego posiadacza dekodera jak coś zgłosi, wysyłanie informacji na ekran ze nie płaci (Pan Waleter sie pojawia i macha: prosze zapłać ; ) ) ) ) albo można całkowicie i nie odwracalnie zabić dekoder gdy ktos:

-nie płaci
-został mu dekoder ukradziony

Wtedy będzie to bardzo droga podstawka pod kwiatek ; )

A będzie sluzyl USB do...no własnie mowili ze mamy sobie wyobrazić do czego on moze sluzyc ale chyba nie trudno sie domyslic: skoro na Ethernecie moze byc Necik to jakos trzeba podlaczyc klawiature czy myszke. Tak mysle. To logiczne.

Ale cos czuje ze USB posluzy do roznych innych celów B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy te dwie głowice na 100% będą pozwalały nagrywać jeden kanał i oglądać inny? tzn. czy VOD nie będzie blokował tej głowicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='klaus71' date='23.09.2006, 00:58 ']a czy te dwie głowice na 100% będą pozwalały nagrywać jeden kanał i oglądać inny? tzn. czy VOD nie będzie blokował tej głowicy?
[right][post="11511"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Bardzo ciekawe pytanie:

Sprawa priorytetów wygląda tak:

pierwszeństwo zawsze ma PVR! Drugie miejsce jest dla VOD. Ale jak mówiłem VOD to będzie Push VOD wiec co miesiąc lub poł nad ranem bedą się aktualizować filmy wiec luzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='daniel1602' date='23.09.2006, 01:02 ']A czy w zestawie bedzie kabel HDMI ?? Czy ktoś wie ??
[right][post="11512"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Nie będzie. Przynajmniej z tego co mówili. Ale była mowa o czymś innym bardzo ciekawym:

Będą sprzedawane akcesoria! I to pod logiem ITI tfu N ; )

Będą kable, piloty, zasilacze czyli wszystko co potrzebne do HD i SD!

I ceny mają być dużo niższe niż aktualne! Czyli w kablach też będzie mała rewolucja.

Myślę, że dodawanie kabla HDMI to błąd by był gdyż jak ktoś ma płaski TV to i go stać na kabel a jeden potrzebuje HDMI-HDMi, drugi DVI itd.... za duzo by się pewno zmarnowało takich kabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie.
Troszke was wtajemnicze w te sprawy tunerow.

Otóż jesli ITI zechce to soft ktory bedzie dostepny w tunerze bedzie obslugiwal DiSeq. To kwestia oprogramowania. Czy będzie zobaczymy :-)

Z tego co wiem tuner bedzie widzial tylko karty ITI, ale to znowu kwestia oprogramowania czyli softu. Przypisanie tunera do karty to takie niby zabezpieczenie przed "przeciwnikami wysokich opłat" :-)

Obraz z wyjscia zarowno component jak i HDMI bedzie wychodzil w jakosci HDTV ale bedzie zabezpieczony przed nagrywaniem. Podobnie będzie z VOD. Pytanie tylko czy VOD będzie obejmowalo audycje i filmy w HDTV. Oby -)

Myk ITI z mozliwoscia ogladania drugiego programu w drugim pokoju bedzie pewnie dostepny tylko w przypadku zakupu tego drozszego tunera z dwoma glowicami. Tutaj akurat nie ma nic nowego. To normalne, ze majac dwie glowice satelitarne w tunerze mozna ogladac dwa rozne kanaly. Oczywiscie potrzebny do tego jest odpowiedni konwerter TWIN, czyli dwa w jednej obudowie skierowane na tego samego satelite :-)
No byc moze mysla o rozwiazaniu typu SPLITTER do ktorego bedzie mozna podlaczyc dwa tansze tunery z kartami akcesyjnymi, ale tutaj pewnie bedzie to juz troszke nas kosztowalo. Takie rozwiazanie moze tez byc niebezpieczne dla ITI, dlaczego nie bede mowil :-)

Co tu jeszcze AHA

Wejscie Ethernet, czyli słynne LAN, bedzie wykorzystywane pewnie jako kanal zwrotny do wysylania zapytan, czyli zwykle polaczenie z internetem.

VOD bedzie obslugiwane tylko przez tunery za 499zl z dwoma glowicami satelitarnymi.
Jedna bedzie sluzyla do ogladania regularnych audycji a druga do przesylania zamowionych pozycji programowych z nieba na nasz twardy dysk

USB - wejscie do aktualizacji oprogramowania. Oczywiscie jesli bedzie odpowiedni soft mozna rowniez podlaczyc zewnetrzny dysk HDD, ale nie wierze w rozwoj softu do tego odbiornika.

Tyle na poczatek

Prosze uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na kolejne informacje od ITI.

Ciekawe czy w przypadku drozszego tunera antena i konwerter TWIN beda za free :-) ?

Pozdrawiam

braavoo Edytowane przez braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru: to niestety nie do końca tak, na złączu component mam napisane 576i - jak rozumiem wyłącznie 576i - nieco dziwne, stąd pytanie czy kombinacja kablem component-vga ma szansę na powodzenie (to analogi, nie powinno być problemu, nowy Sharp ma złącze z którego wyprowadzany jest sygnał vga lub component niczym z karty graficznej - din)
Oczywiscie wejście vga mam. Edytowane przez jabba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...