Skocz do zawartości
BoDeX

PŁYTY Blu-ray w NASZYM POSIADANIU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.........Odświeżam ten temacik Panowie ..........i bardzo bym prosil o oceny ,opinie Filmów Blu Ray , które posiadacie w swoich kolekcjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio oglądałem:

Crank 2:

Obraz: 9/10

Dźwięk: 9/10

Wall-e

Obraz: 10/10

Dźwięk: 9/10

Gran Torino

Obraz: 9/10

Dźwięk: 8/10 (prawie same dialogi)

Ogólnie same wypasy wizualne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Trek

Obraz: 10/10

Dźwięk: 10/10

Najlepszy obraz i dźwięk jaki dotąd widziałem na Blu Rayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Bajka epoka lodowcowa 3 - obraz reeewelka 10/10 dźwięk 9/10

2)transformers 2 - roboty szkło poprostu malina a aktorzy z ziarenkiem więc obraz 8/10 dzwięk mega dobry 10/10

3)king kong obraz 9/10 dzwięk 9/10

4)koncert BEYONCE: I AM...YOURS-LAS VEGAS czasem szkiełko a czasem ziarenko zależy od oświetlenia i utworu (ziarno przez przez dym puszczony na scenie) ale dźwięk poezja 10/10

5) madagaskar 2 bardzo ładnie wygląda ale do epoki lodowcowej 3 trochę jej jeszcze brakuje

6) mroczny rycerz już opisyany i potwierdzam dzwięk 10/10 obraz 10/10

przymieżam się do zakupu koncertu rihanny Poproszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przymieżam się do zakupu koncertu rihanny Poproszę o opinie.

No , to już się nie przymieRZaj , shit jakich mało ... Jeff Beck zmiękczy Ci mózg . :) Zaufaj ...

A jeśli nie on, to basistka na 100% :lol:

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chlopakowi mydlicie oczy.

Moze i samo wydanie nie jest referencyjne jakosciowo pod wzgledem obrazu i dzwieku ale sam koncert jest SUPER.

Swietne show dla ktorego warto kupic ten koncert i nacieszyc oczy i uszy.

Nowe utwory Rihanny juz nie sa tak muzykalne jak te, ktore sa na plycie. Tak sie sklada, ze lubie sluchac i poznawac rozne klimaty muzyczne i nie zamykam sie na typowa klasyke dlatego tez nie zgadzam sie z opiniami tych ktorzy pisza, ze ta plyta nie jest warta zakupu.

Juz bardziej odradzalbym zakup plyty wokalistki Kylie. Tam niestety denny poziom wydania rozwala cala oprawke sceniczna. Kylie podciagnela sie wokalnie po wielu lekcjach u nauczycieli muzyki ale niestety wydawca plyty rozwalil caly efekt.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa pozycja Beyonce faktycznie nie jest zla ale widac zmieniajacy sie bitstream na duzym ekranie

Pozdrawiam

braavoo

Edytowane przez braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Trek jak dla mnie referencja jesli chodzi o efekty wizualne, szczegolnie poczatkowa scena ze statkiem kosmicznym.

W 3D niezly efekt moglby byc :-)

Pozdrawiam

braavoo

Edytowane przez braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epoka Lodowcowa 3 niestety nie jest tak dobra jak topowe animacje Pixar.

Wall-e faktycznie referencja ale zeby przetrwac pierwsze 45 minut tej bajki trzeba byc dobrze wyspanym :-)

Pozdrawiam

braavoo

Edytowane przez braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o opinię koncertów:

1- DESTINY'S CHILD Live in Atlanta

2- Shakira "Oral Fixatio Tour" BluRay

3-ZZ Top: Live from Texas

Tak na marginesie, czemu nigdzie nie ma Władcy pierścienia na blu-ray ?

Edytowane przez 3213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.2

Fajny, gorący latynoski koncert. Shakira śpiewa głównie po hiszpańsku i te kawałki moim zdaniem wypadają najlepiej. Obraz bardzo dobry (trochę szumu w ciemniejszych scenach) a dźwięk też niczego sobie. Z zaproszonych gości m.in. Wycleaf Jean w kończącym koncert kawałku "Hips don't lie". Gorąco polecam na rozruszanie zaproszonych gości. No i sama Shakira, mniam, mniam.

ad.3

Zupełnie odmienny koncert od Shakiry, nazwałbym go raczej występem. Brodacze całkiem nieźle wiosłują, ale ogólnie jak dla mnie koncert zbyt sterylny i statyczny. Video i audio na bardzo dobrym poziomie, choć basior potrafi trochę pobuczeć, ale może to być kwestia ustawień lub akustyki pomieszczenia odsłuchowego (mam mały pokój). Podsumowując koncert poprawny, ale raczej dla fanów ZZ TOP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert ZZ Top fantastyczny i to nie tylko dla zagorzałych fanów:)...Obraz b. dobry,natomiast dzwięk...hmmm...b. przeciętny.Zarzut "statyczności" jak dla mnie chybiony-nie wyobrażam sobie ich biegających po scenie.Gdyby nie audio,to za całość dałbym 10/10.U mnie ten koncert często gości w odtwarzaczu.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

438995.jpg

I znowu coś zza wschodniej granicy

CAR

Za filmweb.pl:

"W ogarniętej niepokojami XVI – wiecznej Rosji Iwan Groźny głęboko wierzy, że została mu powierzona święta misja. Przekonany jest o swej umiejętności interpretacji boskich znaków i widzi zbliżający się nieuchronnie Sąd Ostateczny. Wprowadza władzę absolutną, bezlitośnie niszcząc każdego, kto stanie mu na drodze. Gdy wokół rządzi terror, Filip - zwierzchnik klasztoru na Wyspach Sołowieckich, człowiek uczony, a zarazem bliski przyjaciel Iwana, postanawia przeciwstawić się natchnionej tyranii. Dochodzi do starcia pomiędzy dwoma skrajnie odmiennymi wizjami świata, które zniszczy moralność i sprawiedliwość, Boga i ludzi. Nakręcony z wielkim rozmachem film ze znakomitymi rolami Mamonowa i Jankowskiego. Alegoria Rosji czasów stalinowskich."

Ja dodam tylko do siebie, że świetną rolę odgrywa też Domogarow (pamiętacie Bohuna w "Ogniem i Mieczem"?;)

Warto obejrzeć, ja lubię takie filmy jako odskocznię od graficznego szaleństwa animacji, gier i innych Transformers hehe.

Ale to nie są stracone minuty, świetne aktorstwo, sprawna kamera i pewna myśl w tle.

Dla mnie to nie było nudziarstwo, a wiem że takie opinie chodzą po necie.

Jeśli chodzi o audio/video:

obraz 8/10 - piękny, "średniowieczny" obraz. Miłośnicy referencji nie będą jednak zachwyceni:)

audio 9/10 - j.w. z poprawką, że Rosjanie w kule nie lecą i oryginalny rosyjski DTS HD MA 5.1 w rodzimych produkcjach BD to standard (recenzowany wyżej"Admirał" nawet w 7.1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może (albo widział) HDScape: akwarium lub kominek jak to wygląda? Czy warte swojej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to na hd dvd. Totalna porażka. Nie wiem jak wygląda na BD ale podejrzewam że tak samo.

Szerokim łukiem omijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała płyta waży chyba 6GB - co daje na poszczególne chaptery po kilkaset MB - kompra MPEG-2 i ogólnie lipo-system ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom latających sztyletów - dźwięk 10/10 (te świsty i uderzenia mieczy miód dla ucha)

obraz 8/10 szkoda bo film zrobiony bardzo kolorowo a tu TAKIE ZIARNO (jak grochy)

Koncert Shakiry naprawdę dobry, dziękuję mambo za opinię.

I następne pytanie - Królewna Śnieżka warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja wzbogaciła się ostatnio o m.in.:

Touching The Void

127293-large.jpg

Filmweb:

"...Połowa lat 80. Dwóch młodych alpinistów wyrusza na kolejną górską wyprawę. Joe Simpson i Simon Yates są sprawni fizycznie i świetnie wyszkoleni. Ich celem jest szczyt Siula Grande, położony w peruwiańskich Andach. Zamierzają go zdobyć od strony zachodniej. Sztuka ta do tej pory nie udała się nikomu, bo trasa jest wyjątkowo niebezpieczna..."

"...Górska sceneria w filmie Kevina Macdonalda jest jedynie tłem zmagań wspinaczy z własnym człowieczeństwem i strachem przed jego utratą. To opowieść o sile i odwadze człowieka w spotkaniu ze śmiercią.

Film pokazuje nie tylko ludzi, którzy dokonali rzeczy niemożliwych, ale stawia także nam pytanie - co jesteśmy w stanie zrobić by uniknąć śmierci?..."

Dodam, że od strony HD obrazek sugestywnie pokazuje klimat górskich scenerii (w tym "biały śnieg" heh). Ale to nie jest ideał jeśli chodzi o jakość video.

Polski tytuł tego filmu hmm..."Czekając na Joe"

335981951_4332bf6bf2.jpg

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem U-571. Biorąc pod uwagę dużo "ciemnych: scen -

Obraz - 10/10

Dźwięk - 9/10

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajeczka Odlot (Up) - obraz 9/10, dzwiek 8/10 - polecam

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe - obraz 8/10, dzwiek 8/10 - bez zbytniej fascynacji

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna kolekcja

oglądam na PS3 i Samsung LCD LE37B530

Iluzjonista 10/10

Eagle Eye 9/10

Transporter 3 9/10

Mroczny Rycerz 10/10

Transformers 1 10/10

Transformers 2 10/10

Wrogowie publiczni 8,5/10

Przyczajony tygrys ukryty smok 8.5/10

Pakt milczenia 9/10

Final Fantasy: Advent Children 9/10

Ojciec Chrzestny trylogia 9/10

Helikopter w ogniu 10/10

G.I. Joe: czas kobry 9/10

Zmierzch 9/10

Coma Live 9/10

Metallica Français Pour Une Nuit' 10/10

Linkin Park Road to Revolution 9/10

Dźwięku nie oceniałem bo nie mam za bardzo na czym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar:

obraz 10/10, dźwięk 10/10

Trylogia - Ojciec Chrzestny:

obraz 8/10, dźwięk 9/10 (za samą muzykę 10/10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Con Air-Lot Skazańców

Obraz 8/10

Dźwięk 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem wreszcie przesyłkę zza oceanu (ebay) z filmem "Donnie Brasco". Czekałem trzy tygodnie.

51fL61iOiVL._SL500_AA300_.jpg

O samym filmie nie ma co pisać, wiadomo Al Pacino i J.Depp w akcji!

Obraz 7/10

Audio PCM 5.1 (8/10)

napisy angielskie i francuskie

Region: A,B,C

Wersja rozszerzona, 147 minut

Koszt zakupu: 8,93 + 5 USD przesyłka. Film nowy w folii:)

Polecam!

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...