Skocz do zawartości
Gmeru

PS3 Slim oficjalnie zapowiedziany, także w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

news-shadow.pngI już po konferencji Sony na targach Gamescom. Jak się okazuje plotki były prawdą i firma pokazała nowe, odmłodzone (a raczej odchudzone) dziecko. Od razu ważna informacja: stara wersja nie jest już produkowana i będzie sprzedawana do wyczerpania zapasów. Co nowego w samej konsoli?





* 33% mniejsza
* pobór mocy mniejszy o 34%
* 36% lżejsza
* dysk 120GB na pokładzie
* zachowana funkcjonalność oryginału (ale np. brak możliwości instalacji innych systemów jak Linux)
* cena - $299 oraz 299 Euro (w Polsce: 1399zł oraz 1599zł w zależności od zestawu)
* ma pojawić się w sklepach w pierwszym tygodniu września

A tak wygląda sama konsola:

ps3slimbig1s.jpg



5dqdmsa.jpg



No to mamy, małego Blu-raya ; - ) Co o tym sądzicie? Ja mam mieszane uczucia co do wyglądu ale zobaczy się na żywo :rolleyes:

ps3-slim-liveblog-holding.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląd to porażka. Duża PS3 wygląda pięknie i dostojnie a to jak plastykowa zabawka dla dzieci :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma innych zdjęć. Jestem ciekaw jak to wygląd z perspektywy i jak to się stawia. Macie rację, że na pierwszy rzut oka wygląda przeciętnie i właśnie .... "tanio". A tania w produkcji jest na pewno. Dobrze, że poprawili parametry tego grilla bo apetytu na prąd mu nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo polski SCEP to oczywiście bandycki przelicznik. Konsola paskudna, czemu nie będzie grubasa????!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dziwi ale u nas jest tak zawsze. Mam nadzieję, że pojawią się dzisiaj dodatkowe zdjęcia to dokonamy lepszej analizy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół Polski nie zrobi z tego powodu rewolucji, jak zwykle zostanie dylemat (wśród miłośników PS3), cena!

I robią z klientów PS3 USA idiotów (przyłączcie się, należy oszczędzać energię)

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena z kosmosu w Polsce, dla SONY (podobnie jak i innych producentów) nasz kraj jest mało ważny. Główny rynek to USA i Euroland. Ciekawy jestem jak teraz wygląda stosunek kosztu konsoli do jej ceny.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłem PS3 zwykłą. Już widzę ze dobrze zrobiłem.

Luki raczej ps3slim będzie w sklepach tańsze niż cena sugerowana. Poza tym należy spodziewać się obniżki cen nie produkowanej już starej wersji.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena to SRP więc trzeba liczyć, że będzie taniej. Np. 999zł? Chyba o to chodziło w zrobieniu slima?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta cena to SRP więc trzeba liczyć, że będzie taniej. Np. 999zł? Chyba o to chodziło w zrobieniu slima?

raczej ok. 1200 zł nie 1000 zł. W zrobieniu slima chodziło o obniżenie kosztów produkcji. Większe rynki odczują obniżkę ceny Polska nie bardzo.

porównanie wersji http://www.joystiq.com/photos/playstation-3-slim/2216310/

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.... że dopiero teraz ktoś to pochwalił :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się podoba i może się skuszę nawet, bo stara grzeje się dość mocno i widać na niej każdą ryskę i każdy odcisk palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie tam się podoba i może się skuszę nawet, bo stara grzeje się dość mocno i widać na niej każdą ryskę i każdy odcisk palca.

ja zostaję przy chlebaku.

Sama konferencja rozczarowała, gdzie to GT5 dopiero na TGS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą tak specjalnie dawkować informacje o_o Ale moim zdaniem ten rok to mus przy tym zalewie wyścigów jakie wyjdą. Już grzeje logitecha ; )

Fajnie, że poszli w mat bo jednak ten połysk to porażka. Bo zobaczeniu pozostałych zdjęć myślę, że może być nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie najgorzej wygląda :D Ciekawe jak będzie z awaryjnością napędu Blu-Ray :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....Co nowego w samej konsoli?

* zachowana cała funkcjonalność oryginału

Niestety nie jest to prawda. Ze wstępnych informacji nie będzie już można zainstalować Linux'a -> kliknij tutaj.

Szkoda, że nie znajdzie się zapaleniec z mamoną [jak za czasów XBOX'a 1-go] i nie zaoferuje kilku mln $ za złamanie zabepieczień do uruchamiania niepodpisanych aplikacji, np. takiego XBMC. Wtedy życie stałoby się piękne.:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wizualnie podoba. Myslę jednak, że nie ma sie co podniecać zawczasu. Oszczędności w kosztach związanych z procesem produkcyjnym często idą w parze ze spadkiem jakości. Pożyjemy zobaczymy, czy faktycznie jest identycznie funkcjonalna z wersja pierwotną i jak będzie z usterkowością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wygląda nowa konsola, jeśli będzie kosztowała ok. 1100 zł to warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...