Skocz do zawartości
Gmeru

PS3 Slim oficjalnie zapowiedziany, także w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma zainteresowania bo promocji żadnej, cena obłędna a tytuł w zestawie to najgorszy mozliwy syf....

Nie zrobią od razu ceny 999zł bo mają jeszcze na stanach faty - tutaj pojawią sie dobre oferty. Wczoraj np widziałem w carefour zestaw za 1200zł z fatem i 3 grami /uncharted, gran turismo i ratchet/

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas cena slima bez rewelacji, ale reszta świata zauważyła obniżkę. Ostatnie prognozy mówią o sprzedaży rzędu 500 tys sztuk ps3 slima na całym świecie w pierwszym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko premiera była słaba że hej i ja jakoś wyczytałem więcej tych krytycznych newsów ; ) . Ale kto robi takie akcje, że 2tyg przed wrzuceniem do sprzedaży zapowiada nowy model O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko premiera była słaba że hej i ja jakoś wyczytałem więcej tych krytycznych newsów ; ) . Ale kto robi takie akcje, że 2tyg przed wrzuceniem do sprzedaży zapowiada nowy model O_o

:D akcja była taka, że w ciszy roześlą slimy do dystrybutorów by jak najszybciej konsole wrzucić do sklepów, ale 2 tyg. to za mało no i nie dało się zachować w tajemnicy. Co jak co ale taka sprzedaż w okresie ogórkowym to jest coś (choć pewnie spadnie znacząco niedługo)

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze wrócić do tematu danych technicznych.

Na początku każda z wersji o odmiennej pojemności dysku różniła się od innej, dla jednych drobiazgami, dla innych wcale nie błahymi sprawami.

Specyfikację której wersji posiada wersja Slim?

Miałem szczęście zaopatrzyć się w wersję 60GB, która wówczas była najkorzystniejsza i jedynie nie posiadała odkurzacza. :P

Pytam na przyszłość, gdyby kiedyś mi przyszło zmieniać konsolę - na razie, jak patrzę na zdjęcia, nie zanosi się na to... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, fakt że jestem ostro przeziębiony i niewyspany. Ale 1 tysiąc sztuk w zeszłym tygodniu, a 150 tysięcy w tym, nijak nie chce mi dać wyniku 15 razy więcej. Ale to chyba dlatego że jestem zmęczony....

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też jestem zmęczy i w dodatku jest późno, dane z procentami się zgadzają czyli wzrost o 14494.52% z trochę ponad 1000 sztuk da taki wynik, ale ta 15 krotność też nie daje mi spokoju :angry: Co nie zmienia faktu, że start całkiem udany, ja na razie czekam na jakieś interesujące zestawy jeśli chodzi o gry no i może jak zejdą FATY z półek, to niższą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następny tydzień sprzedaż 306 tys. Ciekawe na jakim poziomie się ustabilizuje do gorącego okresu świątecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale 1 tysiąc sztuk w zeszłym tygodniu, a 150 tysięcy w tym, nijak nie chce mi dać wyniku 15 razy więcej.

Czyli nawet 150 razy więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...