Skocz do zawartości
Lord Rayden

TEST: [Blu-ray] Terminator : Ocalenie (Salvation) polska edycja Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie, bo o to pytałem, cena wiadomo jaka jest. Kod na pudełku wskazuje mocne powiązanie z PL napisami. Zobaczymy po pierwszych dostawach, a to juz tuz tuz.

Nic tylko czekać na info o napisach pl, do 4 grudnia mam nadzieję, że się wyjaśni, skąd brać:angry: co prawda mam na to kupon ale i tak wyjdzie pewnie z 94zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.homecinemachoice.com/playback/b...lu+ray+03+10+09

HCC was lucky enough to recently receive an advance copy of the UK Blu-ray release for review

[...]

In addition to the English language DTS-HD MA 5.1 mix, the disc also offers up Dolby Digital 5.1 English Audio Descriptive and DTS-HD MA Italian 5.1 soundtracks. As for the subtitles, you get English, English SDH, Italian, Danish/Dansk, Finnish/Suomi, Hindi, Norwegien/Norsk and Swedish/Svenska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma juz wersje z uk ? Jak z napisami ? pl? Na dvd.co.uk juz jest z tego co widać - nasi bracia z gb juz sprawdzili ?

Edytowane przez juras10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupon promocyjny w rękę i w MM (bynajmniej w Olsztynie) będzie można kupić T4 na Blu-ray za jakieś 80-85zł, może nawet wydanie 2-płytowe.

Na płycie mają być 3 wersje filmu: Kinowa, Reżyserska i Director's Commentary. Każda kolejna jest o pare minut dłuższą od poprzedniej. Czyli wychodzi że najdłuższą wersją będzie Director's Commentary. Może ktoś wie czym się różni wersja Reżyserska od tej Director's Commentary??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm te wydanie "niby" 2 płytowe prawdopodobnie będzie dostępne tylko w MM, niby bo chyba Imperial zrezygnował z wydania 2BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie sa informacje o wydaniu 2-plytowym? Na allegro wszyscy sprzedaja to samo, a na stronie imperiala w opisach nie ma mowy o 2-plytach, jedno wydanie rozni sie od drugiego tylko tym ze jest w steelbooku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sa informacje o wydaniu 2-plytowym? Na allegro wszyscy sprzedaja to samo, a na stronie imperiala w opisach nie ma mowy o 2-plytach, jedno wydanie rozni sie od drugiego tylko tym ze jest w steelbooku ?

Dokładnie będzie tylko wydanie 1 płytowe zwykłe i 1 płytowe w steelboksie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie UK nie ma napisow PL, niestety. Dla tych co moga robic zakupy w UK, w blockbuster jest promocja na player Sony S360 + 4 filmy (Terminator salvation, Night at the museum 2, slumdog millionaire i Angels & demons ) + sampler, wszystko w cenie 149F. Cena bardzo dobra jesli podliczy sie same filmy osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na stronie Imperiala piszą tylko o wersji jedno płytowej, więc albo mi sie przewidziało, albo jakiś czas temu mieli wzmiankę o wydaniu dwupłytowym i to zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to wydanie z UK tez jest jednoplytowe, wiec tylko amerykancy moga liczyc na 3-disc set...ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wieczorem zasiądę do wydania ENG. Dam znać ale wydaje mi się, że wiadomo czego się spodziewać :o W końcu to nowy film :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie zagraniczne:

QUICK SUMMARY:

Disc Title: Terminator Salvation

Disc Size: 44 514 643 776 bytes

Protection: AACS

BD-Java: Yes

Playlist: 00002.MPLS

Size: 27 216 807 936 bytes

Length: 1:57:40

Total Bitrate: 30,84 Mbps

Video: MPEG-4 AVC Video / 19951 kbps / 1080p / 23,976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

Video: MPEG-4 AVC Video / 2502 kbps / 480p / 23,976 fps / 16:9 / High Profile 3.2

Audio: English / DTS-HD Master Audio / 5.1 / 48 kHz / 2660 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)

Audio: German / DTS-HD Master Audio / 5.1 / 48 kHz / 2294 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit)

Audio: Hindi / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 384 kbps

Audio: Tamil / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 384 kbps

Audio: Telugu / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 384 kbps

Audio: English / DTS Express / 2.0 / 48 kHz / 192 kbps / 16-bit

Subtitle: English / 16,827 kbps

Subtitle: German / 18,171 kbps

Subtitle: German / 35,783 kbps

Subtitle: Hindi / 16,500 kbps

Subtitle: Tamil / 1,208 kbps

Subtitle: Telugu / 1,177 kbps

Subtitle: Turkish / 17,281 kbps

Subtitle: Turkish / 31,376 kbps

Sam film ma 20GB, jakoś mało ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydanie zagraniczne:

QUICK SUMMARY:

Video: MPEG-4 AVC Video / 19951 kbps / 1080p / 23,976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

Sam film ma 20GB, jakoś mało ; )

No tak, jak ten bitrate to max, to chyba dlatego tak mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest średnia. A tak to dochodzi pod 30.

50656222.png

Ogólnie jest wypas ale największe wrażenie robi dźwięk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Warner nigdy nie należał do wysoko bitrejtowców :(

To jest średni bitrate - u nich 20000kbps to standard.

A Hangover (też Warnera) to widzę, że nawet ma mniej - 16500kbps...

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadłość po wydawanie HDDVD?:(

Czasami wspominam...wydania na HDDVD..i ich objętość na płycie..w porównaniu do dzisiejszych BD.

Tak patrząc..to na BD-25 wszystko do 2 godzin można ładować..spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypadłość po wydawanie HDDVD?:angry:

Czasami wspominam...wydania na HDDVD..i ich objętość na płycie..w porównaniu do dzisiejszych BD.

Tak patrząc..to na BD-25 wszystko do 2 godzin można ładować..spokojnie :angry:

Dzisiaj zakupione w Rzeszowie w MM za 99 - kupon czyli 74 - jednopłytowe w steelbook

format obrazu - 2.40:1 16x9 HD

dzwiek angielski 5,1 DTS-HD MA, polski 5,1

napisy - polskie

wersja kinowa 115 minut, wersja reżyserska 118 minut

nie mam mozliwości aby go odtworzyćwięc podaje wersję z opisu. Wydanie jest zachodnie z polską naklejką

na takim żeliku jak w gazetach. Wreszcie ktoś pomyslał i nie zniszczył lepą pudełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest? i to w metal boxie? wszędzie piszą, że premiera 15.12, proszę o potwierdzenie:) trzeba jutro do media uderzyć, a tam pewnie minimum po 119zł będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po projekcji , hm tylko tyle powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już jest? i to w metal boxie? wszędzie piszą, że premiera 15.12, proszę o potwierdzenie:) trzeba jutro do media uderzyć, a tam pewnie minimum po 119zł będzie

ale co potwierdzić ? napisałem wyraźnie - dzisiaj kupione ! opis j/w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem po projekcji , hm tylko tyle powiem.

Możesz to stwierdzenie rozwinąć jest aż tak źle (chodzi o treść filmu bo jakość obrazu i dźwięku raczej będzie dobra) słyszałem, że ogólnie ta część nie jest za dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o treść filmu. Ni jak mnie to nie bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...