Skocz do zawartości
Lord Rayden

TEST: [Blu-ray] Terminator : Ocalenie (Salvation) polska edycja Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie się bardzo podobał. Dźwięk po prostu zrywa beret. Stawiam go w czołówce pod tym względem. Polecam pod testy.

Obrazowo już mniej :) gdyż.... ten film tak ma. Ciemny jak cholera i prawie czerno biały ;p Tak wyprany z kolorów (klimat brudów oddany w 100%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w kinie,fabuła tragedia,tylko początek mi się podobał,cała reszta do bani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w MM za 99zł. Chciałem użyć kuponu i oczywiście było bardzo nieprzyjemnie na stoisku na ul. Ostrobramska. Już Pani miała mi wypisać po czym wyskoczyła jakaś małpa i powiedziała, że to z gazetki i może mi zrobić zniżkę ze 129zł na 104 jak chcę. Super co? Bardzo zachęciła klienta je*(&*@&(#&

Czyli wsadzając taki film premierowo do gazetki nie można w ten sposób użyć kuponu w MM na T4.

Co nie zmienia faktu, że ze 129zł to bym nawet z kuponem nie kupił tylko poszedł tam gdzie jest taniej i kupon np. Tesco czy coś....

A te podwyżki na 129zł TO JEST (@*#&(#*&*(&*(#@&*(#&*#(&*(#&(#* zamiast obniżać to oni dali do góry ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

129 zł za film :lol: chyba ich pogieło!!! Kto to kupi?! 119 to już duże przegięcie ale 129 to już kpina obawiam się, że to nie koniec przykrych niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest w MM za 99zł. Chciałem użyć kuponu i oczywiście było bardzo nieprzyjemnie na stoisku na ul. Ostrobramska. Już Pani miała mi wypisać po czym wyskoczyła jakaś małpa i powiedziała, że to z gazetki i może mi zrobić zniżkę ze 129zł na 104 jak chcę. Super co? Bardzo zachęciła klienta je*(&*@&(#&

Czyli wsadzając taki film premierowo do gazetki nie można w ten sposób użyć kuponu w MM na T4.

Co nie zmienia faktu, że ze 129zł to bym nawet z kuponem nie kupił tylko poszedł tam gdzie jest taniej i kupon np. Tesco czy coś....

A te podwyżki na 129zł TO JEST (@*#&(#*&*(&*(#@&*(#&*#(&*(#&(#* zamiast obniżać to oni dali do góry ceny.

O proszę, a mi się udało w media z kuponem kupić za 74zł, metalbox, ale to wszystko nic. Jestem posiadaczem Blu-ray Samsung P3600, az do dzis odtwarzał mi wszystkie filmy, ale jak mówią, zawsze jest ten pierwszy raz. T4 wczytuje się, leci kreska wczytująca, po czym znika i na tym koniec, ciemno, odtwarzacz stoi w miejscu, miałem firmware 2.04, a najnowszy jest 2.05, nie instalowałem go, bo wyznaję zasadę, że póki coś działa, to nie ma co poprawiać. A że t4 nie działał, to postanowiłem zrobić update. I przeżyłem chwile grozy, bo odpaliłem update, który zazwyczaj trwa max 5 minut, a po 20 miałem komunikat, że nadal trwa, nie wyłączać prądu. Po 30 minutach dodzwoniłem się do samsunga i pytam, co mam robic, a gość, że potrzymać jeszcze z pół godziny i wyłączyć, i się modlić, żeby cegła nie była, jakby co to serwis, żeby soft wrzucić (odpłatnie, nie w ramach gwarancji!) wytrzymałem jeszcze 5 minut i wyłączyłem - na szczęście po włączeniu okazało się, że jest stary firmware. Druga próba skończyła się tak samo, zassałem więc jeszcze raz soft i zrobiłem format pendrive, tym razem poszło w 2 minuty.

Co nie zmienia faktu, że Terminator nadal nie idzie, tak więc pozostaje mi czekać na update do wersji 2.06, jeśli to oczywiście problem softu, a nie losowy odtwarzacza. Ktoś ma p3600? Czekam na potwierdzenie tej usterki!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whaat? ;) w jakim Ty realu byles? Wlasnie wrocilem z tego na ursynowie i maja je tam za 109. Kupilem oczywiscie i wyszlo 84 z kuponem. Jest calkiem sporo egzemplarzy jak na real. Niestety nie w steelbooku, ale skoro wydania niczym sie nie roznia, to wzialem taki - lepiej sie komponuje z innymi filmami.

Nawiasem mowiac oczywiscie mimo dlugich tlumaczen kasjerowi znowu nie obeszlo sie bez wycofywania transakcji - po prostu nie mogl sie powstrzymac przed skasowaniem filmu a nie samego kuponu.

A co do tej jazdy w Media Markt to faktycznie kicha. Trzeba pewnie dobrze trafic na kasjera ktory sie nie zorientuje ze dwoch promocji nie mozna ze soba laczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te podwyżki na 129zł TO JEST (@*#&(#*&*(&*(#@&*(#&*#(&*(#&(#* zamiast obniżać to oni dali do góry ceny.

Eeee tam 129 zł, do świąt jeszcze trochę czasu zostało, pole do popisu mają. 139, 149, 159.... ;) Jeszcze się okaże, że te 129 to była super cena.

A na poważnie to widzę, że do zdzierstwa dystrybutorów ochoczo przykładają się co poniektóre sieci handlowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest w MM za 99zł. Chciałem użyć kuponu i oczywiście było bardzo nieprzyjemnie na stoisku na ul. Ostrobramska. Już Pani miała mi wypisać po czym wyskoczyła jakaś małpa i powiedziała, że to z gazetki i może mi zrobić zniżkę ze 129zł na 104 jak chcę. Super co? Bardzo zachęciła klienta je*(&*@&(#&

Czyli wsadzając taki film premierowo do gazetki nie można w ten sposób użyć kuponu w MM na T4.

Co nie zmienia faktu, że ze 129zł to bym nawet z kuponem nie kupił tylko poszedł tam gdzie jest taniej i kupon np. Tesco czy coś....

A te podwyżki na 129zł TO JEST (@*#&(#*&*(&*(#@&*(#&*#(&*(#&(#* zamiast obniżać to oni dali do góry ceny.

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale bez kuponu w takim razie 99 promocyjnie a z kuponem po odjeciu bez promocji 104 zł ? ;)

W każdym razie gdzie nie pisałem to mówiłem że te kupony to pic na wode bo niby są ale będą problemy przy kasach i z zawyżonymi cenami.

Ale nie spodziewałem się że zrobią 129zł... Ogólnie lepiej jest czekać pare dni i przez allegro trafia się każdy film już wliczając z wysyłką taniej niż w tych marketach przy użyciu kuponu. A i paliwo czy autobus by dojechać do marketu to też koszt gdy specjalnie dla filmu jedziemy. + ogromna groźba nie załatwienia interesu na warunkach których oczekiwaliśmy i już uważaliśmy za średnie.

A te niższe ceny to sporadycznie się komuś trafią. Nie w każdym sklepie będzie niższa cena niż 100 zł i jeszcze uwzględnią kupon. I tak każdemu uda się z raz więc jednorazowa oszczędność 20-30 zł na tle reszty co kupiła drożej to żaden wielki sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
whaat? ;) w jakim Ty realu byles?

Dołączam się do pytania. Ty tam pracujesz czy co, bo te Epoki też zgarnąłeś za jakieś niewiarygodnie niskie pieniądze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, zajrzalem do tematu z epoka lodowcowa, i tam tez pisales ze byly wszystkie 3 czesci po 89zl bez kuponu. Ja tam bylem pare dni pozniej (patrzac na daty postow) i wszystkie epoki byly po 109zl. Teraz to samo z terminatorem. Na pewno chodzi o Real? ten na Ursynowie przy Pulawskiej? Moze Tesco czy cos? Jesli tak to bardzo chcialbym wiedziec gdzie sa takie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona do końca tygodnia pracuje w Real-u na Ursynowie.

Za to Epoka była kupowana na drodze oficjalnej.

Ogólnie proście żeby zamówili dany tytuł to zamówią i będzie w atrakcyjnej cenie (tzn. lepszej od Saturnów i Empików).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... bo kumpel wczoraj był i za 109 był w Realu na Ursynowie. Ogólnie trzeba zrobić bojkot MM i Saturn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak... bo kumpel wczoraj był i za 109 był w Realu na Ursynowie. Ogólnie trzeba zrobić bojkot MM i Saturn.

Ja byłem dzisiaj w Saturnie Arkadia. I tak:

Terminator 3 - 99zł - 25zł = 74zł

Epoka 3 - 89zł - 25zł = 64zł

Harry Potter - 89zł

Do dwóch pierwszych akceptują kupony.

Pierwsze wydanie Steelbook.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest, to wydanie w metalowym opakowaniu T4 zawiera 2BD i czy ma kupony (na allegro sprzedają foliowane z kuponem) ?

edit. w gazetce MM jest wydanie dwupłytowe, pewnie "mały" błąd w druku :/

Edytowane przez lukasz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna płyta + kupony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem dzisiaj w Saturnie Arkadia. I tak:

Terminator 3 - 99zł - 25zł = 74zł

Epoka 3 - 89zł - 25zł = 64zł

Harry Potter - 89zł

Do dwóch pierwszych akceptują kupony.

Pierwsze wydanie Steelbook.

Miałeś niezłego farta z tym terminatorem za 74zł byłem dziś w arkadii o 15 biorę tę wersję za 99zł idę do kasy a tu mała niespodzianka kupony są ważne, ale na film za 119 zł próba jakiekolwiek dyskusji bezskuteczna a do tego miałem przyjemność pogadania z panem z imperial na argumenty czemu są dwie różne ceny filmu i w ogóle czemu tak drogo pan powiedział, że to i tak jest tanio i , że oni (imperial) nie podnieśli cen od dawna tylko sklepy same podnoszą ceny a po za tym żyjemy w Polsce to musi być drogo i tyle a jak się nie podoba to można nie kupować albo szukać gdzie indziej taniej jakby gdzieś było taniej to bym nie leciał przez całe miasto i nie marnował czasu ale mniejsza z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś niezłego farta z tym terminatorem za 74zł byłem dziś w arkadii o 15 biorę tę wersję za 99zł idę do kasy a tu mała niespodzianka kupony są ważne, ale na film za 119 zł próba jakiekolwiek dyskusji bezskuteczna a do tego miałem przyjemność pogadania z panem z imperial na argumenty czemu są dwie różne ceny filmu i w ogóle czemu tak drogo pan powiedział, że to i tak jest tanio i , że oni (imperial) nie podnieśli cen od dawna tylko sklepy same podnoszą ceny a po za tym żyjemy w Polsce to musi być drogo i tyle a jak się nie podoba to można nie kupować albo szukać gdzie indziej taniej jakby gdzieś było taniej to bym nie leciał przez całe miasto i nie marnował czasu ale mniejsza z tym.

Źle zrobiłeś - było trzeba poprosić kierownika działu. Ja już stoczyłem z tym marketem boje. I właśnie tam dzisiaj razem z kolegą kupiliśmy Terminatora dla niego za 74zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a po za tym żyjemy w Polsce to musi być drogo i tyle a jak się nie podoba to można nie kupować albo szukać gdzie indziej taniej ...
:rolleyes:

To słowa tego pana z imperiala? Jeśli tak to szkoda że mnie tam nie było :) Może bym mu wytłumaczył co to znaczy "musi"!

A może wszyscy to zrobimy kupując taniej i gdzie indziej Może jakaś akcja internetowa, banery, artykuły porównawcze, interwencyjne, informacyjne! Jestem gotowy zainwestować w ulotki informacyjne a nawet stać pod sklepem i wręczać je klientom. Dopóki się nie zorganizujemy to będą nas dymać ile wlezie i śmiać się z nas klientów tffu wróć frajerów na zarządzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś niezłego farta z tym terminatorem za 74zł byłem dziś w arkadii o 15 biorę tę wersję za 99zł idę do kasy a tu mała niespodzianka kupony są ważne, ale na film za 119 zł próba jakiekolwiek dyskusji bezskuteczna a do tego miałem przyjemność pogadania z panem z imperial na argumenty czemu są dwie różne ceny filmu i w ogóle czemu tak drogo pan powiedział, że to i tak jest tanio i , że oni (imperial) nie podnieśli cen od dawna tylko sklepy same podnoszą ceny a po za tym żyjemy w Polsce to musi być drogo i tyle a jak się nie podoba to można nie kupować albo szukać gdzie indziej taniej jakby gdzieś było taniej to bym nie leciał przez całe miasto i nie marnował czasu ale mniejsza z tym.

Oczywiście ze trzeba było wezwać kierownika działu.

Niedługo boje z marketami będą jedna z niewielu przyjemności w nudnej rutynie życia. :rolleyes::) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnosnie terminatora. Czy te dwa wydania roznia sie tylko i wylacznie rodzajem opakowania (steelbook vs. standardowe) czy czyms jeszcze. Na razie swoj egzemplarz w zwyklym opakowaniu trzymam w folii, zeby moc ewentualnie sprzedac na allegro gdyby sie okazalo, ze jednak ten steelbook to cos wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie rację trzeba było się wykłócać, ale szczerze to już nie miałem siły na dyskusję z tym panem i panią z saturna dojazd do sklepu zajoł mi ponad godzinę i chciałem jak najszybciej kupić ten film i wracać do domu. Swoją drogą pan z "imperial" był bardzo zadowolony z siebie widać było, że ma wszystko gdzieś więcej nie będę robił zakupów w tym sklepie, a wracając do filmu to jest dużo lepszy nisz się spodziewałem obraz 9/10 tylko durna końcówka psuje pozytywne wrażenia podsumowując sam film 7/10 obraz 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko durna końcówka psuje pozytywne wrażenia

i zapowiada T5 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bardziej liczyłem na waszą pomoc z odtwarzaniem Terminator Salvation Blu-ray na samsung p3600, pomimo najnowszego softu, płyta idzie do momentu, aż zniknie pasek postępu, potem czarny ekran.:rolleyes:

Pocieszam się przynajmniej, że w moim media film był za 99zł i uznali bez problemu kupon, jednak cena i tak wysoka, skoro nie mogę sobie tego odtworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...