Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Philips 32PW9551/12 CRT!!! Żadne tam płaskie;p

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='redlum' post='21477' date='10.11.2006, 22:58 ']
no wlasnie kupuje na dniach 9551 - mam "n" - z tego co czytalem narazie podlaczenie przez HDMI nie dziala - wiec bedzie dzialac przez Component - a co za tym idzie Manta bedzie musiala byc podlaczona przez RGB. I tu moje pytanie. Czy oplaca mi sie kupic jakies lepsze DVD - jesli i tak nie bede mogl je podlaczyc przez HDMI? ( bo przeciez kiedys zrobia "n" i bedzie dzialac poprawienie z tym TV)
[/quote]


Witam. Kupno lepszego DVD zawsze bedzie sie opłacać. Z tego co piszesz wynika ze chcesz podłączyć Mante przez Euro. Sprawdz czy w tym odtwarzaczu RGB jest w Euro bo jesli nie to obraz bedzie gorszy niz po componencie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='redlum' post='21477' date='10.11.2006, 22:58 ']
no wlasnie kupuje na dniach 9551 - mam "n" - z tego co czytalem narazie podlaczenie przez HDMI nie dziala - wiec bedzie dzialac przez Component - a co za tym idzie Manta bedzie musiala byc podlaczona przez RGB. I tu moje pytanie. Czy oplaca mi sie kupic jakies lepsze DVD - jesli i tak nie bede mogl je podlaczyc przez HDMI? ( bo przeciez kiedys zrobia "n" i bedzie dzialac poprawienie z tym TV)
[/quote]


Zdecydowanie kup lepsze DVD ( z HDMI ) jesli chcesz Nk-ę podłączyć do TV przez Component, jeśli w przyszłości chciałbyś cieszyć się dźwiękiem 5.1 z N-ki to dodatkowo kup amplituner z wejściem cyfrowm/optycznym, lub gotowy zestaw kina z tymi wejściami

Euro nie ma co podłaczać, stare wideo tak można podłączać :rolleyes:

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób mających Philipsa, przy obrazie z DVD jak oglądacie? 576i czy 576p ?

Czy macie efekt "ziarna" ? jak to zlikwodować, coś takiego właśnie mi się pojawiło przy sygnale z DVD po componecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do @adamo
Kino domowe Panasonic SC-HT855E-S o którym piszesz posiada wyjście HDMI? Interesuje mnie również czy posiada wejście SPDiF tak żeby można było podłączyć dzwięk 5.1 z "n-ki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi - ale chodzilo mi o to ze kiedys poprawia soft do nboxa i bedzie dzialac poprawnie philipsem 9551 - wtedy chcialbym podlaczyc go przez HDMI
wiec czy w takim wypadku oplaca mi sie kupic DVD z HDMI? - jesli nie bedzie go mogl polaczyc...

no i czy bardziej sie oplaca DVD przez HDMI a nbox przez Component czy odwrotnie? (wtedy nie bralbym nowego DVD - bo manta ma component)

(filmy DVD raczej zadko ogladam - przewaznie TV)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Dave' post='21589' date='11.11.2006, 20:46 ']
Pytanie do @adamo
Kino domowe Panasonic SC-HT855E-S o którym piszesz posiada wyjście HDMI? Interesuje mnie również czy posiada wejście SPDiF tak żeby można było podłączyć dzwięk 5.1 z "n-ki".
[/quote]

Tak kino posiada HDMI, posiada takżę [b]wejście Optyczne-światowód [/b] do którego możesz podłaczyć zewnerzne źródło np audio z N-ki. Mam ten sprzęt od 3 dni ,ogólnie ok , wada to małą czcionka w Divx ( wcześniej miałem MANTĘ prince i była dużo większa )

Na HDMI obraz OK , , martwi mnie trochę efekt "ziarna" na component...... Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dziś nadal jest ten problem?? Jutro kupuję nboxa a dzień później planowałem kupić tego Philipsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!!

Jestem posiadaczem tego tv i mam pewien problem, a mianowicie w sobote nabyłem konsole xbox 360 i podłaczyłem ją komponentem (wszystko chodzi super) ale podczas podpinania kabli odłaczyłem na chwile kabel dvi-hdmi (zeby miec lepsze dojscie) i teraz nie mam obrazu z komputera na tv (wcześniej nie bylo problemu). Mam pytanie , w czym tkwi problem? Dadam ze instalowalem juz nowe stery (93.71) opcje nview ustawione na klon i nic. Prosze o szybko odpowiedz .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu mam Phila !!!
Podpialem xboxa360 i az nei wiem za co sie brac :D
Musze sie nacieszyc, a pozniej pobawie sie ustawieniami i popatrze jak to wy tu macie
Btw Nie dosc ze dostale mTv to jeszcze zdalem dzis prawko na motor(ale mnie prze[beeep]lo :P)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko kupic tego Philipsa juz drugi tydzien czekam i brak u producenta (przynajmniej tak twierdzi elektromarket.pl)

A moze Philips zamierza wprowadzic nowy model ze wzgledu na popyt, co o tym sadzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poluję na niego od dwuch tygodni i zero wiadomości, każdy sklep mi mówi to samo że niema go w
Philips Polska i nie mogą od Philipsa uzyskać żadnej konkretnej odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ROBROY' post='21987' date='14.11.2006, 01:33 ']
Ja też poluję na niego od dwuch tygodni i zero wiadomości, każdy sklep mi mówi to samo że niema go w
Philips Polska i nie mogą od Philipsa uzyskać żadnej konkretnej odpowiedzi <_<
[/quote]


Chcesz mogę sprzedac Ci moj :)) za hmmm 2700

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]grzesiek7871 Napisano 14.11.2006, 19:23
w sklepie internetowym hoopla mają te tv. ja tam kupiłem , wczoraj kurier dostarczył,czekałem tydzień.ekstra cena 2200zł. [/quote]
Nic z tego właśnie sprawdzałem i go nie mają:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pytałeś w [b][url="http://max24.pl/?a=sklep.view&p=Philips_32PW9551/12&produkt=15549&last=sklep&q=9551&start=0&order=p&dir=a&f=&pF=&pT=&o=1"]Max24[/url][/b]. Cena 2268.00 + koszty dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Raks' post='22249' date='15.11.2006, 11:54 ']
A pytałeś w [b][url="http://max24.pl/?a=sklep.view&p=Philips_32PW9551/12&produkt=15549&last=sklep&q=9551&start=0&order=p&dir=a&f=&pF=&pT=&o=1"]Max24[/url][/b]. Cena 2268.00 + koszty dostawy.
[/quote]


Na allegro są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Na allegro są[/quote]
W sklepach też niby mają w ofercie a jak się dzwoni to wszędzie mówią to samo że brak w Pklips Polska
i nic niewiadomo na ten temat:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ROBROY' post='22262' date='15.11.2006, 12:35 ']
W sklepach też niby mają w ofercie a jak się dzwoni to wszędzie mówią to samo że brak w Pklips Polska
i nic niewiadomo na ten temat:(
[/quote]
Znakiem tego koniec modelu, myślę że w opodwiedzi na Samsunga 419 będzie nowy Philips,

Zatem Ci co mają 551 ( w tym Ja ) niech się cieszą, a Ci co nie moga kupić niech poczekają i kupią nowszy model , napewno będzie równie udany jak 551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do Philipsa i powiedziano mi że ten model telewizora ma być produkowany do kwietnia
2007 i powinien być normalnie w sprzedaży tak więc najwyraźniej popyt przewyższył podaż i trzeba cierpliwie poczekać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich czytających . Też chce zakupić ten telewizorek ale czekam sobie cierpliwie czy jest wogóle po co , zanim N-ka nie zaprezentuje kilku przynajmniej kanałów w HDTV , to zakup tego telewizora to czysty bezseny , bo 99.9 % kanałów to SD w formacie 4:3 , więc mój roczny thomson 29 cali jest wtedy o wiele lepszym rozwiązaniem niż na siłe obraz 4:3 dostosowany do 16/9 taka prawda . A co się tyczy tych , którzy opowiadają bzdury z cyklu , że koniec philipsa 9551 to jeszcze tak nie było żeby w gospodarce wolnorynkowej powstała dziura z powodu braku czegoś ( no chyba ze kiedyś ropy :rolleyes: ) , po prostu philips nie liczył ze takie zainteresowanie bedzie jeszcze zwykłymi telewizorami w formacie HDTV w dobie o wiele większych plazm czy też LCD . I prawdopodobnie by tak było , tylko w Polsce ta N-ka tak namieszała że jest takie zaintersowanie tym Telewizorkiem . Więc jak już to tylko czekać jak wyjdzie może lepszy model lub cena spadnie tego TV , więc się tak nie gorączkujcie potencjalni nabywcy . A niech tylko N-ka da plame , że nici z HDTV w VOD i z kanału filmowego HDTV to te telewizorki będą stały po sklepach za pół obecnej ceny . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='peterka1000' post='22288' date='15.11.2006, 16:04 ']
Witam wszytkich czytających . Też chce zakupić ten telewizorek ale czekam sobie cierpliwie czy jest wogóle po co , zanim N-ka nie zaprezentuje kilku przynajmniej kanałów w HDTV , to zakup tego telewizora to czysty bezseny , bo 99.9 % kanałów to SD w formacie 4:3 , więc mój roczny thomson 29 cali jest wtedy o wiele lepszym rozwiązaniem niż na siłe obraz 4:3 dostosowany do 16/9 taka prawda . A co się tyczy tych , którzy opowiadają bzdury z cyklu , że koniec philipsa 9551 to jeszcze tak nie było żeby w gospodarce wolnorynkowej powstała dziura z powodu braku czegoś ( no chyba ze kiedyś ropy :rolleyes: ) , po prostu philips nie liczył ze takie zainteresowanie bedzie jeszcze zwykłymi telewizorami w formacie HDTV w dobie o wiele większych plazm czy też LCD . I prawdopodobnie by tak było , tylko w Polsce ta N-ka tak namieszała że jest takie zaintersowanie tym Telewizorkiem . Więc jak już to tylko czekać jak wyjdzie może lepszy model lub cena spadnie tego TV , więc się tak nie gorączkujcie potencjalni nabywcy . A niech tylko N-ka da plame , że nici z HDTV w VOD i z kanału filmowego HDTV to te telewizorki będą stały po sklepach za pół obecnej ceny . Pozdrawiam.
[/quote]


Hehe , bzdury faktycznie ale sama piszesz wątpie aby te telewizorki stały za pół ceny heheheh......myslisz że np ten TV ludzie kupują tylko do N ? grubo się mylisz, to tylko jedne ze źrodełsygnału do tego TV, poczytaj posty z jakimi sprzętami ludzie go używają i potem się wypowiadaj.

Wątpie także czy przeszkadza ludziom format 4:3 wyświetlany na pełym obrazie w tym TV , mi osobiście nie bo Tv posiada wiele trybów które można wybrać i wcale nie ma spłaczonych głow itp. i powiem więcej np TVP1 i 2 nadają sporo programów już w Panoramie podobno więcej niż TVN

Zawsze tak że nowszy model wypiera starszy to logiczne skoro według zapewnienia producenta Philips będzie do wiosny to bardzo dobra wiadomośc dla tych co chca go mieć. Ci co go nie dostaną już kupią napewno nowszy model który napewno się pojawi w okolicach wiosny.

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='RolphusX' post='22323' date='15.11.2006, 18:04 ']
Informacja z dwóch niezależnych źródeł : mają być dostępne od 12.12.2006r.
[/quote]

A z jakich to źródeł jesli mozna wiedziec ?

i dlaczego tak dlugo ????


A swoja droga to ciekawe czy wprowadza nowszy model CRT z HD prepared ????? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mcz' post='22330' date='15.11.2006, 19:25 ']
A z jakich to źródeł jesli mozna wiedziec ?

i dlaczego tak dlugo ????
A swoja droga to ciekawe czy wprowadza nowszy model CRT z HD prepared ????? :rolleyes:
[/quote]


Napewno , CRT Z HD jak widać dobrze się sprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]jak ja moge podlaczyc skuchawki do tego telewizora albo glosniki 5.1 ?? [/b]


[u]czy ktos jest wstanie mi na to odpowiedziec :):)<_<<_<<_<<_<<_<<_<<_< [/u]


[color="#FF0000"]czy inna opcja , oprocz podlaczenie przez jakies kino domowe czy dvd .....[/color]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...