Skocz do zawartości
hr.susel

nPremium 1, nPremium 2, nPremium 3, nPremium 4 - wszystko na temat nowych kanałów HD premium od ITI

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za ot ale dla niego to naprawdę już chyba będzie koniec. Szkoda dobrych chęci : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że kilkadziesią zeta miesięcznie morduje ?

Jeżli TAK, to zajmij sie czym innym. Bardziej dochodowym.

Albo weź się za robotę w wolne dni. I dorób trochę kasy.

Czy moja porada zbawia Cię w Twojej, obecnej i ntrudnej sytuacji finansowej ?

Napisz czy i ile masz dochodu miesięcznie.

Tak ..amskiego postu juz dawno nie czytałem. Przez podobne posty juz zrezygnowałem z jednego forum. Nie wiem skad sie biora tacy forumowicze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet. Norma. Ale już go nie ma. Bo to już przegięcie pały mówiąc brzydko. I chyba w tym momencie zamknijmy ten rozdział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ,racja........masakra! na NFilmHD i NFilmHD2 leci to samo co jest dostepne w NFilmy VOD - masakra! szajssssssssss!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha!

Nie mogę! No przecież tak miało być - nFilm VOD to wybrane filmy z kanałów nFilm HD i nFilm HD2 O_o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha!

Nie mogę! No przecież tak miało być - nFilm VOD to wybrane filmy z kanałów nFilm HD i nFilm HD2 O_o.

no ok ja Ciebie bardzo rozumiem ale zastanawia mnie najnowasza promocja nFilm VOD połączona z nFilm HD i nFilm HD2 - po co , bo fajne , bo to samo , raz se obejze w SD a raz w HD , postawie pytanie prosciej (po kiego ...?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie promocja - opcja nFilm HD to:

1. 2 kanały (nFilm HD i nFilm HD 2)

2. nFilm VOD

nFilm VOD nie występuje oddzielnie.

To nie to samo, co HBO i HBO Digital w C+ ;) Najpierw płacisz za opcje HBO, a potem jeszcze (o ile chcesz, oczywiście) za HBO Digital, gdzie leci to samo. A "po kiego"? Nie wiem, też się zastanawiam - i tak mam recorder'a, więc jak chcę jakiś film zobaczyć, a nie mogę normalnie na kanale (wg. ramówki), to sobie nagrywam. Choć z nFilm VOD czasem korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedna i druga opcja czyli HBO Digital i nFilm VOD to bezsens i zajmowanie miejsca ( cennego ) na dysku. Takie jest moje zdanie i do momentu aż się nie zmieni zawartość tych opcji nikt mi nie wytłumaczy , że mają jakikolwiek sens poza wartością marketingową dla działów PR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos wczesniej gdzies zauwazyl - film Stygmaty "polecial" w DD5.1 (do tego napisy w 80% dzialaly)

To pierwszy film, ktory ogladalem w DD5.1 na nFilmHD!

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Stygmaty też oglądałem z efektami dźwiękowymi. Nawet ten lichy przesył wówczas nie jest aż tak denerwujący, jak głośniczki buzują.

Nie wiecie, czy dzisiejsza emisja na TVP 1 filmu "Stagmatyczka" to ta sama produkcja? Czy może jakaś twórcza kontynuacja tematu - skądinąd bardzo ciekawego. Mnie w każdym razie wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to czy nadal występuje przesuniecie dzwięku z obrazem przy podłączeniu pod kino domowe przez optyk?

Czekam teraz na kuriera z nką a wcześniej w DD nie dało sie oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki "efekt" nigdy nie występował. Mam wrażenie, że powinieneś wyregulować wzmacniacz kina domowego (masz prawdopodobnie włączone opóźnienie).

Na stronie TVP znalazłem recenzję z dzisiejszego spektaklu Teatru Telewizji. Rzeczywiście zanosi się na pewną kontynuacją historii o ludziach "dotkniętych przez Boga" (nie mam na myśli Premiera). Dla tych, którzy zainteresowali się wczorajszą opowieścią o "Stygmatach" wieczorem coś "z naszego podwórka". W ogóle to dziś jakiś taki religijny nastrój. Dzienniki wciąż relacjonują spotkanie kardynałów w Watykanie, a wieczorem opowieść polityczno-religijna w Teatrze TVP. Może rzeczywiście pora oderwać się od Tomasza Lisa i Sekielskich & Morozowskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra! na NFilmHD i NFilmHD2 leci to samo co jest dostepne w NFilmy VOD - masakra! i same powtórki ,kpina na całego ..............szajssssssssss!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to ma być to samo. nVOD jest ot tak sobie (jak to się mówi: gratis;p) dla kogoś kto chce coś obejrzeć z nfilmu ale na żądanie. Mogłoby go nie być. Już wiele razy było to pisane bo ktoś pisał tak jak ty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Stygmaty i też jestem pod wrażeniem dźwięku, natomiast miałem duże różnice w dynamice, sceny "mówione" były dość cicho, a w czasie dramatycznych scen efekty prawie rozsadzały głośniki, musiałem ciągle ściszać i pogłaśniać. Mieliście też takie wrażenie ?

Napisy działały prawie ok, kilka braków zauważyłem w czasie całego filmu, da się przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, w Stygmatach audio bylo o zmiennej dynamice co bardzo przeszkadzalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie trzech miesiącach zapowiedzi i reklam, już za tydzień (28.11) emisja Qoantum of Solace. Pewnie wszyscy już obejrzeli na BR, ale warto zobaczyć co nam poda eŃka. Może nawet w DD 5.1 będzie?, albo przesył 14Mb? Jak nam to KTOŚ, kiedyś obiecał. Jest cały tydzień na przygotowanie tego wydarzenia. Mam nadzieję, że czasu eŃce wystarczy, aby chociaż raz wywiązać się z obietnic.

Stygmaty były w DD 5.1, ale przesył....no i ta dynamika dźwięku, też pozostawiała wiele zastrzeżeń. Mam nadzieję, że w końcu wszystkich emisja Bonda zadowoli. Pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze 14 mega dostaniemy :D

Hm, fakt jest to mozliwe! Jezeli o tej samej godzinie puszcza 007 na nFilmHD 1 i 2 wtedy po zsumowaniu moze dostaniemy ledwo wycisniete 14 mega ;):):P

A kto nam to obiecal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...