Skocz do zawartości
hr.susel

nPremium 1, nPremium 2, nPremium 3, nPremium 4 - wszystko na temat nowych kanałów HD premium od ITI

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam czasy jak na badajże Polsacie kiedyś leciały Szczęki w 3D i szukałem po sklepach okularów, których nigdzie nie mogłem dostać. A tu taka nowość teraz w telewizji N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całości zgadzam się z wieloma przdmówcami że to tylko próba utraty mniejszej ilości abonentów na opcję n film. Każdy kto ma chociaz trochę pojęcia to wie ze 3D jakie chce zaoferować n film ma bardzo niewiele wspólnego z prawdziwym 3D. Ja osobiscie zrezygnowałem z tego czegos i juz nie powróce bo wiem co wypuściły wytwórnie z którymi kontrakt ma n. Prawdziwe 3D to tylko w kinie, szczególnie IMAX.

Reasumując, to tylko rozpaczliwy krok mający na celu podtrzymać nfilmy które przy cenie 20 pln czeka nieuchronna agonia.

Pozdr,

P.S Aby te kanały miały sens bytu i abonentów, nie tylko takich którzy otrzymali je w promocji na start ale swiadomie płacących 20 pln, muszą miec wiecej umów z innymi wytwórniami, lepsza ramówke czyli przeboje kinowe + dokument + koncerty + działające napisy i DD5.1 nie od swieta bo przeciez wciaz reklamują jako "dwa kanały premium w jakosci obrazu i dzwieku:) HD"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiery na kwiecien, czyli masakry ciąg dalszy...

Nowości:

Dzieci z Jedwabnego Szlaku (Children of Huang Shi)

Mój nauczyciel (Venkovsky Ucitel) w/g gosci z nforum tez o geju:)

The Note

Kochaj i Tańcz

Różowa Pantera 2 (Pink Panther 2)

Legalne blondynki (Legally Blondes)

Strasznie Szczęśliwy (Frygtelig lykkelig)

Letnia Burza (Sommersturm) i tu tez scena z gejami

Wejście ping-ponga (Balls of Fury)

Szepty w mroku (Saint Ange)

Dexter IV - serial

Starsze premiery:)

Shadowlands - 1993

Hair - 1979

Mamuśka (Mother) - 1996

Viva Maria - 1965

Na Żywo (Nick of Time) - 1995

Cwaniak (Street Smart) - 1989

Areszt Domowy (House Arrest) - 1996

Ostra Rozgrywka (52 Pick-Up) - 1986

Bez Skrupułow (The Temp) - 1993

Klatka szaleńców (Cage aux Folles, La) - o gejach jesli sie nie myle:) i w 3D może LOL:) a to wszystko juz za 20pln, WOW ale szał tylko juz bezemnie

pozdr,

Edytowane przez tomhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał być kanał premium, na moje to Ale Kino ma znacznie lepszy repertuar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale "Ale Kino" nie jest w "nHD" z "nDD5.1" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam narzekacie.Wystarczy wejść na forum N i tam zestaw dyżurnych hmmm. stałych bywalców i tak stwierdza, że oferta jest super. Wg. tych "znawców" HBO i C+ dają podobne starocie no i sztandarowe stwierdzenie - kanał dopiero raczkuje, no już 6 miesiąc :( Tak na poważnie faktycznie oferta na kwiecień tragiczna ,już poprzednie miesiące były lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innym forum wyczytałem że ponoć nfilm ma nadawać filmy w 3D! słyszeliście coś o tym? jakieś daty premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak zwykle w n bywa czyli prawie hd, prawie premium w DD5.1 tak i w tym przypadku, czyli Color Code, system pseudo 3D znany juz z Polsatu w latach 90tych. Kolorowe okularki typu made from ...paper za 1 pln i "3D" dostępne na każdym tv, nawet po scart:) z głębią obrazu dochodzącą do 1mm. Jak wytrzymasz cały film stawiam browar i krople Visine:).

P.S Prawdziwe 3D w fazie testów, niekodowane na satelicie Astra, Sky:) a i cyfra plus 15go piłka nożna ale w tych transmisjach niezbędny jest tv 3D ready. Wybór jest wielki od Samsunga po... Samsunga. Proponuje poczekac az ukaze sie wiecej modeli tych tv.

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O...kurka!Tylko patrzeć aż pojawią sie audycje 3 D w Radio Zet!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to BARD ZOO, chciałbym to zobaczyć.

Oczywiście, zaś będzie że nie macie sprzętu, aby to ocenić...buraki...ONI to mają sprzęt. HD, plus, hiper, DD True, 3D, i tak ogólnie, to właśnie przechodzą w kwadrofonię. Rachunków.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat padł podobnie jak nFilmHD. Polityka informacyjna tych kanałów ssie na maksa. Gdzie są te nowe wytwórnie w postaci "producentów europejskich i znaczących graczy na rynku amerykańskim" z którymi rzekomo kilka miesięcy temu podpisano umowy? Z całej paplaniny pozostał jedynie dziesięcio-ligowy CBS Films? Tylko czekać, aż znowu zrobią nam dobrze i "na specjalne życzenie abonentów" zaczną puszczać same powtórki jak przez 3 miesiące w lecie :rolleyes: Ostatnio raczek w Multikinie zamiast mówić o filmach reklamował pilota dla dzieci :lol:

Wyniki oglądalności nFilmów dotychczas nie były przeprowadzane. Ostatnio jednak TNS OBOP opracował dane, z których wynika, że w dniach od 6 do 14 grudnia br. średnia dzienna oglądalność nFilmHD wynosiła jedyne 320 widzów, plasując ten kanał na ostatnim miejscu w rankingu stacji filmowych. Wygląda na to, że oglądalność praktycznie nie istnieje :blink:

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320 widzow! Pewnie wiekszosc to widzowie w wewnetrznej sieci ITI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten kanal nie istnieje, pomimo, że mam go w pakiecie (więcej tego błędu niepopełnię).

Po części rozumię, że nie mają możliwości sypaniem nowościami na każdy dzień, ale nawet wśród tych wszystkich powtórek nie ma w czym wybierać.

Jedyne co mi pasuje w nfilmach to możliwy wybór orginalnego audio i polskich napisów (czego brakuje mi w HBO - orginalne audio jest, subow jakichkolwiek brak), ale co z tego, jeśli nie ma na czym tego wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kana poleciał znacznie dół, jak dawniej często oglądałem filmy na nim to teraz raz na miesiąc albo rzadziej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nFilmach wypowiadałem się niejednokrotnie i nie będę się kolejny raz udzielał. Powiem jedynie, że w promocyjnej ofercie dostałem ten kanał wraz z HBO. W innym przypadku na 20 PLN za to coś, nie namówi mnie żaden marketing. Próbowałem negocjować wymianę nFilmów na FilmBox, ale się nie zgodzili. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Presserwisem:

To kolejne zmiany w platformie w ostatnim czasie. Inne dotyczyły stryktury zarządzania - w ich wyniku za kanały filmowe tworzone przez ITI Neovision odpowiada dyrektor programowy platformy Grzegorz Płaza. Tym samym stanowiska stracili kierujący nimi: Tomasz Raczek (nFilm HD i nFilm HD 2), Urszula Obarska (MGM HD) i Katarzyna Jesień (Wojna i Pokój). Obarska i Jesień nadal są związane z platformą N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Tomasz Raczek za burtą.

http://media2.pl/media/75389/komentarze/2.html

Znany krytyk filmowy Tomasz Raczek nie jest już szefem filmowych kanałów telewizyjnych nFilm HD, które dostępne są w ofercie satelitarnej telewizji "n" oraz wybranych sieciach kablowych. Z kanałem związany był od samego początku.

No to kto ?

Może ktoś z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba się nie nadaję, bo na konferencję też mnie nie zaprosili. Ale jak gdzieś zobaczę stosowne ogłoszenia to prześlę CV, aplikacje, referencje i linki do moich postów na forum. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci pomogę na drugi raz :D Będziesz na bank! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy najwieksze pierwsze buble by ITI (2gi bubel to TVP1 HD) i rozczarowanie premium czyli nFilmHD1/2 wraz z nFilmHD VOD doczekaja sie pozytywnych zmian?

2 lata miotania sie z tym projektem gdzie sporo pary poszlo w gwizdek nie napawa optymizmem ale zobaczymy.

nFilmHD radio (nazwa stacji wprowadzajaca w blad bo audio wielokanalowego tam nie ma) idzie do pieca mam nadzieje, ze podobnie bedzie z nFilmHD VOD bo to jest maksymalne kuriozum by oferowac w gorszej jakosci cos co leci prawie non-stop w "HD" na dwoch kanalach do tego sila rzeczy wszyscy odbiorcy tej kolekcji maja dekoder z nagrywarka - moga sobie sami zrobic lepsze VOD!

No, a Raczek to raczej figurant, ktory nie sprawdzil sie jako menago tego projektu nawet porzadnej strony www nie byli wstanie przez 2 lata zrobic co jest chyba podstawa w obecnych czasach!

No i male OT - ITI ma tupet rozsylajac listy i wskazujac w nich jako jeden z walorow platformy nowy kanal na wylacznosc TVP1 HD :D :D :D - kilka tygodni ten kanal jest na wizji, a ja zadnego HD tam nie widzialem! Ale tupeciarze z ITI ida w zaparte!

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale komunikacja 3D działa wyśmienicie.

BOK działa wyśmienicie.

Wszystko dla "krytykantów jest jak na talerzu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja do Raczka specjalnych pretensji nie mam. Gość jest "specem", no może starszym specjalistą, od repertuaru. To, że marketingowo wskazano potrzebę uruchomienia od razu dwóch kanałów nFilmów, nie zależało chyba od niego. To, że filmy rzadko pojawiały się z dźwiękiem DD 5.1, że były "dziury" w ciągłości polskich napisów, to chyba też nie jego wina. To, że wielokrotnie "derekcja" podkreślała, że przesył sygnału na tych kanałach wyczerpuje wymogi przekazu HD, to też pseudo marketing i pseudo reklama.

Wszystkie czynniki zsumowane razem spowodowały to, że opinia o tym "pakiecie premium", jest zszargana. Nowy menago będzie musiał poświęcić wiele pracy i pieniędzy, aby ten projekt odbudować. Bo sama idea jest słuszna i warto w nią inwestować, ale dalsze powielanie MGM nie będzie przez abonentów akceptowane. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...