Skocz do zawartości
arsenal

TEST: Amplituner Harman/Kardon AVR255

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ampli kupiony wczoraj a wersja softu dosyć stara 093.1.1, 07.10.2008. Warto to zmienić czy zostawić tak jak jest.

pozdro

Edytowane przez panerai_47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie :czy w tym Harmanie jest możliwość Bi-Ampigu ??

też mnie to interesuje. W opisach ani słowa o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ampli kupiony wczoraj a wersja softu dosyć stara 093.1.1, 07.10.2008. Warto to zmienić czy zostawić tak jak jest.

pozdro

przyłączam sie do pytania kolegi >>>> kupiony 17.08.2009 ale nie wiem jeszcze jaki mam soft. Przy okazji jak to sprawdzić (1230OK) i się wyświetli ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z kolegów może odpowiedzieć nowicjuszowi czyli MI.

Witam, 1,2,3,0 i ok. Pozdrawiam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam ten amplituner od tygodnia i mam pewien problem a mianowicie gdy włączam płytę

z muzyką każda ścieżka jest odtwarzana z mniej więcej 2 sekundowym opużnieniem,co jest troche denerwujące.

Podczas odtwarzania muzyki ampli.ustawiony na stereo.w czym tkwi problem.Proszę o odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie amplitunera HK Avr255. Czy HK przesyła sygnał po Hdmi do telewizora również jak jest wyłączony?.

pozdrawiam,

Adam L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mam pytanie odnośnie amplitunera HK Avr255. Czy HK przesyła sygnał po Hdmi do telewizora również jak jest wyłączony?.

pozdrawiam,

Adam L.

Nie, nie wysyła sygnału na tv jeśli jest wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa. Niestety będę musiał skreślić HK z listy zakupów. Do tej pory używałem Denona i taką funkcję posiadał. Bardzo często oglądam Tv bez włączonego amplitunera. Czy wyższe modele HK 355 lub 360 posiadają możliwość przesyłu po hdmi przy wyłączonym amplitunerze?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To lipa. Niestety będę musiał skreślić HK z listy zakupów. Do tej pory używałem Denona i taką funkcję posiadał. Bardzo często oglądam Tv bez włączonego amplitunera. Czy wyższe modele HK 355 lub 360 posiadają możliwość przesyłu po hdmi przy wyłączonym amplitunerze?.

355 też nie ma takiej opcji. w 360-tce w specyfikacji też nic o tym nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak pobrać soft ze strony Harmana lub innej? nie mogę tam znaleźć takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komukolwiek udało się nakłonić pilota tego amplitunera do współpracy z nbox recorderem ?

Jeśli tak, poproszę o kod :D

Edytowane przez sadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadam ----- trochę wyżej powinieneś znaleźć linka do pobrania oprogramowania. Poszukaj kilkanaście postów wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sadam ----- trochę wyżej powinieneś znaleźć linka do pobrania oprogramowania. Poszukaj kilkanaście postów wcześniej

Ale co ma piernik do wiatraka. Czy aktualizacja firmware nakłoni pilota do współpracy z nbox recorderem ?

Wydaje mi się, że to tylko update softu amplitunera. Tutaj znalazłem:

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...st&p=138399

Pilot amplitunera chyba się nie updatuje, a chodzi mi o obsługę tym pilotem enki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej nie da się zrobić. Ja osobiście próbowałem nauczyć pilota od HK355 współpracy z pilotem od dekodera Vectry HD (chyba ten sam ADB5800 co i w n-ce). Niestety nie udało się :-( Nie wiem w czym tkwił problem. Inne piloty do innych urządzeń udało się zastąpić pilotem harmana. Tego jednego akurat nie. Ot , ten typ tak ma chyba :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie, ale jak się zmienia nazwy źródeł np. chcę zmienić GAME na coś innego. Nie dotarła jeszcze instrukcja pl, a w tej nie naszej trudno mi to znaleźć. Proszę o wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Setup Source jest zakładka Change Name.

@Arsenal, doszedłem do tego momentu, ale nie wiem, jak wprowadza się znaki z pilota. Przyciski numeryczne nie działają, czy coś trzeba jeszcze wcisnać?

Edytowane przez Imacman66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzałkami GÓRA/DÓŁ zmieniasz litery/cyfry a LEWO/PRAWO przechodzisz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strzałkami GÓRA/DÓŁ zmieniasz litery/cyfry a LEWO/PRAWO przechodzisz dalej.

Dzięki wielkie, jak wrócę z pracy, to zadziałam. Pozdrawiam

Udało mi się wprowadzić litery, ale mam inny problem, czy da się usunąć oryginalną nazwę. U mnie tylko do istniejącej dodaje to co ja napisałem np:

DVD - BLU-RAJ, zamiast samego BLU-RAJ. Chcę też pozbyć się napisu GAME.

Edytowane przez Imacman66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten amplituner będzie dobrze współgrał z głośnikami 6 ohm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...