Skocz do zawartości
SlawekR

Kupujemy telewizor - czyli poradnik co kupować i jak kupować

Rekomendowane odpowiedzi

@Skowsky

Czyli odnośnie punktu 1, jeśli Samsung który wspiera HDR10+ dostanie sygnał DolbyVision to zrobi "downgrade" do HDR10+ i dalej ten obraz będzie mial charakterystykę HDR? 

Czyli jeśli puści się taki sygnał (Dolby VIsion) na Sony i Samsung to HDR będzie wyglądało podobnie (chodzi mi głownie o Netflix)?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomek Lelek napisał:

@Skowsky

Czyli odnośnie punktu 1, jeśli Samsung który wspiera HDR10+ dostanie sygnał DolbyVision to zrobi "downgrade" do HDR10+ i dalej ten obraz będzie mial charakterystykę HDR? 

Czyli jeśli puści się taki sygnał (Dolby VIsion) na Sony i Samsung to HDR będzie wyglądało podobnie (chodzi mi głownie o Netflix)?

Będziesz miał obraz w zwykłym HDR10.

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie im lepszy telewizor pod względem wyświetlania treści HDR, tym różnica powinna być mniejsza. W każdym razie jest różnica na plus dla Dolby Vision, bo to zawsze dynamiczne metadane, ale nie jest ona jakaś kolosalna. Zobacz sobie np. ten artykuł.

 

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - Pytanie czy warto się dla tej funkcji męczyć z Android TV. Czy jest jakiś materiał który porównuje system Android TV z tizen?

Czy jest możliwe że w w przyszłości Samsung wypuści aktualizacje na wsparcie Dolby Vision do Q70?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się porobiło,  że  ceny telewizorów Sony 65 xg 9505 podskoczyła do 6999 , a Samsung do 5999 PLN  ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Tomek Lelek napisał:

Czy jest możliwe że w w przyszłości Samsung wypuści aktualizacje na wsparcie Dolby Vision do Q70?

Nie. Jeżeli już by się kiedyś zdecydował na wprowadzenie Dolby Vision, w co jednak na chwilę obecną wątpię, to nie liczyłbym na taką ,,wsteczną" aktualizację, a jedynie dodanie wsparcia dla DV w nowych modelach. 

 

18 godzin temu, Tomek Lelek napisał:

Dzięki - Pytanie czy warto się dla tej funkcji męczyć z Android TV. Czy jest jakiś materiał który porównuje system Android TV z tizen?

Jeżeli chodzi o wygodę obsługi systemu operacyjnego, to najlepiej udać się do sklepu i samemu się przekonać jak wygląda jego obsługa w praktyce.

  • Plusik 2
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w związku z przeprowadzką, planuje zakupić nowy TV. Ostatnio byłem na bieżąco z TV jakieś 10 lat temu, kiedy kupowałem swój obecny. Od tego czasu wiele się zmieniło, z racji tego iż czas nagli a przeprowadzka niebawem zwracam się z prośbą o pomoc do kolegów, którzy mają aktualną wiedzę na ten temat. Mój obecny TV JVC 42S90 oceniam, jako bardzo dobry i w zasadzie zależy mi na tym aby nowy odbiornik nie był od niego gorszy.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok 30m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? Sa dwa miejsca, z których będzie TV oglądany, ok 1,5m pod kątem i ok 2,8m na wprost
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost i pod kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Do południa w oczy oglądających, po południu - brak 
7. Jaki masz obecnie telewizor ? JVC 42S90 
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Żonie podoba się ambilight oraz koniecznie musi mieć czarną ramkę
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? PC oraz TV naziemna
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Komputer
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? do 3 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Raczej matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak, głównie you tube
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?  Wieczorem
17. Preferencje co do wielkości? Myślałem o 55 ale większe też wchodzą w grę
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Słaby dzwięk
19. Preferencje co do marki ? Ze względu na ambilight niewielkie wskazanie na philipsa
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Chciałbym się zmieścić w 4tys

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Raczej nie

Z racji na upodobania żony co do ambilight spoglądałem w stronę philipsa, ze względu na czarną ramkę rozważałem model 55PUS8804/12. Opinie na jego temat są , że to raczej przeciętny TV z dobrym dźwiękiem. Czy możecie doradzić czy taki philips w moim przypadku to dobry wybór czy jednak lepiej wybrać coś innego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was zwracam się z prośba doradzenia zakupu TV wymiany starego leciwego 27,5 calowego na coś nowego głownie tylko programy TV ale jeśli będzie możliwość to YT netflix czy HBO. 

z góry dziękuje za pomoc 

 

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? od 1 do 3 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? najczesciej 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? delikatnie ukos ewentualnie poniżej ponieważ TV musi wisieć wyżej 
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ?  od 13 do zachodu niestety na TV też
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 27,5 cala Hanspree
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? bez większych wymagań
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? dekoder CP
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? pendriv, ewentualnie telefon 
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? niestety sporo ciężko określić bo są dni kiedy nie jest włączany a czasem ponad 10-12h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez znaczenia
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? przyrodnicze, dokumentalne, seriale filmy hbo, netflix YT
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? YT, Netflix, HBO
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? NIE
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? popołudnia i wieczory
17. Preferencje co do wielkości? brak ale nie za duży
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? wolne działanie 
19. Preferencje co do marki ? brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? raczej nie, nie musi mieć
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2000 im taniej tym lepiej ale jak będzie trzeba dać 2100 np a jeśli warto to też rozważę

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam telewizora do max 2300 zł, w grę wchodzą również używane modele do tej ceny. Co polecacie? Tv będzie wisiał na ścianie w pokoju, w którym nie ma dużo słońca, głównie do filmów, gier (xbox one), seriale. Odległość od tv to kolo 4,5 m. Poszukałem trochę i w grę wchodzi: Samsung UE55RU7472, Philips 55PUS6754 lub LG 55UM7610. Który z tych modeli polecacie? 

Edytowane przez kewinpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zamierzam kupić telewizor. Będzie to pierwszy taki sprzęt. Poniżej uzupełnione dane o pokoju.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 19 m2 - 5,7 x 3,5 m (dł. x szer.).
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? Kanapa znajduje się 5 m od telewizora.
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Raczej wisieć.
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Okna są usytuowane na całej długości pokoju. Słońce świeci od południa, do wieczora (ekspozycja południowo-zachodnia).
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Nie mam telewizora.
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Bezproblemowe odtwarzanie plików filmowych z USB i NAS. Szybkość i możliwości multimedialne są dla mnie równie ważne.
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K, HD.
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Komputer (HDMI), NAS (po LAN), dekoder UPC (HDMI).
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 1-4 godziny.
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obojętne.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, seriale, kanały muzyczne.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie zamierzam.
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?  Wieczorami.
17. Preferencje co do wielkości? Minimum 65 cali, ale skłaniam się ku 75+.
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wieszanie się, wolne działanie, brak funkcji multimedialnych.
19. Preferencje co do marki ? Brak. Zależy mi na jak najlepszej jakości, nie na producencie.
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie.
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 8-10 tys. złotych.

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Prawdopodobnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o telewizorze QE43Q60RATXXH? Zaciekawił mnie ten model, ale trudno mi samemu zdecydować czy warto go kupować. Szukam 43" do max. 3000 zł (choć im bliżej 2000 zł tym lepiej :D) Głównie do oglądania telewizji naziemnej, filmów z kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje porady odnośnie zakupu nowego telewizora, nie mogę się zdecydować.

Moze ktoś mi pomoże w doborze, tak jak poniżej konsola głównie do grania rowniez z myślą o nowej generacji konsol, na telewizorze głównie oglądany netflix, zależy mi na dobrych i mocnych kolorach. 

. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 15m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? Kanapa znajduje się 2.5m od telewizora
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć.
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Okno podwójne na lewej ścianie. 
7. Jaki masz obecnie telewizor ? LG 55UK6100plb
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dobry hdr oraz odwzorowanie kolorów
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Konsola (HDMI), Kino domowe(HDMI) 
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-6 GODZIN
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obojętne.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, seriale, kanały muzyczne.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? KONSOLA - 60%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?  Wieczorami.
17. Preferencje co do wielkości? MINIMUM 55 CALI
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wieszanie się, Słabe kolory
19. Preferencje co do marki ? Samsung
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie.
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3600zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobry, Zły i Brzydki napisał:

Witam. Jaki jest lepszy wybór, samsung qled 55q80r https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-qe55q80rat.bhtml czy Sony 55xg9505 https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kd-55xg9505.bhtml Ps. chodzi o te "Wow" w tv. 

Przemyśl czy nie lepiej uderzyć w XF95 jest teraz w dobrych cenach a wiele się nie różni od XG chyba że używasz sprzętu od Appla to warto w XG uderzyć 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wie ktoś kiedy do sprzedaży trafia nowe tv 4k od samsunga nazywana teraz seria Q60T, Q70T itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup nowego TV za około 1-2 miesiące. Proszę o 3-4 modele warte uwagi. 

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok. 2.5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć lub jeżeli będzie za duży - stać 
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Od lewej na północny-wschód wyjście na teras, niewiele 
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Sony KDL-40EX401
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Bardzo dobrą jakość obrazu, nadawał się do nowych konsol (PS5). Fajny HDR. Płynnie i szybko działający system operacyjny. Dolby Vision mile widziane. 
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K i HD 
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS4 PS5 
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 5-6, w weekendy około 10
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Brak preferencji 
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport-football snooker tennis Małysze, Netflix HBOGO, TVN24 
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Jeżeli chodzi o przeglądarkę to nie, ale Chromecast itp funkcje smart-tak 
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak - 2-3h
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami 
17. Preferencje co do wielkości? Conajmniej 65, natomiast większy 75 tez chętnie jeżeli jest sensowna opcja w tej kwocie 
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wolny system, nieczytelny pilot. 
19. Preferencje co do marki ? LG SAMSUNG SONY (kolejność alfabetyczna) 
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Chciałbym około 5000 zł natomiast jestem skonny dopłacić około 1000 dla robiącego różnicę modelu 

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Tak, choć może nie na start 

Dziękuję bardzo za pomoc! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam nowego TV i zastanawiam się QLED czy OLED.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 28m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3.5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ?
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć ale może też stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Telewizor wisi w rogu. Okna po obu stronach
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Samsung
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Zależy mi na dobrej jakości.
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) 4K HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder, głośniki przez BT
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-4
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? HBO, Netflix, Kanały sportowe
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tylko Netflix i Youtube
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  Nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?  Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 55 moge przemyśleć większy rozmiar
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Zacinające się aplikjacje, wolne działąnie smarttv
19. Preferencje co do marki ? Obojętnie chociaż od zawsze kupuje Samsungi
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 6-7 tys zł

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Być może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, poszukuję telewizora 32 calowego, zastanawiam się między SAMSUNG UE32N5302AK vs PHILIPS 32PFS5823/12. Jakieś opinie na korzyść któregoś?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr Mr napisał:

Podpowiecie jaki model Panasonic,Sony led 55 cali wybrać.

Jak Sony to 55XF9005 lub XG9505, a z Panasonica polecam 55GZ960E. Podane modele są najbardziej opłacalne od tych dwóch producentów.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od 3tyg Sony XG9505, polecam. Netflix HDR idzie normalnie (nie ma problemów z tym modelem tv, jak większość ludzi z tv bez Dolby Vision). Kombinacji ustawień obrazu wiele. Trzeba się trochę pobawić by się zapoznać z tymi ustawieniami by dopasować pod siebie. Do czego się mogę przyczepić to kiepskie układanie list kanałów sat. (nie sprawdzałem jak to wygląda po aktualizacji). Z obrazu jestem mega zadowolony. Na panelu w czarnym obrazie widać jaśniejsze powłoki nierównomiernie rozrzucone, ale podczas odtwarzania materiałów w ciemnych scenach tego nie ma. Przykładowo ten sam problem na Philipsie występujący, odbija się również na wyświetlanych materiałach gdzie są ciemne sceny). Moja ocena tv w skali 5 to mocne 4,5. Także płynność obrazu bardzo mnie zadowala. Ja zastanawiałem się nad wyborem tv ponad pół roku. Śledziłem wszystko na temat moich wybranych modeli. Na uwadze miałem jeszcze Qleda Samsunga Q80.

20170124_150531.jpg

  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić PANASONIC LED TX-55FX700E ,ale praktycznie nie ma,czy coś porównywalnego w podobnych pieniądzach znajdzie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

 

8 lat temu po kontakcie na forum kupiłem Philips 47PFL6007. Właśnie zachorował, prawdopodobnie płyta główna. Czekam na wycenę, ale jeżeli przekroczy 1k to chcę kupić nowy sprzęt.

 

 

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 28 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? od  2,5 - 3 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 osoby, ale czasami 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? przeważnie na wprost, ale przy 4 osobach też pod kątem 
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ?  strona zachodnia, także po południu do wieczora jest słońce
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 47 cali Philips 47PFL6007
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? bez większych wymagań, 
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? UPC
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? pendrive, telefon, komputer przez HDMI
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3 - 4 godziny
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez znaczenia
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy i seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? youtube, radio internetowe
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? NIE
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? popołudnia i wieczory
17. Preferencje co do wielkości? 55 +
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? wolne działanie 
19. Preferencje co do marki ? Samsung i LG
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie musi mieć, miałem w obecnym i nie korzystałem
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? chciałem przeznaczyć 2 000 zł, ale przy rozsądnych argumentach zwiększę budżet

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? możliwe

prośba o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...