Home News To będzie pierwsza polska produkcja oryginalna Disney+. Mamy ekskluzywne konkrety!
To będzie pierwsza polska produkcja oryginalna Disney+. Mamy ekskluzywne konkrety!

To będzie pierwsza polska produkcja oryginalna Disney+. Mamy ekskluzywne konkrety!

161
0

To będzie pierwsza polska produkcja oryginalna Disney+! Właśnie otrzymaliśmy pierwsze informacje dotyczące nowego serialu kryminalnego, do którego właśnie wystartowały zdjęcia! Zapowiada się naprawdę ciekawa produkcja – co o niej wiemy? Wszystkie informacje poniżej!

Disney+ prezentuje polski serial “Breslau”! Co o nim wiemy?

To wielka chwila! Serwis streamingowy Disney+ właśnie ogłosił start zdjęć do serialu „Breslau” (tytuł roboczy), swojej pierwszej polskiej produkcji oryginalnej! Wiemy, że będzie to serial kryminalny, którego opis zapowiada nam bardzo ciekawą rozrywkę! Otrzymaliśmy garść pierwszych informacji na temat tego tytułu – znajdziecie je poniżej.

Akcja ośmioodcinkowego serialu kryminalnego rozgrywa się w 1936 roku w ówczesnym Breslau (obecnie Wrocław). Komisarz Franz Podolsky pracuje nad sprawą brutalnego morderstwa. W związku ze zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi presja na rozwikłanie zagadki jest olbrzymia…

“To ważny moment dla Disney+ w Polsce. Jest to nasza pierwsza oryginalna produkcja w tej części Europy. Bardzo się cieszymy, że przy tym projekcie pracują tak cenieni, zdolni i doświadczeni twórcy oraz aktorzy. Dzięki serialowi o tytule roboczym „Breslau” bogata oferta produkcji przeznaczonych dla dorosłych widzów będzie jeszcze szersza”
– powiedziała Magdalena Cieślak, Dyrektor Produkcji Oryginalnych Disney+ w Europie Środkowej i Wschodniej.

W serialu wystąpią m.in. Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”, „Chrzest”), Agata Kulesza („Róża”, „Ida”) i Sandra Drzymalska („IO”, „Filip”). Reżyserem jest Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”, „Ki”), a za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Magdalena Żakowska.

disney+ plus seriale filmy co obejrzeć nowości premiery na wieczór jak poznałam twojego ojca

Producentem serialu jest ATM Grupa, największe niezależne studio produkcyjne w Polsce, wielokrotnie nagradzane, specjalizujące się w produkcji fabularnej, które w swoimi dorobku ma takie tytuły jak: „Wataha”, „Zachowaj spokój”, „Absolutni debiutanci”.

Projekt realizowany jest w Polsce ze wsparciem finansowym przyznanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Disney+ wypowiada walkę współdzieleniu kont! Wejdą ograniczenia – znamy datę

Serwis streamingowy Disney+ zapowiada walkę ze współdzieleniem kont! Sam dyrektor generalny Disneya Bob Iger poinformował, że platforma wprowadzi ograniczenia, a aktualnie pracuje nad rozwiązaniami technologicznymi, które pozwolą kontrolować przestrzeganie zapisów umowy. Wiemy, kiedy zmiany wejdą w życie!

Bob Iger, w rozmowie z CNBC, ujawnił, że przedsiębiorstwo planuje wprowadzić w życie zmiany już w czerwcu tego roku. Początkowo będą one testowane w wybranych krajach, aby we wrześniu objąć wszystkich subskrybentów korzystających z platformy.

Jesienią ubiegłego roku oraz na początku 2024 roku serwis wprowadził stosowne zapisy do regulaminu, które głoszą, że w przypadku wykrycia udostępniania konta osobom spoza tego samego gospodarstwa domowego, mogą zostać wprowadzone sankcje obejmujące ograniczenie, zawieszenie lub rozwiązanie umowy.

Źródło: Disney+


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(161)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x