Home Kalendarze premier Co nowego w kinie? | 12 lipca 2019 | Yesterday, Annabelle
Co nowego w kinie? | 12 lipca 2019 | Yesterday, Annabelle

Co nowego w kinie? | 12 lipca 2019 | Yesterday, Annabelle

275
0

Oto przegląd premier, które odbędą się 12 lipca w kinach. Oferta filmowa w ten weekend może zaciekawić fanów Beatlesów (“Yesterday”) oraz horrorów (“Annabelle wraca do domu”).

Dwa najbardziej wyczekiwane w ten weekend filmy to “Yesterday” oraz “Annabelle wraca do domu“.

Midsommar | RECENZJA | błogo, transowo, złowieszczo

Yesterday

OBEJRZYJ ZWIASTUN

Yesterday” to komediodramat Danny’ego Boyle’a (“Trainspotting“, “Slumdog Millionaire“). Jack Malik jest piosenkarzem, który nie może przebić się do showbiznesu. Pewnego dnia zostaje potrącony przez autobus i budzi się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie nikt nie słyszał o Beatlesach. Wyczuwając w tym swoją szansę postanawia je wykonywać, twierdząc, że napisał je on sam. Wkrótce “oszustwo” popłaca i Jack staje się światową sensacją. W głównych rolach występują: Himesh Patel, Lily James i Ed Sheeran.

premiery kinowe

Film miał już swoją premierę w UK i Ameryce oraz zebrał przyzwoite oceny (62% aprobaty krytyków na Rotten Tomatoes). 

Annabelle wraca do domu

OBEJRZYJ ZWIASTUN

Annabelle wraca do domu” to trzeci ze spin-offów o złowieszczej lalce w uniwersum “Obecności“. W najnowszej odsłonie serii “Annabelle” pojawiają się Ed i Lorraine Warren (z “Obecności”), grani przez Patricka Wilsona i Verę Farmigę. Dwójka demonologów postanawia zamknąć lalkę w swoim pokoju z nadprzyrodzonymi artefaktami. Niestety poświęcone szkło nie wystarczy, aby ją powstrzymać, a tytułowa postać obiera sobie za cel 10-letnią córkę Warrenów i jej przyjaciół.

premiery kinowe

Jako ciekawostkę można nadmienić, że Gary Dauberman, który nakręcił “Annabelle wraca do domu” jest także scenarzystą drugiej części “To”. Jego film w momencie publikacji odznacza się 66% pozytywnych recenzji krytyków (RT). 

W niedalekiej perspektywie, uniwersum stworzone przez Jamesa Wana poszerzy się dalej. W przyszłym roku w kinach zadebiutuje trzecia część “Obecności”.


Pozostałe premiery kinowe w tym tygodniu (wraz ze zwiastunami):


ZOBACZ TAKŻE: nowości Blu-ray na rynku polskim w lipcu 2019 


Źródło: opracowanie własne

(275)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o