Home News Informacje prasowe Pół roku dostępu do CANAL+ online za darmo! Wielka promocja dla wszystkich – jak skorzystać?
Pół roku dostępu do CANAL+ online za darmo! Wielka promocja dla wszystkich – jak skorzystać?

Pół roku dostępu do CANAL+ online za darmo! Wielka promocja dla wszystkich – jak skorzystać?

17.95K
1

Super szansa na zyskanie dostępu do serwisu VoD CANAL+ online zupełnie za darmo! Bank Pekao uruchomił promocję, dzięki której za założenie konta można otrzymać voucher o wartości 420 złotych z subskrypcją platformy CANAL+ na aż pół roku! Jak skorzystać?

CANAL+ online – voucher na pół roku za założenie konta w Banku Pekao! Jak uzyskać dostęp?

Bank Pekao S.A. startuje z nową promocją Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową Visa oraz Konta Świat Premium z kartą Visa Debit Gold. Pierwszych 3500 klientów, którzy od 1 sierpnia 2022 r. założą jedno z wymienionych kont osobistych może otrzymać w prezencie voucher o wartości 420 zł z dostępem na pół roku do serwisu CANAL+ online. Dodatkowo w ofercie jest Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 7 proc. w skali roku przez pierwsze 6 miesięcy do 100 tys. zł z Kontem Przekorzystnym oraz do 400 tys. zł z Kontem Świat Premium.

fot. Bank Pekao

Aby wziąć udział w promocji należy założyć konto osobiste z kartą Visa za pośrednictwem strony internetowej www.pekao.com.pl/konto, na selfie lub w dowolnym oddziale Banku Pekao S.A. Otwierając konto online należy pamiętać o wpisaniu kodu promocji CANAL oraz wystarczy wykonać co najmniej pięć transakcji kartą Visa Banku – w każdym z dwóch pierwszych miesięcy od założenia konta. Vouchery z dostępem do CANAL+ online będą ważne do 31 marca 2023 roku.

Do promocji można przystąpić do 30.09.2022 r. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 3500 voucherów.

fot. Bank Pekao

Bank oferuje konto Przekorzystne na bardzo atrakcyjnych warunkach. Klienci nie ponoszą opłat za jego prowadzenie, a dodatkowo po spełnieniu prostych warunków: jeden wpływ na rachunek na min. 500 zł w miesiącu i jedna płatność kartą wydaną do rachunku – klienci nie płacą również za obsługę wielowalutowej karty Visa. Do tego dochodzą także bezpłatne wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów za granicą po spełnieniu tych warunków. Młodzi klienci, którzy nie ukończyli 26 lat mogą bez opłat korzystać z prowadzenia konta, obsługi karty debetowej oraz wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

 „Konto Przekorzystne, to konto nagrodzone już dwukrotnie statuetką „Złotego Bankiera”. W tym roku doceniono między innymi niskie koszty obsługi, dostępy do bankomatów oraz aplikację mobilną PeoPay. Teraz dorzucamy atrakcyjną promocję darmowego dostępu do Canal+ online na pół roku. A przy okazji można skorzystać z wysokiego oprocentowania 7 proc. na Koncie Oszczędnościowym, także przez pół roku” – powiedział Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A..

fot. Bank Pekao

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(17946)

2.3 3 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Edycja
Edycja
1 rok temu

Przekorzystne 7%, gdy inflacja wynosi 15.6% ‍♂️

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x