Home News Canal+ reaguje na skandal na FAME MMA. Znamy oficjalne stanowisko!
Canal+ reaguje na skandal na FAME MMA. Znamy oficjalne stanowisko!

Canal+ reaguje na skandal na FAME MMA. Znamy oficjalne stanowisko!

218
0

Paweł Tyburski podczas ostatniej konferencji przed galą Fame MMA, brutalnie zaatakował Dona Kasjo, wywołując tym samym skandal. Stacja telewizyjna Canal+ zdecydowała się zareagować na skandaliczne wydarzenia.

Fame MMA. Brutalny atak Tyburskiego na Dona Kasjo

Gala Fame 21 odbędzie się w sobotę, 18 maja, w PreZero Arena w Gliwicach. Przygotowania do tego wydarzenia były jednak poprzedzone skandalicznym incydentem, do którego doszło kilka dni wcześniej, podczas konferencji prasowej w poniedziałek, 13 maja.

Podczas ostatniej konferencji FAME MMA doszło do skandalicznej sytuacji z udziałem Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego i Pawła “Tyboriego” Tyburskiego. Pierwszy zaczął od okropnych wyzwisk w kierunku rywala, a ten ruszył w jego kierunku, kopnął go w głowę i okładał pięściami. Z głowy Życińskiego lała się krew, a lekarze założyli mu kilka szwów. Federacja i jej partnerzy reagują na wydarzenia.

Canal+ reaguje na incydent z udziałem Tyburskiego

Stacja telewizyjna Canal+ postanowiła odnieść się do tej sytuacji.

Niezwłocznie po zakończeniu konferencji przekazaliśmy do przedstawicieli Fame swoje uwagi dotyczące zachowania uczestników oraz zwróciliśmy się z prośbą o monitorowanie materiałów, które są lub mogą być tworzone przez osoby związane z wydarzeniem i adekwatne reakcje czytamy w oświadczeniu Canal+.

“Zgodnie z naszą wiedzą przedstawiciele Fame mają zamiar wyciągać daleko idące konsekwencje w odpowiedzi na sytuację, do której doszło w trakcie wydarzenia”dodał rzecznik prasowy stacji, Piotr Kaniowski, podkreślając determinację organizatorów w dążeniu do zachowania odpowiednich standardów podczas przyszłych wydarzeń.

W jednej z relacji Tyburski poinformował, że dostał od przedstawicieli Canal+ wiadomość o rezygnacji ze współpracy przy promocji serialu “Algorytm Miłości”.

Ze względu na wczorajsze zachowanie Pawła Tyburskiego na konferencji FAME MMA, jesteśmy zmuszeni do rezygnacji ze współpracy dotyczącej promocji serialu “Algorytm Miłości”czytamy w mailu wysłanym do zawodnika.

Paweł Tyburski zdyskwalifikowany. Jest decyzja Fame MMA

Tyburski po tym incydencie został wyrzucony z konferencji, a włodarze imprezy zapowiedzieli wyciągnięcie wobec niego surowych konsekwencji. Tak też się stało, bo w wydanym we wtorek oświadczeniu federacja Fame MMA poinformowała o jego dyskwalifikacji.

W odpowiedzi na skandaliczne zachowanie Pawła Tyburskiego podczas wczorajszej konferencji zarząd federacji podjął decyzję o dyskwalifikacji zawodnika. Jednocześnie zapewniamy, że Michał Pasternak wystąpi na gali FAME 21. O szczegółach dotyczących nowego zestawienia poinformujemy do końca dnianapisano na Twitterze.

Gala FAME 21 odbędzie się 18 maja w gliwickiej PreZero Arenie. Walką wieczoru będzie pojedynek byłego boksera Tomasza Adamka i Patryka “Bandury” Bandurskiego. Po raz pierwszy transmisja będzie dostępna wyłącznie w serwisie CANAL+ online.

Źródło: Canal+


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(218)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x