Home News Informacje prasowe Wolfenstein II: The New Colossus – Po niemiecku albo…!
Wolfenstein II: The New Colossus – Po niemiecku albo…!

Wolfenstein II: The New Colossus – Po niemiecku albo…!

196
1

Zwykłe podporządkowanie sobie planety to dla żołnierzy reżimu za mało, dlatego obcym wpływom nie oparła się nawet popkultura. Okupanci przejęli najpopularniejsze programy amerykańskiej telewizji i przerobili je na niemiecką modłę. Zapraszamy do obejrzenia jednego z odcinków teleturnieju „Po niemiecku albo…!”, który pozwoli wam przez chwilę poczuć, czym jest tyrania w Wolfenstein II: The New Colossus.

Premiera Wolfenstein II: The New Colossus odbędzie się 27 października 2017 r. na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Więcej informacji można znaleźć na poniższych stronach:

Oficjalna strona –https://beth.games/wolfenstein
Facebook –https://facebook.com/wolfenstein
Twitter –https://twitter.com/wolfenstein
Instagram –https://instagram.com/wolfenstein

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(196)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)

  1. Czekam bardzo! The New Order to dla mnie gra 2014 roku. Doskonały, mocno podszyty starą szkołą FPS. Strzelanie do nazioli zawsze w cenie ;)