Home News Informacje prasowe Usługa Amazon Video dostępna na NVIDIA SHIELD
Usługa Amazon Video dostępna na NVIDIA SHIELD

Usługa Amazon Video dostępna na NVIDIA SHIELD

155
7

Firma NVIDIA z przyjemnością informuje o dostępności w Polsce aplikacji Amazon Prime Video na SHIELD TV, najbardziej zaawansowanym urządzeniu strumieniującym i jedynym obsługującym wideo w rozdzielczości 4K i jakości HDR (High Dynamic Range). Usługa oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych.

Oryginalne produkcje firmy Amazon oraz ekskluzywne programy telewizyjne, takie jak The Man in the High Castle, American Gods czy Grand Tour, zapewniają setki godzin rozrywki w jakości 4K i HDR. Dzięki obsłudze aplikacji Amazon Prime Video, SHIELD TV oferuje największy katalog filmów 4K, w tym materiałów z serwisów Netflix (z HDR) i YouTube. Urządzenie wspiera również dziesiątki innych zaawansowanych usług transmisji strumieniowej takich jak Showmax, PLEX czy KODI, które gwarantują użytkownikom SHIELD najlepszą rozrywkę na wyciągnięcie ręki.

Dodatkowe informacje dostępne na stronie: https://www.primevideo.com

Bądź na bieżąco z firmą NVIDIA:

Czytaj blog firmy NVIDIA i dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Twitchu, LinkedIn oraz Instagramie. Oglądaj filmy w serwisie YouTube oraz zdjęcia w serwisie Flickr.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(155)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(7)

 1. zacytuję: 

  Firma NVIDIA z przyjemnością informuje o dostępności w Polsce aplikacji Amazon Prime Video na SHIELD TV, najbardziej zaawansowanym urządzeniu strumieniującym i jedynym obsługującym wideo w rozdzielczości 4K i jakości HDR (High Dynamic Range).
   

  To nie jest prawda.

 2. Może nie jedyny, ale ciągle najlepszy?

 3. To nie ja napisałem "jedyny" tylko ekipa od PRu i marketingu tegoż producenta.

  A ci ludzie mają wyjatkowe inklinacje do pisania rzeczy nieprawdziwych.