Home News Uwaga abonenci Vectra! Operator TV kablowej podnosi ceny! O ile drożej? Jest czas na rozwiązanie umowy!
Uwaga abonenci Vectra! Operator TV kablowej podnosi ceny! O ile drożej? Jest czas na rozwiązanie umowy!

Uwaga abonenci Vectra! Operator TV kablowej podnosi ceny! O ile drożej? Jest czas na rozwiązanie umowy!

1.61K
1

Sieć telewizji kablowej Vectra podnosi ceny swoim abonentom. Niektórzy otrzymali już informację, że nadchodzi podwyżka. Chodzi zarówno o usługi telewizyjne jak i internetowe. Nowy cennik zacznie obowiązywać w kwietniu, a do końca marca klienci Vectry dostali czas na ewentualne wypowiedzenie umowy. 

Sieć Vectra podnosi ceny – podwyżka za telewizję i internet! O ile? Można złożyć wypowiedzenie

“Obserwujemy zmiany w potrzebach naszych Klientów dotyczące Internetu, który szczególnie w ostatnich latach stał się kluczowym narzędziem umożliwiającym nam bezpieczny kontakt z bliskimi, zdalną pracę, dostęp do edukacji, informacji i rozrywki. Do domowej sieci podłączamy coraz więcej urządzeń. Klienci potrzebują bezpiecznego, stabilnego i coraz szybszego Internetu. Dlatego inwestujemy w rozwój i modernizację sieci” takim komunikatem sieć Vectra uzasadnia podwyżkę cen, o której informuje już swoich abonentów korzystających z usług telewizji i internetu.

Innymi powodami zmian w cenniku, wymienianym przez operatora, są między innymi inflacja i wynikający z niej wzrost opłat za energię. Nowy poziom opłat ma zacząć obowiązywać od kwietnia, natomiast Vectra daje swoim klientom czas na rezygnację ze swoich usług. Do końca marca można złożyć wypowiedzenie umowy.

Ile wyniosą podwyżki za telewizję i internet w sieci Vectra? To zależy od wybranego pakietu lub kombinacji pakietów. W pierwszym przypadku – czyli telewizji – źródło donosi o głosach abonentów mówiących o podwyżce o 6 złotych miesięcznie. W przypadku internetu ma to być w niektórych wypadkach 4, a w innych nawet 7 zł.

Cyfrowa telewizja naziemna będzie powoli umierać? Za kilka lat może być znacznie mniej kanałów! Winni operatorzy komórkowi
Podwyżka cen w sieci Vectra. Do końca marca można złożyć wypowiedzenie umowy

Podwyżki dotknęły również klientów sieci UPC Polska, którzy korzystają tam z usługi internetowych. Wraz z podwyższeniem prędkości transferu danych, od początku lutego abonenci UPC płacą o 8 zł więcej w skali miesiąca.

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/podwyzka-vectra-operator-kablowy-sieci-kablowe-wyzsze-oplaty-dlaczego-upc-polska


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(1607)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Kris
Kris
2 lat temu

Reklamy z Pazura kosztują! szkoda ze dla pracowników nie ma na podwyżki!

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x