Home News W telewizji naziemnej rozpoczął nadawanie nowy kanał! Gdzie jest dostępny? Jak wyszukać?
W telewizji naziemnej rozpoczął nadawanie nowy kanał! Gdzie jest dostępny? Jak wyszukać?

W telewizji naziemnej rozpoczął nadawanie nowy kanał! Gdzie jest dostępny? Jak wyszukać?

717
0

W naziemnej telewizji cyfrowej rozpoczął nadawanie za darmo kanał Ukraina 24! Dedykowana obywatelom naszego wschodniego sąsiada stacja ruszyła na testowym multipleksie MUX-MWE w dwóch polskich miastach. Czy wkrótce poszerzy dostępność naziemnie? Gdzie i jak wyszukać i oglądać? Jak aktualnie wygląda jego program?

Naziemna telewizja cyfrowa: w Katowicach i Szczecinie nadaje kanał Ukraina 24 – jest na MUX-MWE w DVB-T2

Ukraina 24 to kanał, który od początku wojny, którą Rosja rozpoczęła w lutym, jest dostępny także w Polsce – przekaz jest niekodowany między innymi w serwisie VoD Player. Teraz z kolei ta stacja trafiła do naziemnej telewizji cyfrowej, a więc jest dostępna za darmo także tą drogą! Do swojego eksperymentalnego multipleksu DVB-T2 / HEVC dołączyła ją spółka MWE Networks.

Ukraińskie kanały i stacje radiowe za darmo w Polsce! Co i gdzie? | Українські канали та радіостанції в Польщі безкоштовно! Що і де?
Przekaz kanału Ukraina 24

Kanał Ukraina 24, który nieprzerwanie nadaje wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wojny za naszą wschodnią granicą, ruszył naziemnie w dwóch miastach: Katowicach i Szczecinie. W pierwszej z tych lokalizacji pojawiła się nieco wcześniej, a teraz można ją odbierać również na północno-zachodnim krańcu Polski. Niezbędny jest do tego telewizor lub dekoder z obsługą standardu DVB-T2 i kodeka HEVC. W Szczecinie Ukraina 24 znajduje się na multipleksie zlokalizowanym pod kanałem 39, a w Katowicach – 38.

Jakie inne kanały można oglądać na MUX-MWE? Są to:

  • Power TV HD, Nuta.TV, Junior Music, Home TV, Xtreme TV, Filmax i Stars.TV

Istnieje możliwość, że Ukraina 24 wkrótce pojawi się naziemnie w kolejnych lokalizacjach. Stanie się tak, jeśli MWE zdecyduje się na włączenie swojego multipleksu w Warszawie i Trójmieście – takie zapowiedzi padały wcześniej z ust właściciela spółki Michała Winnickiego.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-ukraina-24-1-1-international-mwe-mwe-networks-michal-winnicki-dvb-t2-hevc


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(717)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x