Home News CES 2019 Samsung The Wall najpopularniejszy na CES 2019
Samsung The Wall najpopularniejszy na CES 2019

Samsung The Wall najpopularniejszy na CES 2019

739
0

CES 2019 to targi, gdzie nowe technologie przecierają szlaki. W tym roku oczy branży były skierowane na 219-calowy The Wall firmy Samsung. Wyświetlacz w technologii Micro LED okazał się najpopularniejszym urządzeniem jakie tam przedstawiono.

Analityk Benedict Nicholson z firmy Newswhip monitorującej social media skompilował zestawienie najpopularniejszych produktów, portali społecznościowych oraz marek. Jeśli chodzi o technologie, najwięcej zainteresowania wzbudził Samsung The Wall. Aż 6 z 10 najbardziej poczytnych artykułów na temat targów dotyczyło wyświetlacza koreańskiej firmy.

The Wall

Największą aktywność na swoich portalach odnotowały Fox News, Lenovo, chicagowska telewizja WGN-TV, tabloid Daily Mail, a wreszcie na piątym miejscu portal technologiczny The Verge. Lenovo wiodło także zdecydowany prym jeśli chodzi o liczbę interakcji we wpisach związanych z CES na Facebooku – na drugim i trzecim miejscu ulokowały się Bosch i DTS.

Generalnie dominowała elektronika użytkowa, audio a w dalszej kolejności motoryzacja.

Źródło: NewsWhip

 

(739)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.