Home News Samsung sugeruje, że niebawem zobaczymy elastyczny smartfon
Samsung sugeruje, że niebawem zobaczymy elastyczny smartfon

Samsung sugeruje, że niebawem zobaczymy elastyczny smartfon

120
0

Firma Samsung umieściła właśnie na swoich mediach społecznościowych grafiki z wyraźnymi aluzjami do składanych telefonów. Koreańczycy nad taką technologią pracowali już od dawna. Moglibyśmy je zobaczyć jeszcze w tym tygodniu

Już 7 listopada odbędzie się konferencja deweloperska Samsunga w San Francisco. Być może na niej, jak już raz sugerował CEO firmy DongJin Koh, zobaczymy elastyczny smartfon koreańskiej firmy. Warto dodać, że niekoniecznie oznacza to, że tego typu sprzęt wejdzie do sprzedaży w tym roku.

Samsung

Co ciekawe, nie będzie to już pierwszy tego typu produkt, gdyż w tym miesiącu firma Royole ogłosiła swój smartfon FlexPai w cenie 1300 USD. Mimo wszystko, to właśnie Samsung bazując na swojej pozycji rynkowej i renomie ma szansę zlegitymizować nową kategorię produktów.

Największym jednak zmartwieniem będzie wytrzymałość konstrukcji, szczególnie przy składaniu. FlexPai może być złożony 200 000 razy bez żadnych uszkodzeń. Interesujące jest jak do tematu podejdzie Samsung.

Samsung Developer Conference zaczyna się o godzinie 16:00 czasu polskiego 7 listopada.

(120)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.